Info dla przyszłych, nowych pracowników.
Standardy jakie panują w sklepach Albigowa, Wysoka państwa M. :
na początek umowa, trzeba na nią czekać miesiącami, prosić o swoje. Umowa należy się pierwszego dnia pracy jak psu buda.
Kasa- minimalna krajowa. Jak ktoś będzie miał nadgodziny, trzeba się upomnieć żeby za nie zapłacili. Kto się nie odezwie, przepada. Trzeba być stanowczym w stosunku do kierownictwa, więc to nie jest praca dla wszystkich.
Ogólnie ,nie są przestrzegane prawa pracownicze, przekroczenia dobowe itp itd