Fobud Frydecki Tomasz

Marklowice

Opinie o Fobud Frydecki Tomasz

Zuzanna

@el polakoa jak wyglądały Twoje praktyki w firmie? Chętnie dowiemy się więcej, szczególnie że Fobud przyjmuje osoby na praktyki w zawodzie malarz i murarz. @Mrówkawspominasz, że praca jest wymagająca, ale jesteś z niej zadowolony. Jakim pracodawcą jest Forbud w porównaniu do innych firm, w których pracowałeś?

ala

Mrówka, widocznie polacy albo pracownicy firmy tylko sie czepiaja i na siłe szukaja sensacji, ważne że ty jesteś zadowolony z pracy widocznie robisz to co lubisz i ktos cie docenia.

Mrówka

Od kilkunastu lat pracuje w budowlance od kilku lat w tej firmie. Pracowałem wcześniej w różnych firmach i wiem że można w każdej coś złego znaleźć. Kto chce szuka sposobu kto nie che szuka powodu ;-) Ja nie narzekam Kasa jest zawsze na czas mamy dobre narzędzia. Kierownicy cisną i mają wymagania to chyba norma bo klient tego oczekuje.

el polako

Zaczołom mieć praktyki w tej firmie i narazie mnie niczego nie nauczyli oby ta sytuacja się zmieniła.

margaret k

ja również słyszałam o dużych rotacjach personalnych w Fobud Frydecki Tomasz i nie ukrywam że z tym wiążę swoije szanse na zatrudnienie w tej firmie, tylko nie wiem jak trafić w wolne miejsce i posadę od razu jak tylko będzie wolny wakat. dajcie jakieś info jak być w tych sprawach zawsze przed wszystkimi

lusia

ja również chciałabym bardzo jak najszybciej znaleźć pracę i myslę że powinno mi się to chyba udać w Fobud Frydecki Tomasz, słyszałam że duże rotacje i sporo pracowników ciągle nowych przyjmują - czy to jest prawda? też poszukuja sprawdzonych i rzetelnych informacji o pracy w tej firmie - gdzie powinnam ich szukać?

jakimmicz

Mam ostatnio niestety zbyt wielkiego pecha w zyciu i moje poszukiwanie pracy trwa zdecydowanie za dlugo. moze istnieje jakas szansa w ktorej mozna by bylo sie zalapac do pracy? chcialbym uzyskac potrzebne informacje na temat pracy wiec tak wlasciwie to bardzo bym chcial miec wreszcie stala prace a ostatnio to takie trudne.

Paździoch

co ty pierxxxxx nie ma takich pracownikow co robia po 10lat chyba ze hynio wszyscy mądrzy i z ambicjami dawno pouciekali a robia tam niedojdy zyciowe co im na reke akord i smieszne pule mamony ja robie jeszcze tam bo mam dogadane na godziny

Ja w Fobudzie już trochę pracuje i za uwarzyłem że Ci co te głupoty wypisują to po prostu są niedojdami życiowymi. W tej firmie pracują ludzie po 5 lat i nawet 10 lat i pracują fizycznie.

Marko

Odpowiedz na kękę.Na szczęście kolego już nie masz nade mną żadnej władzy.Pracowałem tam pół roku i wiem kto jak pracuje i co tam się wyprawia w tej firmie.Te opinie powyżej są tego dowodem.Ciesze się że już mam tą firmę za sobą oby nigdy więcej

Marko

Ludzie omijajcie tą firmę z daleka jedna wielka ściema i kombinacje.Pensje obcinane bez podania przyczyny niby za mało wydajny człowiek.Kierownik [usunięte przez administratora]bez honoru nie potrafi sobie poradzić w życiu to tkwi w tej firmie i pokazuje jaki jest ważny.Żenada

Grzegorz

takie że lepiej do pośredniaka się zapisać po zasiłek bo nie robiac nic zarobisz to samo co [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tam heheheheh lol2

Indiana Jones

..."wszyscy mają akord mam i ja"... więcej mocy i mniej kołaczy i tak dla mnie to nic nie znaczy I *LOVE AKORD - *not

zbłedu

firma która robi fuszerkę i wszystko jest pozorowane niby tak jak powinno być, prawdziwa firma która tworzy pozory normalności

?

coraz mniej

były pracownik

wstyd mi że pracowałem w fobudzie tak długo. współpracownicy spoko, wyrośnięte ego(usunięte przez administratora) niszczy firme. niepolecam pracy w tej firmie, niektórzy robią bo muszą, do czasu aż się pałka przegnie... zapytajcie pracowników bezpośrednio a nie górę bo ona gada jak musi -sterowana. Typowo Nowobogaccy.

