Sonar Sp.j. Witold Chmielecki S-ka Oddział

Rybnik

Opinie o Sonar Sp.j. Witold Chmielecki S-ka Oddział

bułgarka

Wieczna psychoza, traktowanie pracowników jak śmieci, naginanie kodeksu pracy do granic.

przemiła

Nie polecam firmy!! Szkoda pracowników, niektórzy nie chodzą na urlop, bo pracownikow brak, premie zabierają za "twarz" i kaprysy prezesa który zbiera na wczasy. Brak słów!!

Gryzelda

(usunięte przez administratora) Robi się wieczne naloty,panuje niemiła atmosfera, wmawia się ludziom że robią coś czego nie robią. (usunięte przez administratora) Premie są praktycznie fikcją.

mala

[usunięte przez admina] Nie polecam tej firmy nikomu Szkoda tych ludzi którzy tam pracują

Zostaw opinię o Sonar Sp.j. Witold Chmielecki S-ka Oddział - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sonar Sp.j. Witold Chmielecki S-ka Oddział