Witam obecnie stokrotka u mnie w mieście jest tylko jedna często korzystam z tego sklepu raczej korzystałem ale po dzisiejszej akcji zrezygnuję z zakupu w tym sklepie gdyż kasjerki zatrzymały mnie bezpodstawnie z zakupami z innego sklepu że niby coś u nich ukradłem wezwały policję straciłem dużo czasu gdzie musiałem córkę ze szkoły odebrać policja nic nie ustaliła jeśli każdego klienta traktuje się jak (usunięte przez administratora) to ja po prostu podziękuję z usług tego sklepu serdecznie nie polecam mieszkańcom Białej Podlaskiej Pozdrawiam serdecznie