Opinie o JSW S.A w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy JSW S.A. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w JSW S.A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JSW S.A w Jastrzębie-Zdrój

Lol

Plecy i tylko plecy ciężko się przyjąć beż znajomości niestety.

Czy dalej trzeba iść pod sig by dostać się pod kopalnie?

Swen

Wejdźcie na goworka Pg Silesia. Co za banda (usunięte przez administratora)w tam robi.

Dlaczego w magazynie w kopalni Szczyglowcie mężowie załatwiają prace a ktoś obcy nie dostaje jej. O co tu chodzi znajoma ma Wtym roku załatwioną tam prace czekając aż jedna babka pójdźie na emeryture mąż który tam pracuje załatwia jej

Załatwiacz
@Monika

A co żal Ci pupkę ściska? To chyć się roboty :)

Zofia
@Załatwiacz

Ja się zastanawiam czy takie pytanie powinno być kierowane do pracowników? Z takimi problemami to się chyba do góry trzeba zgłosić?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie JSW S.A? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Przyszły ryl

Cześć mam pytanie odnośnie zarobków na kopalni zofiówka (pod firma) - Na jakie dodatki mogę liczyć - czy jest szansa za po 2-3 latach dostał bym się na Jsw

Fafek

Wy, ryle, górniki itp te żołądki macie chyba jakieś inne. Wam ciągle jest mało. Dać wam 100 tys na miesiąc i wiecie co? Też będzie mało :D niby ciężko pracujecie tylko potem na emeryturze ze świecą szukać emerytowanego hutnika, budowlańca tylko.... Kogo? Dorabiającego ryla :D

Haha
@Fafek

Teraz 14stke im (usunięte przez administratora) to płaczą jak dzieci a mi innym kolegą z pracy z wypłaty jebli po 1500 zł a oni ryczą że z 14stki bo im się należy a innym niee taka mentalność tych ludzi

Fafek
@Haha

To żebyś widział jak eks górniki dorabiają na emeryturze i skamlają o złotówkę więcej do godziny ;D ludzie bez honoru i bez jaj

Bożena

To tam się tak dobrze zarabia? :) No to powiedz więcej koniecznie, pochwal się :D

Mam pytanie o prace w JSW Wsparcie Produkcji, jak wygląda atmosfera w tej firmie relacje wśród pracowników i czy warto tam aplikować? Obecnie pracuję w innej firmie ale pomyślałam o JSW a nie chciałabym zmienić na gorsze. Z góry dzięki za Wasze opinie.

Erman
@Ania

jak chcesz aplikować do Zakładu Wsparcia Produkcji? Są tama jakieś oferty pracy? Wiesz coś?

@Erman

Niestety nie wiem czy są przyjęcia w necie co prawda nic nie ma ale planuje wysłać tam CV.

Były pracownik ZWP
@Ania

ZWP to są magazyny - place składowe na każdej kopalni albo biurowiec na ul. Towarowej w Jastrzębiu-Zdroju. Atmosfera jak w każdym zakładzie pracy- zależy gdzie i na jakich ludzi trafisz. Na magazynach w większości praca fizyczna i nie zawsze lekka dla kobiet (zależy który magazyn), zaś do pracy w biurowcu nie tak łatwo się dostać ;). Generalnie ani tu ani tu nie ma przyjęć .

Erman
@Były pracownik ZWP

Nie tak łatwo się dostać do ZWP do biura, to słyszałem, ale powiedz mi, z czego to wynika? Nie, to nie pytanie retoryczne:) jakim cudem dostają się tam młodzi ludzie, skoro nie było tam przyjęć w ostatnim czasie. Znajomi znajomych tam pracują i dostali tam pracę ledwo po studiach, z niewielkim bądź żadnych doświadczeniem poza górnictwem, ludzie 20-to kilku letni, a żadnych ofert pracy nie było

@Ania

Nich nie da wysyłanie naklepie po znajomości jak mój kolega załatwia zonie

@Były pracownik ZWP

A wiesz jaka jest opcja przejścia czy awansu z tego magazynu do biurowca właśnie?

Aneta88

Witam. Mógłby mi ktoś udzielić informacji czy jest szansa dostać pracę w biurze na Budryku? Czy tylko znajomości? Może ktoś się orientuje jakie wogole są tam zarobki? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź. Pozdrawiam wszystkich:)

@Aneta88

Tylko znajomość kolega czeka aż babka z magazyn z knurówa pójdzie na papierku i załatwił żonie przyjęcie

@On

Miało być aż pójdzie na emeryture

Pikolo
@On

Nudny jestes. I straszny ból (usunięte przez administratora) masz. Życie. Znajomości masz albo nie.

Zofia
@Pikolo

Czyli z tymi znajomościami tutaj to prawda i niektórzy normalnie to akceptują?

Pikolo
@Zofia

A gdzie ich nie ma ?

Mikołaj
@Pikolo

I uważasz że to normalne? Tak powinno to funkcjonować?

