Opinie o westwing.pl - Westwing Poland Sp. z o.o w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Westwing Home&Living Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Westwing Home&Living Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Westwing Home&Living Sp. z o.o. w Warszawa

Neutralna 2021

Witam mam pytanie, czy ktoś z Gniezna dojeżdża - jak się pracuje w tej firmie, jak z umowami czy są na nieokreślony czas? Myślę o wysłaniu CV? Na którego w mc są wypłaty? O której wyjeżdża autobus i z jakiego miejsca? Gdzie się robi badania, bo każda firma ma inne miejsca ? Trochę dużo tych pytań, ale lubię wiedzieć za nim wyślę CV. Dziękuję za informacje. Pozdrawiam

@Neutralna 2021

Dojazd z Gniezna: Dworzec, Poznańska-PolCar, Żwirki i Wigury/Zatoczka MPK k. Społem 1 umowa na OP - 3msc (Pracownik Westwingu) 2-3 umowa - ROK Potem na Czas nieokreślony Ranna zmiana godz. 6:00 Żwirki - 4:45/50 Dworzec - 4:50/55 Polcar- 5:00 Popołudniowa godz. 16:00 Żwirki - 14:50 Dworzec 14:55/15 PolCar 15:00 Badania, Medycyna Pracy dzwoni do ciebie jeżeli będą problemy da ci namiar na MP w pobliżu miej. Zamieszkania. Wypłaty do 10 dnia każdego m-mc

Ona

Czy jest to praca również dla kobiet?

Niedoszły

Uwaga na aplikowanie do tej firmy podczas aktualnego stażu w innej. Kolesiostwo tutaj na poziomie nie wyobrażalnym, mój pracodawca który pracował w Westwingu dostał cynk od byłej koleżanki z HR, ze zlozylem tam aplikacje. Zerwaliśmy umowę za porozumieniem stron bo pracodawca „stracił do mnie zaufanie”

Aaaa
@Niedoszły

Tak bywalo w firmie, nie jest to odosobniony przypadek

WestRob

Robakowo ma potencjał, żeby stać się fajnym miejscem do pracy, niestety istnieje grupa osób skutecznie utrudniająca poprawę. Zabawne, że wspomniana grupa składa się głównie z części kadry zarządzającej, która przez swoje dziwne, chaotyczne decyzje tylko pogrąża to miejsce. Praca na stanowisku z większą odpowiedzialnością wiąże się z ciągłą zmiennością zadań wynikającą z braku wizji i strategii dla logistyki. E-commerce jest dynamiczne, ale jeżeli Twój przełożony miota się w swoich decyzjach jako benefit możesz sobie dodać codzienną przejażdżkę na karuzeli. Ryba psuje się od głowy - powiedzenie idealnie pasuje do tego miejsca.

WW
@WestRob

a co Ty zrobiłeś (aś) dla poprawy organizacji ?

Rekrutacja niczym się nie wyróżniała mało konkretów, niski poziom ponadto na koniec słyszysz, że skontaktują się z Tobą w ciągu 2 tygodni nie kontaktują się i nie wywiązują się z obietnic.

Jakie są Twoje Hobby opowiedz o nich.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Okoń

Pracę w Westwing dopiero zaczęłam, jestem na umowę o pracę na 3 miesiące próbne. W związku z pandemią pracujemy w domu, a sprzęt został nam przywieziony do miejsca zamieszkania wraz ze wszystkimi dokumentami. Proces rekrutacyjny jak i szkolenia były prowadzone zdalnie, z domu musiałam wyjść jedynie na badania. Osoba przełożona jest niesamowicie miła, zawsze zdoła pomóc mimo ilości spotkań równej million. Każda z osób pracujących w moim dziale jest miła i zawsze mi coś podpowie. Wypłata jest wysyłana sporo przed czasem i mamy zniżkę pracowniczą. Co jakiś czas zostajemy zapytani o samopoczucie w Teamie i co może zostać poprawione. Także mając to na uwadze odczułam, że Westwing chce dostać od nas feedback czy pomysły i grow from there. Wrażenia są super pozytywne, szczególnie kiedy moim jedynym doświadczeniem była praca w sklepie odzieżowym gdzie praca była stojąca, czasem 6 dni w tygodniu do 12 godzin.

