Szczerze? Jeśli potrzebujesz pracy to szukaj w innych miejscach, firma jest tragiczna. Ekipa z Architektów4 jest super, bardzo fajni ludzie, ale odradzam tam pracę ze względu na managerkę regionalną(usunięte przez administratora) Obraża, używa wulgaryzmów wobec pracowników, ogólnie jak przyjeżdża do sklepu to od razu jest złe wszystko co zrobiłeś na swojej zmianie.(usunięte przez administratora)to człowiek który nie nadaje się do pracy między ludźmi. Chyba że lubisz być poniżaną/ym to jak najbardziej, idealne miejsce pracy dla Ciebie✌????