Opinie o Visual Center Group w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Visual Center Group. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Visual Center Group o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Visual Center Group w Sosnowiec

marko

Kolego 8 lat pracujesz ok zapomniales dodać że jesteś dupolizem w tej firmie i robisz przekręty i dobrze wiesz jakie i na czym one polegaja podać ci przyklad?nie jeździsz tak jak zleceniodawca chce tylko jak ci szfostwo w tej firmie każe czyli oszustwa na kilometrówkach i na dniówkach ,robienie fotek z przekreconymi datami. Co może tak nie jest?jak masz czelność tu sie wypowiadać i kłamać to możemy to naglosnić jak chcesz. ? Na forum wchodzą ludzie którzy mieli do czynienia z firmą i mają przykre doswiadczenia i to nie konkurencja kolego a ci którzy sie przewinęli w tej chorej firmie visual center group.Gdyby ludzi sie szanowało a nie traktowało jak świnie do nabijania im kasy to by takich opini tu nie było. Piszesz że czemu nie podają tu swoich prawdziwych imion? Podaja a właśnie ty pokazałeś jak ty podałeś swoje imie wszystko i na temat. Niech dojdzie to do szefostwa visual center group że tak jak sie traktuje ludzi i się ma swoich (usunięte przez administratora) w to nie tędy droga.

kierowca

JA od 8 lat tam pracuje POLECAM POLCEMAM !!! Pracuje w Visualu od 8 lat jak czytam te opinie to zastanawia mnie ile w was ludzi jest nienawiści!! Dobrze ze większość ludzi wie ze opinie w necie sa negatywne i dawane przez zloślwych ludzi a przede wszystkim przez konkurecje !!! Z całym szacunkiem dla Was "pseudo" kierowcy i studenci , Jak macie odwage pisać te głupoty to -SZKODA ZE NIE UMIECIE SIE PODPISYWAC SWOIM PRAWDZIWYM IMIENIEM I NAZWISKIEM!!! Ale niestety ludzie tacy już są i będą zawsze rzucac klody pod nogi.

kasia

Jeśli chodzi o prace w visual center gropu oczywiście mogę a raczej odradzam tam pracy,kierowcom a zwłaszcza studentom .Nie jest to firma która nie dba o ludzi i nie sznuje ich,to taki mały gestapowki obozik gnębiebia ludzi.

dorota

Witam jak studiowałam skusiłam się ofertą pracy w Visual Center Group w Sosnowcu z czystym sumieniem mogę odradzić pracy w Visual ,kombinacje zero szacunku dla studenta wykorzystywanie za psie pieniadze do cna. ODRADZAM TEGO PSEUDO DOMU MARKETINGOWEGO STUDENCI, MAJA SWÓJ HONOR I NIE DADZĄ SIE WYKORZYSTYWAĆ TAK JAK TO ROBIĄ W VISUAL CENTER

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Visual Center Group? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
tomasz

A mnie dziwi jedno czemu niki takie jak loopster 2345 klops i oj są pisane przez firmę visual? Wiadomo o tej firmie wiele i dziwię się że ktoś daje im jeszcze zlecenia. Widząc mobile z przyczepami reklamowymi od razu idzie rozpoznać że to z tej śmieszniej firmy visual center sosnowiec ,stare zdezelowane wraki inne firmy nie mają takich padlin jak visual. Poza tym inne firmy szanują kierowców jak i zleceniodawców i są uczciwe czego barkuje firmie visual. Wiem i słyszałem od kierowców którzy pracowali w visual co tam sie wydziwia i jak każą kierowcą oszukiwać zleceniodawce i jak rozliczają się ze zleceniodawcą za nieuczciwe zlecenie kilku kierowców którzy jeździli tam opowiadali jak kombinować muszą z dniami i przestawieniami dat w aparatach i na kręceniu kilometrów.visual to krętacze oszusci

seba

A ja w internecie czytałem te opinie na temat center group sosnowiec i postanowiłem że zaryzykuję pracy w tej firmie i co mogę wyrazic tu w opiniach? Krótko. ..jednym słowem porażka przyczepy się rozlatują faktycznie są oszustwa polegające na okłamywaniu na kilometrach zleceniodawcę mało tego tak przekonałem sie iż to prawda z tymi dniami z jazdą z przyczepą ....szkoda gadać, zarobić jako tako można ale nie dla mnie oszustwa jakie są w tej firmie prowadzoene na zleceniodawcach niech sobie oszukują ci kierowcy którzy pracują tam długo

ola

Traktują hostessy jak tanie dzi..w...ki wykorzystują do cna z czystym sumieniem mogę doradzić pracy w visuala center grouo sosnowiec

endriu

To prawda firma visial center group w sosnowcu to porażka pani która ją prowadzi ma we krwi oszukiwanie klientów i ludzi mialem okazje kezdzoc tam tydzien i przez ten tydzień co tam pracowałem to nic innego tylko oszukiwania a jak zdjecia sie robi dla klientów to każą przestawiac daty w aparacie i jak trzeba jezdzoc kilka dni to jeździ sie powiedzmy dwa dni a klient placi za caky tydzien czy cale zlecenie przekręty w tej firmie sa na dużą skalę nie polecam tej firmy jak o kogos kto szuka pracy a tym bardziej jak kyos szuka firmy by visual zajął sie och spodem jrdnym slorwem mówiąc visual center group sosnowiec oszuści dorabiajacy sie kasu na nieuczciwosci

salva

Wykorzystują pracowników niewyplacalni przed wyjazdem kierowcy pracodawca miły po zjeździe ze zlecenia z reklamą pokazuja swoje ja kręcą jak mogą z pieniędzmi nie dość że kierowca tyra za grosze to co chwile go oszukują odradzam tej pracy u nich

Milusia

Zgadzam się z Xenonem. W ogóle co to za dom mediowy z ich starą stroną www? Dziwna sytuacja i faktycznie wykorzystują.

Xenon

Wykorzystują, nie dbają o pracownika i jakość usług.. Jednym słowem TANDETA!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Visual Center Group - Sosnowiec

Visual Center Group
1.6/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Ludwika Mierosławskiego 3
    41-200 Sosnowiec