Ar-Bud Adam Rysiewicz

Rybnik

Opinie o Ar-Bud Adam Rysiewicz

Krzysztof.

Popieram poprzednią opinię.totalne partactwo.nosze się z zamiarem założenia sprawy do sądu o zwrot pieniędzy za spaprane dzieło w postaci zamontowania ogrzewania.dzwoniłem kilka razy ale nie odbiera ode mnie telefonów.sprawę do sądu ma jak w banku i zwrot poniesionych kosztów.wszystkim zalecam wezwać rzeczoznawcę i dopiero dokonać zapłaty.

abcdef12

nie polecam tego wykonawcy.łazienka wykonana przez niego jest po prostu mówiąc kolokwialnie spaprana.wszystkie docinanie kafelek pod kątem są niedokładne,nie stawił się poza tym na reklamacje.wzioł pieniądze i znikł.nie polecam

Zostaw opinię o Ar-Bud Adam Rysiewicz - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ar-Bud Adam Rysiewicz