Westwing Home&Living Sp. z o.o.

Opinie o Westwing Home&Living Sp. z o.o.

Warehouseman

Czytając większość opinii mam wrażenie, że niektórzy zapominają, co znaczy słowo "praca". Wydaje mi się logiczne, że skoro ktoś podejmuje pracę to nie przyszedł tam na pogaduchy, herbatkę czy obijanie. Nie wiem jak było kiedyś ale wiem jak jest obecnie, faktycznie soboty są dość często ale zostają oddane w tygodniu i nie jest tak, że są obowiązkowe jeśli ktoś nie może przyjść to nie przychodzi - kwestia dogadania, co do nadgodzin zależy, czasami są odpłatne czasami nie. Atmosfera jest wg mnie w porządku, nikt nad nikim nie stoi z kijem, masz do wypracowania swoją normę ale to chyba normalne w każdej firmie. Co do wynagrodzenia to jest naprawdę w porządku, nie jest tak jak niektórzy pisali, że nie można liczyć na podwyżkę. Inne warte uwagi benefity pozapłacowe to prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do obiadów oraz karty multisport, poza tym co najmniej 3 razy w roku jakaś impreza integracyjna. Pracowałem w swoim życiu już w kilku firmach, lepszych lub gorszych i mogę śmiało powiedzieć, że Westwing należy do tej pierwszej grupy.

Areco

W tym tygodniu pożegnałem się z tą firmą. Pracowałem krótko - dziwię się osobom które pracują tam dłużej, na ich miejscu szukałbym innej pracy. Pracownik traktowany jest jak biały murzyn. Pracownik informowany jest o tym, że sobota jest pracująca w piątek. W przeciągu miesiąca 4 pracujące soboty. Mogli dać znać od razu, że każda sobota jest pracująca, zanim podpisałem umowę, a nie, że w szczególnych przypadkach. Tutaj pracuje się w okresie zwiększonego zapotrzebowania czyli zawsze kiedy chce pracodowca. Nie przyjdziesz nie masz zeta do wypłaty i sugerowanie, że nie będziesz brany pod uwagę do dostania umowy o prace. Chyba ktoś zapomniał, że soboty mam wolne. Jak chcą żebym pracował w sobotę niech godnie za to zapłacą. Na pewno tam nie wrócę. Zaryzykowałem i odradzam.

Zniesmaczona

Aplikowałem na pewne stanowisko do firmy Westwing i zadzwoniła do mnie Pani Joanna Steć. Zapytała czy możemy teraz porozmawiać. Odpowiedziałem, że w tej właśnie chwili nie mam warunków do rozmowy i mogę do Pani oddzwonić bądź umówić się na inną godzinę. Logiczne - jestem w pracy a za ścianą mam bezpośredniego przełożonego - ale ja nie o tym. Pani Joanna odpowiedziała, że sama do mnie zadzwoni tego samego dnia i nie zadzwoniła, ani tego samego dnia, ani innego. Chciałem tylko napisać tutaj na forum, że tak profesjonalny rekruter się nie zachowuje. Jeśli nie ma zamiaru oddzwonić, to po prostu powinien jasno poinformować, że nie nawiąże już kontaktu. Jest to bardzo nieprofesjonalne i w mojej ocenie lekceważące. Stawia w złym świetle firmę, która i tak po przeczytaniu powyższych opinii innych ludzi tylko upewniła mnie, że dobrze się stało.

Były_pracownik

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że biuro i magazyn to dwa zupełnie różne miejsca pracy (i 2 różne adresy również). O pracy w magazynie nie mogę się wypowiadać, ale co do biura ciężko znaleźć mankamenty, przede wszystkim młody, międzynarodowy i bardzo bezpośredni w relacjach Zespół, bez względu na stanowisko. Wszyscy są bardzo pomocni i zaangażowani. Jasne, zdarzają się nadgodziny, jak wszędzie, ale albo są odpłatne, albo do odbioru. I są też pasjonaci, którzy po prostu siedzą po godzinach, bo lubią mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Wynagrodzenie jest adekwatne do umiejętności i wydaje się konkurencyjne względem rynku. A już tylko na marginesie - jest absolutnie przepiękne biuro :)

Kinkiet

Jeżeli ktoś się zastanawia czy przyjąć ofertę pracy w magazynie Westwing zachęcam to spróbowania. Nie jest to praca dla każdego - jeżeli ktoś nie pracował wcześniej w magazynie to może być zaskoczony że pracy jest tak dużo ale doświadczone osoby bez problemu się tu odnajdą. Praca jest ciężka ale atmosfera fajna.

