Opinie o Przedsiębiorstwo "EKO-BUD" sp. z o.o. w Żory

Przedsiębiorstwo "EKO-BUD" sp. z o.o.
counter
2 25 71 5 1

Czym Przedsiębiorstwo "EKO-BUD" sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Waldi Nowy wpis

uwaga na stanowiska kierowca/kurier.... Nie polecam 6tygodni trasy za marne 4780zł nie było mnie w domu półtora miesiąca i za taka kase sami mozecie zapi.... nieroby widziałem młodych co chodzili z cv nie przyjmujcie sie umowa zlecenie i pełna odpowiedzialnosc. Chłopaka okradli w hiszpani i co firma go ukarala sprawy sadowe itd... Masz stawac na stacjach beznzynowych tam gdzie sa kamery a czy masz sile dojechac to oni maja głeboko. Wiec zastanowcie sie

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Przedsiębiorstwo "EKO-BUD" sp. z o.o.?

Asia Nowy wpis

Czy w biurze tej firmy się dobrze pracuje? Chodzi mi także o współpracę między pracownikami

Czym Przedsiębiorstwo "EKO-BUD" sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Sw Nowy wpis
Kandydat
@Pytanie

Mnie także interesują opinie na temat tej firmy i o jakich zarobkach mówimy? Jako zwygly górnik

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Qlisty
Użytkownicy czekają na odpowiedź 383 dni.

Witajcie ,chce tam złożyć cv, pytanie mam realnie ile tam elektromonter z doświadczeniem za czorne szychty jest w stanie zrobić na rękę??

Preston

Witam polecam bardzo dobra firma szczerze żałuję odejscia z firmy warunki dobre płacą dobrze zawsze na czas kartki wyplacane najpóźniej 3go dnia miesiaca na karte PKO

Andrzej
@Preston

Skoro było tak dobrze, to czemu zdecydowałeś się odejść? Próbowałeś się orientować, czy jest szansa na ponowne zatrudnienie?

Preston
@Andrzej

Nie orientowalem się narazie i tak ciężko teraz z pracą z powodu pandemii nie ma nawet możliwośći zrobienia badań

Użytkownicy czekają na odpowiedź 413 dni.

Jaka sytuacja w firmie ? Polecacie ?

Nowy przyszły

Witam , mam zamiar przyjąć się do firmy. Chciałbym na Jankowice, jakie zarobki? I jak atmosfera w pracy? Przyznam ,że jest to dla mnie bardzo ważne. Pozdrawiam

@Nowy przyszły

W porównaniu z innymi firmami nieźle. płacą regularnie i to bardzo ważne.

Nowy przyszły
@remess

a czy są potem jakieś blokady , jeśli np chciałbym dostać się pod kopalnię?

Renata
@remess

Rzeczywiście, to ważna rzecz, bo różnie z tym w dzisiejszym czasach bywa, tak po prawdzie. @remess, wygląda na to, że jesteś nieźle zorientowany w sprawach firmy. Czy mógłbyś napisać jeszcze co nieco o dodatkowych benefitach oferowanych przez tego pracodawcę?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 468 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa Przedsiębiorstwo "EKO-BUD" sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Edyta

Na stronie internetowej Przedsiębiorstwo "EKO-BUD" znajduje się informacja, że firma poszukuje osób chętnych do pracy na poniższych stanowiskach: Górnik Górnik strzałowy Górnik kombajnista Elektromonter Ślusarz Technik górnik Technik elektryk Technik mechanik Pracownik niewykwalifikowany Szczegóły poszczególnych ofert, znajdziecie pod linkiem: http://ekobud.org.pl/Praca/praca.htm Czy ktoś z aktualnych pracowników podpowiedziałby czy warto złożyć cv?

