Jork.

Jak wobec tego kształtują się wynagrodzenia górników? Według informacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej średnie wynagrodzenie pracownika za rok 2016 (bez wypłaty nagrody z zysku) wyniosła ok. 6,5 tys. brutto. Natomiast wynagrodzenia członków zarządu przedstawiają się następująco: 60 tys. zł netto (prezes), 50 tys. zł netto (wiceprezes). Do tego dochodzi wynagrodzenie dodatkowe - trzymiesięczne wynagrodzenie netto rocznie. Spółka podaje również wysokość zarobków jakie w ubiegłym roku osiągnął prezes JSW Tomasz Gawlik - 743 066,67 zł, zastępcy: Artur Wojtków - 634 600 zł, Józef Pawlinów - 313 333,33 zł, Robert Ostrowski - 313 333,33 zł. TERAZ WIADOMO DLACZEGO ŚREDNIA PENSJA GÓRNIKA WYNOSI 6,5 TYS ZŁ....POZDRAWIAM WSZYSTKICH RYLI...

młody

Jastrzębie Zdrój to miasto dwóch opcji. 1. Albo masz plecy tatusia, wujka, dzadka, sąsiada, kolegi w JSW. 2. Albo nie masz znajomości w tym pseudo mieście i jesteś zmuszony do emigracji albo dojadzy do Czech.

Kandydat

Witam, Czy orientuje się ktoś o przyjęciach do działu mierniczego w kopalni JSW? Jest jakaś szansa?

praca

Pytanie czy wiecie gdzie osobiście można dać swoje CV na kopalnie zofiówka/pniówek? Jestem po kursie górniczym z dyplomem a wiadomo, że przez JSW kariera nie ma opcji sie dostać

Czek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.
Kandydat

Czy będą przeniesienia pracowników PGG pod SIG lub JSW?

Olka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.
Kandydat

Praca w magazynie knurów bądź szcyglowice jest jakas szansa bez znajomosci teraz duzo ponoc odchodzi na urlopy gornicze od konca lipca probowac czy dac spokoj? Bo miejsca juz pewnie zajete przez znajomości?

Misiek Nowy wpis

Witam mam pytanie zwolniono mnie dyscyplinarnia w maju zeszłego roku. Czy jest możliwość zablokowanej dyskietki i co zrobić z tym żeby ją odblokować.

Ciekawy

Które związki wg Was lepsze? ZZG czy Solidarność? Chcę się do jakichś zapisać. Które są pręzniejsze i więcej mogą w JSW?

MemoriaVetus
@Ciekawy

tylko Solidarność - sam się kiedyś od nich wypisałem i przeszedłem do ZZG, ale wróciłem z powrotem - tylko Solidarność ma siłę, jeśli trzeba by coś załatwić, chociaż oczywiście najlepiej, żebyś nie spowodował takiej sytuacji, w której trzeba będzie "coś załatwiać" :)

Bardzo ciekawe Nowy wpis
Klient
@MemoriaVetus

Nie dziwię się że was ludzie nienawidzą. Związki dają wam podwyżki, gdzie firma generuje miliardowe straty.... Kto za to zapłaci?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jojo
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.
Kandydat

Czy jest szansa dostać się na przeróbkę do JSW?

Derek
Kandydat

Witam czy ktoś mógłby potwierdzić ze w lipcu mają byc alokowani pracownicy PGG pod SIG.

@Derek

Nikt sami se tu rade domy

Olo

Czy ktoś wie będą jakieś przyjęcia i gdzie ewentualnie składać papiery bo te wypłaty pod firmą mnie wykończą.

John
Kandydat

Czy to prawda ze w lipcu maja byc alokacje pracowników PGG pod JSW?

@John

Nie prowda sami se tu domy rady

Jork.

ok
@Jork.

Jsw ok zarabiają na siebie ale tym z pgg powinni uciąć o 10 procent i zabrać 14 bo jak oni to widza rząd ma płacić im dodatkowe pensje plus wysokie wyplaty? Nonsens

Don debatom
@Jork.

Zamknac kopalnie ileż można dopłacać do tego syfu kto dziś korzysta z węgla??? Zamknac to panie Kaczyński szkoda pieniędzy na te buractwo

Elektryka prâd nie tyka
Kandydat

Witam, rejestrowałem cv o prace w JSW już jakiś czas temu ale bez echa :( gdzie polecacie uderzyć z papierami? Ktoś coś?

Czy JSW S.A zapewnia kartę multisportu?

Stefan

Witam. Chciałem się poradzić do jakich związków się lepiej zapisać, Solidarność czy ZZG? Które są najlepsze i najwięcej znaczą w JSW?

X
Kandydat

Cześć, chciałabym się dowiedzieć czy są jakieś przyjęcia kobiet na maskowanie, lampownie itp.? Jak to teraz czy cv składa się do Sigu?

Trzeba zlikwidować klimę siedzą nic nie robią ,sami protegowani ,kasują kasę .najwyższy czas przenieść to pod kopalnie i dać zarabiać ludziom co się na tym znają a nie tym którzy nawet nie są wyszkoleni w tym kierunku. Po podstawówkach

Karol

@mgm można tak zmieniać ?

MGM
@Karol

Jak się kierownik zgodzi czemu nie

Mgm

Witam czy byłby ktoś chętny na zmianę oddziału z GZL na MGM kopalnia Zofiowka ?

PUNK
Kandydat

Witam czy orientujecie się czy będą alokacje pracowników z PGG pod JSW?

@PUNK

Nie będzie sami sobie tu damy rade.

Xd
@PUNK

No właśnie że mają być. Już niedługo wszystko się okaże. Tylko co wtedy z pracownikami z Sigu ...

Ryl

Jaka kopalnia ?

@Ryl

Zofiówka / Pniówek

Miernik
@Just

Chcesz się przyjąć czy przenieść ?

@Miernik

Myślę o przyjęciu się

@Just

Podobno zakaz jest przyjmowania ludzi do górnictwa tak (usunięte przez administratora) unia zarządziła

Dep

Ryle, zwolniłem się z jsw w 2012r, pojechałem do Królowej. Czy jest jakaś szansa na powrót ??

Jony

Witam,chciałem się dowiedzieć jak wygląda praca w Oddziele wiertniczym na Knurowie i Szczyglowicach ? Obecnie pracuje na Bielszowicach i żeby wyciągnąć 4600 netto to muszę 6 czerwonych przepracować. Zarobki w kopalniach jsw są porównywalne? I czy jest szansa dostac się pod Jsw posiadając kwalifikacje wiertacza?

Gabrys
@Jony

Nie ma szans. Zostan sobie w pgg my tu cwaniakow nie potrzebujemy a jak już tylko przez sig odczekaj swoje jak inni.

Zostaw merytoryczną opinię o JSW S.A - Jastrzębie-Zdrój

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.