Opinie o Delima (Stokrotka Sp. z o.o.) w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Stokrotka Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka Sp. z o.o. w Lublin

Nikola

Czy ktoś może napisać co konkretnie robią związki zawodowe dla pracowników?

Były związkowiec
@Nikola

Nic nie robią, nawet cię nie obronią. No kiedyś na święta dawali jakieś talony chyba 100 zł. No ale przez cały rok potrącają składki

Alicja
@Nikola

Związek zawodowy negocjuje w sprawach dotyczących polepszenia warunków pracy oraz w sprawach indywidualnych reprezentuje członków związku. Przykładem jest np. dofinansowanie do wypoczynku Pracowników, którego wcześniej w naszej firmie nie było. Więcej informacji można uzyskać telefonicznie: 662 961 454.

Ciekawa

Czy jeśli wjednej stokrotce nie przedłużyli mi umowy to mogę składać dokumenty do innej czy nie ma już powrotu ?

Jola
@Ciekawa

Możesz.Pod warunkiem że twój były kierownik nie nagada do twojego obecnego kierownika na ciebie. Bo tak to działa że siedzą i wydzwaniają do siebie obgadując pracowników swoich. To że cię wywala z jednej nie oznacza że cię nie wezmą w innej. Jak sam/sama widzisz są braki w ludziach.Co ciekawsze znam takie przypadki ,gdzie wywalili dziewczynę z jednej bo się nie nadawała a w drugiej została kierownikiem i to od razu.

Zaciekawiona
@Jola

Gdzie był taki przypadek ? Że dziewczyna zwolniona a na drugim sklepie kierownikiem została.. wystarczą mi tylko okolice

Okres urlopowy, pracownice na zwolnieniach. Pracujemy po 2 na zmianie.. tragedia...Pracuję drugi rok, dostałam trzecią umowę na pół roku. Ponoć teraz mają dawać tylko umowę zlecenia. Zaczynam rozglądać się za czymś innym..

Roxi

A ja tak zapytam z ciekawości:karty sportowe gdzie można je wykorzystać i jak je wyrobić i czy z pensji będzie to potrącane???

@Roxi

Potrącają z pensji,a listę znajdziesz na fitprofit.pl musisz wypełnić wniosek ,wysłać i czekać. Wszystko powie Ci kier

Żenujący! Kpina w biały dzień! Pani rekruterka zadzwoniła z pytaniem aplikowałem na takie a takie stanowisko, czy w dalszym ciągu jestem zainteresowany pracą, umówiła się na kolejny dzień i konkretną godzinę. Odbyły się dwie rozmowy, w tym z przyszłym szefem. Przedstawione zostały warunki zatrudnienia itd itp. Odp za dwa tyg. Odpowiedz była za miesiąc ale warunki zatrudnienia zupełnie inne niż te przedstawiane na rozmowie. Na rozmowie ściema jak to u nas dobrze a jak przychodzi co do czego to kpina z ludzi. Zmarnowany tylko czas. Ofertę odrzuciłem bo w aktualnym miejscu dostałem lepsze warunki. Stokrotka oczekiwania ma z kosmosu ale płaci najniższa, ściemniają o premii ale nie dodają kiedy ma być ona wypłacona (po okresie próbnym, po pol roku, od widzimi się szefa albo wcale) i oczywiście nie dodają ze ta premia to 100 zł brutto, Kpina z ludzi i tyle!!!!

Kpina!!!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
kocyk

Czy pracował ktoś na stanowisku asystenta ds. reklamacji? proszę o opinię bo jestem ciekawa jak pracuje się w ich siedzibie i na tym stanowisku

He he he he

Jeśli nie jesteś cyborgiem który automatycznie zapamiętuje informacje to nie aplikuj. Pierwszy dzień szkolenie 8 h jak obsługiwać system przyjęć dostaw itp. byłem wołany do biura w połowie już pracy magazyniera więc co się mogłem nauczyć tak naprawdę nic . Następny dzień sam na zmianie systemu nie znam , kierowniczka ma pretensje do mnie że nie umiem nic jakiś cyrk Monty Pythona . Jak nowy pracownik może po jednym dniu znać cały system komputerowy sklepu gdy zamiast się uczyć towaruje sklep.

