Opinie o Pro-Komplex Agata Zając w Żory

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pro-Komplex Agata Zając. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pro-Komplex Agata Zając o rekrutacji.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-Komplex Agata Zając w Żory

baner wywiady
Olga K. Nowy wpis

Stanowczo odradzam korzystanie z usług tej firmy. Pan Piotr wykonuje pracę dobrze, ale tylko do momentu jak nie zacznie go gonić termin rozpoczęcia pracy u kolejnego inwestora. Dodatkowo gwarancja, jakiej udziela na prace remontowe to fikcja. W naszym przypadku Pan Piotr po zwróceniu przez nas uwagi na niedbale położenie płytek na ścianie w kuchni (szerokość fugi między płytkami wahała się od 0 do 4mm) postanowił się na nas obrazić i przestał odbierać telefony, odpowiadać na maila czy sms. Po prostu zapadł się pod ziemię.

Kostek Nowy wpis

Wiecie czy firma potrzebuje teraz fachowców? Jakieś podpowiedzi o zarobkach??

Marcin K

Nie polecam tej firmy. Dwie usterki. Co do pierwszej to dostarczono i klej abym sam sobie kafelkę wymienił. Co do drugiej usterki to właściciel po mimo obiecanego kontaktu nie odzywa się. Popękany sufit sam na własny koszt musiałem naprawić. Nie wspomnę już o odklejonej niemal całej taśmie led. Kto klei taśmę na zakurzone podłoże.

Adrian Nowy wpis
@Marcin K

Skoro uważasz, że usługa wykonana przez firmę została źle wykonana spróbuj ją reklamować. Widziałem, że Pro-Komplex zajmuje się nie tylko remontami, ale także instalacjami elektrycznymi. Czy tego typu prace były wykonywane także u Ciebie?

Zając Nowy wpis
@Marcin K

Reklamacja nie mogła być uznana ponieważ pęknięcia powstały (zostały zgłoszone) dzień po tąpnięciach na kopalni budryk. Wstrząsy były takie że spadały szklanki z szafek. Następnym razem proponuje kupić taśmę led dobrej firmy a nie (usunięte przez administratora) z Internetu do której nawet nie pasował zasilacz. Powierzchnia była wyczyszczona przed klejeniem.

ddd

Nie polecam firmy Pro-Komplex jako wykonawcy jakichkolwiek prac remontowych! Odmówili wykonania umówionej pracy w dniu rozpoczecia, kiedy meble wszystkie wyniesione i wszystko przygotowane. I jak to nam powiedziano "nie będą się nam z tego powodu tłumaczyć". Dramat. Brak klasy i profesjonalizmu.

Piotr Zając
@ddd

Nasza firma zawsze podpisuje umowę na wykonanie prac. Nie było przypadku aby tak potraktować przyjęte zlecenie. Komentarz ewidentnie anonimowy i więcej nie trzeba dodawać.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Pro-Komplex Agata Zając? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-Komplex Agata Zając - Żory

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Pro-Komplex Agata Zając
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Rybnicka 204B
    44-240 Żory
  • NIP: 6511672413 REGON: 361531255

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

1. pracuj.pl 4 476 708
  2. GoWork.pl 3 989 574