Opinie o Stokrotka w Sokołów Podlaski Marii Skłodowskiej-Curie 5

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Sokołów Podlaski Marii Skłodowskiej-Curie 5

Ochrona Nowy wpis

Najgorsze miejsce. Jakie widziałem jeśli chodzi załadunek. Chcesz być szybciej obsłużony daj flaszkę to od ręki odjeżdżasz ochrona plombuje i jedziesz. Nieddasz to ochrona ma (usunięte przez administratora) stoisz i czekasz.

Na jakie wsparcie w Stokrotka mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Czy w Stokrotka występują paczki/bony świąteczne?

Jarosław Kaczyński Nowy wpis

Kiedyś były bony świąteczne, myslę że nadal są

Wścibski słoik majonezu

Witam, i jak tam? Uspokoiło się trochę, czy dalej jest problem z kierownictwem?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Stokrotka? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro- R7
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Praca dla kuriera
FLOW APPS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jak szefostwo w Stokrotka traktuje ludzi?

Jarosław Kaczyński

Zdania są podzielone, wystarczy przeczytać komentarze zamieszczone tutaj. Każdy mówi co innego, najlepiej sprawdzić samemu i to już przy rozmowie o pracę można się wiele dowiedzieć

Iwona
@Jarosław Kaczyński

A co takiego niby można się już dowiedzieć przy rozmowie o pracę? ;> Już wtedy wychodzi jak jest naprawdę, czy o co chodzi? ;)

@Iwona

Wiesz czasem można zobaczyć czy człowiek jest normalny czy też nie- czasami widać jak się zachowuje

Barbara
@Jarosław Kaczyński

No ale chyba sama osoba rekrutująca nie prezentuje sobą od razu całej jakości i atmosfery panującej w firmie. Chyba tak czy siak trzeba się zatrudnić po prostu na pewien czas?

@Barbara

Już czasem w trakcie rozmowy widać jak odnosi się do innych pracowników

Barbara
@Jarosław Kaczyński

No to tak i pewnie zniechęca. Ale jedna osoba nie może być odpowiedzialna za wizerunek całej firmy, a przynajmniej nie zwykły pracownik, bo to potem kończy się tak jak się kończy. :/ Tak czy siak to sugestia, żeby osobę rekrutującą wymienić?

Dość!!!!!!

Kiedy ktoś wreszcie weźmie się za Panią kierownik Iwonę Z z Sokołowa, dość m amy jej krzyków,wyżywania się na nas ,bo w życiu jej się nie układa .Mamy mało ludzi ,staramy się jak możemy i ciągle źle....Chcemy pracować ,ale nie w takiej atmosferze idziesz do pracy i boisz się, czy za chwilę zjxxxy nie dostaniesz ,nawet nie wiedząc za co!!!

Andrzej Duda
@Dość!!!!!!

Jeżeli takie sytuacje mają miejsce to jest coś takiego jak nr do kierownika regionalnego, jest tzw skrzynka antymobigowa czy jakoś tak to w stokrotce się nazywa. Pisać skargi, dzwonić gdzie się da no i nagrywać, żeby były dowody. A najlepiej iść do sądu pracy.

Cruella
@Dość!!!!!!

Za czasów gdy ja tam pracowałam było identycznie . Widzę czas płynie a tam nic się nie zmienia . Polecam zmienić pracę jak ja i mieć święty spokój lub zebrać się całą grupą pracowników i pogadać z regionalnym . Pamiętam te nerwy i stres, kiedy trzeba było iść na zmianę z tą panią . Wiele osób które pracowało czy pracuje tam potwierdziłoby że źle tam się dzieje niestety i źle traktuje ludzi .

@Cruella

Piszcie skargi, w końcu ktoś sie przyjrzy temu co się dzieje. Ewentualnie nagrywać kiedy się drze. Szkoda ludzi, bo nikt nie ma nerwów ze stali.

Klijent
@Dość!!!!!!

