Opinie o Visual Center Group w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Visual Center Group. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Visual Center Group o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Visual Center Group w Sosnowiec

koko

Ale wiem jedno że każdy komentarz wybielający visual center group jest pisana przez tę bezczelną właścicielkę tej firmy. Każdy człowiek wyraża opinie jesli się sparzył na czymś lub na kimś ,wiem co piszę dorga wlascicielko visual center group sosnowiec i ty tez wiesz o czym tu ludzie piszą dowody na to są teraz wystarczy tylko informować firmy takie jak orange Auchan i inne zawsze można zebrać tych co to komentowali i ujawnic to choćby w mediach ja jestem za.Podpisywanie umowy ze zleceniodawcą to jedno a drugie oszukiwanie ich na kilometrówkach to drugie i urywanie godzin to trzecie i jeszcze przyczepy które nie wyjechały a zdjecia z przedstawionymi datami to czwarte mogę wymieniac jeszcze pani Ż.D. Czekam na pani bezczelny komentarz a wtedy pojawią się dowody na to co tu jest pisane.

koko

Ta firma to faktycznie przekręt siwy ten Rysio nie jezdzi nawet 8 godzin robi zdjecia i spowrotem na plac zjeżdża ,jak dzwoniłem do visual właścicielka przez telefon mówiła że 100km się jezdzi z reklamą mobilną, a naprawdę 50km a jak zleceniodawca spisze licznik wtedy 100km więc faktycznie okrada się zleceniodawców. Nie wszystkie przyczepy wyjeżdżają tak jak mają ,myślałem że te komentarze tu sa przesadzone ale jezdzilem w tej firmie i prowiem że to prawda co tu piszą ,takiej firmy trzeba unikać.

Kierowca

A teraz wiadomość od oszustów cwaniakow kierowcy do ONA który dowiaduje się że jakaś tempa Dupa pisze coś na nasz temat. Jak coś masz do nas kierowców to spotkaj się z nami by nam to powiedzieć w twarz.Zobaczymy jaka będziesz odważna. Myślisz że jak piszesz w sieci to jesteś anonimowa koński damski zwisie! To sie mylisz!

@Kierowca

Wow zabolała prawda jednego z oszustów. ? Nie denerwuj sie bo ci żyłka strzeli i nie będziesz mógł dalej zarabiać oszukując firmy zlecające reklamę mobilną.Ja nie musze być anonimowa a spotkać to sie możemy w odpowiednich instytucjach które w końcu zrobią porządek z wami i waszymi nieuczciwymi zagraniami.A uwierz mi pół roku w biurze visual center Group wystarczylo mi by poznac sztuczki i praktyki stosowane w tyj firmie więc jak chcesz sie spotkać śmiało zapraszam pierw na spotkanie do jednej z poszkodowanych firm a później krok po kroku aż skończy się w sądzie i ogloszeniu medialnym o waszych sztuczkach.A twoje ubliżanie pokazało tylko twoja inteligencję i desperacje tonący brzytwy sie łapie.

ona

A nie umiesz czytać opini na swoj temat?skądś sie wzięły one

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Visual Center Group? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ona

Właśnie ludzi ninteresuja warunki dobrze napisane przez zdesperowaną żanetkę tylko zapomniała dodać o nieuczciwosci swojej z tego co mi wiadomo niebawem każda firma która dawała zlecenie bedzie informowana o nieuczciwosci visual center i prowadzącej bo wlascicielka to nie jest ona tylko jej mąż.No kazdy ma to ma co zasłużył.

