Opinie o LUBAR w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie LUBAR. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w LUBAR o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LUBAR w Rybnik

NikiRomero

Nie polecam tej firmy ! Może i wypłaty na czas ale takie marne że ledwo człowiek żyje . Brak podwyżek każde pieniądze inwestowane są w Militarie od szefa w Głuszycy zamiast podnieść ludzia na te biedne czasy !!! Co do zarządu (usunięte przez administratora) wałkarze i tyle (usunięte przez administratora) !!!! Co do podwyzek jak Ci kierownik będzie mówił że będą na pewno o 3 bądź 4 złote to jednak myślisz a będzie dobrze przemecze się zostanę ! Szef podjął decyzję i stawki o 1 zł w górę nie którzy nawet 0.50 gr nie jest to wstyd ? a dodam że człowiek się tam nie rozwija tylko się cofa ! Lepiej iść do Lidla bądź biedronki pozdrawiam.

Ktoś

Ja chętnie poproszę o nazwę firmy, która w dzisiejszych czasach daje podwyżki! Z przyjemnością zmienię pracę! Z tego co wiem firmy zamykają się jedna po drugiej, stawki są jakie są a podwyżki dla pracodawców są w marzeniach! Z poziomu pracownika to bez sensu tłumaczenie, ale firma walczy o przetrwanie! Taka mała dygresja, żeby nauczyć się patrzeć na całokształt a nie tylko swoje podwórko...

@Siwy

Kto chce iść do Lubaru zapraszam Od Listopada koniec z premiami dla pracowników fizycznych bo pewnie biurowe darmozjady mają dalej. I odciągają 10% z wypłaty na sezon zimowy. Gratulacje dla zarządu, śp Marcin przewraca się w grobie jak mu rozwalają firmę.

I wstyd

Na Święta wszędzie coś dawaja choć by marne 100 zł na karpia a wy, niewstyd wam, bo nam pracownikom wstyd przed kolegami,znajomymi się przyznać że nic na święta nie było. Nawet trzeba kłamać ze coś my dostali, bo inaczej by się z nas smiali w jakiej to firmie pracujemy . Kierownictwo na tak dość pracowników, że nawet głupich życzeń na święta nie składali. Chańba

@Jo

Zabrali, czyli była jakaś obniżka wynagrodzeń czy o co chodzi, o jakieś premie? Jaki jest tego powód? I to już tak na stałe? Rozwiń, bo zastanawiałam się nad aplikacją.

Mam szybkie pytanie do kierowców, czy jesteście zadowoleni z wynagrodzenia. Jest praca dla Kierowcy Samochodu Ciężarowego ale nie podali zarobków więc to mnie zastanawia. Umowa o prace jest - to dobrze, ale o benefitach ani słowem nie wspomnieli, czyli żadnych nie oferują?

Nick Nowy wpis

No nie wiem, ja bym wolał jednak się trochę narobić i mieć jakąś kasę z tego. Może premie jakieś dostajecie w firmie dodatkowo? Powiesz w przybliżeniu ile taka osoba na początek jak ja mogłaby zrobić jako kierowca? Pasowałoby mi, że praca tylko w dni robocze, ale bez informacji o zarobkach ani rusz.

Jaki jest wymiar czasu (usunięte przez administratora) dla Logistyka? Zauważyłem, że w ogłoszeniu o pracę na stronie nie ma podanych szczegółów odnośnie czasu (usunięte przez administratora) Pomyslalem, że może tutaj chociaż coś ktoś powie, bo nie każdy system mi pasuje.

W.R Nowy wpis

Nie fatyguj się bo nie warto. Firma to (usunięte przez administratora), robią tam ludzie albo z przyzwyczajenie , albo lebry bo im to pasuje( dyrektory i inne dina) albo (usunięte przez administratora) choć po zwolnieniu Filipa to i ostatnia teoria poległa. Stawki to żenada. Każda normalna firma na próbę daje więcej niż tu po 10ciu latach.