Wchodząc na zakupy często widać kierownika palącego fajki przed sklepem. Tak zachęca się klijenta do sklepu. Mało pracowników nie raz jestem świadkiem jak kierowniczki biegają po sklepie niezadowolone jakby z przymusu pracowały chodź ciężko nazwać ich zachowanie praca i krzyk do pracowników nadal coś jest nie zrobione. Częściej widać wymuszanie na pracownikach. Podziwiam osoby które pracują w takiej presji. Może w końcu ktoś się tym zajmie

Mm
@Dość!!!!!!

Ludzie zajmijcie się pracą. A nie szukania problemów tam gdzie ich nie ma. Pozatym jest RODO co to ma być publicznie publikowanie imion Zastanów się

@Mm

Problem jak widać jest nie trzeba go wcale szukać. Skoro nawet klienci zwracają na to uwagę. Co do RODO imię może być użyte- z resztą na plakietce także ono występuje... Nie można podawać nazwiska. Myślę, że nie jedna I.... tam pracuje, a kilka. Sam nie raz byłem tego świadkiem jako klient jak były krzyki na sklepie. Dlatego non stop powtarzam pisać skargi do firmy może w końcu ktoś się zainteresuje tym co się dzieje. Pracownicy powinni mieć informację gdzie składać korespondencję antymobbingową. Nikogo nie chce bronić, bo wiem, że pracownicy też często mają w głębokim poważaniu wypełnianie swoich obowiązków. Z drugiej strony jednak nie można wykrzywiać na nich na sklepie, tylko robić to w tzw zaciszu biura i wytłumaczyć najpierw na spokojnie. Też pracowałem kiedyś w handlu, nie jest to łatwy kawałek chleba. A jeszcze jak pracownicy mają w (usunięte przez administratora) swoje obowiązki to już w ogóle. Mój przełożony nigdy nie podniósł głosu na nikogo przy klientach, nawet jak był mega wkurw.... Wszystko było na spokojnie tłumaczone i poza salą sprzedaży. Uważam, że każdy nie jest bez winy, a pani kierownik powinna przemyśleć jakie błędy popełnia, tak samo pracownicy- każdy powinien wiedzieć co ma robić i jak to zrobić i nauczyć się zasady: "Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma"

Była pracownica
@Dość!!!!!!

Jak najbardziej należy ją zgłosić. Widzę, że przez lata się nic nie zmieniło, a ta pani nie ma podstawowych kompetencji, żeby być na kierowniczym stanowisku. Jak ją zgłosicie to ją wypie... w końcu.

Mm
@Jarosław Kaczyński

Z tego co mi wiadomo w tym sklepie pracownicy są dość problemowi im nigdy nic nie pasuje. Ciągle pretensje I żale nic dziwnego ze pani kierownik się denerwuje jak ma za pracowników leni a sama wszystkiego nie ogarnie. Więc proponuje nie wylewać swoich żali publicznie tylko zacząć pracować bo za coś wam płacą ale napewno nie za oczernianie ludzi I lenistwo Pozdrawiam

@Mm

Widzisz sama mówisz, że pracownicy to lenie i nieroby - to też nie jest powód, żeby krzyczeć na nich przy obcych ludziach. Przez to kobita może narobić sobie większych problemów. To tak jakby w moim odczuciu brak kultury osobistej jak i szacunku dla pracowników. A skoro pracownik to leń i nierób to dlaczego nikt go nie zwolni? I skoro Gosiu mówisz, że pracownicy są problematyczni, to może też to jest wina kogoś na górze? Może nikt im dobrego przykładu nie daje? A może nikt do takiego pracownika nie podchodzi z kulturą? Sytuacja jest podobna do tej gdy był kierownikiem facet z Siedlec. On też miał w (usunięte przez administratora) ludzi i za grosz szacunku do nich. Tylko tego nikt nie pamięta, chociaż jakby poczytać komentarze tu to można znaleźć i takie opinie na jego temat

Edyta
@Dość!!!!!!

a jakie kroki podjęli pracownicy by to zmienić? bo takie pisanie na publicznym forum nic nie da, to Wy musicie nabrać odwagi i walczyć o swoje a nie biernie czekać.