Pan złota rączka

Załoga choć fajna, to jednak mała. Przez co mam na głowie dosłownie multum zajęć od innych, tym samym nie mogę spokojnie zrobić swojego. Skoro mam się zajmować odpiekiem, nie dam rady na bierząco przeglądać warzywniaka. Mało temu, tutaj hasło " Bela " No dosłownie w całym sklepie chyba tylko ja umiem robić belkę!? Tutaj hasło wyłóż towar, zdejmij towar, przenieś towar, zwieś towar, przywieź towar, i ostatecznie sam nie zrobię absolutnie nic, bo nie mam takiej możliwości! Dobrze nie wsadzę pieczywa do odpieku i już słyszę wołanie, Tutaj piec wyje, trzeba pieczywo wyciągać, a tu dołóż ziemniaki, marchew, Zwieź wóżki z dworu, zaczjnij zamiatać, myć podłogę. A co ja mogę? Jestem sam! I choć staram się zrobić jak najwięcej, to takim właśnie dowalaniem obowiązków i zadań odciągają mnie od mojej pracy.

Wioleta
@Pan złota rączka

To ile osób liczy zespół? Nie chcą zatrudnić więcej rąk do pracy, czy nikt się specjalny nie zgłasza? Z tego co piszesz, to faktycznie ciężko to ogarnąć, no nie da się pracować na 150% i mieć oczy dookoła głowy..

Jola
@Pan złota rączka

Potwierdzam to co piszesz,zajęć na trzech robi jeden.I nie ma szansy na więcej etatów.

Czy ktoś wie w jaki sposób są wypłacane wczasy pod grusza (dofinansowanie do wypoczynku 2 tygodniowego pracownika )?

Są wypłacane do wypłaty. Jeżeli byłeś na urlopie np w sierpniu to dofinansowanie otrzymasz we wrześniu z wypłatą. Warto zapytać zawsze Kierownika.

Aivi

Jaką umowę dostaje się na zastępstwo pracownika,który zachorował?Dostałam taką propozycję pracy na zastępstwo.(pracownik,który zachorował pracował na 3/4 etatu).Czy może ktos coś wie na ten temat?

Mimik
@Aivi

Będziesz na tych samych warunkach co ten pracownik czyli 3/4 etatu

Ivp

Zastępcy kierownika sklepu w Łodzi Stokrotka proponuje naprawdę śmieszne pieniądze, licząc na to, że w zamian za tak psie wynagrodzenie ktoś odwali im kawał roboty, tyrajac w pocie czoła ku chwale ich firmy. Tragiczny pracodawca, który niczego nie oferuje pracownikowi.

Oki

ale to chyba normlane, że pracodawca wymaga, w końcu za coś płaci, ale skoro użyłeś takiego sformułowania, to rozumiem, że oczekiwania są wysokie. Napiszesz dokładnie czego oczekują od pracownika i czy jest to adekwatne do wynagrodzenia?

Czy dostaliście w lipcu podwyżkę(chodzi mi o zwykłego pracownika)?

Stokrotka Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Pracownik Sklepu. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem.

Xyz

U mnie spotkanie z kierowniczką było z początku fajnie super od razu skierowanie na badania no i się zaczęło na drugi dzień szłam na badania no i telefony o której będziesz masz być przed 13.30 abym mogła wysłać papiery podkreślam że do stokrotki miałam 50 km od najbliższej medycyny pracy. A potem to już masakra po dwóch tygodniach zastanawiałam się w co ja się wpakowałam ciągle druga zmiana ciągle remanenty wracałam do domu 2-3

Stokrotka Złocieniec

Odradzam ludziom podejmować pracę w stokrocce w Złocieńcu.Dość że kierowniczka stokrotki jest wredna.To i Kasierki wredne masakra.Pracowalam to wiem odradzam będziecie płakać Kasierki nie raz już w szatni płakali po 2 / 3 godzinny.Bo kierowniczce coś nie pasowało darła (usunięte przez administratora) na wszystkie.A sama siedziała i lody żarła.Gdzie logika w tym.

