Opinie o Fundacja Pomocna Dłoń Po Wypadku w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fundacja Pomocna Dłoń Po Wypadku. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fundacja Pomocna Dłoń Po Wypadku o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Pomocna Dłoń Po Wypadku w Rybnik

Jacek Nowy wpis

Czy jest osoba, która może powiedzieć coś dobrego o tej fundacji? Czy ktoś otrzymał pomoc ?

Andrzej Nowy wpis
@Jacek

Polecam bardzo serdecznie, pomogli mojemu synowi. Trafił pod opiekę świetnych rehabilitantów, przeprowadzili zbiórkę dzięki której kupiliśmy wózek inwalidzki. Pomogli również w zniesieniu barier architektonicznych w domu. Całym sercem polecam.

Wiktoria Nowy wpis

Może ktoś potwierdzić, że można uzyskać w Fundacji jakąkolwiek pomoc?

Anna Nowy wpis

Polecił mnie ten Krzysztof Safajczyk firmie odszkodowawczej, która nic nie robi ze sprawa. Także jestem zawiedziona.

Co sądzicie o Prezesie fundacji Krzysztof Safajczyk? Uczciwy? Prawdomówny? WARTO współpracować?

Delikatnie odradzam kontakt z niniejszym Panem - Prezesem Fundacji. Jest chyba Prezesem spółki miejskiej w Raciborzu odpowiedzialnej za sport. Kolega mi opowiadał, że bierze samochody od firm odszkodowawczych i nie płaci za ich użyczenie. Ma sprawy sądowe. Dobry bajerant na rynku odszkodowań. Nie znam szczegółów ale złą ma opinie przez te sprawy sądowe.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fundacja Pomocna Dłoń Po Wypadku. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Pomocna Dłoń Po Wypadku - Rybnik

• Jak się pracuje w Fundacja Pomocna Dłoń Po Wypadku?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Pomocna Dłoń Po Wypadku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Pomocna Dłoń Po Wypadku?

Fundacja Pomocna Dłoń Po Wypadku
  • Pl. Wolności 19