Opinie o LUBAR w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie LUBAR. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w LUBAR o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LUBAR w Rybnik

Obecny

Panowie i Panie odwieczna zasada punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia i umiejętności lizusostwa tak tak ,Po śmierci św pa Marcina jedne kariery upadły inne rozwinęły . Jeszcze jedno lepsza najgorsza prawda prosto w oczy niż podchody ubijanie knucie za plecami

były

W firmie pracuje(usunięte przez administratora) wszystko musi mieć po swojemu mikt nie może sie postawic bo zostanie zdregadowany lub zwolniony.Takich ludzi powini. .......

bebek

Do zawiedziona lub innnych Co miałaś na myśli pisząc post? Lubarowcy tacy źli? Źle się pracowało? (bo rozumiem iż już nie pracujesz) rozumiem, że nie polecasz tej pracy? Proszę o info na jakim stanowisku pracowałaś i ewentualnie co miałaś na myśli pisząc Lubarowcy? Wszyscy panowie czy któryś dział?

bebek

Do zawiedziona lub innych

Przedstawiciel Handlowy

Bardzo sprawna, szybka rozmowa.

Pytania dotyczyły tego co robiłem dotychczas.

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
zawiedziona

Ja tylko chciałam przestrzec przed próbą "czegokolwiek" ze strony kierowników w stosunku do młodych kobiet. Zawsze będę żałowała że nie nosiłam jakiegoś źródła do możliwości zarejestrowania sytuacji do których byłam zmuszana. uważajcie młode, piękne i naiwne...na lubarowców!

lonely

gsyby się ktoś bardziej interesował to LUBAR” B.K.M. Mężyk Spółka Jawna z siedzibą w Rybniku przeszkatałcono w spółkę akcyjną pod firmą LUBAR Spółka Akcyjna z siedzibą w Rybniku, ciekawe czy będzie to miała jakikolwiek wpływ na losy pracowników w ciągu kilku lat

georg

Lubar to najlepsza firma w mojej opinii super obsługa ceny i tak trzymać

xxx

ciekawe jak to bedzie wygladao po smierci jednego z szefow w wypadku ...

budowlani.pl

Naprawdę dziwna firma,firma która na zimę zwalnia 50 kierowcow bo nie ma pieniedzy na ich utrzymanie a zatrudnia pasożyta z konkurencyjnej hurtowni, który pobiera kierowniczą pensyję. A efektów jego pracy nie widac. Chyba że ma płacone za "uprzejmie donoszę"

XYZ

No widać szefowie opisują jak to dobrze u nich się pracuje. Strona opłacona czyli nie wszystkie komentarz się pojawiają. Wszędzie dobrze gdzieś e nas nie ma.

stały pracownik

Praca jak praca swoje obowiązki trzeba wykonać, ale zarobki na czas i wszystko na konto. Pracuję tu już parę dobrych lat, nigdy nie miałem problemów z panem S.W. dobrych pracowników szanuje i umie z nimi rozmawiać. Jeśli jesteś przeciętnym pracownikiem to praca na sezon lecz jeśli się wykażesz masz szansę na stałą pracę. Wielu było cwaniaków którzy byli nie wiadomo kim i uważali się za nie wiadomo kogo ale tacy to do końca października i nara. Najlepsza robota jest na betonie. Pozdrowienia Rymer i Łaziska.

Praca jak praca, w bardzo przyjemnej atmosferze, bez żadnej gonitwy, szefowie bardzo mili i jasno wyznaczający zadania. Pracownicy pomocni dla nowych przyjętych , atmosfera na prawdę świetna. Polecam każdemu prace w tej firmie

XYZ

Jak można zostać mgr psychologii gdy przez 5 lat widywałem sw na pierwszym roku porażka

mirek

Bez sensu jeśli 3 lata temu na HDS-ie miałem 14 zł. Tak to jest jak ludzie wypisyją bzdury.

X, Y, Z

ZWYKLY PRACOWNIK LUB PRACUJACY NA WYSOKOSCI KOLO 8 ZŁ|GODZ . KIEROWCA C+E 11,12ZL. SEZONOWY , 13 ZŁ , Z UPRAWNIENIAMI NA DZWIGI " BUMAGI " 14 ZŁ . LUBAR TO W WIEKSZOSCI I TAK BUDOWLANA SEZONOKA . PO SEZONIE DLA WIEKSZOSCI BRUK ... PRZYJDZ W MARCU ... WYLECISZ NAGLE ZA NIEWIESZ CO ... WIEC SAMO ZATRUDNIENIE SIE TAM MOZE BYC BEZ SENSU , ZERO OEWNOSCI O NASTĘPNY MIESIĄC . .... SLOWO UCZCIWOŚĆ ... WYBIJ SOBIE Z GŁOWY , ONI TO ROZUMIEJĄ JAOŚINACZEJ, CHYBA JAK KALI ..... KALI WZIĄŚĆ KROWĘ = DOBRZE ...

ZZ

Nie ma co wypisywać tutaj opinii na temat tej firmy bo i tak administrator wszystko usunie. Moja rada niech każdy sam skosztuje tego miodu płynącego "strumieniami". Powodzenia

ktoś

a wiecie jacy byli XIX wieczni kapitaliści.. zrozumcie zesz. ludzie kapitalistów o co Wam chodzi :)

były

pewnie znow to skasuja bo to nie jest zwiazane z praca w firmie lubar , ale... jak juz cos tam ugoda czy wygrana coś dostaniecie , to może nie przypadkiem zrobią dziecinny błąd z dodatkowym pitem , zebyście mieli kątrolę skarbową z ego tytułu potem z lubaru zadzwonia wam ze do tej pani x, y w skarbowym macie sie zglosic ..... ... wykaże wam pani ze skarbowego wszedzie nieprawidlowosci tylko z innych firm , machajac wam tym przed geba nie bedzie wam chciala dac nic na pismie ..... A JAK ZAUWAŻY ZE NIE DAJECIE SIE ZAGNAC DO ROGA , TO ZAKONCZY CYRK , TEZ Z NICZYM NA PISMIE , JAKIES PARE STOW NIEPRAWIDLOWOSCI OKAZA SIE NIEISTOTNE .....!!!! A LUDZIE ZA 3 ZŁOTE TYRAJA ROBIC KOREKTY .....

BYLY

niejedni załują ze tam pracowali ... w sumie pisze juz o tym wczesniej kilka krotkich dosadnych słow ...

były

a to dział dentystyczny otwarli w LUBAR ... ;D S.W. BEDZI NACZELNYM ;) KLASYKA GO JUZ NUDZI ... ;D !!!! PODA L ICH TAM KTOŚ O COŚ DO SĄDU TO NIECH PISZE ... PUJDZIE SIE POWIEDZIEC CO SIE DA ... warto sie postarac bo lubar posyła swoich , by " swiadczyli " .. DAJCIE SE SPOKÓJ Z TA FIRMĄ .... NIESKLADAĆ PODPISOW !!!!! NA CZYSTCH STRONACH NAWET JAK NA JEDNEJ COS TAM PISZE ... .... SWOJĄ DROGĄ KIEDYS TO SIĘ W KONCU BEDZIE MUSIAŁO .... SKONCZYĆ !!! NIE SĄ NIE DO POKONANIA JAK PRUBUJA NIEKTORZY ZNIECHECAĆ DO WALKI Z NIMI ... ...

Zostaw merytoryczną opinię o LUBAR - Rybnik

• Jak się pracuje w LUBAR?

Zobacz opinie na temat firmy LUBAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUBAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUBAR?

Kandydaci do pracy w LUBAR napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LUBAR
  • S. Konarskigo 159A