Opinie o westwing.pl - Westwing Poland Sp. z o.o w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Westwing Home&Living Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Westwing Home&Living Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Westwing Home&Living Sp. z o.o. w Warszawa

Zwroty

Wczoraj pożegnaliśmy wspaniałego lidera, shif lidera Pawła, był super człowiekiem, zawsze można było z nim się dogadać, człowiek wyrozumiały, potrafił docenić pracownika, każdy lider powinien brać przykład z takiej osoby. Pawełku życzymy tobie powodzenia, zawsze będziemy wspominać ciebie ciepłym słowem i oby twój nowy następca był taki jak ty. Pracownicy że zwrotów.

@Zwroty

jeden z najlepszych , bierzcie liderzy przykład , bo stanowisko to nie wszystko trzeba mieć dobre podejście do pracownika to wtedy współpraca się bardzo dobrze układa i miło się do pracy przychodzi , a Paweł taki był i będzie nam go brakować . Powodzenia Paweł a osobie która zajmie stanowisko niech bierze przykład

Anna German
@pracownik

U tych Niemców nikt ze zdrowym logicznym podejściem długo nie wytrzyma

nina

Jak oceniacie pracę w dziale e-commerce?

Justa
@nina

W firmie sa super ludzie, ale praca to masowa produkcja. Wszystko jest robione na ostatnia chwile w duzym pospiechu, w ciagu dnia kilkakrotnie potrafia zmienic zalozenia juz zrobionych kampanii, ciagly stres, napiecie i mnostwo nadgodzin.

Firma szanuje ukraincow i chcą się pozbyć każdego polaka toalety niezadbane nasrane wszędzie pracowałam parę dni nie polecam uwierzcie mi na słowo

Kandytat

Bardzo odradzam składania CV do tej firmy. Złożyłam CV i tydzień później miałam rozmowę dyscyplinarną z moim poprzednim pracodawcą (już poprzednim bo dostałam wypowiedzenie). Została złamana klauzula poufności tylko i wyłącznie dlatego, że mój manager pracował wcześniej dla Westwing Poland i nadal utrzymywała kontaky z dziewczynami w tej firmie.

Rekrutacja niczym się nie wyróżniała mało konkretów, niski poziom ponadto na koniec słyszysz, że skontaktują się z Tobą w ciągu 2 tygodni nie kontaktują się i nie wywiązują się z obietnic.

Jakie są Twoje Hobby opowiedz o nich.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pracownik działu kadr i płac
Częstochowa
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stajenny / pracownik farmy
Lommel
Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.
Uczestnik

Powiedzcie stanowisko Lidera jak wygląda? Czym się zajmuje? Kierownicy?

Bajera
@Uczestnik

Kierownicy? Leader to brygadzista. Shift Leader to jest kierownik.

Mała mi
@Bajera

Nie prawda.. Team Leader - jak nazwa wskazuje to Kierownik grupy a Shift Leader- to Kierownik zmiany.

Dzień dobry mam pytanie sa zatrudnienia do pracy w Westing w Pruszkowie i sa jakieś wymagania do zatrudnienia? Bo raczej nie wszyscy są zatrudniane do pracy,

@Ania

Ania owszem ogłasza sie firma że zatrudniają ale nie wiem czy zatrudnia ciebie bo ja z polecenia byłam i kierownik stwierdził za nie przeszłam etapu ciekawe jakiego każdy ma prawo mieć okres próbny do nauki w każdej firmie jest tak a w tej WESTING w Pażniewie /Pruszkowa czy jesteś młoda czy starsza .

hej czy ktoś aplikował do Westwing w Pazniewie .,sądzę że kierownik wybiera ludzi bo ja aplikowałam tam i na początku dzwonił do mnie kierownik żebym przyszła na drugi dzień na spotkanie mówił o pracy wszystko było ok .a na następny dzień napisał mi ze jednak nie aktualne jest bo co młoda jestem i nie zatrudni mnie .moja znajoma mówiła że nawet koleżankę nie chce zatrudnić która aplikowała na stanowisko bo dostała e. mila ze nie przeszła etapu, widać ze ludzi wybierają a po tę mają ogłoszenia ze szukają pracowników .sąsiad mój mówił ze aplikuj tam bo dobra firma a jak kierownik nie przyjmuje to nie będę się jemu poniżać .Sądzę że jak by firmie zależało to by ludzi zatrudnili tych z polecenia ale nawet z agencji pracy nie chcą zatrudnić danego człowieka .nie warto tam iść ,wszędzie sie ogłaszają juz i każdy wchodzi i odchodzi z tej firmy .może zmieńcie kierownika bo od niego zależy to skoro tak sie dzieje .a ludzie pracy nie maja jak firma tak postępuje .

Anastazja

2,5tys na rękę praca na pick tower jako magazynier, małe normy spokojnie mogły by być większe gdyby trener wziął się do roboty i zamiast 20 km w tą i z powrotem po magazynie można by robić 5. Trenerkami są cztery ukrainki które nawet nie umieją polskiego i tylko siedzą i gapią się w monitory, latają z chłopakami po magazynie albo siedzą w telefonach których podobno nie można mieć? Ukraina ma pozwalane na wszystko a połowa z nich nic nie robi, Polak traktowany jak robol. Dużo zależy od lidera na jakiego się trafi z jednym można załatwić wszystko z drugim nic, umowa nie każdemu jest przedłużana chociaż ktoś się stara ale Ukraińcy siedzący w regałach wiecznie na telefonach i rozkradający towar zostaja. Dużo też zależy na jaki dział się trafi, polecam jeżeli ktoś lubi dyskryminację polakow

Zainteresowana

Witam mam pytanie czy że Środy Wlkp też jest dowóz pracowników?