Qsz

Fajna firma, super atmosfera. Pracuję w magazynie i z żalem odchodzę tylko dlatego że magazyn przenosi się do nowej lokalizacji a ja nie mam jak tam dojechać. Polecam

Zyrandol

Witam. Nie polecam tej pracy, pracowałem tam jako magazynier i większego obozu pracy niewidzialem. Nadgodziny gdzie są nie płatne na umowie o pracę to tylko mała cząsteczka co się tam dzieje. Uciekajcie bądź nie przychodzcie. Jeszcze teraz szukają kogoś na inną lokalizację magazynu. Najlepiej Ukraińców polecam.

Hanna

@Magazyna dziękujemy za Twoją opinię. Może warto zwrócić się ze swoimi uwagami do przełożonego? Może byłaby możliwość, żeby powiadamianie o pracujących sobotach odbywało się z większych wyprzedzeniem?

prawnik
@Zmagazynu 01.06.2017 10:32
niestety nie. zarządzanie pracą na magazynie pozostawia wiele do życzenia. ostatnio mówiono o 10 godzinach pracy na dwa dni z r...

Pracy w godzinach nadliczbowych nie można planować ale jest ona dopuszczalna w przypadku wystąpienia szczególnych potrzeb pracodawcy. Widocznie tak było w Twoim przypadku. Praca w godzinach nadliczbowych stanowi obowiązek pracownika i jej odmowa może stanowić podstawę do wypowiedzenia umowy o pracę, a nawet kwalifikować się jako ciężkie naruszenie podstawowych obowiązków pracowniczych i uzasadniać rozwiązanie umowy o pracę bez wypowiedzenia z winy pracownika.

Tukoo
@prawnik 06.06.2017 22:09

Tylko że te szczególne potrzeby występują kilka razy w miesiącu... Albo przy grudniu cały miesiąc po 9 godzin plus 3 soboty...

Hanna

@Magazyna piszesz, że pracownik nie jest do końca pewny czy nie będzie pracował w sobotę. Czy to znaczy, że grafik jest ustalany z dnia na dzień? Jak to wygląda na stanowisku magazyniera? Wspominasz również o niepłatnych godzinach. Jak to wygląda? Czy naprawdę uważasz, że nadgodziny są nieodpłatne?

Magazyna

Nie polecam pracy na magazynie. W firmie dzieje się coraz gorzej. Brak zycia, ciągle obawiasz sie czy czasem nie będziesz mieć popsutego weekendu przez pracująca sobote, albo całego tygodnia przez nieplatne nadgodziny.

Hanna

@Jan Magazyngerman po Twoich nicku wnioskuję, że byłeś zatrudniony na stanowisku magazyniera. Piszesz, że nie polecasz pracy w Westwing Home&Living Sp. z o.o.? Dlaczego? Co jest powodem Twojej niechęci do firmy?

Jan Magazyngerman

Po uwolnieniu się z obozu Westwing znalazłem godna pracę. Teraz stac mnie na nowy Home & calkowicie zmienilem swoj Living. Nic tam sie nie zmienilo i raczej nie zmieni. Generalnie nie polecam!

Hanna

@Kierowca, ile w takim razie musiałeś czekać? Kiedy przyjechałeś?

Kierowca

Firma dramat przyjechalem do nich z Grecji z 9 paletami i kazali mi do piatku czekac zero wyrozumialosci dla dostawcow i pracownikow jakis nowobogacki wiesniak sie dorabia i biznesmana ze Stolicy struga!!! Firma dramat i niemiła obsluga !!!

Hanna

Widzieliście, że Dyrektor Zarządzający Westwing Home&Living Sp. z o.o. udzielił wywiadu specjalnie dla portalu GoWork.pl? http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,885649,wywiad-tomasz-kasperski Coś Was szczególnie zainteresowało?

Anna

Pracowałam krótko w biurze - po tym co zobaczyłam, zrezygnowałam tak szybko jak rozpoczęłam swoją przygodę z tą "firemką". Nadgodziny niepłatne to norma, pracownicy (młode dziewczyny głównie bez doświadczenia) starają się jak mogą wziąć udział w wyścigu o cel, zostając tak długo jak się da by nadrobić zaległości wynikające z planów nie do realizaji w przeciągu 7,5 h pracy (odliczając przerwę). Jak ktoś zdobędzie doświadczenie odchodzi, albo się uzależnia od pracy, żeby zapomnieć ile zarabia. Zajście w ciąże wiąże się w 90% przypadków z pożegnaniem z pracą.

