Opinie o Piotr Steliga Auto-Komis Quattro w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Piotr Steliga Auto-Komis Quattro. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Piotr Steliga Auto-Komis Quattro o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Steliga Auto-Komis Quattro w Rybnik

Czesław

Jak w PKD spradzałem tę firmę to ani słowa tam nie było o naprawie aut. Tu zaś ani słowem się choćby nie zająknięto o warunkach pracy. Co nikt tam nie pracuje, albo wszyscy tak dobrze się znają, że od razu byłoby znać, kto pisał? No, a nawet jeśli, to co za zbrodnia napisać, czy jest tu umowa o pracę, bądź, ile podstwa i premia wynoszą?

Komis quattro Nowy wpis
@Czesław

To jest komis samochodowy nie prowadzimy mechaniki.

Amelia Nowy wpis
@Komis quattro

Zatrudniani są jacyś sprzedawcy w takim razie? Jeśli tak to jak to wygląda, są jakieś dodatki za sprzedaż aut? Umowa o pracę tu możliwa tak w ogóle?

@Komis quattro

Jest może taka możliwość żeby dostać pracę na zleceniówkę jako osoba przygotowująca i sprzątająca auta do sprzedaży? Bo byłbym zainteresowany taką współpracą. Dajcie znać na jaką ewentualnie godzinówkę można się umówić na sam początek.

alicja

Odradzam ten komis prawie każdy samochód jest bity, wcześniej czy później będziecie mieć problemy z autem lepiej omijać ten komis z daleka !!!

Komis quattro Nowy wpis
@alicja

Pani Alicjo a jaki samochod pani kupiła bo nie przypominam se Klientki o imieniu . Pozdrawiam

Zafira c

Zdecydowanie nie polecam kupiliśmy opłać Zafirę C z 2015r 159000 przebiegu z gwarancją vip Nie Dajcie się na to nabrać i po 2 tyg zaświecił się check silnik dziwnie pracował obroty falowały gwarancja vip oczywiście nie obejmuje układu paliwowego. Po jakimś czasie przy rozruchu silnika słychać dziwne trzaski a auto niby po wymianie rozrządu i wogole igła. Obecnie samochód w warsztacie bo Strach jeździć. Czekamy na opinie specjalisty

Komis quattro
@Zafira c

Dzień dobry . Bardzo mi przykro z tego powodu że samochód zepsuł się, szkoda że państwo nie poinformowali nas o sytuacji może byśmy pomogli. Z tego co pamiętam to autko było kupione ok. 6 miesięcy temu.

Hej, wiecie może z jakiego kraju samochody są sprowadzane ? To duży komis? Ile aktualnie jest u Was osób handlujących?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Piotr Steliga Auto-Komis Quattro? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
Niemcy
HR Navigator
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.

Powodzenia jak uważasz wspaniałych nowych inżynierów za coś firmy.... :P śmierdzi mi wiesz czym laską co mam (usunięte przez administratora) !!!!

Wojtek

Czy komis został już otwarty?

Ten
@Wojtek

Mi ! I mi nie dali ! Pracuj i pokazuj jak piła rznie

Paweł i Ewa

Zakupiliśmy w tym komisie parę miesięcy temu KIA Venge, bardzo jesteśmy zadowoleni z tego zakupu, nikt do końca nie wejdzie do używanego samochodu to chyba rzecz oczywista i chociaż autko zachowuje się świetnie to nie jego jakość jest powodem napisania tej opinii. Powodem jest natomiast inna rzecz a mianowicie profesjonalna obsługa, sam mam duże doświadczenie handlowe i marketingowe i jakość i profesjonalizm obsługi wprawił mnie w miłe zaskoczenie. Panowie są profesjonalistami, szacunek. Pozdrawiamy serdecznie. Ps. zapomniałem wcześniej napisać opinie ale co się odwlecze to nie uciecze :-)

AUTO KOMIS QUATTRO

Prosze państwa kupili panstwo ok. 3/4 miesiace temu Nissana Qashqai w gazie byli panstwo na swojej stacji diagnistycznej u swojego mechanika u swojego diagnosty auto bylo sprawne ,dostali państwo upust na samochód w kwocie 1700 zł na przyszłe naprawy co jest zapisane w dokumentach ,po okolo 4 miesiacach zepsuł wam sie samochód i nakazujecie mi zapłacic za naprawe samochodu , przyjezdzacie z tym samym mechanikiem co był przy zakupie samochodu który stwierdził ze samochód jest ok. wasz mechanik wyzywa nagrywa opowiada jakies dziwnwe historie, które nie maja pokrycia. jesli państwo czuja sie (usunięte przez administratora) to prosze wystapic na droge sadowa, a nie wyzywać od (usunięte przez administratora) bo za te wpisy to państwo odpowiedza napewno w sadzie .Pozdrawiam i polecam zmienic mechanika to to on zepsuł wam samochód .

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Steliga Auto-Komis Quattro - Rybnik

Piotr Steliga Auto-Komis Quattro