Opinie o JSW S.A w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy JSW S.A. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w JSW S.A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JSW S.A w Jastrzębie-Zdrój

Ratownik Górniczy na nowej umowie jak to w końcu jest? No właśnie.... Cokolwiek jest czy nie ma totalnie nic? Jak to wygląda?? Proszę o wyczerpujące odpowiedzi

Maluyt

Czesc Ile wynosi premia regulaminowa?

Stefan

Witam. Chciałem się poradzić do jakich związków się lepiej zapisać, Solidarność czy ZZG? Które są najlepsze i najwięcej znaczą w JSW?

Oo
@Stefan

To sa robotnicze zwiazki ,czytaj.robotnik.ma.robić silne.zwiazki.mają lekarze i pielegniarki.mogą ci pomóc .np.paczke dostac albo na wyjazd jechac jakas pikiete to jest ich rola .albo pismo.napisac o przeniesienie ale musi sie zgodzic dyrektor ,Moim zdaniem Solidarnosc lepsza bo trzyma.z.Rzadem ZzG wywodzi sie z ubieglego systemu ten ustroj juz upadl i nie wroci .wszystko zalezy od twojego kierownika

Ktoś

Witam czy ciężko jest się przenieś z oddziału mechanicznego na oddział GKT kopalnia Budryk i gdzie najlepiej się udać by to załatwić

Ktoś 2
@Ktoś

Kopalnia Jas bzie tam potrzebują

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie JSW S.A? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Szaikan

Pytanko mam, pracuję w pgg 9 lat ale chciałem się przenieść do JSW na Knurów albo Szczygłowice. Ktoś wie czy jest taka możliwość? Ale od razu pod kopalnie, mam kilka uprawnień i pracuję na oddziale zbrojeniowym.

Jerzy

Wital szukam kogos kto jezdi stabilniena 1 zmiane na kwk pniowek z okolic skoczow ustron wisla by ktos mial miejsce dam na paliwo prosze o kontakt pod numer 575798083

Parafianek
@Jerzy

A na amortyzację samochodu ? słyszał o amortyzacji ?

Jerzy
@Parafianek

Chciałem dać na całość paliwa.To mało?

Kominiora

Siema mam szybkie pytanie jakie szychty w ksrg macie pisane szukam kogoś z kopalni Borynia na nowej umowie jak tam wygląda

Czy JSW S.A zapewnia kartę multisportu?

Koleszka

Tak

Jedźnazświatło

Chopy czy wy wiecie jakie są zarobki na powierzchni "przeróbka" Sig a potem Jsw?

Czek

Czy będą przeniesienia pracowników PGG pod SIG lub JSW?

Misiek

Witam mam pytanie zwolniono mnie dyscyplinarnia w maju zeszłego roku. Czy jest możliwość zablokowanej dyskietki i co zrobić z tym żeby ją odblokować.

Ciekawy

Które związki wg Was lepsze? ZZG czy Solidarność? Chcę się do jakichś zapisać. Które są pręzniejsze i więcej mogą w JSW?

MemoriaVetus
@Ciekawy

tylko Solidarność - sam się kiedyś od nich wypisałem i przeszedłem do ZZG, ale wróciłem z powrotem - tylko Solidarność ma siłę, jeśli trzeba by coś załatwić, chociaż oczywiście najlepiej, żebyś nie spowodował takiej sytuacji, w której trzeba będzie "coś załatwiać" :)

Bardzo ciekawe
@MemoriaVetus

Nie dziwię się że was ludzie nienawidzą. Związki dają wam podwyżki, gdzie firma generuje miliardowe straty.... Kto za to zapłaci?

Jojo

Czy jest szansa dostać się na przeróbkę do JSW?

Derek

Witam czy ktoś mógłby potwierdzić ze w lipcu mają byc alokowani pracownicy PGG pod SIG.

Walek
@Derek

Nikt sami se tu rade domy

Olo

Czy ktoś wie będą jakieś przyjęcia i gdzie ewentualnie składać papiery bo te wypłaty pod firmą mnie wykończą.

John

Czy to prawda ze w lipcu maja byc alokacje pracowników PGG pod JSW?

Walek
@John

Nie prowda sami se tu domy rady

Jork.

Jak wobec tego kształtują się wynagrodzenia górników? Według informacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej średnie wynagrodzenie pracownika za rok 2016 (bez wypłaty nagrody z zysku) wyniosła ok. 6,5 tys. brutto. Natomiast wynagrodzenia członków zarządu przedstawiają się następująco: 60 tys. zł netto (prezes), 50 tys. zł netto (wiceprezes). Do tego dochodzi wynagrodzenie dodatkowe - trzymiesięczne wynagrodzenie netto rocznie. Spółka podaje również wysokość zarobków jakie w ubiegłym roku osiągnął prezes JSW Tomasz Gawlik - 743 066,67 zł, zastępcy: Artur Wojtków - 634 600 zł, Józef Pawlinów - 313 333,33 zł, Robert Ostrowski - 313 333,33 zł. TERAZ WIADOMO DLACZEGO ŚREDNIA PENSJA GÓRNIKA WYNOSI 6,5 TYS ZŁ....POZDRAWIAM WSZYSTKICH RYLI...

ok
@Jork.

Jsw ok zarabiają na siebie ale tym z pgg powinni uciąć o 10 procent i zabrać 14 bo jak oni to widza rząd ma płacić im dodatkowe pensje plus wysokie wyplaty? Nonsens

Don debatom
@Jork.

Zamknac kopalnie ileż można dopłacać do tego syfu kto dziś korzysta z węgla??? Zamknac to panie Kaczyński szkoda pieniędzy na te buractwo

Elektryka prâd nie tyka

Witam, rejestrowałem cv o prace w JSW już jakiś czas temu ale bez echa :( gdzie polecacie uderzyć z papierami? Ktoś coś?

X

Cześć, chciałabym się dowiedzieć czy są jakieś przyjęcia kobiet na maskowanie, lampownie itp.? Jak to teraz czy cv składa się do Sigu?

Trzeba zlikwidować klimę siedzą nic nie robią ,sami protegowani ,kasują kasę .najwyższy czas przenieść to pod kopalnie i dać zarabiać ludziom co się na tym znają a nie tym którzy nawet nie są wyszkoleni w tym kierunku. Po podstawówkach

Zostaw merytoryczną opinię o JSW S.A - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w JSW S.A?

Zobacz opinie na temat firmy JSW S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JSW S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JSW S.A