XX

Pracowałem w biurze. Podwyżka po 2 latach pracy, bardzo dobrych ocen i podsumowań na koniec roku - 120 zł... Mnie by było głupio oferować coś takiego. Oprócz tego bezpłatne nadgodziny, wieczne ciśnienie na cel i dziwne relacje między współpracownikami. Nie wspominam miło i nie polecam.

Biuro

Jeśli ktoś aplikuje do pracy w biurze - polecam. O magazynie nie wiem nic. Wracając do biura - po przeczytaniu opinii na tym portalu mocno zastanawiałam się, czy w ogóle iść na rozmowę rekrutacyjną. Poszłam i od kilku miesięcy jestem szczęśliwym człowiekiem :) Przed Westwing pracowałam w różnych firmach, gdzie czułam się wykorzystywana. Umowy śmieciowe, niskie zarobki, nadgodziny, mobbing. Westwing oferuje przyzwoite zarobki, umowę o pracę, prywatną opiekę medyczną i pakiety sportowe, ale PRZEDE WSZYSTKIM wspaniałą atmosferę, młody zespół, przepiękne biuro, które wygląda jak redakcja magazynu modowego z Nowego Jorku (serio) i rozwój! Jeśli w przyszłość zmienię zdanie, na pewno dam znać. Póki co (6 miesięcy) nie mam zamiaru szukać innej pracy i jestem bardzo zadowolona. Polecam.

m

Fatalna atmosfera, brak podwyżek mimo bardzo dobrych ocen podsumowujących rok/półrocze. Brak szkoleń, płatna karta multisport. Odradzam.

gość

Ostrzegam, jeden z liderów był bardzo zdziwiony gdy mu powiedziałam, że nie będę szybciej pracować i żeby mnie zwolnił .Każdy swoim tempem robi nie wiem czemu ja miałabym zasuwać w przyspieszonym.

Aneta

Witam wszystkich Jeśli ktoś jest zainteresowany stanowiskiem pracy w Warszawie Team Leader with Slovak lub E-commerce Specialist to proszę o maila amalanowska.linguajob@gmail.com Poszukujemy kandydatów z j. słowackim

gość

Wiecie jakie stawki są dla specjalisty ds. obsługi klienta i zamówień z językiem słowackim. Dobrze, że jest opieka medyczna i nawet wynagrodzenie motywujące, co znacznie urozmaica zatrudnienie w firmie. A wypłata jest terminowa? Dziękuję za odpowiedź.

aaa

BIURO czy ma ktos doswiedczenia co sie dotyczy prace z jezykem slowackim/tlumaczenia? dziekuje

aaa

yyxx

nadgodziny -bezpłatne do odbioru i to bardzo dużo . W okresie świątecznym nawet do 50-60 nadgodzin każdy pracownik .Nawet złotówki więcej nie dostaniesz Wyjście na lunch hahahahah na magazynie na papierosa nie wolno wyjść , napoju do kuchni nie można się iść napić .

xxzzxx

chyba w biurze , bo na magazynie jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

xxx

Nie wiem skąd biorą się te negatywne komentarze. Pracuję już kilka miesięcy i uważam, że firma jest super! Mega sympatyczni ludzie, nadgodziny zdarzają się, ale bardzo rzadko i są dodatkowo płatne, jest dużo okazji do wspólnej integracji, super biuro i co ważne - dobre pieniądze. Nie jest to typowe korpo, można kiedy się chce wyjść na lunch, co do stroju tez nie ma wymagań. Ze wszystkimi jest się na "ty" i tez to bardzo fajna praktyka!

Antoni

Nie polecam.Jak się trafi na dział Inbound na magazynie to będziecie pod obserwacją okularnika ,który chyba był bity w szkole i swoje marne stanowisko wykorzystuje do wyżywania się na pracownikach.Każdy nowy pracownik co przychodzi do pracy to pyta się starszych pracowników czy on ma coś z głową?