Tak

Jeden z Zarządu głośno mówił że wszyscy będą pracować za najniszą krajowa.Juz niema pracowników,

XYZ
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Szybki skrót dla osoby, która zastanawia się czy przyjąć się tutaj do pracy. Jeśli jesteś człowiekiem ambitnym, zorganizowanym, chętnym do rozwoju i odpowiedzialnym za swoją pracę to nie, nie przychodź tutaj pracować. Atmosfera była spoko, ale była. W listopadzie pracownicy otrzymali informacje, że pensje zostaną obniżone o 10% od grudnia. Tak też się stało. Premii na święta nie było żadnej. W styczniu, po podniesieniu najniższej krajowej nikt nie dostał podwyżki. Otrzymano informacje, że w roku 2024 powyżek nie będzie. Ogólnie jeśli chodzi o płace to najniższa krajowa. Równego traktowania pracowników też nie znajdziesz. Jeśli jesteś kobietą nie masz szans na równe zarobki czy awans. Jeśli jesteś facetem i grasz w piłkę to jasne, czemu nie, znajdą Ci stanowisko o godnym wynagrodzeniu. Ścieżka rozwoju?-bądźmy poważni. Od grudnia zwolniło się już chyba 8 osób, a to początek, bo idzie wiosna. Dlatego jest tyle ogłoszeń o pracę na stronie. A nowych chętnych jakoś nie widać. Szanujesz się? Szukaj pracy w innym miejscu.

Przedstawiciel Handlowy

Bardzo sprawna, szybka rozmowa.

Pytania dotyczyły tego co robiłem dotychczas.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Cześć, myślę nad aplikacją na stanowisko magazyniera. W sieci znalazłem ofertę pracy. Czytam, że oferowane jest tutaj atrakcyjne wynagrodzenie. W takim razie na jaką pensję można liczyć? Bo kierując się niektórymi opiniami, pomyślałabym o najniższej krajowej... Widzę, że jest szansa możliwości rozwoju. Czy w takim razie awans wchodzi w grę? Dajcie znać, jak to jest.

Jak w LUBAR wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Noe

Firma w kryzysie finansowym.Napewno już tak zostanie, brak podwyżek pracujesz za najnisza krajowa .

kierownik

wszystko obsadzone więc za bardzo nie masz co liczyć na awans chyba że całkiem niezły cwaniak z ciebie z kontaktami więc może może coś by znaleźli :)

Norbi
@Noe

Serio nie można liczyć na nic więcej, nawet po podwyżce styczniowej? A planują w ogóle jakieś podwyżki w najbliższej przyszłości? Może chociaż dają jakieś dodatki, takie jak np. premia?

I wstyd

@I wstyd

przestań wypisywać takie głupoty ja dostałem premie na święta koperta była gruba :)

Obecny
@kierownik

Prawda jest taka że nic nie dali, a jeszcze zabrali. Nic i nikt tego nie zmieni.

Jo
@kierownik

Serio??¿? To chyba byłeś członkiem zarządu bądź dupowlazem bo cała reszta na święta dostała obniżenie wynagrodzeń

@Jo

Myślałem że już się dowiem o tych zarobkach coś bo ktoś pytał i dostał odpowiedź, a tu ktoś tylko tyle, że na godzinę płacą. Ok a można wiedzieć, ile?? W tych ogłoszeniach na magazyniera z października też nic żadnej informacji o konkretnych stawkach, normalnie na jakim etapie o tym informują??

Obecny

Zarobki to najniższa krajowa, i jeszcze uważają że za dużo płacą. Daj sobie spokój z tą dziadowską firmą.

Trochę mi was szkoda a nawet nie bo ktoś kto ma w sobie trochę ambicji i honoru to się zwolni i pójdzie do biedronki Lidla a nawet do ekookien . Ja odszedłem jakieś 3 lata temu i nie żałuję. Do tych wpisów jaka premiera premia w tej firmie to twoje nadgodziny pracowałem tam 13 lat na święta dostaliśmy raz tanią whisky z biedry w następnym roku 100 zł do ręki jak jeszcze żył Marcin i w następnym roku znów tanią whisky .Całą śmietanke bierze zarząd a resztki tak zwane (usunięte przez administratora) jak kierownik magazynu Michał F . człowiek od niczego Michał C wszyscy kierowcy oddziałów jak Łaziska, Tarnowskie góry, Pilchowice i tak dalej. Zwykły pracownik jest na samym dole i nic się mu nie należy

Cześć, zdradzi ktoś, jakie są zarobki, skoro tak niżej wszyscy niemal narzekają na te warunki płacowe niżej? Ja tu trafiłam, bo znalazłam ofertę na przedstawiciela handlowego, ale tak właśnie patrzyłam, że nie było informacji o zasadach, na jakich działa to wynagrodzenie. Tu liczyłam, że się dowiem troszkę więcej, także proszę o pomoc.

płatność na godziny

Magazynier jaką dostaje stawkę obecnie? Jak patrzę w ofertę z 2 miesięcy to same ogólniki o atrakcyjnym wynagrodzeniu czy mogę prosić o jakieś konkrety? Jestem zainteresowany o ile stawka będzie w porządku, chciałbym już wysłać papiery także proszę o informację

magazyn

najniższa krajowa + nadgodziny wszystko zgodnie z prawem pełne składki zus itp

Tak to prawda

Tak jeszcze sobie jedzcie na Dominikanę jeszcze raz . A pracownikom nawet 5 zł nie dacie na święta tylko zabieracie, wszystko goła wypłat , premie pozabierane Ubrań zimowych niema na nic niema ale na wakacje są, Może zacznijcie ratować firmę od siebie.

