Opinie o Firma Produkcyjno Handlowo-Usługowa Nowex Adam Nowosielski w Wodzisław Śląski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Produkcyjno Handlowo-Usługowa Nowex Adam Nowosielski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Produkcyjno Handlowo-Usługowa Nowex Adam Nowosielski o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Produkcyjno Handlowo-Usługowa Nowex Adam Nowosielski w Wodzisław Śląski

Adaś Nowy wpis

Dzień dobry, od ostatnich wpisów na forum minęło trochę czasu, wiecie czy atmosfera w firmie zmieniła się na lepsze?

jan Nowy wpis

Totalna beznadzieja-serwis pod psem

Bydgoszcz. Nowy wpis

Firma jak funkcjonuje nie wiem pojęcia nie mam, chociaż wydaje się że dobrze. Pracownicy: Jeden emeryt i jeden młody który pracuje tam już z jakiś rok albo ponad ma głowę na karku, zna sie gościu na rzeczy. Cieszy nas że tak młode osoby angażują się w swoją pracę bo rzadko to się zdarza. Pogratulować pracownika. Ceny nie są złe, nie jest za drogo nie jest za tanio. ale jak to mówią chcesz mieć porządny sprzęt zapłać więcej chyba że wolisz chińszczyznę. ;)

Tomasz

Ja mogę pochwalić pracowników firmy. Są solidni i wywiązują się ze swoich obowiązków. Wszystko sprawnie działa i na czas. Można się dogadać. Współpracujemy ze sobą od niedawna ale firma godna polecenia.Pochwały dla Właściciela firmy Werther za tak ambitnych pracowników.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Firma Produkcyjno Handlowo-Usługowa Nowex Adam Nowosielski? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Bartłomiej

Spróbować zawsze można, no nie wiem jak z zarobkami ale na pewno żadna rewalka- chyba że 1386- 1800 to dla ciebie majątek. Tym bardziej jeśli masz dzieci i żonę na utrzymaniu tak jak ja..A co do Reszty to nie mam pojęcia jak tam wygląda, ale z ogłoszenia widać że Praca jest stresująca- więc zapewne bym się na to nie skusił. Bo tym to raczej pracodawca odgania pracowników a nie przyciąga. Jednak Zawsze można spróbować swoich możliwości. Chyba że już pracujesz tam Janie to podziel się informacjami jak tam jest. Ja pracuje na warsztacie samochodowym.

ANDRZEJ Nowy wpis
@Bartłomiej

PRACA W TEJ FIRMIE TO PORAZKA-WYNAGRODZENIE POD PSEM A TRAKTOWANIE TAKZE

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Produkcyjno Handlowo-Usługowa Nowex Adam Nowosielski - Wodzisław Śląski

Firma Produkcyjno Handlowo-Usługowa Nowex Adam Nowosielski
  • Os. 1 Maja 29/I lok. 9