Opinie o Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Bollimar Bolesław Pardubicki w Pszów

Luka Nowy wpis

Piękna tradycja, dobrze działająca firma i do tego fajna atmosfera w pracy, polecam.

Magda Nowy wpis
Kandydat
@Luka

Dzień dobry czy pani pracuje w tej cukierni? Poszukuję pracy za cukiernika i chce złożyć CV właśnie w tej firmie

Myszka Nowy wpis

Firma godna polecenia. Wlasciciel ś.p. Człowiek o złotym sercu. Firma dalej prosperuje. Córka posiada serce ojca dobra zarządczyni. Jak dla mnie same pozytywy.

Iza Nowy wpis

@kiwi czyli od 2 lat nic się nie zmieniło? Ogólnie warto złożyć CV czy darować sobie?

anka

Beznadziejna firma, nie wypłacają wynagrodzeń na czas, nie wypłacają odsetek za zwłokę, księgowa kłamie i manipuluje pracownoikami, zmuszają do podpisywania nieprawdziwych dokumentów, stosują mobbing, zatrudniają niezgodnie z umową , nie wypłacają nadgodzin, duża rotacja wśród pracowników potrzebują takich nieświadomych i naiwnych, co nie poinformują PIPu i Prokuratury. Nie przestrzegają kodeksu pracy....... itd idt ...............................

kiwi
@anka

popieram i wytykaja błedy .robiac ciastka nie spakowala ich pani a mowilam ze trzeba to na 2 dzien stwardly i kazala z wyplaty odciagnac mi .zenada ma naxa !

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jacek

Tak dobrze jest pracować, że nie macie potrzeby żeby napisać kilka wskazówek dla nowych? Szkoda!!

zibi

Mam pytaie jak wyglada praca za kierowcw i jak płaca w tej Firmie

Ulka

Jeśli mają miejsce takie sytuacje moze trzeba zgłosić szefostwu?

terenia

Nie płacą, nie przestrzegają prawa pracy, fałszują harmonogramy, zatrudniają na czarno, nie płacą za nadgodziny, stosują mobbing itd, itd nie polecam

mika

Pracowałam w Bollimarze 3 m-ce na umowie próbnej i było w miarę o.k., chociaż wypłata w 5 ratach (o tym byłam uprzedzona od razu). Jazdy zaczęły się dopiero jak podpisałam umowę na rok i to dosłowne jazdy. Musiałam zamiast sprzedawać pieczywo w sklepie to przyjeżdżać na piekarnie, pakować auto i jazda po wiochach na pace sprzedawać nie tylko pieczywo i ciasta, ale i ziemniaki, jajka itd. Szkoda, że się o tym nie mówi przy określaniu obowiązków pracownika, bo nie każdy się na to zdecyduje za takie pieniądze, szczególnie na -15stopniowym mrozie jazda przy otwartej pace nie jest przyjemna.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Bollimar Bolesław Pardubicki - Pszów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Bollimar Bolesław Pardubicki
0/5 Na podstawie 0 ocen.