Aman Janusz Młynarczyk

Sadki

Opinie o Aman Janusz Młynarczyk

Szef zlewa pracowników zero motywacji nonstop jebany praca 12h dziennie pracownicy starają się jak tylko można obsługa klienta na najwyższym poziomie a szef znajdzie i tak i tak coś do przyjebania się firma nie istniałaby oczywiście bez dupowłazów u nas są i tacy zarobki jak na taką ilość godzin są poprostu śmieszne

123 ust
@Pracownik 30.10.2015 20:47

To prawda i kary za byle (usunięte przez administratora) nie polecam tej firmy praca od rana do luźnych godzin i traktuje pracowników za nic

jacke

szkoda słow i tyle komentarza panie szefie !!!!!!!!!!!

robert

haaaahhha to prawda ale czego oczekiwac od kogos kto jeszcze 13 lat temu zbierał jajka w niemieckim kurniku i o 4 rano kopał szparagi,to tam go nauczyli wyzysku i tak to przeniósł na polski grunt, małostkowosci nie da sie schowac w L8, i tej słomy z kurnika, jak mozna sprzedawac oderwana blache od płtyw warstwowej w cenie 7 zł/kg? normalny ktos poprostu wywala to na złom, wyzysk pracowników to mało powiedziane

bobo

Strzeżcie sie ludzie idący tam na praktyki...

bb

A jak z zarobkami w tej firmie? Chciałbym tam wysłać CV

A ja pracuje kilka lat i ze zdumieniem czytam powyższe opinie. Oczywiście nikt przychylnie nie patrzy na osoby które tydzień po zatrudnieniu chcą tydzień wolnego a jak nie ma zgody to ida na L-4 , lub przychodzi do pracy i przesiaduje po 15 min co 2 godz w ubikacji. Gdzie takie cos jest tolerowane? A ci właśnie piszą te opinie. Takich sporo dzisiaj i tylko potrafia narzekać że nie ma pracy. Ten kto chce pracować pracuje. Warto zapytać tych co pracują po kilka lat a jest ich większość.Wtedy uzyskamy prawdziwy obraz. Rzadko jaka firma płaci pełne składki od wynagrodzenia które jest przyzwoite. Przy każdej ocenie trzeba być uczciwym.

obóz pracy

Jak najdalej od tej firmy. Wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Szef i wszystkowiedzący kierownik z biura tylko patrzą jak tu na ciebie znaleźć haka. Praca coraz dłużej, świątek - piątek, a kasy dodatkowej zero, ciągłe zjebki. A dwa dni wolnego lub choroba to już okradanie szefa i jego firmy. Do tego dochodzi najmądrzejszy człowiek firmy, najlepszy pracownik biura - tzw. Pan wszystkowiedzący i najmądrzejszy. Takiej mendy to dawno nie widziałem. Jakby mógł to "gówno" spod siebie by sprzedał. Fałsz i obłuda to chyba motto życiowe tej osoby.

kupiec

Lepsze rzeczy wyrzucamy na śmietnik widzieliście kiedyś by ktoś chciał v sprzedać np płytę warstwowa używana Np 1.2 m2? To nie żart albo stare grzejniki po 250 zł kiedy nowy kosztuje 380

Zostaw opinię o Aman Janusz Młynarczyk - Sadki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aman Janusz Młynarczyk