Marlenka
@Stokrotka Złocieniec

I nikt z pracowników nigdy nie pomyślał, żeby to gdzieś zgłosić? Przecież nad Panią kierownik jeszcze ktoś "stoi", a jeśli to by nie pomogło, to sa jeszcze odpowiednie instytucje. Nie wyobrażam sobie, żeby płakać w pracy :/ Miejmy nadzieję, że w innych stokrotkach atmosfera jest lepsza. Napiszesz coś o zarobkach? Na jakie zmiany się pracuje? Soboty są dodatkowo płatne?

Karol
@Marlenka

Kier nie zwolnią bo kto im będzie pracował za te marne grosze a zresztą kier to koleżanki rko a atmosfera w pracy jest różna w każdym sklepie

Bmth

Dostałam telefon czy jestem nadal zainteresowana,kiedy mogłabym przyjść na rozmowę do sklepu tego na godzinę taką,pojechałam i pytania kierowniczki czy pracowałam w handlu,czy mam książeczkę sanepidowską i tyle,po rozmowie dała na badania i że zatrudnia mnie na poczekaniu

Zastępca kierownika

Hej, mam do was pytanie czy i was też cisza o podwyżkach dla zastępców i kierowników sklepów? Kasjerzy i pracownicy stoiska mięsnego dostali a my jesteśmy gorsi ? W danej chwili to zwykły pracownik ma podstawy tyle co zastępca jedynie zastępców ratuje premia o którą ostatnio coraz ciężej... Jak tak dalej będzie to my będziemy mieć ta samą kasę co zwykły pracownik a jednak odpowiedzialność mamy większą...

Kuku
@Zastępca kierownika

Tylko dla pracownikow bo najnizsza ruszyla dla teszty tylko raz w roku, czyli czekaj do nowego roku

Nie.

Chciałabym się dowiedzieć czy osoba z zewnątrz lub tajemniczy klient może nagrywać pracownika jak ten go obsługuje. Z tego co wiem to jest bezprawnym naruszeniem dobra osobistego w myśl art. 23 i 24 kodeksu cywilnego.

Konstantynów

Kiedy co kolwiek się zmieni w tym sklepie ? Mówi się że coś ryba psuje się od głowy więc wychodziło by że od dyrekcji ale tutaj mam wrażenie że głowa od której się psuje to główna Pani kierownik. Zaczynając od tego że ciągle krzyczy na tym sklepie, na co naprawdę ciężko się patrzy, bo te dziewczyny serio (usunięte przez administratora) ( nie mówię że nie należy im sie jakaś reprymenda, ale ile razy bym nie słyszał to zawsze było wtedy kiedy najwięcej ludzi) Kolejna sprawa często widzę że nabiał na palecie potrafi stać cały dzień ( rano przyjadę po bułki nabiał już stoi na sklepie, wieczorem po piwko nawiał dalej stoi ) gdzie jest zachowany ciąg chłodniczy ? Kolejna sprawa ciągła rotacja pracowników. Czy to nie jest przypadkiem problem właśnie przez kierownika ? Moja żona chciała pójść tam do pracy ale rozmawiając z kilkoma osobami nikt nie polecił pracy w tym sklepie. A jakiś czas temu pracownica powiedziała że żeby wytrzymać dłużej w tej firmie to trzeba mieć stalowe nerwy bo z Panią (usunięte przez administratora) Nie da się normalnie pracować.. @Pracodawca

