Opinie o JSW S.A w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy JSW S.A. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w JSW S.A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JSW S.A w Jastrzębie-Zdrój

Artur

Witam, dostałem propozycję zatrudnienia w jsw na 10 stawce zaszeregowania z perspektywą przejścia na 14 po 3 latach pracy. Czy ktoś może się wypowiedzieć ile mniej więcej na tych stawkach wynosi wypłata bądź pit? Stanowisko etatowe pod ziemią.

Jurek

Witam, koledzy jak to jest z tym Bziem? to normalna kopalnia bedzie czy nie ? (laznie itd.) . Poki co to przyjezdzam na Jas-Mos (tam wszystko zalatwiam) i potem autobusem na bzie? dostalem sie do SIG na Bzie mam 12 lat stazu , chcialem na Zofie czy Borynie i nie pyklo. Robie akurat w Czechach i nie wiem czy to dobry pomysl z tym Bziem. Przechodza pod JSW chlopaki z SIG Bzie?. Dzieki bardzo pozdro

Bubryk

Witam czy jeśli dostanie się karę nagany to wtedy zabierają Barbórkę i węgiel czy jak to wyglada?

Stasiu

Czy biora pracownikow pgg?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie JSW S.A? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Zainteresowana

Cześć, Do kogo bezpośrednio można uderzać w sprawie pracy w jsw ? Niestety cv można sobie składać przez stronę ile się chce , a mam wrażenie, że od razu w koszu lądują.. Kobieta po studiach, z doświadczeniem zawodowym, potrafiącą odnaleźć się w różnej pracy, kompetentna, godna zaufania, komunikatywna. Obecnie pracująca. Chciałabym zmienić pracę, ale wiem że bez znajomości to o pracy na jsw można pomarzyć (w każdej kopalni od lat..) . Nie mam nikogo kto mi załatwić. No to szukam, Dyrektora Głównego, albo Dyrektora Pracy. czy Panowie się pojawiają tu, albo chociaż ktoś znaczący ze Związkow Zawodowych??? :) wypijemy bruderszaft i zostaje w załodze :) mogę????

młody

Jastrzębie Zdrój to miasto dwóch opcji. 1. Albo masz plecy tatusia, wujka, dzadka, sąsiada, kolegi w JSW. 2. Albo nie masz znajomości w tym pseudo mieście i jesteś zmuszony do emigracji albo dojadzy do Czech.

@młody

Dokładnie tak to jest.Mam pytanie do kolegow po fachu chcę przyjąć się do Litnera na Zofiowce i szukam kogoś kto tam pracuje i dojeżdża z Cieszyna?

Bijdogory
@młody

Jestem pracownikiem JSW już od kilku lat i cieszę się, że mogę oglądać najnowsze technologie w polskim górnictwie węgla kamiennego. Obecnie największe wrażenie zrobiła na mnie technologia centralnego opylania pyłem ze spoiwa górniczego kopalni Bzie. Na dół szybem na Bziu opuszczane są tony spoiw które dzięki ręcznemu przeładunkowi ulegają uszkodzeniu na samym wlocie pod szyb i przez to roznoszone są przez prąd powietrza równomiernie po całej kopalni. Trochę ostatnio kaszle ale to nic. Bardzo ciekawą technologią jest zaczerpnięta żywcem z KGHMu eksploatacja z ugięciem stropu. Dzięki niej chodniki wydrążone w naszej nowej kopalni są już praktycznie całkowicie zlikwidowane 300m za frontem przodka. Kolejną wspaniałą inicjatywą jest system zakupów koleżeńskich. Kiedy na przykład na przodku potrzebujemy BKS, robimy zrzutkę i kupujemy go dla calej zmiany. Dla pojedynczego pracownika koszt niewielki ale w skali spółki pozwala to zaoszczędzić duże kwoty które potem inwestowane są w systemy kamer dolowych, które na tej innowacyjnej grubie spotykamy na każdym kroku. Umożliwiają dyrektorowi i służbom bhp utrzymać dyscyplinę wyjazdu załogi oraz egzekwować konieczność zasłaniania ust oraz nosa bez zbytecznych i męczących zjazdów do wyrobisk podziemnych kopalni. Nawet lepiej bo po ostatnich zjazdach zginęło nam parę kaczek…

XYX
@młody

Dzień dobry. Niestety to prawda. Kobieta po studiach inż . Dwa razy złożone dokumenty. Zero odzewu. Staż roczny jako planistka. Znam osoby, które są bez wykształcenia a dostały pracę po znajomości. Nie uczciwe. Wstyd.

Bez telefonu do sigu

Prawda

Była mieszkanka Jatrzębia
@młody

A nie jest lepiej przeprowadzić się do Czech?

Mp3
@młody

Tu masz rację mieszkam obok kopalni i nawet mam szkole w kierunku górniczym ale bez znajomości nie można się dostać. Połowa kadry na kopalni to plecaki nawet bez szkoły.Mamusia tatuś wujek ciocia załatwili dawniej to jeszcze łapówki brali za przyjęcie.