Nex
@Edyta

Witam jestem zainteresowany przyjęciem pod tą firmą widzę że dawno nie było na ten temat żadnych komentarzy więc chyba nie jest źle rozumie że nie dostanę tego co w pgg ale z firm zewnecznym które świadczą usługi w pgg to firma jest godna uwagi czy szkoda na nią czasu dzięki za odpowiedź

Krzysztof
@Nex

Jakieś konkretne stanowisko zainteresowało Cię w związku z pracą w firmie EKO-BUD? Ciekawi mnie, czy masz jakieś konkretne wymagania.

Nex
@Krzysztof

Witam nigdy nie pracowałem pod ziemią więc na razie zwykła pomoc dolowa chyba była by idealna dla mnie

Edyta

@Ziga rozumiem Twoje emocje, ale proszę Cię byś pisząc w przyszłości na forum, nie zapominał o zachowaniu szacunku do innych osób. Nawet jeśli się z kimś nie zgadzasz, możesz swoje zdanie wyrazić w sposób nieobraźliwy. Mam jednak do Ciebie prośbę, byś pamiętając o mojej prośbie, wyjaśnił co miałeś na myśli. Czy chodziło Ci o to, że w tej chwili Przedsiębiorstwo "EKO-BUD" nie przyjmuje nowych pracowników?

Byly pracownik
@Edyta

Pani Edyto chodzi o to że wszystkie firmy mają podpisane umowy z PGG (tzn kopalniami) i nie moga podbierać pracowników firm , wiem bo też mi dzwonili z PGG i musiałem sie zwolnic z firmy żeby przejść pod Kopalnie , inaczej nie idzie.

Ziga

Eko trupy blokuja przyjecia pod kopalnie,stare dziady.

Edyta

@remess a na jaki okres podpisywana jest umowa? Po okresie próbnym przedłużana jest na czas określony czy nieokreślony? Czy do podstawowego wynagrodzenia Przedsiębiorstwo "EKO-BUD" oferuje premie lub benefity dla pracowników?

Edyta

@Pedro @Poldek a jakie interesuje Was stanowisko w Przedsiębiorstwo "EKO-BUD"? Może znajdują się tu aktualni pracownicy, którzy pracują w takich charakterze i wypowiedzą się na temat realiów panujących w firmie. @xx czy Przedsiębiorstwo "EKO-BUD" oferuje umowę o pracę? Jak wyglądają warunki zatrudnienia?

@Edyta

Wyłącznie umowy o pracę !!!

zzzzz

Jak tam zarobki w EKO -BUDZIE albo w EKO-Obłudzie (róbcie metry a kasy nima ) dalej tak jest ?

xx
@zzzzz

Od dwóch miesięcy jest nowa premia i jak jesteś w brygadzie, która robi metry, to wreszcie można dobrze zarobić.

Poldek

Jaką macie atmosferę w firmie? Warto starać się?

Pedro

Interesuje mnie praca w firmie ale zastanawiają mnie te wasze wpisy.

remess

W EKOBUDZIE nie pracuje Żyła!!

@remess

ale robi w pgg i można do niego podejść tumanie!!

Arek

O czym wy piszecie?

zignorowani
@Arek

O tym jakie problemy firma robi.

@Arek

dobrze wiesz!! więc nie udzielaj się kierowniczku Szol.c bądź Adamczy.k bo to zbędne.. narobiliscie gnoju i dobrze o tym wiecie. możemy się spotkać na konfrontacji hehe proponuję podział na rano :))

@Arek

niech ludzie wiedzą a że na rano wiekszosc, więc czemu nie? najlepiej wtorek gdyż w razie "w" można podejść do dyrektora żyły ;)

Zignorowani

Na jakiej podstawie firma dogadała się z PGG że nie można przejść pod kopalnię? Masz się zwolnić i 2 miesiące być bez pracy i dopiero wtedy mogą Cie przyjąć... Przecież na to powinny być paragrafy!

Josh
@Zignorowani

Dokładnie na Jankowice i Chwałowice nie ma możliwości się dostać . Niby Te dwie kopalnie mają zakaz przyjmowania ludzi z Ekobudu

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo "EKO-BUD" sp. z o.o. - Żory

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Przedsiębiorstwo "EKO-BUD" sp. z o.o.