Instalmex S.C. Frytek Marcin Harnasz Krzysztof

Rybnik

Instalmex S.C. Frytek Marcin Harnasz Krzysztof

Opinie o Instalmex S.C. Frytek Marcin Harnasz Krzysztof

MarekZ

Nie polecam, czasem pod stołem, czasem mniej niż umówione nigdy nie wiesz,

Borys
@MarekZ 16.02.2015 14:14

Nie wydaje mi się, żeby ta opinia była prawdziwa. Polecam firmę Instalmex.

Radek_Orzesze
@MarekZ 16.02.2015 14:14

Panie Marku, wg mojej opinii firma Instalmex to profesjonalna firma, dlatego też nie mogę zgodzić się z Pana opinią. Jak najbardziej polecam firmę Instalmex z Rybnika.

Józef

POLECAM, uczciwa firma!

Bartek

Polecam firmę INSTALMEX! wszystko zostało wykonane zgodnie z umową bez żadnych problemów. Spokojnie każdemu mogę polecić tą firmę.

Łukasz

Firma Instalmex wykonała wszystko zgodnie z ustaleniami.POLECAM!

Andrzej

Jak widać, ostatnie opinie na forum zostały napisane przez klientów firmy. Jakie zdanie na temat firmy mają jej pracownicy? Czy firma Instalmex S.C. to duża firma, w której można liczyć na stabilne zatrudnienie przy ciekawych projektach? Jakie wykształcenie należy posiadać, żeby aplikować do tej firmy?

Halina

Świetna firma, wszystko profesjonalnie wykonane. Polecam

Aneta

Firma bardzo uczciwa proponuje kilka rozwiązań i to klient decyduje z której opcji korzysta. Wspólnie z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej pracy ponieważ robota wykonana jest bardzo dobrze, nie ma się do czego przyczepić.

Jurek

Świetna firma, wykonano dobrze i solidnie

andrzej

Słabo i nieuczciwie.

Zostaw opinię o Instalmex S.C. Frytek Marcin Harnasz Krzysztof - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instalmex S.C. Frytek Marcin Harnasz Krzysztof