"Kom-petent" kierownik Marek Grycman

Witam, w nawiazaniu do wypowiedzi powyżej,tj. osoby Urzednika UM, chcialbym złożyć szczere przepraszam, jezeli w towarzystwie Pana/Pani padły slowa uznane przez ww. adresata za niestosowne. Jak również zapraszam wszystkie osoby, które ww. adresat wskaże za nieodpowiednio traktujących w okresie rozpoczęcia pracy na obiekcie UM i poddam się w towarzystwie osoby ww. adresata osądzeniu czy też osobiście głośno przeproszone. Zaznaczę, iż jestem osobą impulsywną, lecz z pełną świadomością oraz odpowiedzialnością dobieram tok rozmowy do sytuacji zaistniałej i zarzekam się że nikogo w moim odczuciu!! - świadomie nie obrażam. Dziekuję również za pozytywną ocenę naszych prac. Polecam firmę na przyszłość.

klijent użędu miasta

wpełni sie z tym zgadzam , kierowniki to same soronie zresztom szef taki som ,chamskie zachowanie wogec ludzi se myślą że są najlepsi a są też firmy lepsze od tej robią prędko i dobże i mają szacunek do klijęta

Pracownik UM

Firma Fobud rzetelnie podchodzi do zadania, remonty bez zastrzeżeń ale nie mogę pojąć zachowania kierownictwa wobec pracownika swojej firmy w obecności kom-petentów,personelu Urzędu Miasta Wodzisław Śląski gdzie padają irytujące obelgi! aż w głowie się nie mieści że człowiek wykształcony nie potrafi dobrać odpowiedniego zachowania czy sprzedać swoją kulturę osobistą na co dzień...tak się nie tworzy WIZYTÓWKI. Z pewnością mogę powiedzieć że człowiek niższego szczebla lepiej sie umi zachować niż "ci"z górnych półek tzw;marketowskich.

klijent urzędu miasta

w urzędzie miasta Wodzisław.Jak to możliwe że sie dyskryminuje inwalidów i kobiety z dziećmi , FOBUD rozebroł podjazd do inwalidów 8 miesięcy temu i to (usunięte przez administratora) wszędzie syf ,pracownicy łażą jak by mieli w(usunięte przez administratora) .Frydecki niewie jak to jest być inwalidą może sie kiedyś kapnie żle nie życzę....

kierownik

jony - 2012-10-01 10:27:41 Hmm Fobun nie wiem czy który kolwiek z was spatkał się z totalna bezdradnoscia kierowników w Fobudzie kierownictwo jest zbedne bo i tak o niczym nie ma pojecia :) Podziekowal . Dla ludzi szukajacych pracy Wszytko inne tylko nie fobudjony Czemu nie przyszłeś z tym do szefa tylko żalisz się na forum? Może bijesz w kierownika bo jakoś trzeba konkurencję wykosić ?

Tomek

Robol - 2012-10-09 20:25:46 Firma do dupy,sami alkoholicy i złodzieje,a reszta to rodzina szefa.Niechciałbym żeby tacy ludzie budowali mi dom..Nie polecamBardzo pouczająca opinia Widać że konkurencja nie spi ;-) Zachęcam do do kontaktu z pracownikami do których kontakt można znaleźć na stronie www.fobud.com.pl Pozdrawiam- Tomasz Frydecki

Darek

Pracuję w tej firmie ponad 4 lat - nie nażekam. Szef czasami pojawia się na budowie ale codziennie roboty pilnują kierownicy wymagają ale nie swirują Każdy kierownik ma po kilka brygad do pilnowania brygady są po 2 do 5 osób. Każdy pracownik wie co ma robić . Jak ktoś ma łęb na karku to robi to co lubi i w czym jest dobry. Przez 4 lata wypłata zawsze była na czas . Teraz się poprawiło bo niektóre roboty mamy płacone premie od akordu i jak dobrze pójdzei robota to można zarobić czasami i raz tyle co gdzie indziej.

Marek Z

Pracowałem w tej firmie półtora roku Nigdy nie miałem obciete z wynagrodzenia złotówki i o czymś takim nie słyszałem Czasami były pyskówki z kierownikami bo żeczywiście muszą się sporo nauczyć ale pracownicy któży pracują najdłużej mówili że jest coraz lepiej co roku lepsze warunki . Jak tam robiłem to ludzie dostają na start narzędzia do pracy , ubrania robocze,ludzie mają badania ,zorganizowany dojazd W każdej firmie narzekają NIE MA IDEAŁU. Zwolniłem się z Fobudu w zeszłym roku p poszedłem do malutkiej firmy gdzie miało być lepiej (było tylko na chwilę) teraz żałuję bo jak bym został miałbym napewno w zimie robotę. Wiem że ta firma już istnieje ponad 10 lat i co roku jest coraz więcej ludzi zatrudnionych znaczy że się rozwija. W Polsce ogólnie jest ciężko o dobrą robotę zmieniłem już chyba 15 firm budowlanych i chyba w Fobudzie było najlepiej.i najwięcej się nauczyłem dobrej roboty.