XYZ

Jeśli chodzi o magazyn praca dobra dla osób po maturze ,którzy szukają pierwszej pracy.Dużym plusem jest system pracy jednozmianowy oraz atmosfera jaka panuję w kontaktach ze współpracownikami na podobnych stanowiskach( z kierownictwem bywa różnie ,zależy jaki dział itp). Jeśli chodzi o minusy głównym jest system rozliczania nadgodzin dla stałych pracowników oraz słabe zarządzaniem pracą magazynu. Przykładowo na koniec roku przed świętami zwolniono wszystkich zleceniowców po to by reszta musiała robić obowiązkowe nadgodziny w okresie poświątecznym co na pewno nikomu nie było na rękę. Dalej? Nie będę wymieniał nazwisk ,ale w firmie istnieją fikcyjne stanowiska na ,których udaje się że się pracuje. A wiadomo na takich ktoś popracuje i wykonuje pracę za dużo niższe pieniądze. Na przełomie roku z firmą pożegnało się kilku ogarniętych pracowników z dłuższym stażem spowodowane było to tym o czym wyżej napisałem oraz brakiem ścieżki rozwoju w tej firmie.

Ogolnie

ogólnie opowiedzieć o pracy: praca – rodzaj działalności człowieka, w ekonomii jeden z trzech czynników produkcji przedziale zarobkowym: Przedziały płacowe wyznaczają maksymalną i minimalną wartość wynagrodzenia dla danego stanowiska lub dla grupy stanowisk. Ustalenie wąskich lub szerokich przedziałów płacowych uzależnione jest od polityki firmy. Ich wykorzystanie ułatwia proces ustalania stawek płac dla stanowisk różniących się stopniem trudności czy odpowiedzialności. To tak ogólnie jak jest w Westwing :)

nikki

witam, czy ktoś ze stanowiska asystenta ds e-commerce mógłby ogólnie opowiedzieć o pracy, przedziale zarobkowym, itp?

Krzysiek

Witam nie polecam nikomu. Zwolnili mnie bez przyczyny jak większość osób.

Mari

Nie polecam nikomu. Wytrzymałam tam 9 miesiecy i wspominam je bardzo źle. Bardzo zły pracodawca! Brak organizacji, niekompetentni kierownicy, brak rozwoju, nawał obowiązków, nadgodziny mnóstwo, telefony po godzinach pracy z pretensjami-ogólny mobbing i brak jakiegokolwiek szacunku dla ludzi i ich czasu, zarobki bardzo niskie, wszelkie obietnice podwyżek są oczywiście nieprawdziwe. Szkoda czasu a przede wszystkim Waszego życia prywatnego i nerwów!

Rafał1990

Nie długo jak większość pracowników bo zwalniają ludzi masowo. Po mojej rezygnacji czy też jak kto woli zwolnieniu, dnia następnego straciło prace 2 kolejne osoby. Rozumiem że masz taką pracę ale nie próbuj mnie znieważyć sarkazmem bo jest tu nie wskazany. Wyrażając opinie nie miałem na celu obrazić nikogo ale podać fakty na temat pracy. Czytając poprzednie komentarze przedmówcy mieli podobne odczucia. Pozdrawiam

do Rafała

Wow, spakowałeś 100 paczek dziennie... no nieźle. Życzę Ci abyś znalazł pracodawcę, który doceni Twoje zaangażowanie i poświęcenie. ps. Długo tam pracowałeś?

Rafał1990

Dalej czytasz bez zrozumienia ewidentnie chcesz mi wmówić że jest 30minut przerwy a w rzeczywistości jest 20. Paczki po 20-30 kilo średni dzień pakowania 100 paczek, co daje około 2,5 tony do spakowania w kartony. Rozumiem że tam pracujesz ale nie podważaj faktów. Co do odzieży roboczej faktycznie firma uposaża pracownika co nie jest dla mnie plusem a standardem.

do Rafała

@Rafał1990 Stary, Czy ty kiedyś pracowałeś na magazynie? Praca od 8 do 16 i przerwa 30 minut - to straszne. Jak można tak człowieka poniewierać. I nie mów, że dali Ci jeszcze ubrania robocze i kazali abyś w nich chodził.

Rafał1990

Czytasz Andrzeju bez zrozumienia już tam nie pracuje. Jest w rzeczywistości 20 minut przerwy a nie 30. Pisałem o pracy na magazynie ale jeżeli chodzi o stanowiska biurowe to pewnie praca ok bo więcej jest tych co siedzą w biurze niż pracowników fizycznych a na magazynie powinno być odwrotnie. Znam dobrze angielski i podczas ostatniej wizytacji stwierdzili że jest za mała wydajność pracy. Tak się dzieje jeżeli jest więcej kierowników niż pracowników ja zauważyłem na tym magazynie że jest około 10 osób siedzących a max 15 pracujących. Moja opinia jest kompletnie obiektywna gdyż znalazłem już inną prace. Ale szczerze nikomu nie polecam prac fizycznych w tej firmie.

