counter
2 633 2969 5 1
Hmm

Witam, czy warto startować na zastępcę kierownika sklepu? Jakie są wymagania? Coś ktoś?????

K
@Hmm

Robisz to co kierownik i sprzedawca. Ogólnie nie polecam

Hmm Nowy wpis
@K

Może chociaż pieniądze w miarę?

Krejzi Nowy wpis
@Hmm

Taaa, pieniądze wspaniale. 100zl brutto więcej od sprzedawcy ????????

Hmm Nowy wpis
@Krejzi

To rzeczywiście kwota na pewno powalająca. Aż wierzyć się nie chce.

Noł Nowy wpis
@Hmm

Taaa... Zastepca kierownika to najbardziej niewdzięczne i niedocenione stanowisko w tej firmie. Robisz często za kierownika... Robisz wszystko... Za 100zl więcej niż kasjer i pewnie koło 700zl mniej od kierownika. W ciągu roku żadnej premii... Żadne tantiemy, żadne premie - po prostu nie...

Tak11Nie
Karolina

Hejka mam pytanko Przyjełam tranzakcję karta angielska na 155zl i niestety po odejsciu pani od kasy zauważyłam ze niezostało to zaksiegowane Jakie będą konsekfencjie ,jakie są uwas?? z góry dziękuję

Ona
@Karolina

Zadzwoń na nr polcardu i wyjaśnij sytuację. Kiedyś mi babka w hotelu powiedziała, że z każdej karty da się ściągnąć kasę. A tak na przyszłość trzymaj klienta przy kasie póki nie masz potwierdzenia ściągnięcia kasy

KIK
Nazwa działu: Handlowy

Wiesz ten komentarz jest na tyle niesmaczny, że aż przykro się czyta. Biję się z myślami i zastanawiam po co to napisałaś? Pomogło Ci, czy czeka Cię leczenie farmakologiczne? Wstyd mi za ten komentarz ale staram się posługiwać językiem zrozumiałym dla Ciebie.

Tak3Nie2
Nazwa działu: Handlowy

Nie mam pomysłu na takich pseudo ludzi jak ty...

Nazwa działu: Handlowy

I co z naszym rabatem 50% zabrali a jak zamykali sklepy napisali że po otwarciu rabat będzie i znowu nas oszukali

Kik

Będzie 25%

Hhh

Jak zawsze ????

Gosia
@Pracownik

Proponuje po prostu zapytać swojego kierownika regionalnego, a nie wypisywać tu że firma jak zwykle nas (usunięte przez administratora) Ja zapytałam i wiem że rabat 50% na pewno będzie. Ustalają tylko jeszcze z Niemcami jaki ma być ich termin.

Lol
@Gosia

Bedzie na jesien

Ja
@Pracownik

I co, w końcu się doczekałaś na -50%? Trzeba było się tak spinać?

Tak5Nie
Koko
@Ja

Ulżyło ci ?

miki minaj
Nazwa działu: Finanse

Czy są w Kiku wczasy pod gruszą?

@miki minaj

wczasy pod brzoza

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Gosiula

Dziewczyny czy wasze kierowniczki pracują w weekendy?

TakNie3
M
@Gosiula

Oczywiście, tak samo jak reszta pracowników.

Ola
Nazwa działu: Produkcja
@M

Dla nich to całuski pio co korwie pomoc :* z produkcji

kikikoko
@Gosiula

No pewnie, mniej więcej wszyscy równo robimy

lola

Żadko.

@Gosiula

Tylko jeden weekend albo jedną sobotę w miesiącu.

Ooko
@Gosiula

Ta jasne. Oczywiscie ze nie.

Abx
@Gosiula

Tak, bywają miesiące że kierownik lub zastępca są w każdy weekend, jeśli jest potrzeba

@@
@Gosiula

Rzadkością jest nasza kierowniczka w pracy w weekend.