Porażka
@Okoń

Super fajnie więc zapraszam do pracy na halę to tam dopiero poznasz jak normalni pracownicy są traktowani. Przykre jest to że firma tak nierówno traktuje ludzi widać że w tej firmie są równi i równiejsi. przykre jest to że ludzie z biura są lepiej traktowani niż zwykły szeregowy pracownik.

Jatoja
@Porażka

A to właśnie dzięki takim szeregowym zwykłym pracownikom firma jest w stanie funkcjonować i kręcić obrót ehh..

xxx
@Okoń

Wstyd. Widac, brakuje juz pseudonimów, więc zasięgneliście nazwiska stylisty Westwing K. Okonia, który pracuje tam od kilku lat. Żenada. Wszystko napisane sztucznie, widać i czuć od razu kto stoi pod tym pseudonimem drogie HR-ki. Praca fatalna. Wyzysk, (usunięte przez administratora) psychiczne stręczenie za psie pieniądze

Maciek

Polecam Westwing do pracy. Pracuje juz ponad rok i jestem pozytywnie zaskoczony. Firma stosuje polityke informowania pracownikow o wszystkich waznych wydarzeniach, regularnie tez zasiega opinii u pracownikow, na temat tego co dziala dobrze, a co zle, pozniej stara sie poprawiac te obszary, ktore dzialaja slabiej. Regularnie sa wprowadzane rozne usprawnienia aby pracowalo sie lepiej: jak np. niedawno dodane ubezpieczenie na życie, albo dodanie wyboru opieki medycznej z 2 opcji. Od czasu rozpoczecia pandemii firma rekomenduje prace z domu dla pracownikow biurowych, umozliwila pracownikom zabranie potrzebnego sprzetu do domu, jak monitory, krzesla, klawiatura, itp. W biurze szybko pojawily sie srodki dezynfekcyjne i maseczki do uzytku pracownikow, kilka miesiecy temu pojawily sie tez oczyszczacze powietrza, dodatkowe punkty do zrobienia kawy, zeby duzo osob nie przebywalo jednoczesnie w kuchni. Jak w kazdej firmie sa problemy, natomiast moim zdaniem, jak napisalem firma stara sie im przeciwdzialac, czasami rozwiazanie zajmuje krocej, czasami dluzej, ale widze zaangazowanie kierownictwa aby poprawiac srodowisko pracy.

Śmiech
@Maciek

Błagam was HR czemu tak wystawiacie się na pośmiewisko i sami sobie wystawiacie opinię ośmiesza się na całej linii. Przykre jest to że w taki sposób próbujecie się docenić i takie kłamstwa wypisujecie. Może napiszcie na temat człowieka który zemdlał i karetka musiała przyjechać że człowiek był przepracowany. No tak zapomniałem przecież takie tematy są niewygodne dla firmy która ludzi traktuje jak tanią siłę roboczą. Poowiedzcie o nadgodzinach do których zmuszacie pod groźbą zwolnienia z pracy jeśli ktoś się nie zjawi. Czemu nie powiecie tego że z dnia na dzień zmieniacie sobie godziny pracy ludziom i każecie im pracować od wieczora do samego rana przy każdych wyprzedażach których macie bardzo dużo? Czemu nie napiszecie o tym jaki bałagan jest w szatniach i śmieci walają się pod nogami? Czemu nie napiszecie o tym że połowa łazienek nie działa ludzie nie mogą korzystać z toalet nie ma wiecznie papieru do rąk ani mydła chociaż jest to regularnie zgłaszane i tak wiecznie nie ma podstawowych środków higieny? Czemu nie powiecie o tym że w jadalni śmietniki od śmieci są tak przepełnione że idzie się przewrócić od śmieci? Czemu nie napiszecie o tym że ludzie ciężko pracują a są im obiecywane podwyżki przy czym i tak ich nie dostają? Czemu nie napiszecie też o tym że z kuchni do góry może tylko korzystać biuro i tylko wybrane osoby bo reszta pracowników jest uważana za zwierzęta wręcz i nie mogą korzystać z tego bo tak sobie szef magazynu zażyczył? Można tutaj przytaczać mnóstwo waszych kłamstw więc proszę naprawdę proszę nie ośmieszajcie się tak bo naprawdę to jest żałosne.

