Zakład Robót Inżynieryjnych - Czesław Kalyciok

Rybnik

Zakład Robót Inżynieryjnych - Czesław Kalyciok

Opinie o Zakład Robót Inżynieryjnych - Czesław Kalyciok

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad aplikacją do Kalyciok Czesław Zakład Robót Inżynieryjnych. Czy ktoś posiada jakieś cenne rady?

Kwass

Firma istnieje, nawet ostatnio szukali ludzi do roboty. Niestety nie wiem jakie są u nich warunki. Jeśli ktoś coś więcej wie, niech podzieli się wiedzą.

olo

Ha żadnych wpisów firma chyba nie istnieje:-)

olo

Witam ,prosze o opinie błych lub obecnych pracowników na temat zarobków (stawka godz na ręke) , terminowość wypłat ,itp dzięi . Pozdrawiam

olo

Ho ho ho firma obojętna,ani dobro ani zło

Zostaw opinię o Zakład Robót Inżynieryjnych - Czesław Kalyciok - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Robót Inżynieryjnych - Czesław Kalyciok