@Gosiula

Kierownik przrlede wszystkim powinien byćw tygodniu w pracy- kiedy są telefony itp. W weeken poza natężonym ruchem nic się nie dzieje. Jak nie ma potrzeby to po co ma na siłę.w soboty łazić?

Tak7Nie4
@Pracownik

Na siłę? Lepiej żeby ktoś inny był wszystkie soboty w miesiącu w pracy... A jak towar w piątek, to też dobrze żeby ktoś inny w sobotę wyłożył...

@Anna

A to lepiej żeby kierownik był w soboty, a jak ma wolne w tygodniu to do niego wydzwaniać, bo nie potrafi się wyjaśnić czegoś i "bo to przecież rola kierownika..."

Tak6Nie2
@Pracownik

Czyli kierownik na sklepie jest tylko od odbierania telefonów?

@Anna

Czytasz ty ze zrozumieniem? Nie dodawaj do moich opinii i nie rób z siebie ofiary. Jak coś ci się nie podoba w zespole, w którym pracujesz to tam się wyżal. Nie płacz tutaj i spróbuj wyjaśnić to w realny świecie. A KS jest też i od odbierania telefonó

Hsjdsw
Nazwa działu: Marketing

Mam pytanie. Ile zarabia kasjer na pełny etat w województwie lubelskim?

Dziewczyna z kika
@Hsjdsw

2700 brutto

Była kierowniczka
@Hsjdsw

W zachodniopomorskim na rękę 1900 a zastępca 2100 ????śmiech na sali

Edyta
Nazwa działu: Handlowy

Witam jaka jest pensja w kilku?

Nick
@Edyta

Najniższa krajowa

Edyta

Witam jakie zarobki w kiku zachodniopomorskie Goleniowie?

kaka
@Edyta

Idź na rozmowe to sie dowiesz????????‍♀️

Była pracownica
Nazwa działu: Finanse

Czy ktoś może zainteresować się regionalna panią K....? Niereformowalny człowiek i nie odpowiedzialny człowiek za każdym razem mówi co innego niby wszystko jej pasuje a później zaczyna cały sklep rozwalać niedość ze dziewczyny maja dużo innej pracy to jeszcze im dokłada co jest absurdalne. Nie liczy się z nikim. Zatrudniajcie ludzi ogarniętych którzy maja wiedzę i chcą ja dalej przekazywać.....

Tak18Nie3
...
@Była pracownica

Zgadzam sie . pewnie i tak z tym nic nie zrobia .

@Była pracownica

U Nas Magda to samo jedno mówi drugie robi. Nie idzie się z nią dogadać.(usunięte przez administratora)

Pracownicy kik
@Była pracownica

Zgadza się, pani regionalna K... Za każdym razem mówi co innego... Jest to osoba bardzo dwulicowa, która zrobi wszystko aby nie dać się wyrzucić z posadki... Swoją drogą posadę dostala przez wchodzenie w (usunięte przez administratora) zero własnego zdania Uważajcie gumowe ucho

Tak9Nie
Zniechęcona
@Była pracownica

Tak to jest jak się zatrudnia ludzi do zarządzania bez doświadczenia w zarządzaniu.A taka osoba jest właśnie regionalna K... Ja się mam zamiar zwolnić bo to się dzieje u nas na sklepie po jej przyjeździe to żart... Podobniez jak wychodziła z sklepu szla po trupach aby się na stanowisko zalapac

Pracownica co ma dość
@Była pracownica

A czego można się spodziewać, Pani Kinga niedawno jeszcze podobniez tirem jeździła a dzis jest wielka Panią regionalną ... Szkoda słów...

Baby

Są dwie

@Zniechęcona

Bardzo dobrze mi się pracuję z Kingä (nie ma porównania do ostatniego niedouczonego ,działającego na szkodę mojego sklepu BZL )powiem tylko tyle jak ktoś jest słabym kierownikiem to nawet jak by BZL przyjechał i za niego pracował było by za mało .

