Praca sama w sobie spoko. Jedyny problem to Pani kierownik K.P. Robiła mega słabą atmosferę między pracownikami. Ponadto kompetencje jej są na poziomie podłogi, czyli zerowe. Najbardziej rozwaliła mnie kwestia papierkowa ze strony K.P., bo to totalna porażka. W pewnym miesiącu przez nią nie wypłacono mi za 1 dzień wypłaty, przez co musiałem to regulować z pośrednikiem. Ale teraz hit, nie otrzymałem wypłaty za cały miesiąc, bo nie dostarczyła karty pracy. I czekam, aż jaśni Pani będzie w pracy i poszuka jej, aby dostarczyć pośrednikowi. Mam nadzieję że wypłata chociaż przyjdzie nie 25 lutego, a wcześniej. Trochę to już mówi o jej dalszych perspektywach zawodowych, że stanowisko kierownika do niej nie pasuje. Nie polecam współpracy z Panią K.P.