Opinie o JSW S.A w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy JSW S.A. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w JSW S.A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JSW S.A w Jastrzębie-Zdrój

Xyz

Witam, orientujecie się na ta chwile jakie są zarobki na magazynach ZWP?

Pracownik JSW
@Xyz

Całkiem przyzwoite:)

Xyz?
@Pracownik JSW

Tzn?

Majk
@Xyz?

Średnio wychodzi się ok 5k miesięcznie.

Girl
@Xyz?

Wszystko zależy czy jesteś inspektorem czy na stanowisku robotniczym; ile masz lat pracy i karty górnika. Na zarobek składa się kilka czynników dlatego każdy ma inaczej;)

Xyz

Dzięki :)

Bruno
@Majk

:) Może brutto i to nie wszyscy;)

Majk
@Bruno

Ja tam mam, trzeba się było uczyć a nie kamieniami na szkołę rzucać.

Xd
@Majk

No tak... po twojej wypowiedzi widać jak się intensywnie uczyłeś ... Dla ciebie aż stworzyli oddzielny system plac ;) Nic tylko pogratulować ...

UGABUGA
@Xyz

A jakie są wynagrodzenia w biurze szkoleń ?

Sztajger

Siema jest szansa dostac się do pracy na kwk Pniówek bezpośrednio nie przez SIG Obecnie pracuje w kwk ruda w md1 11lat chcę się przenieść ze względu na dojazd mieszkam w gminie Hażlach i mam 65 km do pracy pozdro

Pjoter
@Sztajger

Z racji dojazdu polecam Ci KWK ROW, ew Silesię. Pod KWK Pniowek będzie ciężko, o bezpośrednim przejściu możesz pomarzyć jak nie masz szerokich pleców.

Sztajger
@Pjoter

Dzięki,a przez SiG lub na zofiowke?

Pjoter
@Sztajger

Przez SiG przy odrobinie checi z Twojej strony możesz mieć i Pniowek w zasięgu. Wszystko od Ciebie zależy, co i jak już tu nie raz było pisane, zachęcam do lektury.

Szaryczlowiek
@Pjoter

A 2iesz może kiedy będą przyjmować?

Czy można w JSW S.A liczyć na jakieś dodatki?

Jsw

Ja można węgiel , 13,14,wczasy , dodatek dnia górnika , premię , auto,mieszkanie, opłacone media, dofinansowanie do wesela ,i działkę rekreacyjną.????

Mieczysław

Ma ktoś informacje jakąś odnośnie wypłaty węgla??? Kiedy i czy w ogóle? Pozdro

Solidarnosc

Nie będzie. Kryzys jest.

Żłop
@Mieczysław

Fajnie na grubie je generalnie ściema kaj idzie i wiela idzie te pora rur ewentualnie do woza wciepać i szychta robota mażeń żyć nie umierać

tara
@Mieczysław

ale serio wolisz zapytac tu niż w biurze?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie JSW S.A? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Walek

A czy dług od spółki Z0.0.

Ziutka

Na oddziele Md4 to jest sanatorium nic lebry nie robią ławki-leżanki porobione na głównych obstawach i jeszcze narzekają kpina

ziutek
@Ziutka

chętnie się zamienię na inny oddział, chętny? chłop za chłopa

Pelek

Witom was ryle. Metan juz downo walnył wom w łeb tażke ni ma miejsca na wirusa

Ws

Pod jaka firma polecacie pracę na Zofiówce?

Na Boryni wszystko ok ale dlaczego narażają chłopaków z szybowego którzy i tak są najbardziej że wszystkich dlaczego dlatego że nikogo oni nie obchodzą są 3 poz. po 1dnym sygnaliście na poziomie plus 2ch na nadszybiu to pytanie po co (usunięte przez administratora) ich wszystkich trzymią do 13,30 a nawet do 14stej jak nikogo na dole nie ma bo wszyscy są wyjechani niby 6h po to zrobiono żeby zmiany się nie zasklepiały a koledzy z szybowego zasklepiaja się z ludźmi którzy przyszli na 14stą do pracy maskownia lampownia pełna łaźnie pełne śmiech na sali mam nadzieję że któryś zawiadomi sztab oraz spółkę oraz inne organy bo to jest naprawdę świństwo jak można tak postępować z łudź którzy też mają rodziny i mają dla kogo żyć i zawsze ktoś na nich czeka. Powodzenia chłopaki

@Adam

A prezes pisze że wszystko jest ok to jak to się ma naprawdę?