Tak3Nie1
Aktualny kierownik
@Była pracownica

Była pracownica... Skoro tak bardzo nie pasowała Pani K...to myślę że należało jej to powiedziec.a nie teraz ja opisywac.Po nicku sądzę że jest Pani już byłym pracownikiem. Jak dla mnie .....jestem bardzo zadowolona,nareszcie ktoś kto wyjeździł swoje km żeby zostać regionalnym i dziewczyna która wie co mówi ...pogada nie tylko o kiku....dla mnie moje wsparcie .Dziekuje że jest :)

Pracownica
@Pracownik

Czyli przyznajesz się do bycia słabym kierownikiem? Jakbyś wiedziała "co z czym się je" to i niedouczony bzl nie przeszkadzał.(usunięte przez administratora)

Kikula

Ludzie po co tyle jadu?jak nie pasuje to wypad przecież nikt Was nie trzyma na siłę

Tak3Nie3
Kuleczka
Nazwa działu: Finanse

Witam, jak wyglądają zarobki w sklepie KIK na 3/4 etatu? Z góry dziękuję za odpowiedź

kik

Jakie województwo?

Kuleczka
@kik

Kujawsko-pomorskie

Ty
@Kuleczka

Nie adekwatne do ilości wykonywanej pracy

Xxxxx12re

1361 zl

TakNie2
...
@Xxxxx12re

Serio? To ile zarabiasz brutto ? W innym regionie jest więcej o jakieś 200-300 zł. Dziwna polityka

@@W

Trzymajcie się z daleka od pracy tam. Nic więcej nie będę dodawać.

Lisa

Witam jak wyglądają zarobki netto na 1/2 etatu ,i czy jest możliwość przejścia na cały etat. Dziękuję i pozdrawiam

pp
@Lisa

1100 zł

@@W

Uciekajcie od tej pracy jak najdalej... kierownictwo masakryczne, wymagają niewiadomo czego za takie psie pieniądze.. i absolutnie nie szanują pracowników. Oczywiście nie wszyscy, ale ogolnie większość. Tyle bo nieprzyjemnych sytuacji już było na tym sklepie i wobec mnie i wobec innych pracowników tylko przez prawie pół roku, że aż szkoda gadać. Nie polecam.

Tak5Nie2
Ka

Wie ktoś może czy w ogóle będzie jakieś wyrównanie do oszukanych pensji? Ponoć nie wszyscy dostali źle policzone, tylko ci co dostali dobrze się nie odzywają na ten temat, a przecież i tak firma by im nie zabrała tych pieniędzy. Przykre to jest bo firma skorzystała z tarczy, a nas może i przypadkowo (usunięte przez administratora)i temat ucichł.

Zzzz
@Ka

A o co chodzi?

Kołomyja
@Ka

Nikt nie potrafi dojść co na tych paskach jest... Dziwne te ich "paski"... Ja proponuję każdemu z osobna dzwonić do swojej księgowej... Wtedy ona ma obowiązek wytłumaczyć co i jak było naliczone...

Duża

Hej jak u was sytuacja?to co rząd zrobił jedna osoba na 15 metrów to jakiś żart. U nas może być na sklepie 30 osób,ale żadnej odpowiedzialności spacerują, oglądają my układamy towar to idą po trupach żeby obejrzeć nie patrzą że Ty obok stoisz i sprzątasz. Gdzie tu 2 metry, to jest jakaś masakra.

Tak7Nie3
Xxx
@Duża

U nas ludzie nie dezynfekują rąk, nie mają rękawiczek, nie zachowują dystansu i mierzą ubrania na inne ubrania na sali sprzedaży. Na pewno nie chronią siebie i nas. Głodni zakupów nie zwracają uwagi na reżim sanitarny. Itally 2

Niki
@Xxx

Tak u nas przez takie zachowanie beda drugie wlochy.

