Opinie o Profil Patryk Pelczarski w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Profil Patryk Pelczarski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Profil Patryk Pelczarski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profil Patryk Pelczarski w Rybnik

widziałam już tamten wątek, w którym ktoś odradzał dostaw ze względu na niszczenie się samochodów. Czy faktycznie wpływało na relacje z klientami? Ciekawi mnie pozycja handlowców w tej sprawie, kiedyś wystawiono ogłoszenie na to stanowisko na UoP, z tym ze bez podanych żadnych przedziałów. Czy jest to minimalna plus premia czy jednak podstawa może być wyższa?

tir Nowy wpis

Dostawy do tej firmy towaru samochodem ciężarowym to porażka Panowie kierowcy uważajcie podarte plandeki dachy i brak możliwości normalnego nawrócenia na tej firmie bez zdzierania opon do felgi niemożliwe i oczywiście stara śpiewka wózkowego wszyscy wjeżdżają ale ile wyjeżdża uszkodzonych aut tego nie mówi odradzam tam dostaw

Karolina Nowy wpis

ktoś pytał o zarobki na produkcji a ja widziałam ogłoszenie publikowane pod koniec ubiegłego roku dla operatora, praca na dwie zmiany ze stawką "od" najniższej, co na nią wpływa i dlaczego widełki nie są podawane? była wzmianka o okresie próbnym na uop, czy wtedy jest faktycznie najniższa a przy przedłużaniu się negocjuje?

P. W Nowy wpis

Na jakie zarobki można liczyć zatrudniając się w firmie profil produkcja czy mają jakiś socjal.

Firma Profil Patryk Pelczarski poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Witam dalej szukają na magazyn.

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Magazynier w Profil Patryk Pelczarski?

Dużym plusem jest wózek widłowy ale i bez tego jeśli chce się pracować to CV wysyłać. Fajne godziny, wolne weekendy

Izabela

Jak to? To firma oferuje jakieś kursy na wózek widłowy jeśli ktoś nie ma? Czy po prostu wtedy są inne obowiazki?

Jak chce się pracować to wszystko jest ok, z Szefostwem idzie się dogadać. Miła atmosfera, elastyczne godziny. Polecam

Kierownik PROFIL

Jeśli ktoś zamierza przyjść do nas do pracy, zapraszam na rozmowę i na nie czytanie opinii ludzi, którzy zostali odrzuceni w którymś z etapów rekrutacji lub zwolnieni dyscyplinarnie za alkohol. Firma działa od 2017 roku i ma się dobrze.

@Kierownik PROFIL

Nie pracowałem u pana ale widząc taką samoobronę już na pewno się nie zatrudnię! Sam pisze opinię i tylko prawdę! Żegnam ba zawsze!

@Andrzej

W sumie to nie łapię sensu tej opinii? Chyba, że nastawiałeś się na picie alkoholu w pracy a tu takie rozczarowanie to ok, rozumiem . Aktualnie już nikomu się to tu nie zdarza?

Najgorsza firma w jakiej pracowałem, fatalne warunki pracy, głośno, ciepło, ogromny kompresor w niskim pomieszczeniu dwa metry od pracownika, takie są warunki na magazynie - produkcji w Rybniku Kłokocin. Jeśli ktoś chce załatwiać potrzeby w toi toi lub w zdewastowanej łazience ( jednej dla wszystkich, do której musisz zrobić spacerek przez dwór) to serdecznie polecam. Idziesz na rozmowę rekrutacyjna, dostajesz pracę a umowę podpisujesz z firmą krzak. Nie wspomnę już o rotacji ludzi, to nie firma.. To żart. Odradzam.

Wiatraczek

Witam pytam tak z ciekawości finansowo dał zarobić za takie warunki pracy .

Wiatraczek

Pytam bo szukając pracy dużo ostatnio było ogłoszeń na magazyn i produkcję Rybnik Żory i się zastanawiałem żeby wysłać im swoje CV pracy ale teraz już wiem że nie warto.

@Wiatraczek

Szukają ludzi, bo pracownicy odchodzą hurtowo. Zarobki zależą od doświadczenia i przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej, ale na umowie najniższa krajowa plus premia

Wiatraczek

To mało płacił a ty ile miałeś za cały miesiąc pytam bo nic o tej firmie niema opini w Internecie ludzie tez tak jak ja są ciekawi jak tam wygląda praca bo dużo ogłoszeń jest a mało w nich podanych konkretów pozdrawiam.

@Wiatraczek

Skoro na umowie najniższa plus premia, a niby warunki finansowe zależą od tego jak się dogada na rozmowie to raczej nie wygląda zbyt bezpiecznie? Bo to wszystko będzie na gębę czy jakąś inną umowę się podpisuje jeszcze?

@Karolina

Na rozmowie kwalifikacyjnej nie było nic o premii i sposobie rozliczania. Jeśli ktoś oferuje ci umowę o pracę od pierwszego dnia i np 3200 netto na rękę to taką umowę powinnien dać do podpisania. Rezygnujesz z innych ofert, ogarniasz wszystko, lekarza itp przyjeżdżasz podpisać umowę a tam się okazuje, że najniższa krajowa plus premie i umowa na firmę żony (???)

Nawet nie mów, że tak dokładnie miałeś. Serio z lepszych ofert zrezygnowałeś i zgodziłeś się tu na to? Bo 3,2 netto a najniższa to jednak spora różnica :(

El
@Karolina

Tylko troszkę się pomylił :)

@El

To sarkazm czy tysiaczek dla Ciebie piechotą chodzi? ;p No chyba, że w to nie wierzysz? Bo widzę, że kandydujesz?

Nie kupujcie tego szajsu w firemce kogucik!! Oszuści na całej linii. Wszystkie produkty nie są zgodne z opisem. Kupiłem ostatnio strecz. Tuba waży 1,2 kilograma a całość podana jest jako półtora kilograma! Po za tym to jest zwykła folia która się nie klei! Że sterczem to nie ma nic wspólnego. Soprubuj się tutaj oszuście jeszcze tłumaczyć to wejdę na wszystkie swoje firmowe serwisy i nie sprzedaż już nic nigdy w życiu!

Zostaw merytoryczną opinię o Profil Patryk Pelczarski - Rybnik

• Jak się pracuje w Profil Patryk Pelczarski?

Zobacz opinie na temat firmy Profil Patryk Pelczarski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profil Patryk Pelczarski?

Profil Patryk Pelczarski
  • Górniczego Stanu 17