Felek
@Śmiech

Weźcie się lepiej do pracy, a nie tylko narzekacie. Na okrągło podparci o co tylko można się podeprzeć, spacery po magazynie w tempie iście wycieczkowym... Droga wolna w kierunku innych pracodawców.

ble ble
@Maciek

Witaj, Maćku Tak jeśli chodzi o Biuro to macie wypas na maxa, ale my pracujący na magazynie musimy płacić za kawe 1,50. do ubikacji kolejki po 10 osób ponieważ za 4 toalety działą tylko jedna. wypłata ?? tutaj zostawiam to bez komentarza.... ( DRAMAT ) Przymusowe nadgodziny, za sobotę albo niedzielę oddawany dzien wolny i nic poza tym ... Umowa na stałe dopiero po upływie 2,5 roku gdzie w warszawie po okresie próbnym od razu dostajesz umowe na czas nieokreślony + 4100 do 5100 brutto poznań 3250 brutto śmiech na sali. Jak tu pracuje to podwyżki żadnej nie dostałem. Na święta dostaliśmy wino i uścisk reki prezesa. Nie polecam to jakiś dramat i wyzysk

@Śmiech

@Śmiech dzieki za komentarz. Nie jestem z HR, wiec ciezko mi sie wypowiadac. Z Twojej wypowiedzi moge wnioskowac ze pracujesz w magazynie, ja pracuje w biurze w Warszawie, wiec oceniam sytuacje ze swojej perspektywy. Moge jedynie zaproponowac zebys zglosil te problemy swojemu przelozonemu, bo wypisywanie hejtu na forum niewiele Ci da. Jesli to nie pomoze to zglos do HR, jesli to nie pomoze, to pamietaj ze nie jestes niewolnikiem, jesli Ci sie nie podoba jakas praca, zawsze mozesz ja zmienic - po co sie meczyc. Ja tak mialem w poprzedniej firmie, atmosfera mi przeszkadzala, nie chcialem sie meczy, to zmienilem prace. Powodzenia zycze i milego dnia.

@ble ble

@ble ble Tak jak odpisalem uzytkownikowi smiech: wylewanie zali na forum nic Ci nie da. Zglos to swojemu przelozonemu, jesli nie pomoze to HR, 2 razy do roku sa robione anonimowe ankiety o zadowoleniu pracownikow - mozesz tam napisac komentarz. Jesli to nie pomoze, to przeciez nikt Ci nie kaze pracowac w Westwing - mozesz prace zmienic. Z mojej perspektywy pracuje sie swietnie i jestem bardzo zadowolony. Zycze milego dnia i powodzenia w zmienianiu pracy w magazynie na lepsze.

Śmiech
@Maciek

Firma bardzo dobrze wie o wszystkich problemach. Mają absolutnie gdzieś. Wszytko zamiatają od dywan. Tylko strajk w tej firmie pomoże, może chociaż troszkę. Pseudo zadufany szef magazynu, Niemiec jest tak zaopatrzony w siebie że to masssakra. Jak jesteś z Warszawy i to z biura to wszytko tłumaczy. Niestety wszyscy z biura mają klapki na oczach i nie interesują ich pracownicy niższego szczebla. Przykre to jest że tak to się odbywa. Takie rzeczy to tylko w Polsce. Jaki chodzi o hejt... To sorrry hejt jest kłamstwem, a to jest wszystko prawdą. Gdyby można było tu zdjęcia wstawiać to gwarantuję że nie jedna osoba, spadła by z krzesła jakby zobaczyła ten (usunięte przez administratora) tutaj.

