Jastrzębskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych Spółka z o.o.

Jastrzębie-Zdrój

Opinie o Jastrzębskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych Spółka z o.o.

bigdick

Na PUP pełno oferty pracy , przy kazdej zarobki 4350 PLn brutto. Przez telefon sekretarka powiedzianomi ze faktycznie zarobki sa takie wysokie i nadal szukaja pracownikow. Jednak po rozmowie z Polskim prezesem cebulą, dowidzialem sie ze zarobki to 2200brutto ,czyli 1600 na reke. Kpina!!!! tragedia

hajer

Dla początkującego 2 tysiące plus kartki, potem lepiej, ale zależnie od wyników załogi. Wypłaty regularne, żadnych zaległości. Nie płacą pod stołem jak inne firmy więc dla tych z komornikami to gorzej.

Rębacz
@hajer 24.11.2016 12:48

Jedyna firma która w stosunku do pracownika jest O.K. ZUS płacony, wszystkie warianty, włącznie ze zgłoszeniem pracy w warunkach szczególnych, czego nie robią inni, to należy oddać Dyrektorowi M....wi. Tyle, jakieś Metrum, Budwak, Uran to nawet wskazanemu Dyrektorowi sznurówek u butów nie mogą wiązać, SMARKACZE, bez kompetencji. Polecam i pozdrawiam

wania36
@Rębacz 26.12.2016 13:59

...dokladnie tak jak piszesz...

Totalne dno brak kartek zarobki 1300 zł a jeżeli się zwolnisz nie dostaniesz wypłaty za ostatni miesiąc

Opin Ja.

Firma JPRG wygrała przetarg na przebudowę przekopu zachodniego na PNIóWKU.Ale przez niekompetencje dyrektora M .Firma niepotrzebnie traci pieniądze.Mimo wielkiego zaangażowania załogi,dyrektor M .prowadzi nierealne działania co do prowadzenia robót. Mimo ostrzeżeń ze strony dozoru i pracowników ,dyrektor uparcie brnie w zaułek. W dosłownym znaczeniu. Na chodniku obecnie są dwie przebudowy i od początku miesiąca sierpnia pierwsza przebudowa wykonała do 19 sierpnia 10 metrów a druga przebudowa nic.Załoga ostrzegała dyrektora o cieżkich i niebezpiecznych warunkach w ,,dzierkowania'' przebudowy ale P.dyrektor patrzy na papier i inaczej to widzi. Winnych szuka w śród załogi i stosuje represje już o mobbingu nie wspominamy.Uważamy że obecnie straty na dzień 22 sierpnia wynoszą około 35

hellboy

jo żech tam robi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wa straszno

jaco

ja także proszę o opinie, zarobki i terminy płatności w firmie jako górnik

kiki009

proszę o opinie JPRG jakie są zarobki i atmosfera w tej firmie

Zostaw opinię o Jastrzębskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych Spółka z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jastrzębskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych Spółka z o.o.