Stokrotka

Iława

Opinie o Stokrotka

Arot

@eus to jak na stanowisko sprzedawcy nie jest chyba najgorzej. Tym bardziej, że nie wymagają doświadczenia żadnego, więc pracę może zacząć każdy, kto ma ważną książeczkę sanepidu lub chce ją wyrobić.

eus

Najniższa krajowa + premia.

nijak

nienawidze tej firmy

uprzejma

uuu...chyba jakiś zwolniony pracownik chciał się zemścić....jak Ci ulżyło to gratulacje. Ja tam jestem zadowolona z pracy w tym miejscu!!!

stokrotka

hej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ukrywajacy sie za loginem budda789 miej odwage powiedziec to tym osoba w oczy a nie tu wypisujesz jakies pierdoly i swoje zale!

boja

100 % prawda

budda789

Witam, jeżeli ktokolwiek z was chciałby poznać, co to teatr jednego aktora, to serdecznie zapraszam do Stokrotki w Iławie. Nie chcę nikogo zmuszać do swojej opinii, więc niedowiarków zapraszam. Mamy więc market w którym o wszystkim decyduje pani Ols., i nie byłoby nic w tym dziwnego poza całodobową potrzebą gloryfikacji swojej osoby przez pracowników przez tą postać. Zapewne wynika to z kompleksów tej pani, lecz to nie poradnia dla psychicznych, lecz zwykła praca. Wielokrotnie mam do czynienia z uwagami, które w sposób wymierny wskazują mi sposób lizania [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] są uwłaczające i obrażają moja inteligencję. Każdego, kto chciałby się spróbować swoich sił serdecznie zapraszam, ponieważ istnieje również szansa, całkowitego bezrobocia w tej placówce, wystarczy wyzbyć się honoru i postępować jak koleżanka Lidia T., bądź Marta P. Te osoby uważam, za pasożyty, niedowartościowany element pozaspołeczny, totalne dno intelektualne oraz typowe buractwo, o aparycji kilograma gwoździ.

Zostaw opinię o Stokrotka - Iława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stokrotka