Najbrzydsza Z Kika
@Duża

Drodzy klienci. Sklep KIK jest sklepem samoobsługowym, a nie wchodząc na wejściu zadajecie 10000 tyś pytań. Jesli macie siłę chodzić po galerii,macie również siłę wejść na sklep i samemu się rozejrzeć a nie na wstępie iść na łatwiznę i pytac się sprzedawcy. Większość wchodzi jak do obory, zero dezynfekowania rąk,brak rękawiczek a o kulturze osobistej nie wspomnę..Czasem głupie "dzień dobry" czy "do widzenia" ciężko Wam wymówić.. I pytania pt"Ale jak ja mam przymierzyć kostium kąpielowym skoro nie ma zwrotów a przymierzalnie są nieczynne" . Czy to jest potrzeba bez której nie można się obejść 2 tygodniu ?... Kostium można kupić za miesiąc, to chyba nie jest aż tak niezbędne do życia w czasach pandemii. Jednym słowiem KATASTROFA !!

Ona
@Najbrzydsza Z Kika

Przeciez w kiku mozna wszystko oddac nawet majtki.

Kikik

A gdzie jest to napisane, że nie można?

Klient
@Najbrzydsza Z Kika

Tak sie składa że jezeli chodzi o stroje to część osób chodzi tumany na rehabilitację także taka która odbywa się w wodzie. Przyszło wam to do głowy? Ciężko ci odpowiedzieć na pytanie klienta bo trudno w tym (usunięte przez administratora) który ma ponad 600m2 coś znaleźć. To od czego tam stoisz skoro jesteś aspoleczna i masz taki problem obsłużyć klienta? Tak właśnie niszczyciel wizerunek swojej firmy. Nie ma klienta tną etaty zwalniają źle. Jest klient jest praca też problem bo królewnie musisz łaskawie wskazać towar. Puknij się w czoło i zastanów czy ta praca jest dla Ciebie. Jak Ci nie pasuje kontakt z ludźmi to idź do innej pracy. Nie polecam. Problem bo trzeba trochę popracować. Ogarnijcie się lenie.

Tak6Nie4
rafaela
@Klient

Z tymi żalami to spad do centrali, to jest forum spraw pracowniczych gdzie pracownicy oceniają pracodawcę a nie pieprzą klientowskie farmazony....

Tak12Nie
Klient
@rafaela

O i tutaj widać wasza kulture

Krystyna
Nazwa działu: Handlowy

Skoro to forum pracowników to wie ktoś może co się stało z Panią kierownik we Wrocławiu na Krzywoustego (młyn)?

malina
@Krystyna

O której mówisz?

Premie roczne

Tak tak sa i były tylk kiero to ukrywaja przed reszta dziewczyn, nawet z-ca nie wie niestety....zależy jakiego masz kiero, jak pazerny i chytry to milczy i cucho zgarnia, sa oceny roczne pod Katem tych wyplat właśnie

TakNie2
@Premie roczne

Tak. Dokładnie tak jest. Skądś to znam. Pazerny kiero nie przyzna się że dostaje premie i ile za cudzą pracę....

Hahaha
@Tama

"Za cudzą pracę". Błagam. Każdy kto podpisał umowę wywiązuje się z niej pracując ZA SIEBIE. Nie robisz tego co kiero, nie dostajesz tyle co kiero, proste ale pewnie NALEŻY CI SIĘ . Z tego co wiem jest takie coś co na pewno podpisywałaś, czyli klauzula poufności. Dlaczego jakikolwiek kiero miałby ją łamać, żeby się przetłumaczyć przed podwładnymi??? Z koleżankami też zaglądacie sobie w odcinki wypłat, czy pazernie chowacie???

Nieznajoma
@Hahaha

Bardzo fajnie usadziłas te które nie chcą się napracować a jedynie wszystko chcialyby dostać

Lol
@Hahaha

Zależy jaki kierownik.....

Kesz

Czy Wasze wypłaty zostały dobrze wyliczone za kwiecień, okres pandemii zwolnień, postojowego itp?

xd
@Kesz

Tak.A coś Tobie się nie zgadza?.

