Opinie o Stedan D.S.Paulus sp.j. w Czernica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Stedan D.S.Paulus sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stedan D.S.Paulus sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stedan D.S.Paulus sp.j. w Czernica

Tumek-zwei

Nie polecam stary sprzet auta po 500-700km przebiegu naczepy stare brak myjni i warsztatu. O wszystko trzeba sie poprosić o glupie rekawice nawet. Wymiana tarcz albo klockow graniczy z cudem. Nie Polecam.

Jaśko
@Tumek-zwei

500 albo 700 tysięcy mają jak są kupowane. Teraz to mają milion i więcej. A naczepy to 1985 chyba....

Maja Nowy wpis
@Jaśko

A te naczepy to po czym Ty niby widzisz, z którego roku są?

Rudy Nowy wpis

Po wygladzie

Łucja

Może ktoś powiedzieć jak wygląda praca kierowcy? Dalekie, czy krótkie trasy?

@Łucja

Od poniedziałku do piątku!

Maja
@Waldi 86

Nigdy na weekendy nikogo nie wyrwano za kółko?

Nico
@Łucja

Tak poniedziałek piątek jazda a w sobotę myjka i warsztat + umowa na pół etatu z możliwością dopracowania do całego. Bo płacz ze po nowemu trzeba za dużo dawać . (usunięte przez administratora)

Nie!!!

@Nico

Nico nie wiem z jakiej choinki spadłeś, ale w życiu nie byłeś w sobotę myć zestaw albo na serwisie z zestawem. Jak ktoś jest leniem to wszędzie będzie mu źle!!!

Agata
@Nico

A w jakich godzinach od pon do pt? Możesz coś jeszcze o zarobkach powiedzieć?

Tumek-zwei
@Łucja

Najdalej do Duisbura potem na czechy czesto i gesto po 2-3 zaladuniki rozladunki za ktore pan Stefan nie placi

Maja
@Waldi 86

E to luz, widzę też że potwierdzałeś, że sprzęt ma przeglądy. To chyba jakby nie patrzeć raczej podoba Ci się tu i polecasz pracę?

Nie!

@Maja

@Maja polecam pracę, a te wszystkie komentarze negatywne to dzieło kierowców którzy by chcieli zarabiać po 8-9 tys. a jeździć najlepiej tam i z powrotem i najlepiej od poniedziałku do czwartku żeby broń Boże się przemęczyć!!!

Maja Nowy wpis
@Waldi 86

A to każdy by tak chciał, no ale nie przesadzajmy, żeby się wyżywać w ten sposób. I z tym "nie" to rozumiem, że ktoś się pod Twój nick podszył? Tak w sumie dziwię się, że ci kierowcy mają czas na pisanie takich rzeczy tutaj zamiast rzetelnie pracować. Bo tak właściwie to co prócz wylania żalu mają dać te opinie? Chcą zniszczyć firmę tym że nikt nie będzie chciał się zatrudnić?

Waldi 86 Nowy wpis

Dokładnie :(

Nico

Nie polecam. Odradzam !!

Tumek

Od poniedziałku do piątku w trasie a sobota karcher i trzeba sprzęt myć bo myjni i warsztatu brak. Sprzęt stary, przebiegi po kilka milionów. Ogólnie wioszka

Jacek
@Tumek

Nie brzmi to zbyt dobrze. Czyli uważasz że oszczędzają na bezpieczeństwie pracowników? Sprzęt przynajmniej ma przeglądy?

@Jacek

Tak, ma!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Stedan D.S.Paulus sp.j.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Krzych

Stary sprzet ( ciagniki i naczepy firanki), wymiana palet na zaladunkach I rozladunkach, kiepska komunikacja. Nie polecam.

Spedytor83

Super firma! SUPER atmosfera i warunki pracy. Zapraszam wszystkich chętnych do pracy!!! Naprawdę polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Stedan D.S.Paulus sp.j. - Czernica

• Jak się pracuje w Stedan D.S.Paulus sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Stedan D.S.Paulus sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stedan D.S.Paulus sp.j.?

Stedan D.S.Paulus sp.j.
  • Łączna 14
    44-282 Czernica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042