Katy
@Maciek

Hej :) widziałam aktualnie ogłoszenie na młodszego Specjalistę obsługi klienta i zamówień w Warszawie. Masz może opinie na temat tego stanowiska w firmie? Obowiązkach? Wynagrodzeniu? Przełożonych? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedz :) Dziękuje

Xxxxxx

Maly Kaliningrad czy inne ruskie miasto w magazynie, Polakow malo, atmosfera mizerna, nie polecam ! Liderzy - szkoda gadac !

Ewelina :)

Hej, czy jest tu ktoś, kto kupował produkty na westwing.pl? Jak oceniacie ich jakość? Napiszcie, czy jak drugi raz mielibyście tu coś kupić, to byście to zrobili? Co polecacie z tego sklepu?

Czy w Westwing Home&Living Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Paulina

Tak, jak najbardziej. Firma ciągle rośnie i dajemy szansę Pracownikom na rozwój w ramach naszych struktur lokalnych i globalnych.

Bożena
@Paulina

A jak wyglądają takie możliwości w Westwing? Jak trzeba się wykazać by mieć szansę na pomyślne przejście rekrutacji? Czy każdy z pracowników może wziąć w niej udział czy może wymagany jest określony staż pracy? Co jest brane pod uwagę przy ocenie pracownika ubiegającego się o awans?

Paulina
@Bożena

Możliwości udziału w rekrutacjach wewnętrznych są regularnie komunikowane do wszystkich pracowników. Każdy może przesłać swoje CV na interesujące go stanowisko i bierze udział w spotkaniu z HR i potencjalnym nowym przełożonym. Po takim spotkaniu, niezależnie od decyzji, otrzymuje szczegółowy feedback. Oczywiście, żeby przejść na inne stanowisko, kandydat wewnętrzny również musi się wykazać oczekiwanymi umiejętnościami na danym stanowisku.

Adrian

Wyczytałem, że na westwing.pl jest 100 dniowe prawo zwrotu zakupionych rzeczy. Czy naprawdę produkty można odesłać po ponad 3 miesiącach jeśli nie odpowiadają kupującemu? Na czyj koszt są takie zwroty? Firma oferuje bezpłatnego kuriera, czy trzeba samemu organizować przesyłkę? Wszelkie wskazówki będą pomocne.

Patek

Hej, ktoś jest w stanie powiedzieć jak wygląda praca w dziale HR, czym tam dziewczyny się konkretnie zajmują? Czy prowadzą też rozmowy kwalifikacyjne czy to już raczej kierownicy a HRy zajmują się jedynie dokumentacją pracowniczą i płacami? Widziałam ofertę pracy i się zastanawiam. Z góry dzięki.

Rozczarowany kandydat

Rozmowa o pracę w miarę ok, potem zadanie weryfikujące umiejętności i , a mailu widnieje informacja od rekruterki "w razie pytań pisz śmiało". W przeciągu godziny zadaję pytanie, mija 8 dni - zero odpowiedzi. Niepoważne traktowanie ludzi, zaraz pewnie dostanę odpowiedź, że przeoczyła Pani maila - niemożliwe, dostała Pani ode mnie dwa maile i wszystko do Pani doszło :) informacja zwrotna w przeciągu 7 dni? (usunięte przez administratora) Minelo już 8. Zero odzewu. Stanowczo odradzam.

Zofia
@Rozczarowany kandydat

Czyli rozumiem, że problemem jest to, że do tej pory nie dostałeś odpowiedzi po rekrutacji. Może jeszcze nie wszystko stracone. A powiedz, czy ten test był trudny? Chciałabym się dowiedzieć więcej o rekrutacji do Westwing Home&Living.