Kandydat

Marta w jakim okresie tam pracowałaś jeżeli można zapytać? :)

Marta

Po okresie próbnym i po umowie czasowej dostałam propozycję pracy, ale za mniejsze pieniądze niż na okresie próbnym :) (dział operacyjny). Ta wspaniała propozycja została mi przekazana w ostatnim dniu mojej umowy. Podziękowałam, nie polecam nikomu kto się szanuje.

WW worker :)

seku: wpadnij na rozmowe, zaproponuj cos to się przekonasz :)

PRACUJACA

PRACOWALAM TAM ROK, FIRMA TRAGEDIA!!! ZATRUDNIAJA CPUNOW, ALKOCHOLIKOW I BANDZIOROW. CHODZI TAKI PSEUDO LIDER I PILNUJE CIE GOZEJ NIZ PRZESTEPCE!! ZWALNIAJA ZA BYLE PRZEWINIENIE. PRACA CIEZKA NA MAXA. NIE POLECAM NIKOMU KTO ZNA SWOJA WARTOSC!! NA RYNKU JEST TYLE FAJNEJ PRACY ZE NIE WARTO LAPAC SIE ZA WESTWING!! NIE POLECAM!! UWAZAJCIE

żenująca firma, wykorzystująca ludzi na każdym kroku. nie polecam. pracowałam tam rok, masowe zwolnienia. na szczęście mam teraz pracę w dużo fajniejszej firmie. w westwing jest stosowany mobbing, ale nikt się do tego nie przyzna, bo kazdy boi się straci pracę.

były pracownik

Atmosfera jak najbardziej na plus (zatrudniają fajnych ludzi, ale każdy gdy zorientuje sie o co co chodzi zaraz odchodzi). Poza tym - praca po 10 - 12 godzin, w tym weekendy. Nierealne targety. Bardzo duża rotacja. Pracowałam tam pół roku i to już było długo w porównaniu do innych pracowników. Nie polecam.

anna

Pracowałam w Westwing przez pół roku i mogę śmiało powiedzieć, że to najbardziej wykorzystujący pracodawca jakiego spotkałam. Wszędzie napięcie, nie wychodzi się po 8h pracy, atmosfera fatalna, zarobki nieadekwatne. Nie polecam i wierzę, że moja opinia nie zostanie tak szybko skasowana.

Giggles

Witam, interesuje mnie opinia obecnych/byłych pracowników Westwing wokół stanowiska copywritera seo - atmosfera, warunki, podejście do pracownika.

Chester

BIURO Zaczęłam pracę w Westwing, kiedy jeszcze nie był lub nie aspirował do bycia korporacją i wtedy było tu cudnie. Ludzie fantastyczni, z odpowiednim stażem w tej firmie, znający się na rzeczy i ilość pracy nie była tak ogromna jak teraz. Firma się rozrosła, klientów przybyło, więc trzeba też przyspieszyć tempo pracy, żeby za tym nadążyć. Szkoda tylko, że razem z tym rozwojem nie idzie zatrudnianie nowych pracowników, żeby mogli pomóc z tą ilością pracy. Ci starzy pracownicy poodchodzili, nikt nie starał się ich zatrzymać i wszyscy się wymieniają, co nie przekłada się na dobre efekty końcowe ich pracy. Firma stara się zatrzymać tu ludzi atmosferą, wyjazdami, imprezami, prezentami i przyznaję, jest to bardzo duży i ważny czynnik. Ale w końcu to zaczyna nie wystarczać. Kierownictwo skupia się na rozwoju biznesu i na wizji Westwing, zamiast na dobrobycie ich pracowników (kiedyś tak nie było) i to jest zrozumiałe, bo to już korporacja. Zarobki są ludzkie, ale przy coraz większej ilości pracy mogłyby być większe. Kwestia awansu to albo duży fart (bo np. ktoś odejdzie i trzeba zapełnić jego stanowisko, to łatwo wziąć w połowie doświadczonego pracownika), albo dobijanie się drzwiami i oknami i proszenie się o ten awans. Nie każdy dział ma płatne nadgodziny (większość firmy pracuje na zasadzie zadaniowego trybu pracy), ale nie ma problemu z urlopami. W firmie jest luźno, z wszystkimi na "ty" (choć nie zawsze prezes ci odpowie na "cześć" :P), nie ma szczególnego dress code'u, na obiad idziesz kiedy chcesz, nie liczą tu minut przerwy. Polski oddział obsługuje czeską i węgierską sprzedaż, więc można poznać inne kultury, co jest bardzo ciekawe. Obchodzone są również "Dzień Węgierski" i "Dzień Czeski". Polityka firmy jest w dużym stopniu uzależniona od niemieckiej centrali i to bywa czasem zgubne. Są rzeczy nie do przeskoczenia, ale to chyba w każdej większej firmie tak jest. Tą firmę tworzą ludzie i jeśli do każdego odnosisz się miło i z szacunkiem, to będziesz traktowany tak samo. Jeśli miło poprosisz, każdy odda ci nawet sporą przysługę, co jest bardzo mile zaskakujące. Polecam pracę w Westwing, jeśli ktoś się nie boi ilości pracy i stresu z tym związanego. Można się tu sporo nauczyć, ale tylko do pewnego momentu. Jak już się nauczysz, możesz iść dalej.

