Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Visual Center Group w Sosnowiec

Administrator Nowy wpis

Firma Visual Center Group szukała pracowników na stanowisko Monter w mieście Ostrowiec Świętokrzyski. Jak oceniacie proces rekrutacyjny? Komuś udało się dostać tę pracę?

Bartek Nowy wpis

Może trzeba lepiej pracować a firma okaże się zupełnie dobra?

Ania Nowy wpis
@Bartek

Właścicielka jest zołza jak jest po jej myśli jest ok jak nie to wychodzi z niej właśnie prawda jaką jest fałszywa osobą.

Administrator Nowy wpis

Opinie dotyczące warunków zatrudnienia w Visual Center Group, to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w firmie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w przedsiębiorstwie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Thomps

Osobiście nie polecam tej firmy , i te komentarze tu opisują jak faktycznie jest.

Rozmowa kwalifikacyjna
Visual Center Group prowadziła rekrutację na stanowisko ELEKTROMONTER. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Windykacji
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
(458 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Ulka

Idealnych firm nie ma i zawsze są jakieś mankamenty.

Rzetelne opinie osób, które pracowały w przedsiębiorstwie są cenną wskazówką dla osób rozważających zatrudnienie w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia w Visual Center Group? Podzielcie się tymi informacjami.

Warszanice

Odradzam współpracę z tą firmą,komentarze same mówią za siebie.

Agnieszka

@Zenonskąd masz takie zdanie? Czy możesz powiedzieć coś o tym więcej? Czy ktoś jeszcze przedstawi swoje opinie na temat pracodawcy? Każda informacja na temat pracy w firmie Visual Center Group będzie pomocna dla osób, które będą chciały podjąć się pracy w przyszłości.

Zenon

Pani właścicielka jest zachłanna na pieniądze i nie ważne jak je zdobyć i na swoim koncie umieścić. Czytając komentarze innych mogę napisać tylko że to kropla w morzu o poczynaniach tej pani.

Agnieszka

@Polo, dlaczego? Mógłbyś uargumentować swoją opinię?

Kamila

Yyyy co to za firma ta Visual Center Group.? O co tu chodzi .? Czy dla tej pani Żanety naprawdę liczy się tylko kasa .? Ona ma we krwi kombinacje,No cóż tylko tacy ludzie właśnie dorabiają się pieniędzy kombinacjami, uczciwi nie mają prawa w tym chorym świecie.

Styl

Właśnie miałem okazję jeździć z przyczepą w tej firmie....same przyczepy to złom co chwile problem z oświetleniem i elektryką i co najważniejsze że przez telefon właścicielka obiecała i mówiła co innego a co innego w praktyce.Metody oszustwa stosowane w tej o to firmie są na początku dziennym ale to temat długi. Ja osobiście pracując tam trzy dni wyczułem że dla właścicielki liczy się tylko i wyłącznie pieniądz, nie człowiek nie uczciwość a pieniądz i po trupachi oszustwie a do celu by konto pełne bylo

Polo

Ta firma to porażka

młody

Wszedlem tu napisać komentarzyk bo przepracowałem w visual trochę i w moim odczuciu chodzi właściciele o jedno ....pieniądze za brak szacunku dla pracownika niby mila ale zołza ma swoich kilku stalych pracowników którzy są na każde jej skinienie czy w nocy czy w dzień ,ogloszenie o prace znalazłem w olx obiecywała pracę stałą a dzwoni tylko wtedy gdy jek kierowcy nie chca jeździć tras dla nich małoopłacalnych wtedy daje je tym których chce wykorzystać i nie szanuje. Jak oceniam visual? Jedynke z minusem za brak szacunku i wykorzystywanie jak i stan przyczep ktore sie sypią.

asia

Moim zdaniem to też niezbyt normalna praktyka, żeby umowę bez kwoty podpisać. Mimo wszystko obowiązuje najniższa krajowa...

hanys

A jo powim tak gorol zawsze bydzie gorolem i praca u takij gorolicy jak ta z visual to błąd. Ona paczy ino kasy i po trupach do celu łoszukać okrość oby swojego tyłka mieć pełnego, wiem bo żech jeździł u tej łoszustki i godom wom ludziska unikejcie roboty w andrajchu a w szczegolnosci w visual center group sosnowiec

sam

Ja jeździłem parę dni i też wyrażę tu swoją opjnie na temat tej firmy,piszą tu o oszukiwaniu kilometrów ja jak jezdzilem pani właścicielka kazała robić mi 100km dziennie , przed wyjazdem zdjecia liczników ale jak rozmawialem z innymi kierowcami to im każe jeździć po 50km i za tyle im płaci a ona bierze od zleceniodawcy pieniądze za 100km. Jest tam też kilku kierowców co pracują lata i dużo sie dowiedziałem o lichwie jaką stsuje ta firma i moge szczerze napisać że czytajac tu te komentarze wiem że to prawda co piszą o tej firmie .Ja zrezygnowałam sam bo zauważyłem ciemne strony stosowane przez panią właścicielkę gdy daje mi papier do podpisania gdzie nie jest nic napisane o kwotach a każe podpisywać i wiem od dziewczyny która tam prwcowala że tez są robione przekręty by uciekac przed skarbówką przyczepy sa zaniedbane plac na którym stoją to śmietniko bo jak można inaczej to nazwać .Faktycznie jak ktoś lubi szybkie pieniądze i nie przeszkadza mu takie coś jak krętactwa to jak najbardziej to firma dla takich osób ale jak jesteś uczciwy nie polecam tej firmy.

koko

No ty żanetko to się skontaktuj z psychiatrą bo nadmiar twoich przekrętów i zachłanności na pieniądze do reszty pozbawił cie rozumu,nie wspominając o godności której ci brakuje. Siedzisz tu wiedźmo i piszesz z różnych niców myśląc ze wszsycy sa głupi . Daremna jesteś i takich jak ty to sie nie szanuje .

kati

No jak jesteś nieuczciwy i leniwy to właśnie takich ludzi w visual potrzebują tylko warunek jest taki że musisz być lojalny dla właścicielki czyli jak każe ci robić przekręty na korzyść visual to siedzisz cicho i to robisz jak sie odezwiesz to dlugo tam nie porabisz.

deiv

A ty adwokat jestes?poważne to są wałki robione w visual center group wystarczy dobrze poszperać w internecie by zobaczyc trzy filmiki o tej firmie jest tu kilka osób które mają dużo do powiedzenia wystatczy sie znimi skontaktować, dziwi mnie że takie coś jeszcze nie ukazało sie w tv ale myślę że to kwestia czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Visual Center Group - Sosnowiec

Visual Center Group
1.6/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Ludwika Mierosławskiego 3
    41-200 Sosnowiec
  • NIP: 6511528053 REGON: 276639627

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Visual Center Group