@Zofia

Nie, nie zrozumiała Pani mojej wypowiedzi. Chodzi o to, że rekruterka zapewniła, że mogę zapytać jeśli będę miała wątpliwości co do zadania rekrutacyjnego. Zapytałam o coś w niedługim czasie i do tej pory nie dostałam odpowiedzi w sprawie tego zadania - chodziło o jego wykonanie, nie o decyzję w sprawie rekrutacji. Nie był trudny, a czasochłonny. Excel i wybór odpowiedniej osoby na podstawie różnych CV. To była rekrutacja na staż HR.

HR
@Rozczarowany Kandydat

Droga Kandydatko, bardzo nam przykro, że jesteś rozczarowana procesem rekrutacyjnym i jego wynikiem. Pracujemy do godziny 16:00, a Twoją wiadomość otrzymaliśmy poza godzinami naszej pracy. Po otrzymaniu od Ciebie drugiej wiadomości z zadaniem, dokładnie je sprawdziliśmy i wróciliśmy do Ciebie z informacją zwrotną na następny dzień. W przypadku innych pytań bądź wątpliwości, prosimy o bezpośredni kontakt z rekrutrem. Dołożymy wszelkich starań, by wyjaśnić powody naszej decyzji.

@HR

To nie jest prawda, nie wróciliście do mnie na następny dzień. Minęło ponad 8 dni. Proszę przynajmniej nie (usunięte przez administratora)samych siebie... Pozdrawiam

@Rozczarowany Kandydat

Specjalnie sprawdziłam skrzynkę i oto jaka jest prawda: - 10 czerwca miałam rozmowę rekrutacyjną i odesłałam zadanie rekrutacyjne - dopiero 21 czerwca dostałam automatycznego maila z decyzją, także nie wywiązaliście się z terminu (7 dni), a odpowiedzi na pytanie dotyczące wysłanego zadania nie otrzymałam do dzisiaj. Także nie ma co tutaj dyskutować, nie traktujecie kandydatów poważnie i nie szanujecie ich czasu.

Kandydat 2
@HR

Zgadzam się z @Rozczarowany Kandydat, też nie zostałam potraktowana poważnie. Zapomnieliście chyba o najważniejszym - jesteśmy ludzmi, a nie przedmiotami i należy nam się szacunek, to jest minimum jakie rekruter powinien potrafić zaoferować - w Westwing tego nie znajdziecie i taka jest prawda. Dziękuję za uwagę i do niezobaczenia.

AnalIiza

Cudownie jest pracować dla Westwing. Rodzinna atmosfera, bogaty socjal, bardzo pomocni, mili, mądrzy i inteligentni ludzie, pyszny posiłek (szczególnie zupy), dojazd nawet z najdalszych zakądków wielkopolski, wypłata super, zawsze przed czasem, zacne bonusy frekwencyjne a także świąteczne. Team Ladery na najwyższym poziomie, zarządzanie w jednym palcu, widać, że skończyli porządne szkoły, nie są z pierwszej łapanki. Najwyższej jakości sprzęt do pracy (np. eksel) materiały biurowe w dużej ilości i zawsze pod ręką, kierownicy są tutaj dla nas, nie naciskają, nie poganiają nic tylko przyjść i pracować, wystarczy chcieć. Kompetencja przez duze K ! Fakt, pracują tutaj ludzie z Ukrainy ale nie jest ich wielu, przewaga polaków. Elastyczne godziny pracy, brak nadgodzin a jeśli już to bardzo dobrze płatne, długoterminowy grafik, wolne weekendy. Same plusy, polecam cieplutko :)

Wszystko się zgadza!

