KiK Textil Sp. z o.o.
counter
2 634 3193 5 1
Kaja

W tym roku firma zaszalala z prezentami na gwiazdkę zamiast kosza słodyczy to rabat 50% na JEDNĄ RZECZ. Gdzie klienci mogli sobie drukować na black fridaj rabatów ile chcieli ,to jest podziękowanie za całą siłę włożoną w ta firmę żeby wszystkim dogodzić..,i sprzątanie wieczne sprzątanie tego syfu na sklepie co klienci po sobie zostawiają .Śmiechu warte.

Tak32Nie2
Niania

cd...Nie wiem czy pan Mariusz wie co wyrabiają jego Regionalni ( oczywiście nie wszyscy bo cześć jest ok) rozmawiają ustalają tylko Z P Waldemarem a czy on rozmawia z Kierownikami nie... Narzucając swoje regulaminy i swoje widzimisię a przecież mamy jeden regulamin a nie 5 tys innych bo każdy Regionalny sobie... czy wie ze praca na sklepie to min 3 osoby żeby ogarnąć sklep umyć odkurzyć i jeszcze coś zrobić z wytycznych .. na dostawach powinno być przynajmniej 5 osób tak przez 3 dni później 3 wystarczy ( na mały sklep) .. czy zdaje sobie sprawę jak klienci potrafią nam naubliżać i jeszcze skargę złożyć a czy to nasza wina ze dostając 12 palet towar jest w kartonach na całych alejkach i nie ma jak przejść bo tego jest za dużo... porcelana, szkło, świece, plastik deco.. a ciuchy czasami do stojaków brakuje tyle tego 3 rola i jeszcze mało... a Rejonowy pisze szybko układać sprzątać bo On jeździ i jemu się oberwie jak będzie nie uporządkowane.. nie jest mu dziwne ze takie rotacje ?? ze ludzie uciekają bo jak sprzedawca przyjdzie do od razu musi wszystko a w umowie ma kasjer sprzedawca nie zastępca czy kierownik... zero socjalu i jeszcze ta śmieszna karta go fit... siłownie to mamy przy dostawie i cały tydzień po... Niech Pan Panie Mariuszu jeździ żeby nikt nie wiedział to Pan zobaczy jakie są realia i jak ciężko pracujemy .. a nie zaraz z centrali cynki bo Dyrektor jedź .. nikomu nic nie mówić i jeździć... porozmawiać z Kierownikami a nie wchodzić i wychodzić bo trzeba rozmawiać z podwładnymi Oni pracują na pensje wszystkich w Firmie... Chciałam tez dowiedzieć się od Pana czy Pan wie jakie praktyki stosują co nie którzy Rejonowi.. jakim są ludźmi i co czynią innym...( wymyślają dziwne argumenty ) jednych zwalniają a innych z polecenia zatrudniają bo :swoi" Tak jak to było z tą Rejonowa która straciła prawo jazdy... wszyscy wiedzieli Tylko nie Pan ..dopiero po miesiącu doszło do Pana bo tu ktoś napisał .. wiec proszę się zastanowić gdzie jest problem tak Naprawdę....bo Kierownik mając 4 pracowników czy nawet 6 nie jest Bogiem i nie dokonuje cudów bez uszczerbku na zdrowiu czy zdrowiu pracowników... okólniki tak średnio po 10 grubych do tego dk pogłębienia podręcznik nowe ułożenia gondoli... może Ci co to ustalają to przyjdą w tym czasie robić to co My i zobaczymy jak to im się spodoba...aa i jeszcze oczywiście Panie z centrali na szkolenie tak na 1 albo 2 dni...hm dzwoni telefon i dowiadujesz się ze ktoś z centrali będzie na szkolenie tylko masz go do dostawy nie dawać może cienkie okólniki zrobić ale nie przemęczaj go i on tylko 8 g... czy to sprawiedliwe,,NIE... niech przyjdzie poprowadzi zmianę gdzie tylko podpisy i stres do tego dostawa okólniki pogłębienia nowe koncepty... Rewizja musi być ok bo inaczej Rewizor obniży procenty i Regionalny premii nie dostanie a ktoś się liczy z tym ze na jednych sklepach nie ma zastępcy ze papiery robi kierownik bo dziewczyny coś tam pomogą ale w umowie nie maja pracy na stanowisku z-k czy kierownika i za takie pieniądze nie będą tego robić bo i tak jest dużo do zrobienia. Był okres na samym początku że chciało mi się pracować ale teraz to tylko nerwy stres i zszargane zdrowie fizyczne i psychiczne.. nie mam już mocy wstawać do pracy... biorę leki i jakoś muszę dać rade ale to już kwesta czasu ... Pozdrawiam Pana Mariusza oby zrobił coś na korzyść szarych Pracowników Tych na samym końcu... w nich siła... niech czuja się doceniani... PIP powinien zając się tym tematem warunków i praca jak jest dostawa bo palety są tak składane że czasami strach folie rozcinać...brudne ubrania ręce włosy bo takie to wszystko brudne a firma nawet za pranie czy na rzeczy nie daje a powinna...Pani z BHP to tylko regułkę klepie i tyle... Zanim podejmiecie prace to upewnijcie się czy chcecie pracować w KIku za taka mała pensje z dużymi wymaganiami ...bez premii dodatków...(teraz na próbę jest Go fit- tak jak byśmy nie miały siłowni przy dostawach i zmianach)