@pracodawca
@Konstantynów

Święte słowa. Pracy w tym sklepie i konkretnie w tej miejscowości nie polecam. Pracowałam tam i sama sobie się dziwię że aż tyle wytrzymałam. Ciągle pretensje że coś nie zostało zrobione, że duża kolejka, że na przerwę chce iść ( przecież to jest mój (usunięte przez administratora)przywilej). A jak się ogarnąć jak jest tylko jedna na kasie i jedna osoba na mięsie i kierownik zmiany do godziny 8-10. A zapomniałam dodać że jeszcze zależy kto jest na zmianie ???? bo jak jest pani kierownik na zmianie to ma 3 osoby co najmniej od rana a jak któraś z zastępców to 2 osoby na całą zmianę ma. Główna kierowniczka robi wszystko pod siebie a na koniec zwali winę na zastępców. Tam nikt nie chce pracować przez nią, ale wszyscy tam udają że nic nie widzą... Chore to jest. Bo tam jest dużo klientów i naprawdę fajnie się pracuje gdyby nie Pani Dominika... @pracodawca

Eva

Nie polecam pracy w stokrotce Bralin k.Kępna Moja zakończyła się po kilku dniach . Choć dziewczyny na sklepie były mile ,to atmosfera w pracy trudna z tego co opowiadały i sama zauważyłam. Stokrotka nie płaci za nadgodziny,tylko daje dni wolne -robota zrobiona a w portfelu pusto dla mnie to dramat. Poza tym pani kierownik zgubiła moje świadectwa prqcy a powinna była zrobić potwierdzenie zgodności i mi je oddać z tego co wyszło po rozmowie z panią Kadrową ,która w tym problemie była mega pomocna.Sprawa zakończy się i tak w sądzie jeśli świadectwa się nie znajdą. Jak ja pracowałam brakowało sprzętu do sprzątania sklepu jeden mop na cały sklep można było się zajechać a maszyna odpowiednia do mycia stała popsuta . Okropne miejsce nie polecam nikomu pracy w tym miejscu jest w nim duża rotacja ludzi ,co mnie nie dziwi. Klienci też się mnie pytali a pani na ile dni?-,więc wiedzą jak jest w tym sklepie.

Damian
@Eva

O to w sumie trochę słabo, że nie ma kasy za nadgodziny ale zawsze plus, że można dostać wolne. Negatywnie oceniasz ale w sumie takich konkretów poza tym brakiem sprzętu do wykonywania niektórych zadań nie podałaś. Ile tam płacili? Umowa o pracę była? Atmosfera to wiadomo wszędzie jest różnie.

Praca w tej firmie to śmiech na sali. Warunki pracy jakie oferują, też odbiegają od rzeczywistości. Towaru i kontroli co nie miara, a kiedy to wszystko ogarnąć skoro są po 3 osoby na zmianę? A kierownik i zastępca ciągle nie zadowoleni, ciągle coś nie tak, zamiast zabrać się do roboty i pomóc na sklepie to tylko i wyłącznie wymagają od pracownika, a sami od siebie nic nie dają. Wysyłając tam zgłoszenie, grubo się zastanówcie, NIE POLECAM

Stokr

Jako były pracownik mogę tylko powiedzieć, że nie polecam pracy w stokrotce. Z tego co widzę w każdej jest (usunięte przez administratora) jeśli chodzi o atmosferę pracy, z tymi ludźmi nie da się pracować a jedynie można nabawić się nerwicy :) Nieważne jakby się ktoś wysilił i napracował i tak nie zostanie w żaden sposób doceniony a jedynie dodatkowo dostanie opieprz za cokolwiek się da.. Zajmijcie się tym czym trzeba, a nie wiecznie udajecie, że nie nic się nie dzieje. Trzymam kciuki za zamknięcie tych sklepów i selekcję ludzi pracujących na wyższych stanowiskach bo polityka sklepów jest nieźle poje:))

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Stokrotka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 550.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 476, z czego 35 to opinie pozytywne, 181 to opinie negatywne, a 260 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 896 ocen.

Stokrotka Sp. z o.o.