Opinie o Pietrek Piotr Kulpa w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pietrek Piotr Kulpa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pietrek Piotr Kulpa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pietrek Piotr Kulpa w Rybnik

Marcin Nowak Nowy wpis

Szczerze polecam. Konkretny facet, zna się na swojej robocie. Polecił mi kilka rozwiązań nieoczywistych a mocno ułatwiających życie. Zna się na robocie. Jakość bardzo wysoka a cena o dziwo nie boli. Polecam i pozdrawiam

Gabriela Nowy wpis

Dużo klientów poleca usługi firmy Pietrek, a jak praca tutaj wygląda? Szczególnie interesuje mnie kwota za nadgodziny, jeśli już są, to jak są płatne?

Oliwia Nowy wpis

Gorąco polecam.

Adam Nowy wpis

Pełna profeska. Szczerze polecam.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Pietrek Piotr Kulpa się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Kinga

Profesjonalna, solidna firma. Polecam.

Danuta
@Kinga

Cześć Kina :) Ale wypowiadasz się z punktu widzenia klienta czy pracownika firmy Pietrek? Bo mnie interesuje praca w firmie i warunki w niej panujące i nie jestem pewna czy Ty coś na ten temat wiesz :D Napiszesz więcej szczegółów? Wiesz coś odnośnie umowy czy wynagrodzenia?

Danuta

Od paru miesięcy nie pojawiają się nowe opinie o pracy w Pietrek Piotr Kulpa od pracowników. Dlaczego tak jest? Czy pracuje Wam się tam tak dobrze, że nie macie żadnych zastrzeżeń a co za tym idzie potrzeby by zaglądać tu na forum? Pamiętajcie, że pozytywne wpisy także warto pisać.

Oliwia

Jestem w stu procentach usatysfakcjonowana. Zarówno instalacja elektryczna, która Pan dla mnie wykonał jak i innymi dodatkowymi "robótkami". Zdecydowanie polecam.

Agnieszka

Serdecznie polecam. Współpraca z panem Piotrem to niezwykła przyjemność :-)

Patrycja

@Dawid a czy pracownicy muszą za to płacić?

Robert

Polecam serdecznie. Fachowiec. Zna się na swojej robocie.

@dawid czyli jest to praca rozwojowa ?

Dawid
@Monika

Tak. Pracownicy mają możliwość uczestniczenia w specjalistycznych szkoleniach, poszerzenia swoich umiejętności, ale również uprawień.

Dawid

Polecam jako fachowca i jako pracodawcę. Można dobrze zarobić. Można nauczyć się porządnej roboty. Można zdobyć super umiejętności co potem widać w efektach pracy i zadowoleniu klientów.

Jakie wartości są cenione w Pietrek Piotr Kulpa?

Natalia

Nie rozumiem Twojej opinii. Co miałeś na myśli pisząc ją? Może podasz też jakieś podstawowe info o warunkach pracy w Pietrek?

Tomasz

Facet do dogadania. Robota wykonana profesjonalnie. Wszystko się zgadza. Polecam.

Jasiek

Świetna firma ale do tego potrzebny jest dobry pracownik!!

Mieczysław

Jestem bardzo zadowolony z podejścia do klienta. Pan oddzwonił w umówionym terminie. Przyjechał na spotkanie, wcześniej upewniając się czy spotkanie nadal aktualne. Wszystko sprawdził, pomierzył dokładnie. Sporządził ofertę w zakreślonym terminie. Miałem możliwość wyboru w kilku różnych opcjach: zakup materiału samemu, przez Pana Piotra, czy też pełen montaż albo montaż okrojony. Pan wskazał dokładnie, co i ile będzie mnie kosztować i jak wyglądać. Wybór należał do mnie. Polecam - człowiek wie, na czym stoi od samego początku.

Kris

Nie polecam

:-)
@Kris

Ponieważ? Już raz pytano się jaki jest powód niezadowolenia? Dlaczego przy wyrażaniu swojej opinii nie masz odwagi podpisać się swoim imieniem i nazwiskiem? Niech zgadnę - konkurencja? A może to kwestia zemsty za porażkę w sferze osobistej? Przypominam, że kreowanie negatywnej opinii firmy, tj. poniżenie firmy Pietrek Piotr Kulpa albo osoby jej prowadzącej i jej pracowników, a tym samym narażenie na utratę zaufania publicznego przy prowadzeniu takiej działalności gospodarczej jest zagrożone zgodnie z art. 212 k.k. karą grzywny albo nawet karą ograniczenia wolności. Jednocześnie informuję, że zostały podjęte kroki prawne celem zweryfikowania bezpodstawnych, negatywnych wpisów, i wyciągnięcia konsekwencji prawnych z tego tytułu. Raz jeszcze uprasza się, aby opinie były rzetelne i podpisane imieniem i nazwiskiem, w przeciwnym razie kolejne wpisy zostaną zgłoszone odpowiednim służbom. Pozdrawiam.

Artur

Szybko, sprawnie i solidnie. Facet zna się na tym co robi. Polecam.

Izabela. W.

Nie polecam. Pracownicy to lenie, ciągle robią przerwy zamiast pracować. Zgłoszone do szefa , ktory uważa że przerwa się należy. Robota która może być wykonana w krótszym czasie jest przedłużona. Odradzam.

:-)
@Izabela. W.

Proszę o podpisywanie się imieniem i nazwiskiem przy wyrażaniu swoich opinii. Firma Pietrek nigdy nie miała zlecenia od żadnej Pani Izabeli W, stąd też można przypuszczać, że opinia ta jest zmyślona, mająca na celu jedynie poniżenie samej firmy, osoby jej prowadzącej i jej pracowników, i tym samym narażenie na utratę zaufania publicznego przy prowadzeniu takiej działalności gospodarczej. Uprzejmie proszę więc, aby wyrażane opinie były rzetelne, a te podpisane Imieniem i Nazwiskiem, aby mogły zostać zweryfikowane. Uprasza się również, aby wszelkie sprawy osobiste, zostały załatwiane pomiędzy osobami, które te sprawy dotyczą. Kreowanie negatywnego wizerunku firmy w ramach odwetu za niepowodzenie innych osób na polu społecznym, finansowym, rodzinnym nie powinno i nie ma prawa istnieć. Wobec powyższego apeluję o zaprzestanie tego typu praktyk, i skupienie się na własnej działalności i własnym życiu. W przeciwnym razie koniecznym będzie wyciągnięcie z tego tytułu konsekwencji. Pozdrawiam serdecznie.

Karina L.

Pozytywna opinia dla Pietrek. Firma wywiązała się z umowy w terminie, kontakt bardzo dobry, roboty wykonane zgodnie ze sztuka budowlaną. Pracownicy sumienni, bardzo mili, godni polecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Pietrek Piotr Kulpa - Rybnik

Pietrek Piotr Kulpa
4.6/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Dąbrówki 15B lok. 11
    44-210 Rybnik