Tak89Nie
Bshd

Postojowe wynosi najnizsza krajowa, czyli 2600 dla każdego i zostają na całym etacie, no i oczywiście siedzą w domu. A otwarte sklepy 80% etatu, czyli obcięcie etatu o 20% i obcięcie pensji również o 20%. Wniosek sami wyciągnijcie. Pracownicy z otwartych sklepów oddają 20%, po to żeby pracownicy zamkniętych sklepów mogli siedzieć w domu i brać pensje. Władza potrafi podzielić nawet pracowników jednej firmy.

Tak5Nie3
Była Klientka

Droga firmo KIK, uwielbiam wasze produkty, ale przestaje robic u was zakupy, miarka sie przebrala! Wogole nie szsnujecie swoich pracowników, kilka razy trafilam na dzien, w ktorym pracownicy otrzymywali dostawę, patrzylam na to z żalem! 3 panie uwijajace sie miedzy siedmioma paletami, do tego klienci, ktorzy narzekali, ze za ciasno między regałami a one biedne tylko przepraszamy i odsuwaly przed nimi te kartony, w miedzy czasie musialy latac do kasy, bo kilometrowe kolejki, w dzien bez dostawy nie jest lepiej! Obsada- dwie panie, ktore non stop musza stac na kasie, bo kolejka jak zawsze... Kilometrowa! Do tego slysze jak mowia miedzy soba, ze trzeba to zrobic czy tamto! Zdecydowanie obsada powinna byc wieksza, bo zajedziecie swoich ludzi! Czytal, ze niby obsada taka jak utargi, no wiecie mozecie miec duzo klientow, ktorzy zrobia zakupy na 10zl i to sie nie przeliczy na wasz utarg, Nie dziwie sie, ze pracownicy wam uciekają, moze tez dlatego, ze upal za oknami a one przepocone bluzki maja bo tak zapier... Przestaje u was kupowac bo wprowadzacie praktyki rodem z Chin...

