BAT Materiały Budowlane

Sierakowice

Opinie o BAT Materiały Budowlane

Człowieku jak Ci się krzywda dzieje to się zwolnij... Nikt Cię na siłę nie trzyma, wolny kraj i pracy dużo także zmień na lepszą.

Kupiec
@123 15.08.2017 21:58
Człowieku jak Ci się krzywda dzieje to się zwolnij... Nikt Cię na siłę nie trzyma, wolny kraj i pracy dużo także zmień na lepsz...

Dlaczego pracownicy lub pracownik miałby zmienić pracę bo jest coś nie tak. Może praca jest ok. Na oddziale Kokoszki wystarczy zmienić kierownika magazynu A.K. Od zaraz czarne chmury znikną. Ten człowiek powinien się leczyć. Nie raz kupowałem / am tam przeróżne materiały. Nigdy takiego wyzysku przez czlowieka nie widziałem / am. W marketach ludzie tak nie latają. On powinien zmienić pracę.

Ja

Podsumowując... Więcej sprawiedliwości, więcej szacunku, większe zarobki i kij w plecy kierownikom, którzy podcinają skrzydła bojąc się o własny tyłek

Ja

Witam... Pracuję w Bacie już kupę czasu. Firma sama w sobie nie jest taka zła. Przydałyby się większe zarobki co do wykonywanej pracy. Prezesi taj firmy powinni zdawać sobie sprawę, że bezrobocie w Polsce spada a zarobki idą w górę ,,firma prężnie się rozwija" szkoda, że wynagrodzenie nie idzie w parze z tym stwierdzeniem. Nikt tam nie będzie pracował za grosze jeśli musi wykonywać tak ciężką pracę. Wystarczy porozmawiać z klientami, którzy widzą co i ile robimy. A śmieją się prosto w twarz, słysząc o naszych zarobkach (to boli). Gdy zatrudniałem się do taj firmy usłyszałem tekst ,,jaka praca, taka płaca". Gówno prawda!!! System oceniania premii, to śmiech na sali. Ludzie, którzy naprawdę solidnie pracują, wprowadzają pozytywne zmiany, chcę coś zmienić, oddają zdrowie w tej firmie dostają ochłapy. A Konfidenci i dupowłazy spijają całą śmietankę. Jest to bardzo niesprawiedliwe i demotywujące. W ostatnim czasie mnóstwo ludzi zwolniło się z firmy Bat. Na dodatek była to sama ,,elita" ludzie, którzy byli oddani tej firmie kierownicy i dyrektorzy. Moim zdaniem, mieli dość byłego prokurenta szanownego pana M.CH. który dorwał się do władzy i pokazał na co go stać. Zero szacunku dla współpracowników. Dzięki Bogu prezesi szybko go zdegradowali, bo więcej osób przyniosłoby wypowiedzenie. Pranie mózgu kierownikom, którzy wykorzystują pracowników jak tylko mogą, traktują jak szmaty i roboty. Zgadzam się z poprzednikiem ,,wycisną cię jak cytrynę". Podsumowując więcej sprawiedliwości, większe zarobki i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierownikom, którzy podcinają skrzydła bojąc się o własn [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

@Ja 26.07.2017 17:31

Tez pracuję w BAT i dziwię się Tobie że piszesz że masz złą płacę. Napisz gdzie w handlu płacą więcej i dowozą pracowników do miejsca pracy. Moja żona też w sklepie zarabia o ponad 1000zł mniej niż ja. A co do M. Ch to sie zgodzę. Cała firma się śmieje z niego bo każdy widzi że on nic nie robi. Dziwne że Prezesi tego nie widzą. Ale ogólnie pracę w firmie oceniam dobrze. (tylko szkoda że urlopów nie ma latem)

MM
@Pracownik 01.08.2017 12:26

Kolego-wyzej, za wyzysk i mega mobing fizyczny i psychiczny należy się dobra zapłata naprawdę dobra. Jak Ci się lajtowo pracuje tzn. nic nie robisz. Nie musimy siedzieć cicho...

mikolaj

Witam, jeśli ktoś poszukuję dobrej jakości materiałów budowlanych to polecam zapoznać się z ofertą http://plexi-producent.pl

jh

Ludzie czemu to ma służyć ? Zawsze można zmienić pracodawcę, mam wrażenie że nikt nikogo na siłę do pracy nie zmusza. Co do warunków to faktycznie jest a raczej było ciśnienie rekompensatą są zawsze pieniądze.

xyz

Magister? Bo wypowiedzi są na poziomie 5latka. Szkoda komentować te bzdury.

Magister

A tobie się Syneczku podoba jak Pan Bigus podgląda i nagrywa ludzi na oddziale Reda? Miesza się do cudzych niekiedy prywatnych spraw i jeszcze nas ocenia pod kątem wyznania i nie tylko? Robi szydercze testy z materiałoznawstwa na podstawie czego zwalnia/zatrzymuje ludzi? Mi podczas rozmowy kwalifikacyjnej zadawał pytania typu: Co to jest triduum paschalne? Co to jest nowy testament? Jak Pan sobie wyobraża pańskie życie za 5 lat? Aktualnie pracuję w dużej międzynarodowej firmie i takich pytań jakie on mi zadawał to tutaj nikomu by nie przyszło nawet do głowy!!! Jeśli dla niego jedynym słusznym pracownikiem musi być Kaschub Katolik z Kartuz to sorry ale nie podpisze się pod tym. Fakt faktem kasa niezła jak na nasze realia w Polsce ale nie takim kosztem.

