JSW S.A

Pawłowice

Opinie o JSW S.A

z tego co wiem to nadal normalnie funkcjonują, jest stabilność w firmie i póki co nikogo nowego nie szukają

Drwal85

Dodam jako pierwszy opinie o tej kopalni :) ma u mnie ocenę 6 za to, jaki pożądek tam Panuje! organizacja 9 na 10 ale myślę ze wszystko idzie dopracować i będzie 10 na 10. Ale czy ta opinia mi w czymś pomoże, staram się od dawna dostać pod ta kopalnie i nici. Prze pracowałem tam 7 miesięcy pod firmą. i odszedłem z wiadomych przyczyn. Może ktoś przeczyta tą wiadomość co będzie mógł mi pomóc w rekrutacji :)

Zostaw opinię o JSW S.A - Pawłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JSW S.A