Tak51Nie1
Ala

Czy ktoś może zrobić porządek w kiku To jest wyzysk nie praca . Prowadzenie zmiany przez kasjera ? Który niema dodatkowo płaconej płacy za stres i obowiązki ? Gdzie dekorator ścian który powienien zajmować się vm, będzie logistyka że przywożą towaru tyle że nie idzie przejść , jakoś klient , gdzie 3 osoby na zmiene przy takiej ilości dostawy plus innych obowiązków tylko przeceny przeżuty dostawy 11 palet to mają zrobić dwie osoby na zmienię ? W kilka dni ? To jest chore , jak traktujecie pracowników ? Gdzie premie za ciężką pracę ? Od sprzedaży? Gdzie szacunek ,gdzie paczki za zasłużoną pracę , na święta w podziękowaniu za tak wyprowane żyły przy dostawie ! Co za firma Niemiecko a ja myślałam że Bułgaria ? Weźcie przykład z innych firm gdzie jest ład skład i porządek że klienci przychodzą zadowoleni i nie narzekają na (usunięte przez administratora) gdzie opłacenie pralni za ciuchy gdzie codziennie WSZYSTKO brudne prac codziennie bo wiecznie kurz (usunięte przez administratora) , gdzie ekipa sprzątająca gdzie przyjeżdża sobie pan Mariusz i mówi że parapety mają kurz albo że podłoga naklejki są hahah porażka niech weźmie i niech wyciera skoro tak myśli że nie ma innego do roboty powinna być osoba która przychodzi i sprząta kurze a nie Dwie osoby na zmienię sprzątać 500m sklep plus kasować i jeszcze może podłogi być 500m sklep kiedy ? Może na nocce. Nie da się opisać jaka to Firma , która zdziera z pracowników wszystko. Albo delegacje ? Nie zatrudnia więcej osób tylko wysyłają ludzi szczególnie w Koronawirusa a czy ktoś się zapyta czy ja chcę jeździć na delegacje nieee na rozmowie nawet nikt nie wspomniał że będą ....żenada po miesiącu pracy uciekam stąd bo nabawiłam się depresji i nerwicy ! Żeby jakiś rewizor był sprawdzał punktował to już w ogóle śmiech , zachowujecie się jak to był by sklep dolcza gabanna !! A zarobki jak dla Ukraińców. Jak ma być dobrze w tej polsce , a Polacy się biedny musza męczyć . Przechodzę właśnie do innej firmy porządek premie prezenty dla moich dzieci . I jestem osoba funkcyjna która prowadzi zmiany ale mam płacone za to a nie jak w kiku . pozdrawienia dla tych osób które zarządzają tym kiekim

Ona
@Ala

Dzięki Bogu, że ja tam już nie pracuje. 3 miesiące wytrzymałam i na szczęście znalazłam szybko nową pracę.

Szycha Nowy wpis
@Ala

Idealnie napisane. Kurde ile człowiek się musi namoczyć aby wielkopowierzchniowy sklep obrobic. Dostawa która przyjeżdża kiedy się chce A centrala albo szanowny bzl nic nie wie na ten temat bo się za głupka robi. Firma w.ltorej nie można mieć swojego zdania. Zapier*alasz jak wół A bzl owi i tak źle bo mało robisz. Tak będę przychodzić w dni wolne by posprzątać bo przecież mało robię. Przeceny, dostaw po 12 palet, głupie grafiki, wiecznie jakieś problemy mają w stronę kierowników. Niby 13nastek nie ma bo ucieli i podwyżek też nie A to czemu znowu te kłamstwa....? Czemu bo jakoś podwyżki są...! Słuchajcie. Myślałam że b3dzie dobrym.kierunkiem iście do tej firmy ale pomyślałam się. Wolę iść do marketu na kasę i mieć paczki niż tu pracować.

Obiektywna Nowy wpis
@Ala

Jaka ty ciemna jesteś skoro nie wiesz ze pana Mariusza już nie ma od początku roku czyli 10 miesięcy

Ja Nowy wpis
@Ala

Szacunek się należy. Za te poty, za złości.... wymagają niemożliwego. Zrób 800 h jak dają 600... to jest najgorsza patologia. Dajcie wyrobić etat, na dostawie 3 osoby będą... zdąży się z wszystkim.... A nie kurde 2 osoby na 9 palet A już nie wspomnę że ma być we wtorek A jest o której o 18.30 to tak jakby w środę... serio.??? Mam nadzieję że nowy Pan Dyrektor weźmie się za to, że pokaże jaja. Bo normalnie praca fajna... Ale takie warunki zniechecaja. I zastanówcie się nad tym. Serio bo konkurencja przejmie waszych pracowników, a znam wielu- to SUPER ludzie! Pozdrawiam elo

Alaa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 godzin.

A co z maseczkami dla pracowników?