Heh
@Tomek

Chyba pomyliłeś Rafała z Mariolą. Oboje byli kierownikami i oboje z Siedlec. Mariola przegrała sprawę o mobbing. Myślisz, że pracownicy nie zgłaszają tego jak Iwonka ich traktuje? Zgłaszają. Ale to jak grochem o ścianę. Rada dla pracującownikow stokrotki. Niech ktoś idzie sobie teraz na zwolnienie lekarskie o psychiatry odnośnie mobbingu, później wytoczy sprawę o mobbing. Gwarantuje, że sprawa będzie wygrana.

Iwona
@Mm

Czyli uważasz, że w firmie jest wszystko okej ? ;-)

Mariola
@Heh

Witam. Z tego co mi wiadomo nie przegrałam żadnej sprawy. A co do ODO zajmę się tym.

@Jarosław Kaczyński

Dość nie napisał samego imienia, tylko imię i stanowisko. Ile kierowniczek o tym imieniu może być w jednym sklepie, gdy to jeden sklep tej sieci w mieście? Także w sprawie RODO nie zgodzę się z Tobą. Poza tym Twoje rady nie dotyczą tego sklepu, więc sam przyznasz że możesz nie znać sytuacji jaka akurat tam panuje?

KK
@Dość!!!!!!

No to napisz do pipu, w czym problem :) Jak ponagrywacie tę "kierowniczkę", to mozecie zyskać jeszcze więcej, a ona dostanie za swoje. Dopóki Wy, pracownicy, nic z tym nie zrobicie, nikt tego nie zrobi. Pozdrawiam

Andrzej Gołota
@KK

I tu masz rację. Co chwilę w jakiejś Uwadze czy inny tego typu programie jest poruszana sprawa (usunięte przez administratora). Myślę, że warto to udokumentować wtedy może się coś zmieni na lepsze. Ba nawet kierownictwo spodziewając się nagrywania przez jakiś czas będzie milsze dla pracowników

Na jakie benefity można liczyć w Stokrotka?

haha

Tak szczerze to nie licz na wiele. Premie są rozdzielane po koleżeńsku. Z wolnym jest tak samo. Zobacz jak sie tam zmieniają pracownicy. Jak myślisz, dlaczego?

Emilia

Witam. Praca jak w każdym sklepie jest ciężka. Nikt nikogo nie zmusza do pracy nie pasuje zwolnij się.Jaka by nie była kierowniczka to i tak by nie pasowała bll blle blle najlepiej narzekać a może lepiej zacząć pracować a nie narzekać. Za darmo nie pracujecie więc zakasajcie rękawy i do pracy zamiast narzekać.

Ktos

To Stokrotka jeszcze nie upadła? XD Dalej szefową jest "pani" Iwona? XDD

Paulina

Są tu osoby, które pracują jako sprzedawcy w Stokrotka? Jestem ciekawa paru rzeczy odnośnie pracy w tej firmie. Czy pracownicy mają jakieś zniżki na produkty?

Prezes Jarosław
@Paulina

Pracownik nie ma żadnej znizki. Co prawda na każde święta firma daje talony

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Stokrotka?

Prezes Jarosław

Jak najbardziej mają taką szansę. Tylko czy nie lepiej poszukać pracy w "lepszej" atmosferze?

fiona

Firma jest jak najbardziej ok, po prostu trzeba pracować, a handel nie jest lekką pracą. Ja nie narzekam bo jest ok!