NikiRomero

kiero
@NikiRomero

cała prawda lubar to takie miejsce gdzie pracujesz 20 lat idziesz po podwyżkę rzecz jasna nie dostaniesz ale możesz odejść z dnia na dzień nie ma problemu za tydzień nawet nie bedą pamiętać że ktoś tu taki pracował hehe pomyślcie przyszli kandydaci na jakiekolwiek stanowisko czy warto szarpać się każdego dnia a po bardzo wielu latach dotrze do ciebie ze jesteś wart mniej niż 0

Czyli indywidualnych podwyżek tutaj nie ma? Jak już przyznają podwyżki to wszystkim na raz i właśnie niskie stawki? Dziwne, że nie zależy im na długoletnich pracownikach. Nie mają oni chociażby jakiegoś dodatku stażowego?

Ktoś

Iza M.

ZAROBKI W LUBAR TO ŚREDNIO 4 - 5 TYSIĘCY ZŁOTÓWEK ... NIE JEST TO FINANSOWY KOSMOS ALE TEZ Z DRUGIEJ STRONY KAŻDY WIE NA CO SIĘ PISZE WIĘC NIC NA SIŁĘ I BEZ NARZEKANIA ... ;)

Były
@Iza M.

Iza ale może trzeba dodać że przy 220 godzinach takie stawki ????

@Były

Mówisz serio? Czemu aż tyle godzin trzeba robić? Za mało rąk do pracy czy o co chodzi? No i w ogóle te 4-5 tys to już na rękę tak? Czy brutto?

Były neger
@Iza M.

Izka, nie pierdziel głupot.Stawka godzinowa od 21 do 23 złoty netto na reke. Brać kalkulator i liczyć ile to godzin te Izki "5 tys złotych".

Nikola
@Były neger

No to rzeczywiście wychodzi te przeszło 200 h. Co miesiąc można takie nadgodziny robić? Czy jak to wygląda, czemu aż tyle godzin pracownicy robią?

@Siwy

Czy zarobki oferowane przez LUBAR są adekwatne do zakresu obowiązków?

Iza

Nie wiem, czy oferta pracy jako przedstawiciel handlowy w Jaworznie, to wciąż aktualne, ale jakkolwiek i tak chętnie powezmę wiedzę, jak duzy jest teren działania, jakie są narzędzia pracy (marka samochodu) plus oczywiście, ile wynosi owo motywujące wynagrodzenie?

No, szukają teraz kilku magazynierów. Ale stawek nie podają, @NikiRomero o co chodzi z tymi podwyżkami? Te 1 zł to za godzinę, za miesiąc pracy? To w takim razie ile taki magazynier może zarobić w Rybniku, a ile w Jaworznie?

I jak

Znowu się Starzy Kierowcy zwalniają, bo podwyżek BRAK.Reszta niech też ucieka, bo za chwilę to będziecie tam pracować za (usunięte przez administratora)

Zoja
@I jak

Chłopak myśli nad pracą na kierowcę, rozumiem, że etaty wolne będą, skoro ludzie odchodzą... ale nie uśmiecha mu się pracować i nie mieć perspektywy na większe wynagrodzenie. Teraz taki zastój z podwyżkami? Wcześniej były regularnie? Podstawa, chociaż wychodzi ok?

Daga

Hej, na ich stronie znalazłam info, że jeszcze nie zakończyli rekrutacji w sektorze E-Commerce na stanowisko Magento Developer i myślę czy aplikować. Wymagają znajomości programów znajomość HTML/CSS, JavaScript - czy jest szansa by wystarczyła im znajomość tylko JavaScript? Są tam może jakieś premie? Bo nic o tym nie wspomnieli...

Zostaw merytoryczną opinię o LUBAR - Rybnik

• Jak się pracuje w LUBAR?

Zobacz opinie na temat firmy LUBAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUBAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUBAR?

Kandydaci do pracy w LUBAR napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LUBAR
  • S. Konarskigo 159A