Manul
Kandydat

Czesc , czy w rejonie w czasie pandemii też Jesteście zmuszani do wyjazdów po sklepach??

Kik

Tak

Karyna
@Manul

Z tym zmuszaniem do wyjazdów to wreszcie powinien się PiP zainteresowac. Szczególnie nadużywa tego BZL z lubelskiego. Niech by sama sobie w tych szpilkach pojechała i zobaczyła co to ciężka praca w czasach zarazy.

Oczywiście

@Manul

No i na inwetaryzacje !!!! Gdzie nie powinno być w taka pandemię

Ok
@Karyna

Dokładnie!

Niania

Tak89Nie
Rampampampam
@Niania

Uderzone w sedno !! Tak jest te regionalne pozal się panie Boże wymagań mają tysiące ,ciągle ponaglenia , histeria i krzyki i ciągłe żale że inni robią szybciej a wy mniej ! Daj cię spokój z tym kikiem ! Dziewczyno zmień pracę nie daj się zapomnij ja zrobiłam to samo!

Tak20Nie

@Niania

Moja jakieś zbiorowe przeprosiny dla góry od nas białych murzynów za to że nie jesteśmy robotami i czasami nie chuuuuu nie da rady sie wyrobić .....

Tak4Nie

@Niania

cala prawda podpisuje sie pod tym !!!!

Tak5Nie

Bylaobecna.
@Niania

Czyżby Astra? Najcięższy sklep w Polsce - centrala "za rogiem".

Cggvc
@Niania

Pan Mariusz to żyje w innym świecie Kika. W centrali za biurkiem siedzi. Wyjedzie raz na ruski rok. Jak on jeździ sklepy nic nie robią tylko sprzątają. Ja proponuję żeby przyjechał na cały dzień do jednego sklepu i zobaczył jak wygląda praca. Ten pan żyje w świecie abstrakcji. W Kiku pracują magicy, co 9 palet rozladuja w trzy dni w trzy osoby na zmianie. Trzeba ściągnąć z palety sprawdzić cenę, ilość sztuk, wyłożyć na półkę i zawieszakowac, zabezpieczyc. Należy przy tym utrzymać porządek, prowadzić sprzedaż, zrobić inwentaryzacje nosów, okolniki. Panie Mariuszu my pracownicy nie jesteśmy robotami tym bardziej magikami. Jeśli ktoś zdoła wyciągnąć towar w trzy dni tzn. że oszukuje i nie robi tego jak należy. Proszę otworzyć oczy, a może lepiej przyjść i popracować jeden lub dwa dni i sprawdzić na co i ile czasu trzeba poświęcić.

hela
@Niania

Chyba każdy kto pracuje w KIKu ma dość, 2 umowy to max, tu nie ma co siedzieć dłużej praca wykańcza fizycznie i psychicznie. Wszystko co napisałaś święta prawda i to o wizytacji o których nikt nie wie żenada, co 10 min telefon gdzie są i gdzie jadą no król ma zawitać i na baczność naprawdę żenada. Ja też za chwilę zmywam się z kika, tobie też radzę nie warto się męczyć człowiek ma jedno życie.