ArjuOK?
@AnalIiza

Chyba się dana osoba w sylwestra w głowę uderzyła,albo niestety za dużo wypiła i nie wytrzeźwiała jeszcze ha ha ha Co za stek bzdur.Drogie panie z pseudo HR wysilcie się trochę bardziej,bo takie słodzenie to niestety na kilometr widać jak jedzie sztucznością,jak prawidziwie 'SZTUCZNY BUKIET KWIATÓW Z PLASTIKÓW". Zreszta jak i cała firma...

Szydera
@ArjuOK?

@arjuOK o takich inteligentnych ludziach jak Ty jest mowa wyżej. Stend up, żarty, sarkazm..

@AnalIiza

Nie moja branza czasami tam cos kupowalam ale ceny z kosmosu a takie same produkty taniej na innych stronach...planuje zmienic prace i tak z ciekawosci zajrzalam ale ta opinianewidentnie napisana przez kogos z kadr- moze w google jest praca idealna a wiec drodzy kadrowcy z westwing moze lepiej zmienic warunki pracy niz tracic czas na takie bzdury?!

Analiza

Przykre jest to że w taki sposób nas traktują.Robią pseudo prezenty na święta wysyłając e-mail że będzie GWIAZDOR ha ha, który przyniesie nam jakieś wino marki "WINO".No i ten tego to tyle z prezentów dla pracowników.Ich skąpstwo sięgneło ZENITU ,prawdziwa żenada! No i ta tym w zasadzie się skończyło,miał być Gwiazdor który miał przynieść "TANIE WINO", no i tyle.Nawet wielkim Paniom z Kadr nie chciało się napisać kolejnego e-maila iż wino jest do odebrania i zapraszamy do odbioru w biurze. No tak w końcu za ciężko już było to zrobić,przecież one tak ciężko pracowały w biurze przed świętami aż szalone 8 godzin od poniedziałku do piątku.Nie to co ludzie na hali po 10-12 godzin od poniedziałku do niedzieli po 2 zmiany. No rzeczywiście panie z kadr miały prawo być przemęczone. Chyba że... Działa to tak jak biorą na poważnie GWIAZDORA, że jak ktoś był niegrzeczny no to niestety nie otrzymał nawet wina ha ha. Przykre jest to że Kadry tak samo ludzi z magazynu mają za nic.Tylko niech pamiętają o tym że wszystko działa w obie strony.

Św.Mikołaj
@Analiza

Ho Ho hoł w (usunięte przez administratora) was mamy tak powiedziały kadry pewnie do nas! A ty Bimbaj się z winem gdy rodzina nie ma za co kupić coś dla dzieci!

Analiza
@Św.Mikołaj

Dokładnie tak! Nawet nie potrafili kupić paczki słodyczy żeby dzieciom podarować.W hurtowni za grosze by kupili w koszta wliczyli i na zero wychodzą.Przykre to jest,jak żyję z tak przykrymi świętami w firmie się nie spotkałem nigdy.Właśnie pokazali w ten sposób jak bardzo szanują nas,oraz nasze rodziny. Luzik "KARMA WRACA".

Zawiedziona

Nic się nie zgadza.. Tak żenującej firmy jeszcze nie widziałam. Czas szukać czegoś innego.

Ludzie straszycie że rzucacie pracę, niby szukacie a potem nie odchodzicie. Zdecydujcie się i bądźcie konsekwentni. Teraz to wszędzie ludzi popędzają nawet jak w sklepie czy na poczcie pracujesz .. Skończyły się dobre czasy.. taki zafundowali nam świat..

Bacha

I tak będzie, skończyły się czasy gdzie firma była polska czy państwowa i dzieliła się zyskiem z ludźmi. Teraz zysk idzie do zagranicznych właścicieli. Ty musisz zarobić na swoją wypłatę, zusy, podatki i inne opłaty. Dodatkowo na wszystkich niemców, anglików itd na  ich wysokie pensje do tego piękne samochody i drogie biura za granicą i jeszcze utrzymanie wszystkiego. a na koniec jeszcze ładny zarobek dla właścicieli zagranicznych musi być i to liczony w milionach. Zbierz sobie fakty do kupy to przestaniesz się dziwić czemu tak zagraniczni wszystkich poganiają i potem się to skupia także na tobie. I już wiesz czemu kasa taka marna i ciągle zasuwasz.  Chcieli ludzie zagranicznych firm to je mają. A jak języka nie znasz to sie nawet do nich nie odezwiesz.

