Opinie o JSW S.A w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy JSW S.A. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w JSW S.A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JSW S.A w Jastrzębie-Zdrój

Karol

@mgm można tak zmieniać ?

MGM
@Karol

Jak się kierownik zgodzi czemu nie

Mgm

Witam czy byłby ktoś chętny na zmianę oddziału z GZL na MGM kopalnia Zofiowka ?

PUNK

Witam czy orientujecie się czy będą alokacje pracowników z PGG pod JSW?

Walek
@PUNK

Nie będzie sami sobie tu damy rade.

Xd
@PUNK

No właśnie że mają być. Już niedługo wszystko się okaże. Tylko co wtedy z pracownikami z Sigu ...

Just

Witam, Czy orientuje się ktoś o przyjęciach do działu mierniczego w kopalni JSW? Jest jakaś szansa?

Ryl

Jaka kopalnia ?

@Ryl

Zofiówka / Pniówek

Miernik
@Just

Chcesz się przyjąć czy przenieść ?

@Miernik

Myślę o przyjęciu się

Walek
@Just

Podobno zakaz jest przyjmowania ludzi do górnictwa tak (usunięte przez administratora) unia zarządziła

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie JSW S.A? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Dep

Ryle, zwolniłem się z jsw w 2012r, pojechałem do Królowej. Czy jest jakaś szansa na powrót ??

Jony

Witam,chciałem się dowiedzieć jak wygląda praca w Oddziele wiertniczym na Knurowie i Szczyglowicach ? Obecnie pracuje na Bielszowicach i żeby wyciągnąć 4600 netto to muszę 6 czerwonych przepracować. Zarobki w kopalniach jsw są porównywalne? I czy jest szansa dostac się pod Jsw posiadając kwalifikacje wiertacza?

Gabrys
@Jony

Nie ma szans. Zostan sobie w pgg my tu cwaniakow nie potrzebujemy a jak już tylko przez sig odczekaj swoje jak inni.

praca

Pytanie czy wiecie gdzie osobiście można dać swoje CV na kopalnie zofiówka/pniówek? Jestem po kursie górniczym z dyplomem a wiadomo, że przez JSW kariera nie ma opcji sie dostać

Janek
@praca

Bez znajomości nie wejdziesz. Kropka

Apaele
@praca

CV tylko w formie elektronicznej, i poprEs sig. Innej drogi nawet z najszerszymi plecami nie ma, w sigu trzeba odbębnić chociaż te pół roku aczkolwiek z reguły jest to dluzej

krol
@Janek

pomówienia są karalne

ICE Man

A kiedy Zarząd zrobi porządek z pijanymi sztygarami którzy głupieją i wydzwaniają potem po przodkach i każą robić nie stworzone rzeczy. Gdzie jest BHP? Jakieś kontrole trzeźwości. Przecież to jest paranoja żeby osoby dozoru byky (usunięte przez administratora) Sytuacja dotyczy Knurowa

krol
@ICE Man

Zostaw informację w dziale BHP, napisz do dyrektora, WUG, OUG - ZRÓB COŚ, a nie wylewaj żale na forum, gdzie i tak mało kto zagląda

Witam, Chciałbym rozpocząć pracę w górnictwie (najlepiej ze względu na lokalizację na KWK Pniówek bądź Budryk) jestem po technikum logistycznym, niestety na tą chwilę nie posiadam żadnych kwalifikacji, uprawnień, kursów związanych z górnictwem, czy są tu osobę które mogą mi polecić firmy pod którymi najlepiej rozpocząć swoją "przygodę" z górnictwem, doradzą co i jak...

Wiertacz

Chłopy nie orientujecie sie czy są przyjęcia do oddziału w4

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w JSW S.A?

Spider

Całe na konto

Pmt Silesia
@Spider

Witam wszystkich, pracuje na PG Silesia na przeróbce, pytanie czy są przyjęcia u was?

Eric

Witam. Mam pytanie o tzw inspektorów dołowych. Od czego zależy ilość zjazdów na dół w m-cu? Np. czy 4 czy 12? Czy Ci inspektorzy mają też dodatkowy urlop zdrowotny (5 lub 8 dni, zależnie od stażu pracy)

Seba

Witam. Pracuje ktoś jako metaniarz pomiarowiec w jednej z Jastrzębskich kopalń? Miałbym parę pytań...Bo chcę się przenieść.

Konkurs bhp

Witam. Czy jest tu osoba która otrzymała nagrode z losowania miesiecznego z konkursu bhp i jest mi w stanie powiedzieć kiedy i jak takie nagrody wypłacana? Pozdrawiam

Tom

Dlaczego w jsw knurow i szczygłowicach zrobili pracownikom płytkowe testy na covid-19 A nie zrobili im wyrazów z gardła tak jak na innych kopalniach?

Pjoter

Wymazy 97% skuteczności o ile dobrze pobrane, płytki 80 kilka %, hajs z tarczy się musi zgadzać panowie... Byle robota była

GORNIK

Jaka wypłata na wentylacji? I jaka praca?

Kto

Witam jaka atmosfera w oddziale szybowym KWK Pniówek?

Górnik PG Silesia

Witam brać górniczą. Chciałbym się dowiedzieć czy jest jakakolwiek możliwość przyjęcia do was ? Bo nasza kopalnie zamykają w przyszłym roku. 3 lata doświadczenia mam na brygadzie remontowej (odział taśmowy )

on

Czy słyszeliście coś o tym ze ta te miesiące co byl postoj lub ktoś był na kwarantannie ma być wyplacany węgiel do wypłaty w mniejszej kwocie? Ponoć w pgg cos z tym węglem kombinują wie cos ktoś?

Toż to roż
@on

Masz napisane na portalu jsw jak bd wypłacany węgiel więc jaki problem?

Lolo

Czy wiadomo kiedy będą przyjęcia?

Zostaw merytoryczną opinię o JSW S.A - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w JSW S.A?

Zobacz opinie na temat firmy JSW S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JSW S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JSW S.A