Ryl

Płacą zyski w tym roku czy nie? Wiecie coś na ten temat.??? Mamy maj a tu cisza

Lolo
@Ryl

W lipcu płaca

Agata
@Lolo

O, na jaką kwotę możecie liczyć tak mniej więcej? Pewnie to fajny dodatek.

Olka

Praca w magazynie knurów bądź szcyglowice jest jakas szansa bez znajomosci teraz duzo ponoc odchodzi na urlopy gornicze od konca lipca probowac czy dac spokoj? Bo miejsca juz pewnie zajete przez znajomości?

@Olka

Nie .jedna idzie niedługo na emeryture i mąż już załatwia zonie tam pracę więc niema szans

tasF

Witam, czy ktoś mógłby w skrócie opisać jak wyglądają badania lekarskie przed przyjęciem do pracy na dół? Mam małą wadę wzroki i nie wiem czy to przejdzie, z góry dzięki i pozdrawiam!

Elktryczek

Cześć. Powiedzcie mi jeżeli jako elektryk mam przychod roczny około 130 000zł jest szansa taki uzyskać w jsw pod ziemia oczywiscie mowa o elektryku.

@Elktryczek

W jsw napewno nie:) w kghm na komrze jako elektryk spokojnie ponad 140tys a na odzziele sporo wiecej;)

Matematy
@Elktryczek

Jesli w obecnej firmie twój staly roczny dochod w przeliczeniu na miesiące to ponad 10tys nie przekraczają 11. Zostań tam gdzie jestes..

Elektryczek
@Matematy

W 2021 zarobiłem ok 145000 brutto. W JSW mozna liczyć na podobny zarobek jako elektryk na przodku bądź w ścianie?

@Elektryczek

160k na Pniówku

Elektryczek

Jako nadsztygar? ????

@Elektryczek

Elektryk na przodku

@Marek

To zarobki elektryka w JSW lepsze jak w KGHM.

W przodku dochodzą do 200k

@Marek

Elektryk na przodkach w JSW do 200k? To juz jest fajny zarobek. W KGHM na pezodkach gdzies do 160k.

@Michał

Elektryk w przodku 160k a chłopaki jak się sprężą to dobijają do 200k. Linter na taśmie z kartkami i wszystkimi weekendami płaci 8 miesięcznie a nie daje żadnych dodatków w postaci 14 pensji, Barbórki i deputatu

@Michał

To jako mechanik w kghm praktycznie tyle miałem...

@Marek

Ze wszystkimi weekendami? ... masakra to nie zarobek

@Luk

Elektryk w kopalniach KGHM jest najsłabiej płatny, jeśli chodzi o oddziały wydobywcze. Mówi się, że elektryk siedzi na kamieniu i nic nie robi, a wyglada to całkiem inaczej.

@Michał

Skąd ja to znam ;) ludzie lubią gadać co im slina na język nasunie ;) wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ,tak to się mówi;) mechanik też.. nic nie robi tylko słonecznik dłubię i pali fajkę hehe

XXYZ

Gdzie się udac żeby dostac prace w biurowcu w jsw? Solidarność?

Witam jak się zmienia oddział jakie badania trza zrobić może ktoś zmieniał i się wypowie ?

Anon
@Zainteresowany

Kolego najlepiej za pomocą związków napisać prośbę o przeniesienie i oni to załatwia przez dyrektora, możesz też na własną rękę wtedy musisz pisać prośbę do kierownika i musi się zgodzić on i szef działu, jak dostaniesz zgodę to w dziale zatrudnienia dają Ci obiegówkę gdzie musisz tylo isc po 5 podpisów: kierownik oddziału gdzie chcesz iść, kierownik oddziału teraźniejszego, koordynator ochrony danych osobowych, zakładowy koordynator bezpieczeństwa informacji, centralna komora narzędziowa jak będziesz mieć te podpisy to zanosisz to spowrotem do działu zatrudnienia i od daty przeniesienia jaka masz na obiegówce robisz na innym oddziele, badań nie musisz robić na nowo

Achim

Jaki procent wynagrodzenia pracodawca odkłada na PPE w JSW?

Rejent

Witam, która kopalnia najlepsza jeśli chodzi o zarobki pracowników niefizycznych?

Nie ryl

Wy mówicie o kwocie brutto cz ty netto?

Robok

Czy jest to prawda że pracownicy z pbsz z poziomów czyli przodków mają przejść pod JSW? Coraz więcej się o tym słyszy a pbsz cisz nic nam o tym nie mówi. Jest to jakaś plotka?

Albert
@Robok

Wątpię

Jojo

Witam jaką firmę polecacie na kopalniach JSW?

Ratownik Górniczy na nowej umowie jak to w końcu jest? No właśnie.... Cokolwiek jest czy nie ma totalnie nic? Jak to wygląda?? Proszę o wyczerpujące odpowiedzi

Zostaw merytoryczną opinię o JSW S.A - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w JSW S.A?

Zobacz opinie na temat firmy JSW S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JSW S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JSW S.A