@Adam

Jak tak bardzo się boisz to bier się na lquattro. Przez wypisywanie takich obelg i.... Dioto skoszaruja kopalnie i będziesz baranie na postojowym siedział. Jak uważasz że jest źle i nie dość bezpiecznie to miej jaja i idź z tym do dyrekcji a nie takie pierdoły wypisujesz. Ja uważam że kopalnia robi wszystko co jest możliwe by ograniczyć i zmniejszyć ryzyko zarażenia. Powinni takich jak Ty wyłapać i wypieprzyć na przymusowe postojowe pozdro.

Jak ktoś Ci ktoś skoszaruje zad to możesz iść na LQuatro I...Dioto ;P

@Adam

Przeczytaj sobie na stronie Jsw. Właśnie przeczytałem że się wezmą za takich jak Ty za oczernianie pracodawcy bohaterze. Jak bym chciał iść na l4 to bym poszedł ale nie chce bo uważam że jest bezpiecznie. Jak byś nie zrozumiał to Ty jęczysz i narzekasz czyli Ci nie pasuje i czujesz się zagrożony wiec wyd..upiaj na L4 opiekę czy cokolwiek a nie piszesz info (usunięte przez administratora).

Pajacu naucz się czytać ze zrozumieniem co kolega napisał jak widać to fachowiec z Ciebie od łopaty i kilofa ale nie dał bym ręki sobie uciąć może i może o wody zahaczyłeś i kto tu kogo obczernia (usunięte przez administratora) napisane jest jak jest a ty już pod szybem 11.15 żeby tylko 1wszą wyjechać bo co to za temp jak musze 4rtą wyjechać masz 6h to zamknij ten (usunięte przez administratora) ryj i sie nie wypowiadaj bo zapewne bedziesz 1wszy który ucieknie na l4 jak coś będzie ale oby nie było to te chłopaki będą walczyć do końca żeby taki (usunięte przez administratora) jak ty mógł wrócić do pracy szkoda że nie masz odwagi (usunięte przez administratora) !!!

Zwiazkowiec

Wyplaty Wegiel podobno przeniesione. Napewno ich nie bedzie w kwietniu

Mały

A i jeszcze jedno ludze co maja goraczke wracaja do roboty bo byli na urlopach i nikt tego nie kontroluje kolega na boryni robi wczoraj wrucil chłop po 4dniach urlopu mial goracze zle sie czul po 4dniach wrucil doroboty źle wam nie życzę ale to co sie tsm dzeje popchnie was do katastrofy beda sie zarażać pod hskiem jeden drugiego i cale rodziny

Mały

Czepiacie się wegla to zabiezcie tym co niechca go dostawc sa tacy co przez korona wirusa zony potracily prace i taka gotowka hest im potrzebna bo jak kopalnia zaczni na postojowe wywalac to zobaczymy jak bedzedzecie gadać zobaczycie 2500na kacie i sie bedzecie wieszać

Alek

Miejmy nadzieje ze zarząd jsw pójdzie po rozum do głowy i zawiesi wypłatę „węgla”. W obecnej sytuacji glupotà byłoby wywalać kasę na dodatki, jeśli nie wiadomo jak będą wyglądały najbliższe miesiace.

Zuzanna
@Alek

@Alek, dla kogoś kto nie pracuje na kopalni Twój wpis nie jest jasny. Chodzi Ci o rekompensaty za utracone deputaty? Wyjaśnisz mi, jak to działa?

Jorgi
@Alek

Co nie którzy czekają na te pieniądze baranie właśnie dlatego ze przez ten wirus mogą potrzebować takiej gotówki, mają dzieci na utrzymaniu i kredyt i co ty na to?chyba nie robisz na grubie to ci nie zależy na tym ale nic nie sugeruj jak się ciebie to nie dotyczy!!!

@Alek

Węgiel musi zostać wypłacony, to są Nasze pieniądze. Chcesz dobrowolnie się zrzec to zawsze jest taka możliwość, chyba że czujesz że na niego nie zasługujesz jako pracownik, to co innego. Grasz w kulki w robocie węgiel widujesz w wagoniku przed grubą. Sam bym Ci nic nie wypłacił.

