Panaso Sp. z o.o.

Wodzisław

Opinie o Panaso Sp. z o.o.

były kierowca

witam wszystkich szanujących się kierowców samochodów ciężarowych,NIE POLECAM ,ODRADZAM prace w tej firmie,jest tu ciągły brak pieniędzy , brak kart paliwowych, jest ciągłe proszenie się o pieniądze na opłaty drogowe,po prostu żenada,nie warto sobie tą firmą głowy zawracać.

xaxa

Odradzam wszystkim pracę w tej firmie jako serwisant monitoringu. Pracujesz od 7 rano często do 24 lub dłużej. Oczywiście warunki finansowe są atrakcyjne, do momentu dnia wypłaty gdzie pracodawca zaczyna zasłaniać się okolicznościami nie mającymi nic wspólnego z wykonaną przez ciebie pracę i nie wypłaca 80% premii :) Przy czym warto zauważyć że premia to około 2 krotność podstawowego wynagrodzenia.

Zdarzały się Wam problemy z firmą Panaso Sp. z o.o. czy współpraca przebiegała pomyślnie? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Panaso Sp. z o.o. - Wodzisław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Panaso Sp. z o.o.