lili

Zajrzałam tu i aż mi sie włosy na rękach zjeżyły! Co to jest ??? Tu maja byc opinie o pracodawcy a nie pyskówki sfrustrowanych grafomanów :P W dodatku jakąś udawana "śląska" gwarą Nie szkoda Wam na to czasu? Wzięlibyście sie lepiej do roboty skoro nie macie nic ciekawego do powiedzenia ! Serdeczne pozdrowienia dla pracowników firmy :D

żodyn mi niepowie że ta firma jest spoko (usunięte przez administratora)

bierdalain

firma spoko ale co z tego jak ludzie sami sobie dołki szykują...

budowlaniec

Człowiek w tej firmie jest notorycznie ponizany i wysmiewany Zero szacunku dla pracownika

Zdrowych, wesołych i radosnych świąt życzę wszystkim pracownikom:)

za obcięte wypłaty bydom paczki,zamiast z socjalnego. (usunięte przez administratora)

Gorące pozdrowienia dla wszystkich pracowników:)) Mikołaj istnieje:))))

były pracownik marek

Ja przepracowałem w tej firmie prawie 2 lata. -Wady Problemem były zbyt wysokie wymagania co do jakości robót, robota była często zrobiona lepiej niż klient tego oczekiwał to był największy stres. Pamiętam że kara za picie w pracy to 500zl Firma się rozrasta i teraz na budowach szleja kierownicy - Zalety wypłata ustalona i zawsze na czas, robota przez okrągły rok. W okresie jakim pracowałem nie słyszałem żeby ktoś miał obcięte. Jak ktoś szuka pewnej i stałej pracy to można tam ja znaleźć

500zł coś na ten temat wiesz bo za kołnierz nie wylewasz.

Te głupoty wypisują (usunięte przez administratora) którzy myślą że wystarczy przyjść do pracy i już im się kasa należy.Ale niestety tak łatwo nie ma. żeby mieć trzeba coś zrobić. (usunięte przez administratora)

Robol

(usunięte przez administratora)Niechciałbym żeby tacy ludzie budowali mi dom..Nie polecam

jony

Tomek Frydecki - 2012-03-31 10:34:22 Internet jest potężnym narzędziem dzięki któremu można łatwo innych ludzi oceniać z ukrycia. Bardzo chętnie spotkał bym się twarzą w twarz z osobą która napisała te bzdury(usunięte przez administratora)

jony

"A jak wygląda sprawa premii?" Zapomniałem dodac w tej Firmie Premia nie istnieje i nie ma co sie na nią łudzic

herman

Tak wyplaty co miesiac to jedyna dobra zecz w tej firmie ale \\\"pracownik\\\" zapomnial dodac ze czesto soe zdarza ze ludzie maja obcinane wyplaty nawet o 500 zl .Co do narzedzi to roznie z tym bywa niektorzy nie moga sie doprosic miarki lub innych podstawowych narzedzi.Kierownicy nie maja pojecia o prowadzeniu prac wina obarczajac pracownokiow.

Nie wiem czy na te ciężkie czasy jest druga taka firma na rynku. Wypłata zawsze na czas(co do stawki można się dogadać) Ubranie robocze, nigdy nie było i nie ma problemów z narzędziami i z elektronarzędziami bo różnie to bywa w innych firmach. Różni ludzie pracują, ale można się dogadać ze wszystkimi.Co najważniejsze można się dogadać z szefem i to na każdy temat.Firmę polecam zwłaszcza murarzom.Pozdrawiam wszystkich pracowników:))

Tomek Frydecki

Internet jest potężnym narzędziem dzięki któremu można łatwo innych ludzi oceniać z ukrycia. Bardzo chętnie spotkał bym się twarzą w twarz z osobą która napisała te bzdury o kradzieżach itp. Jetem pewien że Pan (usunięte przez administratora) by tego nie powtórzył patrząc mi prosto w oczy bo musiał by kłamać. Jeżeli ktoś jest zainteresowany prawdziwymi opiniami to zapraszam do kontaktu osobistego lub mailem z osobami które pracują u nas w firmie one są dużo bardziej wiarygodne niż opinie sfrustrowanych ludzi niepotrafiących sobie poradzić w życiu którzy szukają ujścia swoich emocji w szkalowaniu opinii innych. Pozdrawiam Frydecki Tomasz (usunięte przez administratora)

tom

nie ciekawie sie pracuje, ciągłe podejrzenia, ale tak to jest jak sie ktoś dorobił na kradzieży to potem innych też podejrzewa, zarobki kiepskie, szefostwo prostackie, typowe dorobkiewicze, nie polecam, uciekajcie od tej firmy jak najdalej

Zostaw opinię o Fobud Frydecki Tomasz - Marklowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fobud Frydecki Tomasz