Tak11Nie

Była pracownica
@Niania

Zgadzam się w 100%, człowiek się stara jest na każde zawołanie, nawet jak masz dzień wolny to musisz się liczyć z tym, że za chwilę zadzwonią i każą przyjść do pracy na 12h. Nic zaplanować nie możesz bo wiecznie coś z pracą, albo jak masz według grafiku 6-8h wstawione, to co do czego musisz zostać 12h bo ktoś nawalił. Nie wspomnę już o tym, że grafik się co chwilę zmienia i to praktycznie z dnia na dzień, poza tym wysyłanie na delegacje do innych sklepów, gdzie na rozmowie o pracę regionalna nawet nie raczyła o tym wspomnieć. Jak się nie zgadzasz na delegacje czy prowadzenie zmiany to po pewnym czasie mogę cię wywalić z roboty tak jak mnie. Zostałam zwolniona nagle bez podania konkretnej przyczyny, regionalna podała tylko głupi argument, że za małe zaangażowanie i niechęć do prowadzenia zmiany. Jaka k****wa niechęć jak normalnie prowadziłam zmiany? Nie wspomnę o tym, że wiecznie jakieś zmiany na sklepie, zmiana ustawień itd. dostawy na początku po 9-10 palet i macie rozładować do południa, kartony stały przez cały czas dopóki spora część towaru nie poszła na przerzuty. Jak powiedziałam regionalnej, że klienci narzekają na brak miejsca i mówią, że jest w sklepie nawalone wszystkiego to zamiast wziąć to do siebie, to oburzona wielce i kazała mi pokazać w którym miejscu jest niby nawalone. Pensja żałosna, ciągle tylko wszystko źle, za mało zrobione. szanowny Pan Mariusz wpadł sobie z wizytą w grudniu, gdzie jest największy ruch i największy (usunięte przez administratora) na sklepie i cykał fotki, żeby tylko mieć za co (usunięte przez administratora) a potem do nas pretensje, że jest (usunięte przez administratora) na sklepie, no bo przecież klienci bałaganu nie robią, co nie? Aaa no i jak czegoś nie wiesz i nie umiesz czego zrobić to to jest Twoja wina, a nie kierowniczki, że Cię tego nie nauczyła. Polecam omijać Kik szerokim łukiem, w ogóle nie szanują swoich pracowników.

@Niania

Dobrze napisane !!! Oni tylko rządzą ! Nie widzą co się dzieje oni myślą że towaru nawalne to git a ludzie się wkurzają Zresztą oni mają to w nosie i tak nikt z tym nic nie zrobi mają kasy jak lodu i mają gdzieś nas pracowników WYZYSK NIE POLECAM TEJ FIRMY JAKO PRACH UCIEKAJACIE TO INNYCH FIRM BO TU WYZYSKUJA

Ala
@hela

Dokładnie !!!! Racja

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

miki minaj

Czy są w Kiku wczasy pod gruszą?

wczasy pod brzoza

Tak14Nie
dre
@pracownik

chyba pod lipą ????

Tak8Nie
Tama
@miki minaj

Wczasy pod paletami co tydzień

Tak10Nie
@miki minaj

Tak jak sobie sama wypłacisz ????

@miki minaj

W kiku nie ma nic tylko latać jak głupi po sklepie. Wyzysk totalny zdzierają że wszystkiego nie ma premii nie ma nic kasjer robić wszystko a zarania najmniej , nie ma kogoś konkretne go kto by ta firma ruszył gdzie sprządaz internetowa? Nie ma nic na poziomie 21 wieku. Dekorator powinien być na kilka sklepów który przyjeżdża robi ściany ma płacone za swoją pracę .kasjer to osoba która wykłada towar bądź kasuje ito a nie prowadzi zmiene nie ma nic do pensji!!! Powinna być osoba funkcyjna dodatkowa 3 i mieć płacone więcej do pesnsji kolejny wyzysk 3 osoby na zmiene w dostawę i po dostawie bo to chore żeby się tak zarabiac Po dwóch latach pracy w kiku nabawiłam się nerwicy , depresji i kręgosłup mam ztyraby Gdzie ty sprawiedliwość gdzie ????? Co za wyzysk nigdzie tak nie ma w każdej pracy mają jakieś profity jakieś pewnie jakieś prezenty cokolwiek a w kiku nic nic 100lat za murzynami kto tym rządzi?

Ola
Kandydat

Zarobki na cały etat dla kasjera-sprzedawcy ? Średnia krajowa czy coś więcej? Premie itp

Kluska
@Ola

Zależy od regionu. Premi brak .

Jakie premie ????