Xxxxxx

Mówić można wiele i pisać ja patrzę z perspektywy klienta Nie raz byłem świadkiem jak Pani kierownik Iwona krzyczała na pracowników zamiast w kulturalny sposób powiedzieć na zapleczu sklepu lub w biurze o co chodzi Według mnie Pani Iwonie brakuje taktu i kultury osobistej przede wszystkim. I ma bardzo duże braki w zarządzaniu jak i sklepem i personelem. Nie raz można kupić w stokrotce produkty po dacie. Nie raz można zobaczyć Panie kierowniczki w firmowych koszulkach palące papierosy pod wejściem głównym ale cóż reklama dźwignią handlu.Wstyd zatrudniać takie osoby. W żadnym z sokolowskich marketów nie widać personelu palącego papieroski pod wejściem. Gora sieci stokrotka powinna uważniej przyjrzeć się temu co tam się dzieje.

Paulina

@Rita, dziękuje za Twoją opinię odnośnie pracy w Stokrotka. Piszesz tu jednak, że stosowany jest mobbing wobec pracowników a to bardzo poważne oskarżenie. Dla jasności podam tu jego definicję -->> działania lub zachowania dotyczące pracownika polegające na uporczywym i długofalowym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące ośmieszenie pracownika wśród innych pracowników. Czy w tej firmie tego typu sytuacje również miały miejsce?

Asadasa

Mialy... I to nie raz

Jsjsj
@Paulina

Toż kilka lat temu pracownicy sklepu wygrali sprawę o mobbing. I chyba przez lata się to nie zmieniło.

Małgorzata Skwarek
@Jsjsj

"Kilka lat temu. ....... "Widocznie tak było!!!!! Dlaczego teraz osoby, które zostały zwolnione,lub nie zostały przedłużone im umowy a piszą tu o mobingu przez kierownictwo,nie pozakładały spraw o mobing?????Bo to klamstwa wyssane z palca, że mobing jest w Stokrotce, że Pani Iwona nęka ludzi,(usunięte przez administratora).Jak chcesz się czepić,to czepisz się byle czego.

Paulina

@Jsjsj, czyli mówisz, że sprawa związana z mobbingiem już była i została rozwiązana sądownie. Czy jest na forum osoba, która powie jak jest teraz? Czy sytuacja się uregulowała? Może zmieniło się kierownictwo i w Stokrotce już nie ma niemiłych sytuacji związanych z nękaniem pracowników? Jak w tej sprawie wypowiedzą się osoby, które obecnie tam pracują?

Małgorzata Skwarek
@Paulina

Pracuję tam ponad dwa lata i NIGDY od żadnego z kierowników nie odczułam mobingu.Jesli coś robię nie tak, jest zwracana mi uwaga,ale nie ma jakiegoś"darcia japy"jak ktoś tu pisze.Kieronictwo odpowiedzialne jest za sklep ,chcesz pracować,to pracuj uczciwie,nie to się zwolnij,tu nikt NIKOGO na siłę nie trzyma.Uwielbiam pracować i uwielbiam ludzi z którymi pracuję, jedynych bardziej,drugich mniej, życie

Byłapracownica..

Pracowałam w tej instytucji ogólnie nie polecam tam pracy..odkąd kierownikiem została Pani I...to jest dramat ilu fajnych pracowników się zwolnilo Włącznie z miłym Panem który był zastępcą. Z tego całego pseudo kierownictwa to najbardziej lubianą osobą jest Pani E.. Na sklepie ogólnie panuje cisza i wyciszenie jak nie ma I..pracownicy są zestresowani Wydaje mi się że kierownik regionu bardziej powinien przyjrzeć się temu co tam się dzieje. W pracy liczy się atmosfera i mysle A nawet wiem że gdyby nie było Kierowniczki I....było by tam o wiele lepiej..

@Byłapracownica..

Również byłam pracownikiem stokrotki w Sokołowie...Nie polecam tam pracy Bylapracownica pisze,sama prawdę To co tam się dzieje to wolą o pomstę do nieba Kierownik nic innego nie potrafi oprócz darcia się na pracowników Pani Iwona ma duże braki w zarządzaniu personelem ludzie tam pracujący są zestresowani i większość z nich marzy o tym by nie było tam Pani Iwony... W sklepie panuje nielad 4 kierowników i każdy opowiada co innego A pracownik nie wie kogo ma słuchać Jak dla mnie całą kadrę należy wymienić A przede wszystkim kierownika głównego.

