Opinie o Pro-Komplex Agata Zając w Żory

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pro-Komplex Agata Zając. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pro-Komplex Agata Zając o rekrutacji.


Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-Komplex Agata Zając w Żory

Marina Nowy wpis
Inne

Jeśli bywały tu takie problemy ze terminy u kolejnego inwestora w praktyce gonily to może po prostu już lata temu pomyśleli o zatrudnieniu większej liczby osób i dlatego do dziś już nikt tu nie narzeka? Ciekawa jestem jak chłopak by sobie tu zarobił teraz

Olga K. Nowy wpis

Stanowczo odradzam korzystanie z usług tej firmy. Pan Piotr wykonuje pracę dobrze, ale tylko do momentu jak nie zacznie go gonić termin rozpoczęcia pracy u kolejnego inwestora. Dodatkowo gwarancja, jakiej udziela na prace remontowe to fikcja. W naszym przypadku Pan Piotr po zwróceniu przez nas uwagi na niedbale położenie płytek na ścianie w kuchni (szerokość fugi między płytkami wahała się od 0 do 4mm) postanowił się na nas obrazić i przestał odbierać telefony, odpowiadać na maila czy sms. Po prostu zapadł się pod ziemię.

Kostek Nowy wpis
Inne

Wiecie czy firma potrzebuje teraz fachowców? Jakieś podpowiedzi o zarobkach??

Marcin K

Nie polecam tej firmy. Dwie usterki. Co do pierwszej to dostarczono i klej abym sam sobie kafelkę wymienił. Co do drugiej usterki to właściciel po mimo obiecanego kontaktu nie odzywa się. Popękany sufit sam na własny koszt musiałem naprawić. Nie wspomnę już o odklejonej niemal całej taśmie led. Kto klei taśmę na zakurzone podłoże.

Adrian
Inne
@Marcin K

Skoro uważasz, że usługa wykonana przez firmę została źle wykonana spróbuj ją reklamować. Widziałem, że Pro-Komplex zajmuje się nie tylko remontami, ale także instalacjami elektrycznymi. Czy tego typu prace były wykonywane także u Ciebie?

Zając Nowy wpis
@Marcin K

Reklamacja nie mogła być uznana ponieważ pęknięcia powstały (zostały zgłoszone) dzień po tąpnięciach na kopalni budryk. Wstrząsy były takie że spadały szklanki z szafek. Następnym razem proponuje kupić taśmę led dobrej firmy a nie (usunięte przez administratora) z Internetu do której nawet nie pasował zasilacz. Powierzchnia była wyczyszczona przed klejeniem.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Pro-Komplex Agata Zając? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Łódź
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
Wyślij CV
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
(15 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Warszawa
Krzysztof Liberadzki Axel
(1 opinia)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
ddd

Nie polecam firmy Pro-Komplex jako wykonawcy jakichkolwiek prac remontowych! Odmówili wykonania umówionej pracy w dniu rozpoczecia, kiedy meble wszystkie wyniesione i wszystko przygotowane. I jak to nam powiedziano "nie będą się nam z tego powodu tłumaczyć". Dramat. Brak klasy i profesjonalizmu.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Piotr Zając
@ddd

Nasza firma zawsze podpisuje umowę na wykonanie prac. Nie było przypadku aby tak potraktować przyjęte zlecenie. Komentarz ewidentnie anonimowy i więcej nie trzeba dodawać.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-Komplex Agata Zając - Żory

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Pro-Komplex Agata Zając
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Rybnicka 204B
    44-240 Żory
  • NIP: 6511672413 REGON: 361531255
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Pro-Komplex Agata Zając
Przejdź do nowych opinii