@Ola

Premie hahha tu nic nie ma Tu jest wyzysk totalny najznsza (usunięte przez administratora) jak wół za grosze Zero niczego były by zdzierać z pracownika i potem przyjeżdżają wielcy dr i ze (usunięte przez administratora) że to tamto kiedy to zrobić jak nie ma czasu na ich bo wiecznie zmienia wszystko Gdzie są dekoratorzy ? Kasjer żeby robił wszystko za grosze niech zoavczw na firmę LPP konkret tak mają płacone dekoratorzy więcej , osoby które prowadzą zmiene więcej bo to stres a nie jak w kiku wszystko na raz. Widocznie osoby która zostają w kiku mają słabe ambicje skoro dają się tak robić w bagdno

Była Klientka

Tak51Nie1
BYŁA PRACOWNICA
@Była Klientka

była pracownica. Witam i dziękuję za wsparcie przezyłam tam koszmar .Nie liczą sie z człowiekiem w pełnym tego słwa znaczeniu,trzeba było prosić o wyjście do toalety nie mówiąc o przerwie. nie można usiąść ani na chwile przez dwanaście godzin,nie płacą za zostawanie po godzinach,zastraszanie na porządku dziennym ze jesteśmy obserwowani i ze kazdy dziwny ruch będzie postrzegany jako potencjalna kradzież,nie wolno nosić przy sobie telefonu ani żadnych rzeczy osobistych .Nie posiada sie własnej szafki wszyscy pod twoja nieobecnosc moga z niej korzystac.Przestrzegam wszyskich ktorzy chcieliby sie tam zatrudnic NIE RÓBCIE TEGO NIE DAJCIE ZROBIĆ Z SIEBIE NIEWOLNIKA

Xyz
@BYŁA PRACOWNICA

Dziewczyny skoro jesteście wszystkie takie mądre i tak przestrzegacie przed praca w KIKu to moze piszcie z jakich regionow, jakich sklepow jestescie? Nie na kazdym sklepie dzieje sie tak samo jak u Was, takze jak juz chcecie przestrzegac to mowcie przed sklepem w jakim miescie to robicie.

Bett
@Xyz

Pewnie, czemu nie? Woj. Dolnośląskie

Tak4Nie

Pracownik kik jeszcze
@Xyz

Alez prosze woj.ślaskie....regionalna (usunięte przez administratora)

ona
@BYŁA PRACOWNICA

U nas dziewczyny wynosiły sobie do domu rzeczy te które były uszkodzone i leżały w koszykach,regio przyjezdzała skanowała na kasie wszytsko pozniej do wora i dziewczyny zanosiły pod smietnik i jak wyjezdzała regio to sobie brały w tym była też kierowniczka ;) i podejrzewam ze tak dalej jest, już tam nie pracuje bo nie dało sie pracować.

Tak6Nie

Allla
@Była Klientka

Porażka praca wyzysk albo coś z tym zrobią albo ni wiem

Tak32Nie2
@Kaja

A DOSTALYSCIE JUZ TEGO BONA NA SWIETA?

Buhahah
@Martaa

Taaa... Myślą że będziemy ich po butach za tego bona całować ... Jasne ,bon fajna rzecz....ale jak odciąża zakupy świąteczne.... Dali by choć na 200 zł pracownikom.... A nie... Dali 50% i drugie 50% i tak musisz doplacic...Co ja mam se bombki kupić? Bo karpia raczej nie kupię... Czytajcie czytajcie wy na górze... Robicie z tej firmy dno...Wy macie rzadań miliony... A naszych podstawowych nawet nie spełniacie ...Ja bym wstydziła się dać komukolwiek taki bon...miesiąc w człowiek wiecznie w pracy, więc nie ma kiedy tych swiat przygotować... To.jeszcze ci taki bonus dają... ŻE-NA-DA !!!!!!!!

Tak18Nie
@Buhahah

To juz z utesknieniem czekam na tego bona zenadaa po prostu,a w grudniu zapierdziel obrotty dwa razy wieksze a dla nas zero ,jeszcze gadka ze nie idz na przerwe bo kooolejka,uciekam z tego obozu jak naszybciej

Ada
@Martaa

To my mamy mieć jakieś bony ???Pierwsze słyszę

Tak dostalysmy juz.

