As Vending s.c

Żory

Opinie o As Vending s.c

Misiu

Nie polecam po 10 latach pracy dostaje się drewno... żenada. I pamiętajcie zawsze 7 jest na Wasze miejsce... więc jak nie pasuje to won... inwigilacja jest, obgadywanie jest i kolesiostwo ...

LESZEK
@Misiu 11.07.2017 14:41

Misiu czytając twoje głębokie przemyślenia myślę że nie pracowałeś dłużej niż 10 lat i nie wiesz co to jest szacunek do tego typu podziękowań . Jeśli chodzi o pracę nigdy nie owijaliśmy w bawełnę, praca jest ciężka ale nie niemożliwa do zrobienia za godziwe pieniądze , a na koniec to fakt mamy dużo nowych pracowników ale to nie z powodu tego że starych się pozbywamy tylko wymusza na nas szybki rozwój firmy, ostatnia rzecz to ( obgadywanie i kolesiostwo ) , jak w każdej firmie , nie można zamknąć ludziom ust mamy przecież wolność słowa , ale myślę i cały czas na tym pracujemy żeby było jeszcze lepiej pozdrawiam AS VENDING

Seba

Nie polecam. Atmosfera ciężka, zarobki przeciętne, wieczna inwigilacja i obgadywanie każdy każdego.

mirek
@Seba 05.06.2017 16:52

Nie wiem kim jesteś ale prawdopodobnie jakimś leniem , bo w naszej firmie zarabia się procentowo a więc ile zrobisz obrotu tyle zarobisz , myślę że taki człowiek jak ty nie znalazł by pracy w naszej firmie , a jeśli chodzi o atmosferę w pracy to budują ją sami ludzie , myślę że jest bardzo dobra

Mirek

firma nie godna polecenia kawa śmierdzi przeterminowany towar ludzie pupy...

Jeśli pracowałeś w firmie As Vending s.c to zapraszamy na nasze forum. Rynek pracy potrzebuje twojego komentarza.

Zostaw opinię o As Vending s.c - Żory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie As Vending s.c