Firma Produkcyjno Handlowo-Usługowa Nowex Adam Nowosielski

Wodzisław Śląski

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 4 ocen.

Firma Produkcyjno Handlowo-Usługowa Nowex Adam Nowosielski
1 4 6 1

Opinie o Firma Produkcyjno Handlowo-Usługowa Nowex Adam Nowosielski

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w F.P.H.U.Nowex Adam Nowosielski? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Adaś

Dzień dobry, od ostatnich wpisów na forum minęło trochę czasu, wiecie czy atmosfera w firmie zmieniła się na lepsze?

jan

Totalna beznadzieja-serwis pod psem

Bydgoszcz.

Firma jak funkcjonuje nie wiem pojęcia nie mam, chociaż wydaje się że dobrze. Pracownicy: Jeden emeryt i jeden młody który pracuje tam już z jakiś rok albo ponad ma głowę na karku, zna sie gościu na rzeczy. Cieszy nas że tak młode osoby angażują się w swoją pracę bo rzadko to się zdarza. Pogratulować pracownika. Ceny nie są złe, nie jest za drogo nie jest za tanio. ale jak to mówią chcesz mieć porządny sprzęt zapłać więcej chyba że wolisz chińszczyznę. ;)

Tomasz

Ja mogę pochwalić pracowników firmy. Są solidni i wywiązują się ze swoich obowiązków. Wszystko sprawnie działa i na czas. Można się dogadać. Współpracujemy ze sobą od niedawna ale firma godna polecenia.Pochwały dla Właściciela firmy Werther za tak ambitnych pracowników.

Bartłomiej

Spróbować zawsze można, no nie wiem jak z zarobkami ale na pewno żadna rewalka- chyba że 1386- 1800 to dla ciebie majątek. Tym bardziej jeśli masz dzieci i żonę na utrzymaniu tak jak ja..A co do Reszty to nie mam pojęcia jak tam wygląda, ale z ogłoszenia widać że Praca jest stresująca- więc zapewne bym się na to nie skusił. Bo tym to raczej pracodawca odgania pracowników a nie przyciąga. Jednak Zawsze można spróbować swoich możliwości. Chyba że już pracujesz tam Janie to podziel się informacjami jak tam jest. Ja pracuje na warsztacie samochodowym.

ANDRZEJ
@Bartłomiej 05.10.2011 04:01

PRACA W TEJ FIRMIE TO PORAZKA-WYNAGRODZENIE POD PSEM A TRAKTOWANIE TAKZE

Zostaw opinię o Firma Produkcyjno Handlowo-Usługowa Nowex Adam Nowosielski - Wodzisław Śląski

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Produkcyjno Handlowo-Usługowa Nowex Adam Nowosielski