Vi

Trzeba przyznać, że Westwing to bardzo prężnie rozwijająca się firma. Dobrze traktują pracowników, są częste szkolenia, szefowie działów oraz ogólna komunikacja między działami są w porządku. Bardzo sympatyczni i pomocni ludzie - to jest zdecydowanie na plus. Zarobki też ok, przerwy w pracy bardzo luźne (jesz kiedy chcesz i masz na to czas), atmosfera w porządku. Ale co fakt to tak, praca jak w typowej korporacji. Często trzeba zostawać dłużej, a za te nadgodziny nikt nie płaci (przynajmniej tak było u mnie). Jest bardzo dużo do zrobienia w krótkim czasie, co przekłada się na duże stresy. Ogólnie jest sporo pracy, ale to, co robisz jest całkiem interesujące no i dzięki ludziom da się wytrzymać. :) Fajnym pomysłem są wyjazdy integracyjne (czy to ogólne czy działowe), widać, że polityka firmy jest bardzo ok.

Widelec

MAGAZYN: Rzeczywiście, firma się rozwija - częste szkolenia na plus. Zarobki są dość wysokie zważywszy na fakt, że w innych tego typu miejscach płacą jeszcze mniej. 12zł, to dobra stawka jak dla początkującego pracownika. Praca przyjemna, bo atmosfera w pracy jest na wysokim poziomie - bez spięć, wszyscy na "ty". Traktuj kogoś z szacunkiem i uśmiechem, a odwdzięczy Ci się tym samym => tak to wygląda. Praca fizyczna - więc proszę się nie dziwić, że człowiek wraca zmęczony (nie styrany, bo każdy robi własnym tempem) po 8h pracy. To nie praca biurowa, gdzie siedzisz za biurkiem i popijasz kawkę. Naciski na normę są. Ale to normalne jeżeli jesteś w stanie pojąć politykę firmy. W święta, gdy z wiadomych przyczyn ilość zamówień jest większa, można nałapać nadgodzin. Max 2h. Przerwa 25 min - wystarczająca! Jedynym minusem jest kurz i słabe dbanie o porządek na magazynie. To zdecydowanie do poprawki.

Slava

Magazyn Firma się dopiero rozwija czyli co chwilę wprowadzają jakieś innowacje, nowe regulaminy, zakazy, nakazy. Kierownictwo raczej OK ale wszędzie znajdą si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wporządku i niektórzy traktują cie jak gorszego od siebie, zarobki to 12 brutto. Możliwość nadgodzin, okres przed świateczny obowiązkowe dziesiątki ale normalnie to pracujesz po 8 godz. Zmiany też co jakiś czas się zmieniają i nie ma stałych ale kierownictwo dąży do 3 zmmian (może już są jak ja pracowałam to jeszcze nie było)przerwa 15min stołóweczka lodóweczka smród bród i ubóstwo, zatrudniają jak leci, bandziorów pijaków ćpunów studentów arabów ale atmosfera raczej wporządku. Uwaga na Iron Mana i Rudą (bo nie wiadomo czy nadole też taki kolor jest)

Zostaw opinię o Westwing Home&Living Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Westwing Home&Living Sp. z o.o.