Opinie o Alan Systems Sp. z o.o. sp.k. w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Alan Systems Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Alan Systems Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alan Systems Sp. z o.o. sp.k. w Rybnik

Eliza Nowy wpis

Hej, czytam ofertę ze strony firmowej na Frontend Developera i wprost jest napisane, że ma się wyznaczoną jasną ścieżkę kariery. Czy możecie to jakoś rozwinąć? z góry pisze, że mam zamiar pracować głównie w React’ie. Chyba, że Angular u Was dominuje?

Generalnie to zauważyłem tę przestrogę co do podjęcia się zatrudnienia w firmie... Czy jest tu może ktoś kto miałby nieco inne zdanie? Sprawdzam, bo na głównej stronie jest chyba z osiem ofert. Istnieje przy tym więc szansa na relację z pracy ze stanowiska testerskiego? Jest ono teraz dostępne do każdej lokalizacji. Jaka atmosfera występuje zatem w Rybniku?

ktosGdzies Nowy wpis

Przestrzegam przed pracą w tej firmie. Prezes ma pretensje ze ludzie odchodzą i są nielojalni. Nie doda tylko że najczęściej to praca za najniższą krajową. Ludzie tam pracują z wieloletnim doświadczeniem za niskie pieniądze. Ale syty głodnego nie zrozumie. Typowa firma familijna, gdzie zaufani to Ci którzy donoszą do szefa. Szef wyciągnął mi że pytam się czasami, a byłem na stanowisku juniorskim. Tam będą wiecznie braki w zasobach ludzkich. Proszę spojrzeć na profile na facebooku. Chcą przyciągnąć pracownika typu owocowe czwartki, dojazd z autostrady w 15min, czy dobry widok z kuchni,

b

firma dobra na początek, żeby zdobyć doświadczenie i uciekać tam gdzie zarabia się normalne pieniądze.

Justyna Nowy wpis
@b

To tutaj nie ma dobrych pieniędzy? Podasz jakieś widełki?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Alan Systems Sp. z o.o. sp.k.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
xxx

Kolesiostwo i jeszcze raz kolesiostwo. Rekruterka N.G zatrudnia ludzi po znajomości, zwłaszcza młodą dziewczynę do marketingu, która ma zerowe doświadczenie, ale widać, że liczą się znajomości w tym chorym kraju. ;)

Ilona
@xxx

Ale masz pewność, że one w ogóle się znały? A może doświadczenia nie ma ale za to duże pojęcie o tym wszystkim? Jak sobie radzi?

Programista

Firma niestety odstaje poziomem wynagrodzeń od rynku, co stara się ratować kooperacją z Software Development Academy. Potwierdzają to również długo trwające rekrutacje.

Halina
@Programista

Skoro odstaje to ile wynosi to wynagrodzenie?

Bartłomiej Stasiak

generalnie jako full stack dev (programista, jakby ktos nie znal terminu) polecam omijac firme szerokim lukiem - stawki jak ktos zauwazyl wczesniej odstaja od rynkowych, ale to nie jest najgorsze. najgorzej to wspominam niekompetentnego kierownika, ktory mial nieadwektnie duze ego w stosunku do swoich umiejetnosci i wykazywal patologiczne zachowania (grozil wulgarnie przemoca, generalnie stosowal mobbing)/brak umiejetnosci interpersonalnych. uwazam, ze kompetencji mu brakowalo, bo w dzisiejszych czasach robienie frontu i back-endu w jednej aplikacji nie jest dobra praktyka (chocby przez server side rendering). z reszta ogolnie tworzenie monolitycznych aplikacji (odnoszac sie tez do back-endu) w dobie mikroserwisow mowi samo za siebie (monolitycznosc utrudnia skalowalnosc/zarzadzanie, jesli chodzi o development projektu). no i kierownik nie chcial zejsc z SVN na rzecz Gita, a na sugestie dotyczace poprawy tego (usunięte przez administratora) reagowal agresja, ze "jak mi nie pasuje, to powinienem sie przeniesc do firmy uzywajacej Gita". poza tym zatrudnili mnie na juniora (za grosze), oczekujac umiejetnosci na wyzszym poziomie doswiadczenia. podsumowujac, zenada

Wiktoria

Hej, czy język angielski będzie potrzebny w codziennej pracy w Alan Systems? Często w ogłoszeniach o pracę firma w wymogach podaje znajomość języków, jednak później w konsekwencji się ich nie używa.

someone_inside
@Wiktoria

Tak, w ALANie pracuje się z klientami z Europy zachodniej. Większość projektów prowadzona jest w języku angielskim, choć ze sobą porozumiewamy się po polsku.

Zostaw merytoryczną opinię o Alan Systems Sp. z o.o. sp.k. - Rybnik

• Jak się pracuje w Alan Systems Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Alan Systems Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alan Systems Sp. z o.o. sp.k.?

Alan Systems Sp. z o.o. sp.k.
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Obwiednia Południowa 22
    44-200 Rybnik

Alan Systems Sp. z o.o. sp.k.