kik texti

Bydgoszcz

Opinie o kik texti

M...

To prawda w tym sklepie nie ma w ogóle życia prywatnego!!! Wiecznie pod telefonem,ciągłe wyjazdy na inwentaryzacje i zatowarowania sklepów a jak sie nie zgodzisz to kierowniczka zrobi tak,że Cię szybko zwolnią i szukają inną naiwną,ile to dziewczyn uciekało z tych wyjazdów praca po 16-17godz dziennie nawet do tygodnia czasu za marne 250zł to jest żenada!!! Toruń,Bydgoszcz,Kwidzyn i Grudziądz to jest największa porażka zadufane kierownictwo samego sklepu jak i regionalny,może jakby zwracał uwagę na pracownika a nie włażące w tyłek kierowniczki to nie było by tylu niepotrzebnych zwolnień. Tak samo jak podobno nie zatrudniaja osób spokrewnionych a z tego co wiem jedna sie chwaliła ze pracuje w sklepie z bratową(grudziądz) ale najwyraźniej wszędzie działają znajomości. Powodzenia życzę i wytrwałości w tym kołchozie bo inaczej tego nazwać się nie da !!!

mała

Masakra co oni robią z pracownikiem,każdy lata na telefon bo zawsze jest coś poza grafikiem,zapierdzielasz a oni do pracownika mają 0 totalnie 0 szacunku. No cóż banda dupowłazów i tyle w temacie,jak już ktoś ma coś do powiedzenia to sypią się zwolnienia. Na Kiku praca się nie konczy,są lepsze i lepiej płatne niż te marne grosze i wieczne siedzenie pod telefonem.

Zostaw opinię o kik texti - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kik texti