Jastrzebianin
@młody

Nie nazekaj na sjz... masz czyste powietrze....hanysy ci nie kopcą do okna... fajne drogi , w miarę wszystko jest jak na 80 tys miasto.... lepsze to niż swd czy te wiochy okoliczne

PASEK Z WYPŁATY ZAPYTANIE

Witam, czy na pasku z Knurów SIG zawsze jest premia motywacyjna? Ostatnio było 30 zł około do dniówki a w tym miesiącu nie ma? Jak wy mieliście

Pracownica JSW
@PASEK Z WYPŁATY ZAPYTANIE

Nie to forum to jest JSW a Sig ma inne forum na gowork;)

Kamila
@PASEK Z WYPŁATY ZAPYTANIE

A dasz znać czy są jakieś inne premie? Ktoś wyżej pisał o czternastce, każdy ją dostaje? Jak ogólnie warunki? Mąż myśli nad praca tutaj i fajnie byłoby się nie rozczarować ;))

Mlodyjswsa

Chłopy mam pytanie jak jest z 14 stką w wrześniu miałem alokację pod JSW i czy dostanę wypłacone za przepracowany okres. Do końca roku czy za cały rok tak jak Barbórkę zapis na umowie identyczny jak w przypadku barborki że trzeba pracować w grupie kapitałowej JSW wiem że kiedyś chłopaki dostawali za przepracowany okres więc jak jest teraz Pozdro !

Wydobycie

Witam mam pytanie czy ciężko jest zdać psychotesty na Knurowie i ile trwa takie badanie z góry dziękuję

Wiertacz

PANOWIE! JAKIE ZAROBKI WIERTACZA NA PNIOWKU?

Jak wyglądają stawki, które proponują pośrednicy do JSW? Orientuje się ktoś czy to prawda, ze w pierwszym miesiącu jest najniższa krajowa?

@Zainteresowany

Co masz na myśli? Jacy pośrednicy? Napisz coś więcej skąd info o pośrednikach? W czym oni pośredniczą?

Figo

Witam. Ile teraz można zarobić na przodku z dwiema sobotami na pniówku przy noszeniu żelaza czy przy budynku.... 5 lat dołu.

Zadowolony

Witam Jak sprawdzić ile zostało na karcie żywieniowej? pozdrawiam

Tex
@Zadowolony

Na portalu pracownika lub zainstaluj na smartfonie aplikacje PKO biznes

@Tex

Jakie jeszcze informacje macie na tym swoim portalu pracownika tak właściwie? na okresie próbnym już konto tam zakładają? i co do tej karty jak ona u was działa, doładowują na full czy może przejść kwota z poprzedniego miesiąca?

BudrykAU

Jak wygląda praca za elektromontera/elektryka? Są jakieś możliwości awansu, przy wyższym wykształceniu kierunkowym? Macie jakiś nowy sprzęt, czy wszystko średniowiecze? Szanse na dostanie się za kierownika/nadsztygara są nikłe? Modernizujecie rozdzielnice, stawiacie nowe? Czy tylko ciągnięcie kabli i mostkowanie żeby tylko jechało? Pozdrawiam

Kwk Szczygłowice TM-Sz jaki to oddział?

Nowy Pracownik jsw

Witam mam pytanie jak to jest z urlopem zdrowotnym gdzie to mogę sprawdzić?

Przyjety

Witam brać,mam pytanie jak wygląda szkolenie BHP w nocie w Knurowie?

Dawid gggg

Witam Są może przyjęci na kopalnie ?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w JSW S.A?

Ewel79

Nie ma żadnych rozmów kwalifikacyjnych. Masz odpowiednie znajomości i jesteś przyjęta, bez rozmów

@Ewel79

Czyli bez znajomości zapomnij.

@Nowy

Nie no to chyba niemożliwe, żeby dosłownie w każdym przypadku? Aż tyle "znajomych" jest, że im nie braknie?

Maciupki
@Nowy

Tylko po znajomości nawet ukończona szkoła w kierunku górniczym nie zagwarantuje Ci przyjęcia pod kopalnie .Na kopalni pracują w większości ludzie bez wykształcenia górniczego ale pracę załatwili po znajomości.

Ciekawski
@Maciupki

Taka właśnie jest prawda ????

Dawid

Jeżeli nie możecie się dostać do jsw zapraszamy do pg silesia. Kasa taka sama, socjal podobny a nawet ciut lepszy. Dozór jeden z lepszych w polskich kopalniach. Wszyscy życzliwy do siebie. Zapraszamy. :)

Bożena
@Dawid

Z czym taki lepszy ten socjal?

Motyl
@Dawid

No ciekawe bardzo. Pracowałem na tej kopalni i w życiu bym tam nikomu pracy nie polecił. Z tego co słyszałem to ludzie się sami zwalniają, to chyba za dobrze nie ma.

@Motyl

Całkiem poważnie piszesz o tych zwolnieniach? A dużo ich? Pytam, bo się zastanawiam skąd ludzi wezmą skoro podobno tutaj po znajomości jedynie można pracować

Zostaw merytoryczną opinię o JSW S.A - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w JSW S.A?

Zobacz opinie na temat firmy JSW S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JSW S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JSW S.A