Ada
@Kaja

I na co one są na rzeczy do kupienia nas? I czy my musimy coś do tych bonów dopłacać i w jakiej kwocie?

mila
@Kaja

Hmmm co by sobie tu kupic na ten bon -50 %?????chyba sobie kupię Basic za 9.99 będę miała za 5 złoty.hahahahaha

Tak11Nie
@mila

Dokladnie haha

@Ada

Dziewczyny pisza ze -50% na jedna rzecz ,mnie jeszcze ten zaszczyt nie kopnal haha

Coca
@mila

Energetyka za 1,19 ....

Tak7Nie
@Coca

A jakiego kopa do roboty dostaniesz za 55.5gr.dostaniesz do roboty

Buhahah
@Martaa

No niestety takie są realia...ja też zawijam wrotki bo kariery to tam człowiek nie zrobi (usunięte przez administratora) Ja nigdy w żadnej pracy się nie narobilam tak jak tutaj...a doceniali realnie pracownika... Wtedy człowiekowi chce się pracować i starać .... :/

$$
@Ada

Jak kupisz sobie bluzkę za 39.99 to zapłacisz z bonem 19.99 ... Tak wygląda dopłata do bona...50% ... A teraz życzę miłego szaleństwa zakupowego bo ja do tej pory nie wiem w co zainwestować bon hahahaha }:>

Tak10Nie1
Żałosne
@Kaja

My także dostałyśmy i z dziewczynami stwierdziłyśmy, że nas to obraża. Klient może wszystko, dostaje tyle bonów że głowa boli, wiem, że my także mogliśmy z tego korzystać, ale rzecz w tym iż KIK nie ma szacunku do pracowników, taktuje nas jak niewolników. Narzuca nowe obowiązki, które trzeba zrobić a nie zawsze jest czas na to... Niestety KIK nie jest firmą zorganizowaną, w ogóle nie wie jak działa sklep w praktyce i tylko dosyłają nam co tydzień towar, gdzie potem nie ma gdzie go rozłożyć bo tego za dużo jest. Nie ma systemu który by mógł to monitorować...

Alana
@Kaja

Praca w kiku to porażka ,. (usunięte przez administratora) wiecznie pelno towary wiecznie dwie osoby na zmienię WYZYSK bierzcie przykład z firmy Lpp kik Niemirski sklep a taka porażka. Nie da się opisać żeby zwykły kasjer prowadził zmiene za darmo? To jest wyzysk , normalnie kasjer za prowadzenie zmień powinien mieć dodatkowo płacone od firmy ? Gdzie premie od sprzedaży jak w innych firmach ! Tyrać na takie grosze wiecznie zmiany tego się nie da opisać Prezenty na święta? Haha no -25% co to jest ? Normalnie to raz w roku powinno dawać ciuchy dla pracowników bo tym (usunięte przez administratora) to ciągle dziury się na ciuchach robią ? Delegacje wola wysyłać. Innych sklepów niż zatrudnić po więcej osób na zmiene !! Wyzysk kolejny Wiecznie denerwowanie się bo dr przyjedzie niech taki dyrektor przyjedzie na 12h do tego syfu za najniższą krajową be pensji zobaczy jak się traktuje pracownika bo normalnie to to niej jest powinien być jeden kasjer który stoi na kasie a nie lata 509 metrów na drugi koniec robiąc dodatek kokainy wyzysk ciągle pretensje ludzi ze do kasy stoją gdzie jak można się rozdwoic ? To stać na kasie czy robić dostawę jak drugi kasjer jest na przerwie ? Gdzie logistyka przywożą milion niepotrzebnych rzeczy nawalone towaru kartony stoją nie ma czasu wyłożyć .... Ludzie się deneruja zauważcie że Polacy nie lubią jak jest dużo rzeczy bo nie mogą nic znalezc Albo przeżuty powinino się domawiac towar jeśli brakuje czegoś a nie odslycac gdzie jeden sklep pęka z towarem drugi nie ma wcale niech ktoś zrobi parzadek z tą firmą bo nie wydaje mi się że Niemcy za takie grosze tyrają .w takim (usunięte przez administratora) .