ONA

Visual center group sosnowiec stabilne zatrudnienie????Miałam okazję pracować w tej firmie na stażu i troszkę wiem o tej firmie jak o pani prowadzącej ją.Sukają ludzi do biura na staż-wiadomo dla czego,chodzi o małe koszty utrzymania pracownika,co pól roku nowa pracownica podobnie jest z przedstawiecielami.Pracując tam czego mogłam się nauczyć? Jedno podstawowe motto visual to być typowym polakiem czyli do celu o trupach by mieć konto pełne nie licząc się z nikim,tak tak właśnie tam jest,włąścicielka to drobna osoba ale swoje za skórą ma,nasłuchałam się jej kłamstw i jak oszukuje firmy dające jej zlecenia.W moim odczuciu jest to wredna kobieta dobrze kamuflująca się w wizerunku biednej dobrotliwej szefowej.Tak nie jest szefowa visual to cwaniara jak ktoś jej nie spasuje z pracownikiów to bez zawahania go polskim językiem zleje,pracuje tam kilku kierowców dla niej pracujących i są to cwaniaki którzy tak samo są nieuczciwi jak właścicielka. Jak przyjmie do pracy kierowce i ten coś się odezwie na temat tego co się dzieje w firmie to go na następne zlecenie nie ma.Pracując w biurze poznałam na tyle właścicielkę by móc takową opinię tu pozostawić.Dla tej osoby ważne są tylko pieniądze i jak słyszałam że siedzę tu i wychodzę na zero nic nie zarabiam to słabo mi się robiło jak podłą osobą można być by tak manipulować ludzmi .Nie dziwią mnie komentarze na temat tej firmy,za to dziwią mnie komentarze pisane przez właścicielkę z ników takich jak :hajao,han,@muntain,asia,dd,xx,nic,piechur,e5,co chce udowodnić właścicielka pisząc z tych niców? Nie wiem.Natomiast wiem żę jest to osoba niezasługująca na szacunek bo człowiek tak fałszywy nie zasługuje na nic życzę tej osobie by jej zachłanność fałszywość i to jak traktuje uczciwych ludzi obróciło się to przeciwko niej ,w tej firmie powinny zawitać kontrole bo dochody potężne i przekręty robione na fakturach i jak i przychodach,no ale znajomości robią swoje i pieniądz.Mój komentarz pozostawiam z doświadczeń tej firmy a to tylko kropla w morzu co tam się dzieje.

jan

A ja jestem za tym by w końcu wyszły przekręty visual center na światło dzienne i trzeba pokolei informować firmy zlecające reklame mobilną o stosowaniu tam nie czystych zagrac wobec tych zleceniodawców

@sbe

Atmosfera odpowiada każdemu kto lubi szybką kasę na nie uczciwości jaka panuje w tej właśnie formie, a brak uczciwości do klienta zlecającego reklame mobilną jest na codzień stosowana ,mój dziadek jeździł właśnie dla firmy visuala i opowiadał jak oszukuje się na kilometrach i robieniu zdjęć .Dlatego przestał tam jeździć są tam kierowcy którzy we krwi mają oszustwa i takich tam sie trzyma. I doskonalym dowodem że tak jest można to szybko i w szybki sposób udowodnić i przedstawić dowody poszkodowanym i nie świadomym firmom zlecającym akcje reklamowe.I ciekawe że właścicielka z tego tytułu nie poniosła jeszcze żadnych konsekwencji ale dodam że jeszcze nie poniosła, ale @@@@@ do czasu.

@sbe

Realacje w firmie to podstawa inaczej nie da się samemu okradać zleceniodawców a tak wlascicielka jak i jej lojalni nieuczciwy kierowcy budują zespół dobrych krętaczy dzięki czemu da się zawsze parę stówek więcej zaoszczędzić na swoim koncie.

sowa

Jednym prostym słowem dno,unikajcie tej firmy szerokim łukiem

Robson

A teraz wiadomość od chama i recydywisty tego wytatuowanego co dowiaduje się od jakiegoś palanta smsem że coś na mój temat pisze w opiniach tej frmy,ja to jedno mogę ino napisać włącz koński zwisie telefon i jak piszesz coś na mój temat to podpisuj się imieniem a nie jak szcur czaisz się za nikami z twojej chorej główki ja jak pisze opinie to podpisuje się a nie palę idiotę jak ty, masz coś do mnie to spotkej się by wyjaśnić to prosto w oczy tchórzu,a co do firmy visual to nie będę tu wylewał swoich opini bo nie warto po przeczytaniu tych wszystkich tu opini mogę dorzucić swoje małe ja:) Pani Żaneto nie robi się w ciu..a ludzi into tyle co do tej firmy no i pozdrawiam ciu..a ciu...l..i co się do mnie zesrali na opiniach jakiejś założonej firmy

tadeusz

Opinie na temat firmy visual nie wzięły się z przypadku,każdy kto w niej pracował ma jakieś doświadczenia i odczucia.Moje jest podobne do innych komentujących Visual a raczej właścicielka nie jest w porządku do ludzi,jednych traktuje tak a drugich tak a na czym to polega?Chcesz pracować i mieć trasy na mobilnych reklamach musisz być taki jak kilku ich stałych kierowców czyli kombinować z kilometrami trzeba na korzyść visual a na niekorzyść zleceniodawcy czyli robisz 50km przez 8 godzin a visual zleceniodawcy podaje że 100km kierowca zrobił i pieniądze są.Drugi przykład dniówki zleceniodawca bierze kilka mobili na kilka dni i tu już są kombinacje ze strony visual czyli na miasto miało wyjechać kilka mobili z przyczepą wyjeżdża jeden i robi zdjęcia na drugi dzień inny kierowca i robi zdjęcia i na trzeci kolejny i to samo, zdjęcia sa łączone w pokaz dla klienta i klient nie orientuje się że w jednym dniu tylko jeden mobil był a nie kilka jak było w umowie patentów jest kilka opanowanych przez nieuczciwą firmę i jej kierowców robienie zdjęć z przeprawionymi póżniej datami.Na rynku konkurencji jest pełno ale widocznie właścicielka firmy ma we krwi żyć szybko i na czyjś koszt.Karma wraca i kiedyś to wszystko wyjdzie na jaw i wtedy może być zapóżno.Firmom zlecającym reklamę mobilną radzę spisywać liczniki kierowców i czasem wysłać kogoś by przyobserwował kierowcę czy wykonuje zlecenie według umowy zawartej z visual.Nie piszę tu komentarza złośliwie tylko z uczciwości i ostrzeżeniem przed oszustwami jakimi praktykuje ta firma visual center group sosnowiec