Cukierki

Słodycze nie są zdrowe.

Dokładnie

Dokładnie :)

ER
@AnalIiza

Ostatnio wydano nam nawet cudną odzież firmową!

kk
@AnalIiza

Nie rozumiem was.. Można narzekać na wiele spraw. Ale tez sie czepiacie spraw które inne firmy nie oferuja! Bulki ,czy zupy tak sa fatalne ale Ty za to nie płacisz tylko firma (dostajesz to za darmo , a jak ci sie nie podoba to nie jedz tego, wez z domu)

Ernest
@Bacha

To tylko pokazuje w jakiej kondycji jest Nasze Państwo i gdzie stoi w szeregu. Fakt, czasem Ci zagranicznicy chcą bzdurnych rzeczy, bo gadanie do pracowników najniższego rzędu lub fizycznych o zaangażowaniu, króre ma być faktycznie wiarą, jest kompletnie nietrafione. Ale co do zarobków i warunków pracy, to bardzo dobrze potrafią liczyć pieniądze i wiedzą, jak je wydawać i większość narzekań pracowników wynika z tego, że nie orientują się w tym, a swoje opinie wygłaszają w oparciu o swoje domniemania zamiast o wiedzę ;). Pamiętajcie, że ramy prawne tworzy Państwo, a nie pra odawca i tak się składa, że prawo w Polsce pozwala pracodawcom na bardzo wiele

Ziggy
@AnalIiza

Hej, widzę że są ogłoszenia do pruszkowa. Napiszcie czy jezdzi bus firmowy? I jakie zarobki bez premii na start?

...
@Analiza

Przykre jest to, że jedyne co wyniosłem z tej wypowiedzi to to, że ktoś nie dostał wina. Wydaje mi się, że istnieje tutaj inny problem niż samo traktowanie pracownika...

gość
@AnalIiza

haha świetna ironia !!! niezła robota :) przynajmniej się miło czytało, nie jak te komentarze ludzi nie umiejących czytać ze zrozumieniem

Yyyyy
@AnalIiza

Dziwne...to czemu ludzie wręcz z tej firmy uciekają skoro tak WYŚMIENICIE w tej firmie?;) Ten kto to pisał chyba nigdy dla tej firmy nie pracował, jakie głupoty ktoś powypisywał. Nic nie zgodne z prawdą, żenada.

Bożena
@Yyyyy

Dlaczego ludzie uciekają w takim razie z Westwingu? Mógłbyś/mogłabyś napisać coś konkretnego na ten temat? Co jest nie tak? Wpis @AnalIiza mnie bardzo zachęcił więc sama nie wiem co mam na ten temat myśleć a zależy mi na aktualnych informacjach... Napiszesz coś więcej?

Pracownik magazynowy

A więc od czego zacząć? Może od plusów: - atmosfera na dziale - dojazd Nie mogę dać na + ani - posilkow, niby jest ale dość mizerny. Minusy: - wynagrodzenia - stanie nad głowa tam menadżera i jego przydupasów - każda wprowadzana zmiana zniechęca do pracy - 3 niedzielę pracujące - przymusowe nadgodziny Na magazynie pracuje gdzieś 95% Ukraińców co mi nie przeszkadza ale gadka na wstępie "każdy pracownik jest traktowany tak samo" To bzdurabzdura, Polaczek jest traktowany gorzej, na picku na samym środku stoi grupa 5 Ukraińców przez godzinę, śmiechy itd i nikt nie zwróci na to uwagi natomiast Polaczek spotka polaczka gadka z 2min i podbija ktoś z pretensjami że trzeba robić a nie gadac, tak jest wszędzie, Ukraina może wiecej, nie wiem na jakiej to jest zasadzie i tego pojąć nie mogę. Jeden cały weekend tylko wolny w miesiącu mimo że i tak nie ma pracy w te śmieszne niedzielę. Płaca przeciętna bez szalu. Każda zmiana wprowadzana przez firmę tylko zniechęca do dalszej współpracy no ale nie oszukujmy się nikt nie będzie patrzył na dobro pracownika. Jakis dłuższy czas temu może byłbym nawet ku poleceniu pracy w tej firmie ale im dłużej tym gorzej, tak że nie polecam tego miejsca.