Mamba

Hej ludzie! Czy u was też nie macie dostępu do telefonu sklepowego? Czy nosi go cały czas przy sobie kierownik/ zastępca i nie macie możliwości nawet zadzwonić na inny sklep?

kierownik
@Mamba

telefon sluzbowy ma nosic glownie kierownik/zastepca jedynie jak ich nie ma to osoba prowadząca zmiane.Nie rozumiem w czym problem? u mnie jeżeli dziewczyny coś potrzebują to podchodza i dzwonią na inny sklep????‍♀️

Mamba
 Problem
@kierownik

Właśnie o to chodzi, że pracownik nie może wykonać sam telefonu tylko kiero wypytuje co i jak i sam wydzwania. Tak jakby dziewczyny, poza kierownictwem, nie potrafiły przez telefon rozmawiać.

kierownik
@Mamba

to widocznie to jest zalezne od osoby, u mnie dziewczyny same dzwonią czy wysyłaja dane np cena produktu

Ciekawa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Cześć. Mam pytanie odnośnie nadgodzin?? Po 3 miesiącach rozliczeniowych jednak się nazbierały co w tym momencie firma to wypłaca czy kiero musi to jakoś oddać?? Dodam że zakończyłam współpracę z ta firma. Pozdrawiam

Bunia

Powiedzcie czy opiekę wpisujecie w grafik? Jak ja rozliczacie? Pytam bo.mamy nową regionalna i jak wpisała mi moja kierowniczka opiekę 6godz bo mam 3/4etat to ta stwierdziła że jej się nie planuje i swoje wywody na sklepie wywalala na mnie .

Marta
@Bunia

Opieki nie planuje się jest to nagle zdarzenie że nie ma kto zaopiekować się dzieckiem a to czy masz wpisane 6 godz to zależy jak skladalas deklaracje w godz czy w dniach

TakNie1
Ola
@Marta

Opieka przysługuje rodzicowi nie zależnie od sytuacji , panują takie same zasady jak przy urlopie , gdy by służyła jako urlop na zadanie zbyteczny były by wnioski , opiekę rozpisuje się na osobnym wniosku dotyczącym powołania na świadczenie . Bzdury wypisujesz

Ja

Oczywiacie

Maxxi
@Bunia

Mam propozycję pracy na 3/4 etatu do Kiła. To ile na rękę?

TakNie
cena mowi sama za siebie
@Maxxi

to faktycznie kiła ;))

TakNie

Z tym mobbingiem przez regionalnego w pomorskim czy to chodzi o Panią Aleksandrę?

NickpNickpp
@pracownik

Na pewno nie

CzyWarto?
Kandydat

Firma poszukuje obecnie Kierownika Regionalnego na region łódzki, Polecacie? To jakieś nowe stanowisko, w sensie nowe sklepy? Iloma sklepami zarządza kierownik regionalny?

@CzyWarto?

U nas kierownik ma ok 12 sklepow

Jowita

Odnośnie regionalnych tez macie ciagle problem. Za każdym razem przyjeżdżając do nas regionalna ciagle zmienia zdanie. Raz mówi tak a raz inaczej. Na dodatek o wszystkim informuje dziewczynę która tak naprawdę jest w kiku dzięki niej. Ciagle ratuje jej tyłek..... czy tak może być ze ta dziewczyna obraza dziewczyny wyzywa na sklepie a regionalna nic jej nie powie tylko broni ja.

Tak5Nie
Nik

Jaki region?

Tama
@Jowita

Niestety takie zjawisko gdzie regionalny nie rozmawia z resztą pracowników tylko z kierownikiem to norma. Kierownik to co powie to święte.

@Tama

4200 brutto marzenie.

Jowita
@Nik

Zachodniopomorski

Pogadaj
@Jowita

Też tak mamy. Regionalna kłamie, przyjeżdża kiedy chce, zamieszanie robi, wiecznie nie odbiera tel, robi co chce, panoszy się, wiecznie jest wg niej źle wszystko, sklerotyczka, już 3 kierowników ma napisane wypowiedzenia i czekają na zebranie aby jej wręczyć. W centrali już za.noa smród idzie ciekawe co z nia zrobia