Vigor
@Paweł

Chyba właśnie takich miał na myśli, nam sie należy : P powiem szczerze ze wg mnie JEŚLI była by taka potrzeba to należałoby zawiesić narazie wypłatę. A tak nawiasem, chyba ktos złe planuje swoje kredyty, skoro musi liczyć na wegiel zeby go spłacić.

marian.ur@wp.pl

Mam pytanie w sprawie wywozu z KWK Boryna miału a na fakturze jest węgiel.To nadaje się do Prokuratury.

@marian.ur@wp.pl

Bardzo dobre pytanie

@marian.ur@wp.pl

Ja bym się cieszył na miejscu kopalni, sprzedaje gorszy sort w wyższej cenie. Myśl gościu co wgl piszesz.

Księgowy
@Paweł

Następnym transportem zamiast 40 ton miału, wyjedzie 40 ton węgla.Kuma małpeczka.

@Księgowy

Wychyl głowę zza ekranu, nic nie wiesz o zyciu. Dzwoni ale nie wiesz gdzie. Dostajesz z tego dole?

Misio

Czy ma ktos sprawdzone informacje Kiedy będzie wypłacany węgiel. Jedni mowia ze przed swietami inni ze do konca Kwietnia a jeszcze inni ze jest kryzys i ze nie beda placic wogole

jarek
@Misio

650mln zysku i kryzys?

Irys
@jarek

Chłopie, mysl trocha do przodu. Widzisz jako teraz je sytuacja, to moze lepi narazie nie wypłacić węgla a niech nom daja normalne wypłaty. Czy należysz do tych, dejcie mi bo mie sie należy a jutro mie *** obchodzi.

@jarek

????

nowy

Napiszcie ktoś, jakie firmy pracują pod JSW? Chodzi o firmy dołowe. Pozdrawiam

dsdsd

Witam, chciałbym pracować jako wiertacz. Kończyłem technikum na profilu energetyka, lecz zawaliłem egzamin praktyczny do którego ponownie nie podchodziłem. Aktualnie pracuje jako magazynier. Robiłem papiery na ślusarza w CK Awans i czekam na wyniki. Jaka jest najkrótsza droga do podjęcia pracy jako wiertacz?. Kiedyś składałem podanie na ZOK II ale niestety nie zostałem przyjęty, czy są jakieś inne pokrewne firmy się w tym specjalizujące?. Pozdrawiam miłego dnia

Energetyk

Witam wszystkich, chciałbym zapytać jakie firmy zajmują się zwałowiskiem na KWK Budryk? .

Henry

Jakie firmy pracują na powierzchni co robią ile zarobią?

Okon

Czy idzie jakoś dostać się do zwp na magazyny?zarobki jakie tam są wie ktoś?

Girl
@Okon

ZWP to też jest JSW - kiedyś logistyka. Warunki - fajne (węgiel, barbórka, czternastka, kartki, socjal, zyski jak są), praca też fajna:) Dostać się jest ciężko aczkolwiek nowi też przychodzą - każdy sobie tam pracy szanuje i pracuje do emerytury. CV przez formularz na stronie albo osobiście na rozmowę w sprawie pracy bym się umówiła;)

Zainteresowana
@Girl

Z tymi próbami umówienia się na rozmowę w sprawie pracy jest strasznie ciężko.. wiem coś o tym.

Chmurka
@Girl

Czy w biurze w zwp jsw tez sie dostaje te dodatki?

Chmurka
@Girl

Czyli dostaja wyplaty plus wszystkie dodatki górnicze jak na kopalni w zwp jsw? Czy jest szansa sie dostać?

@Chmurka

Nie mieli kartek choć miało się to zmienić. ZWP to jedna z najważniejszych komórek JSW - dbają o zaopatrzenie, przetargi itd. Szanse są zawsze choć dostać się jest naprawdę ciężko.

ZIUTKA
@Okon

Cześć, jakich mniej więcej zarobków można się spodziewać w JSW ZWP, jeśli chodzi o pracę w biurze szkoleń? Czy osoby tam pracujące mogą liczyć na dodatki do pensji? Co powiecie o atmosferze wśród dziewczyn pracujących w szkoleniach?

Zostaw merytoryczną opinię o JSW S.A - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w JSW S.A?

Zobacz opinie na temat firmy JSW S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JSW S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JSW S.A