X
@xd

A tobie zgadza się.?. Pewnie lalunia siedziała na postojowym. Nie tyrala jak inni na otwartym sklepie. DYREKCJO KIK ORAZ BZLowie doceńcie tych ,którzy musieli niestety użerać się z klientami w czasie kiedy było najgorsze zagrożenie pandemią.

Pff
@X

Na postojowym dostali najniższą, a tym pracującym ucięli 20% i dostali po 1600. To jest normalne?

TakNie3
Pucia
@Kesz

Nie zgadza sie i to bardzo. Troche godzin mi obcieli. Bedzie dzwonione ????

Iii??
@Pucia

Dzwonił ktoś?ja nie jarze tych pasków... A ciekawa jestem czy ktoś dzwonił dopytywać o tą sprawę....?

Tama

Odnośnie poprzednich wpisów i wątpliwości co do premii rocznych. Kierownicy niedawno otrzymali premie roczna. Jej wysokość uzależniona jest od wyników sklepu. Przykładowo może to być 35% pensji kierownika Kika. Oczywiście jest to owiane święta tajemnica po to aby kierzy mieli dalsza motywację do wysysania soków ze swych podwładnych. Jest to niesprawiedliwe ponieważ wszyscy pracownicy pracują na wynik sklepu. Uważam że pozostali pracownicy powinni także dostać proporcjonalnie np do stazu czy czegoś tam.... Niestety w kiku całość zbiera tylko i wyłącznie kierownik

Tak4Nie2
Wez
@Tama

Niesprawiedliwe, fakt kierownik ma więcej na głowie ale w większości sklepów są zastępcy i robią to samo co kierownicy, a premii nie ma. Pracownicy mający takie same obowiązki jak kierownik oprócz układania grafików też nie mają premii, dlaczego to takie tajne? Albo wszystkim albo nikomu kierownik i tak zarabia dużo więcej od pozostałych..

Tak7Nie2
@Wez

Jest ogromna przepaść między wypłata kiera a zastępcy. Różnica ta to około 1000 zł brutto. Zastępca zarabia prawie tyle samo co sprzedawca a w czasie nieobecności kierownika obrywa zastępca. Już nie wspomnę o sytuacji, gdzie kierownik jeździ na delegacje a cały swój bajzel zostawia zastępcy.

Kiero

jestem kIero, zarabiam ledwie 500brutto!!! Więcej od sprzedawcy

Wez
@Tama

Dokładnie cos o tym wiem! Nie chodzi tu o jakieś żale bo zaraz będzie wielki bum że "jak nie pasuje to zmień pracę" ale jest to zwyczajnie niesprawiedliwe i tyle.

Working
@Kiero

U nas kierownik zarabia 4200 brutto, zastępca 3200 brutto, sprzedawca 2700 brutto. Jak możesz być kierownikiem Kika zarabiając 500 zł brutto więcej od sprzedawcy???? W którym rejonie takie cuda?

Bbyu
@Wez

No faktycznie dużo :/ , w kiku kierownik nie zarabia dużo

Nn l
@Working

A w którym rejonie kierownik ma 4200? Bo w naszym mamy dużo mniej , więc w szoku jestem i bardzo ciekawi mnie to

Bl
@Working

Ja jestem kierownikiem i mam 3200 brutto ..zastępca ma 2900 brutto . Jaki rejon taki bogaty.?

o fak!
@Tama

Serio?To nie wiem gdzie jest taka przepaść..u nas kierownik zarabia trochę więcej od zastępcy..

@o fak!

U nas między kierownikiem a zastępca jest 1000 brutto różnicy. Slownie: tysiąc złotych.

Kiero
@Nn l

U nas właśnie tak samo....

Nick

U nas 500zl, więc wychodzi że to zależy od regionu

Pra
@Working

To ja pracując jako.kierownik nie mam 4200brutto tylko mniej każdy sklep swoją stawka. Im dłużej się pracujecie tym bardziej człowiek nastawia się negatywnie do tej firmy.

Onna

Lick
@Nn l

W opolskim

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o KiK Textil Sp. z o.o. - Wrocław

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

KiK Textil Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 633 ocen.