gdańszczanin

Nie prawda

Mgazynier

Do poprzedniego komentarza. Ja też jestem z Sierakowic i tak jak Ty jestem kierowcą. Jeżeli chcesz pisać o firmie to pisz całą prawdę. 1. Darmowy dojazd do pracy (W moim przypadku zaoszczędzam 500-600 zł na misiąc) 2. Każdy kierowca przychodzi rano załadować samochód raptem 15-20min wcześniej (Tobie zajmowało to 3h? Dla mnie po prostu kłamstwo albo jesteś mega powolny) 3. Jeżeli chodzi o płacę to: - Miałeś 2000zł na rękę po 4 miesiącach pracy czyli na okresie próbnym który trwa pół roku. Źle? -Ja po kilku latach dostaję 2750zł na rękę i wszystko mam na umowie!!(tak ma każdy pracownik) Przy kredycie jest to bardzo dobre. - dodatek za bycie kierowcą (100-150zł miesięcznie) -premie w sezonie (zależy od misiąca ) 250-600zł misięcznie (sezon trwa 6-7 miesięcy) -dodatek na pranie ubrań (dla magazynierów) 100zł na pół roku -zawsze przed świętami Bożego Narodzenia znienacka wpada 200-300zł dodatkowo na konto (gdybyś popracował dłużej to być wiedział) -Materiały na własne potrzeby kupujemy w wybitnie niskich cenach (wyremontowałem u siebie całe piętro i zaoszczędziłem na materiałach kilka tysięcy złotych) 4. Pełne ubezpieczenie 5. Jeden dzień w tygodniu wolny. (więc właściwie pracujemy tylko 5 dni w tygodniu) 6. Urlop dostajemy zawsze cały i bez cwaniactwa jak w innych firmach (wadą jest to że urlopy można brać tylko między listopadem a majem) Każdy pracownik który pracuje dłużej niż 2-3 lata potwierdzi każdy punkt. Owszem praca nie jest najlżejsza ale za to też nie przerzucamy ręcznie wielkich ilości towarów bo wszędzie jest po kilka wózków widłowych.Nie ukrywam że dojazd do pracy faktycznie zajmuje mi około 2h dziennie (jak wielu ludziom) ale za to jadę za darmo co rekompensuje mi wszystko) Jeżeli chcesz pisać o firmie w której pracuję od wielu lat to chociaż pisz całą prawdę.

Kluski

Pracuje w tej firmie jako magazynier od 4 miesiecy, oddzial nie ma znaczenia jedyne co moge powiedziec to to, ze ludzie sa tu naprawde w porzadku(oczywiscie chodzi o oddzial). I to by bylo na tyle jesli chodzi o plusy. na papierze wszystko wyglada ok, praca po 8,5 godziny, zapewniony dojazd i dobre wynagrodzenie. Jestem z Sierakowic a wiec przypada mi rola kierowcy. Oznacza to ze przychodze do firmy kolo godziny 5.30 a wracam o godzinie 17. Mozna latwo policzyc ze siedze tam po 11,5 godziny dziennie. Z czego za bycie kierowca dostaje "premie" w wysokosci 10zl dziennie. Jako ze rola kierowcy wraz z rozladunkiem zajmuje 3godziny, dostaje za to az 3,30zl/h. Wolalbym wydawac 500zl na paliwo miesiecznie i dojezdzac swoim samochodem. Jesli chodzi o sama prace to nie ma sie co rozpisywac, po prostu sie zapierdala. Praca zajmuje prawie 60h/ tygodniowo, dostaje sie jakies 2000 wiec nie jest to dobra placa. Nikomu z okolic Sierakowic nie polecam tej fimry.

Bamako

Też tam pracowałem ciężko na chleb, harówa , szkoda gadać, już tam nie pracuję, bez żalu z mojej strony, wycisną Cię jak cytrynę ... i wywalą

Tak, tylko Kaschubów.

pppppppp

a czy to prawda, że firma zatrudnia tylko ludzi z Sierakowic?

Magister

Pracowałem w tej firmie na oddz. Reda. Byłem tam magazynierem przez 3 miechy. Ogólnie początki były dobre ale potem zrobił się sajgon. Kierownik magazynu pan K.Ch. udaje wielkiego pana i drze ryja na każdego za byle co. Rozumiem że jest "sezon" i trzeba zapier..... ale są jakieś granice. Przez wszędobylski system okamerowania placu i magazynu można się poczuć jak w BigBrotherze. Wielki pan prezes Bigus ogląda wszystko i wszystkich. Zawsze jak miała być 'inspekcja' to wszystko trzeba było wylizać bo inaczej opierdol. Na początku było wszystko cacy ale po 2 mieś. już były pretensje kierownika oddziału. Na dodatek firma co miesiąc urządza pracownikom śmieszny sprawdzian z wiedzy o wymiarach kostki, bloczków i rur itp. Na podstawie tego szyderczego papieru decyduje kogo zwolnić a kogo zostawić. W kwesti wypłat miałem 1600 netto i to jest chyba jedyny plus pracy w Bacie. Ogólnie nie polecam firmy na przyszłość chyba że szukamy doświadczenia. Sama firma mieni się jako porządna ale tylko na papierze. Swego czasu jak moi rodzice byli na sklepie w celu wyjaśnienia faktur za kostkę to potraktowano ich jak intruzów i odmówiono im pomocy. Niby sami wykształceni na sprzedaży ale sami nie potrafią czegokolwiek wyjaśnić.

Zostaw opinię o BAT Materiały Budowlane - Sierakowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BAT Materiały Budowlane