As z rękawa
@Byłapracownica..

To prawda. Kolejna rzecz ćwiartki w promocji się nie sprzedają, kończy się im data to na zaplecze do wody z solą żeby nie kleily się. A podobno stokrotka walczy ze słabą opinią. Wstyd

@As z rękawa

W samo sedno i sama prawda... Tak się niestety robi..

Bbb
@Rrrr

Rękami i nogami się podpisuję pod wszystkim . Sama prawda. Ludzie nie bójcie się zmian. Dopiero jak odeszłam spod tyranii tej pseudo pani kierownik z przypadku odetchnęłam pełną piersią. Mam ciszę spokój i szacunek do mnie w nowej pracy a nie jak w stokrotce ciągle pretensje, krzyki, wrzaski i zmiany grafiku. A pani Iwonie należałoby przypomnieć że mobbing jest karalny a to że wyżywa się na niewinnych pracownikach bo w życiu jej nie idzie to mega słabe i żenujące. Wspolczuje ludziom którzy z nią przebywają i pracują. A i w tej kwestii co ktoś pisał o myciu mięsa w wodzie solą to szczera prawda. Niejedna z nas to robiła wielokrotnie . Kto tam pracował to wie co się dzieje na magazynie i jakie błędy są popełniane i jak ludzie są robieni w balona. Że już nie wspomnę o tym że coraz by się przydała kontrola monitoringu czy też niektorych pracowników przy wyjściu przez ochronę czy wizyta z alkomatem .

Qwerty
@Bbb

Alkomat nic nie da, bo to zazwyczaj na podwójnym gazie jest pupilka i podpierdzielacz nr 1 w firmie.

@Qwerty

W samo sedno Powinni W końcu się zabrać za te pseudo kierownictwo I kontrolować co się wnosi lub wynosi Ale coz my biedni zwykli ludzie możemy Oddycham również pełna piersią że nie muszę już znosić humorkow Pani Iwonki...I całej tej (usunięte przez administratora)..

Malgorzata SKWAREK
@As z rękawa

O wypraszam sobie,to POMÓWIENIA..... Pracuję na dziale mięsnym tam ,od ponad dwóch lat,wszystko co się nie nadaje idzie do utylizacji.....Wypraszam sobie pieprzenia takich bzdur,na temat działu,na którym pracuję.Nie wiem jak było przede mną i mało mnie to interesuje,ale wiem jak jest teraz i są to tylko i wyłącznie POMÓWIENIA ????????????????

Rrrrr

Tak szukają wspaniała Pani Iwonka szuka pracownika na własnym FB Żenada....I Śmiech na sali Współczuję ludziom którzy będą z nią współpracować A raczej wykonywać polecenia z jej drącej japy...

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Stokrotka?

Qwerty

Poczytaj wszystkie opinie to myślę, że sama zobaczysz jaka jest atmosfera

Rrrr

Atmosfera w pracy Jeśli chodzi o koleżanki i kolegów to ok Choć są tak zwani pupile Pani i...które niestety donoszą to i owo.. Ogólnie gdyby nie było tam Pani i...To była by super atmosfera..

Donata

Jaki wymiar godzin pracy? I jaka jest umowa dla kasjerów?

@Donata

Godziny pracy zależy jaki humorek ma Pani kierownik..Pracujesz i po 9 A jak masz gazetkę to od 13.30 do 1 przeważnie. Umowa pierwsza na 3 miesiące Później zależy jak się sprawdzisz Ogólnie to nie zwracałabym sobie głowy tym sklepem...

Pan Tomasz
@Rrrr

Kasa to oczywiście najnizsza krajowa, bo na premie nie ma co liczyc

Cezary

Słyszał ktoś czy firma szuka aktualnie pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Sokołów Podlaski

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Stokrotka