pablo

Nic i Mati już na szczęście tego wytatuowanego kierowcy w naszej firmie nie ma szefostwo wyrzuciło go faktycznie był chamem psuł reputację naszej firmy jest tu jeszcze paru takich co powinni wylecieć jak on może w końcu szefostwo dostrzeże czarne owce w swojej firmie i nie będzie wtedy złych recenzji i firma odzyska dobrą reputację .

mati

No właśnie jaka firma tacy kierowcy recydywosci (usunięte przez administratora) i oszuści ja jak tam jeździłem to szczerze? Dwóch kierowców którzy byli w miare uczciwi i mówili o przekretach tej firmy a tak sami kręciarze i dlatego właścicielka takich trzyma ale sądzę że w końcu pęknie to i ktoś wszystko opowie firmom zlecajacym reklame mobilną którzy są nieświadomi że są oszukiwani. Mnie to akurat rybka bo dwa razy jeździłem i wystarczyło by zobaczyć faktyczny stan firmy złodziejskiej jaką prowadzi właścicielka ze swoimi złodziejskimi kierowcami .Ale wszystko co nieuczciwej jest na krótką metę pazerność właścicielki wyjdzie na światło dzienne i wtedy puknie sie w głowę.

NIC

Mati- Kierowcy, poznałem jednego wytatułowany cały, wulgarny, dziwi mnie ze szefostwo dało mu prace. Taki recydywista

mati

Właścicielka visual center szanowna pani Ż......A to podła oszustka która nie tylko oszukuje zleceniodawców ale i kierowców nowych kierowców. Ma kilku swoich kierowców którzy wdrążeni są w system oszukiwania i kręci z nimi jal leci. Nie jest to tylko moja opinia ale i większości osób które sie tam przewineły.

damian

Jeździłem dwa razy w tej firmie i co mogę napisać? Brak poszanowania do człowieka ,piszą tu o przekrętach ,są oczywiście jak w każdej firmie tylko zastanawia mnie czemu kosztem kierowców? Jak wymaga się by kierowca oszukiwał na jeździe to powinno mu się przynajmniej połowę tego zapłacić co zyskuje firma a tu nie. Kiedyś ktoś w końcu nie wytrzyma i ujawni na światło dzienne ten nieuczciwy proceder prowadzony przez visial center group.Kierowcy tam zmieniają się jak skarpetki paru stalych kierowców którzy przesiąkneli procederem nie uczciwości a tak co chwile inny cóż swiadczy to tylko o firmie i szefowej jak podchodzi do ludzi pozdrowienia dla pani Ż.....y

róża

Są tutaj te opinie bo to forum na temat takich firm jak ta visual center group która robi przekręty

damian

Unikajcie firmy visual center group szerokim łukiem .Wykorzystują na maxa,niemiła atmosfera i dużo fałszu w tej firmie. ,

Ta firma to porażka płacą małe pieniądze i traktują ludzi źle a na wet bardzo źle a te pozytywne opinie pisze wlascicielka visual i to też wiadomo trzeba na innych forach napisać o przekrętach w tej firmie i nie tylko

asia

Jeśli chodzi o prace w visual - polecam! jako studentka ( miałam do odbycia 3 miesięczne praktyki studenckie) wiec nie odpłatne. A co się okazało? zawsze na koniec miesiąca dostawałam pieniądze! chociaż nie musieli mi placic. kIEROWCA MASZ RACJE NATURA LUDZKA TAKA JUZ JEST ZNISZCZYC,INNYCH. LUdzie bierzcie się do roboty a nie wysiadujcie na necie. Bo narzekać każdy potrafi!

Zostaw merytoryczną opinię o Visual Center Group - Sosnowiec

Visual Center Group
1.6/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Ludwika Mierosławskiego 3
    41-200 Sosnowiec