Nowa

Gdzie robi się badania? Poznań? I jeszcze jedno ktoś dojeżdża z Śremu? O której wyjeżdża autobus i z jakiego miejsca? Pozdrawiam

Pozytywnie
@Nowa

Ja jestem z Śremu i badania robiłam w Odlewni A potem musiałam iść z tymi wynikami do medycyny pracy w szpitalu w Śremie, Autobus jeździ z Kilińskiego i Piłsudskiego o godzinach na rano 4:43 a na popołudnie 14:43

Nowa
@Pozytywnie

Jak się Tobie pracuje? Ludzie,atmosfera,zarobki? Możesz coś więcej napisać byłabym wdzięczna.

Pozytywnie
@Nowa

Westwingu Pracuje 2 tygodnie dopiero ale troche już mogę coś powiedzieć o tej pracy, nie jest źle ogólnie normy są małe praca jest stojąca i też chodząca, zarobki 3502 brutto umowa na 3 miesiące odrazu dwie zmiany czasami są weekendy pracujące ale rzadko czasem pracujesz od niedzieli do czwartku to też zależy jaki grafik się ma

Jurek

Kiedyś aplikowałem na stanowisko team leadera i teraz podczas aplikacji wyświetlił się komunikat że już aplikowałem na to stanowisko i że pod uwagę będzie brana moją pierwsza aplikacja, czy dzisiejsza aplikacja będzie ewentualnie brana pod uwagę czy tak jak w komunikacie?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Westwing Home&Living Sp. z o.o.?

WW

Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną - nie. Ale jak tylko, to będzie możliwe, chętnie do tego wrócimy.

KK

Ja sie tylko zastanawiam kiedy przestana ludzie pracować w maseczkach. To juz jest śmiech 30 C. Ledwo idzie w tym oddychać. Ale nosić trzeba. Nic to nie pomoże jak tak ja ściągasz na śniadaniu, spotykając większą ilość osób. I to juz jest ok. Ale w swoim gronie to juz maseczka musisz nosić. BZRURA.

AA
@KK

Najlepiej znaleźć lepszą robotę i się zwolnic. W innych firmach tego nie wymagają

Anne

Czy ktos moze mi cos powiedziec o dziale E-commerce z jezykiem francuskim w firmie Westwing? Dzieki

W
@Anne

Jestśmy kilkunastoosobowym zgranym zespołem przygotowującym kampanie Westwing na rynek francuski. Współpracujemy blisko z innymi zespołami i działami Westwing, w Polsce i za granicą.

Berberys

Witam czy warto aplikować na stanowisko TL?

Nie
@Berberys

Wg mnie nie. Duża rotacja małe pieniądze coraz więcej fałszu.

Premia

Co z tą premią 600 euro bo jakoś nie widzę większej wypłaty na swoim koncie

Hahaha
@Premia

Jakbyś czytał to byś wiedział że w wypłacie na sierpień będzie. Teksty czytać trzeba ze zrozumieniem.

XYZ

Brawa dla osoby, która wysłała maila ze zdjęciem. Może w końcu ktos zobaczy co się dzieje w firmi.

Karton

Dwóch przyjaciół ze wschodu właśnie siedzi sobie przy biurku koło windy i grają w grę na swoich telefonach, a Tobie powiedzą praca praca. Eh...

oNa
@Karton

Masz na myśli tych w czerwonych kamizelkach?

Zwroty

Czy w końcu niemiecki zarząd zrobi coś ze zwrotami. Poziom szacunku, traktowanie ludzi jest tu nie do opisania. Ciągłe pociskanie ze strony osoby zarządzającej. Tak nas traktuje, ludziki jesteśmy dla niej a góra nie reaguje. Potem pracownicy znikają. Ludzie boją się coś powiedzieć bo wiadomo jak to się kończy. Ona robi co chce nie dba o bezpieczeństwo i zasady. Ukrywa prawdę. (usunięte przez administratora)

Basia

Taki sygnał to chyba powinien być rzetelnie i z szacunkiem sprawdzony aby ktoś nie ucierpiał a nie wypytywanie o szczegóły w internecie..

@Basia

Taki sygnał to się zgłasza wyżej, a nie wypisuje bzdury na goworku.

wyżej
@Kasia

wyżej to do monachium chyba bo to nie bzdura

Niżej
@wyżej

To w czym problem? Na naszych mailach jest wykaz maili napisać w paru zdaniach po angielsku czy po niemiecku. Można zawsze kogoś poprosić o pomoc.

Rodzinnie

Firma nie dba o ludzi z rodzinami. Grafik z niedzielami. Zmiany. Niskie pensje brak wsparcia.

Zostaw merytoryczną opinię o Westwing Home&Living Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Westwing Home&Living Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Westwing Home&Living Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Westwing Home&Living Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 17 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Westwing Home&Living Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Westwing Home&Living Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Westwing Home&Living Sp. z o.o.