IK
@Pracownik magazynowy

No i ich pomysły nowych zmian pracy 6-16 i 18-2. GRATULACJE ;)

Karol
@IK

Ale testów za to nie żałują

@Pracownik magazynowy

Cześć, chciałbym się dowiedzieć czy we Warszawie były w tym roku jakieś podwyżki wynagrodzenia?? Jak to wygląda u was?? Pozdrawiam

Witam, miałem rozmowę rekrutacyjną na team lidera którą przeszłem pozytywnie. Teraz mam spotkanie z menadżerem czy to jest 2 cześć rozmowy rekrutacyjnej, czy omówienie spraw organizacyjnych?

Piotr S
@1234

taaakich tam TL trzeba, którzy nie potrafią się poprawnie wysłowić. Mówi się PRZESZEDŁEM

IK

A czy ktoś coś słyszał o podwyżkach? Bo podobno inne placówki Westwing juz dostały, ale Robakowo oczywiście jest ostatnie/ bądż nic ?

Iks

Na jaką pensję netto może liczyć Młodszy Specjalista ds Obsługi Klientów i Zamówień?

XXY

Widziałem ofertę pracy na stanowisko młodszego specjalisty ds ecomm. Czy ktos może podpowiedzieć jak wygląda praca / ile mniej więcej się zarabia i jakie ma wrażenia jeśli pracował? Będę wdzięczny za wszystkie info :)

Kik.2
@XXY

Praca w ciaglym stresie - produkcja kampanii na skale masowa. Caly czas wraca sie do juz zrobionych tematow bo ktos wprowadza zmiany. Natomiast bardzo fajni i pomocni ludzie w zespolach. Zarobki na start ok. 5 brutto maks. Niektorzy odeszli wykonczeni, dla niektorych to super doswiadczenie, zalezy od odpornosci jednostki na stres.

Xxx

Czy mozna sie dowiedziec w jakich godzinach jest praca w firmie westwing?

Odp
@Xxx

Obecnie u nas na magazynie są 2 zmiany w sumie praca od 6:00 rano do północy 24:00. Praca jest też w weekendy sob i niedz. Biura to chyba różnie.

Odp.
@Xxx

2 zmiany w sumie praca od 6:00 rano do północy 24:00 także w weekendy.

Szok
@Odp.

Na magazynie pracujecie po 18 h? To jest zmiana?

KK
@Szok

Obecnie sa 2 zmiany; 6-14 oraz 16-24

xxa
@KK

Pracujesz na magazynie w Parzniewie? Jeśli tak, jaka jest twoja opinia o miejscu pracy?

XYZ

Niedlugo bede mial rok przepracowany za soba. Robie w Warszawie. Firma umie wybierac ludzi, bo koledzy bez wyjatku mili. Mimo ze duzo stresu przed Black Friday to do tej pory nie pracowalem ani razu w nadgodzinach. Mam super szefa, zarabiam dobrze (bez szalu ale narzekac nie moge). Warto dodac ze ze wzgledu na Black Friday jest blokada urlopu od srodku pazdziernika do BF. Super dzial HR-owy. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Westwing Home&Living Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Westwing Home&Living Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Westwing Home&Living Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Westwing Home&Living Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 17 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Westwing Home&Living Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Westwing Home&Living Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Westwing Home&Living Sp. z o.o.