Opinie o Przedsiębiorstwo Eko-Jas Sp. z o.o. w Żory

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Eko-Jas Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Eko-Jas Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Eko-Jas Sp. z o.o. w Żory

Szczery Anonim

Moja opinia jest dla ludzi,którzy chcą zacząć pracę w górnictwie albo przejść do innej firmy... Omijajcie firmę Eko-Jas z daleka. (usunięte przez administratora) i przekręty a pracownik traktowany jak sztuka byle był zjazd. W ostatnim czasie fala zwolnień i to pracowników ze stażem kilku a nawet kilkudziesięcio letnim. Pracownicy oszukiwani na każdym kroku...przykład (W lutym 2023r było ogłoszenie, w którym była mowa że bony są po 45zl a faktycznie bony były po 30zl), następnie płaca według ogłoszenia od 6000brutto a faktycznie?? Jedni dostają nawet po 2,500 na rękę. Warto zauważyć że firma prawdopodobnie ma swój regulamin niezgodny z kodeksem dlatego że potrafią powiedzieć że nie ma u nich czegoś takiego jak urlop na żądanie albo np. Pracownicy przeskakują zmiany nie mając 11-stu godzin przerwy co także jest niezgodne. Urlopy daje tylko kierownik o ile da i o ile nie ma minusów a nie tak jak wszędzie że sztygar zmianowy więc przykład( jeśli ktoś pracuje na nockę i mu coś wyskoczy popołudniu to musi załatwiać tylko z kierownikiem) Jeśli chodzi o oddział Pniówek na rannej zmianie w zasadzie bez zmian, jest to stała zmiana ze stałymi ludźmi , a niektórzy nawet nie zjeżdżają tylko siedzą Sobie w komorze mimo że są minusy. Generalnie ocena 1 to za wysoka ocena. Moja opinia jest wiarygodna i uczciwa. W tej chwili każda inna firma na rynku górniczym jest lepsza pod każdym względem więc polecam omijać Eko-Jas dalekim łukiem jeśli nie chcecie Sobie zmarnować kariery .

Szczery do bólu
@Szczery Anonim

Moim zdaniem firma sumienna, nigdy nie zalegająca z wypłatami. Płacę poprawiają się z roku na rok, kierownictwo również bez zarzutu. Nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii o tej firmie. Ja zmieniłem pracodawcę, ponieważ dostałem się pod kopalnię, ale pracę w firmę wspominam jako bardzo pozytywny okres w moim życiu.

Zapytanie

Jaktam, Barbórka będzie wypłacona jak w każdej innej firmie górniczej ?

Ciekawy
@Ryl

To znaczy, że jako budowlańcy pracujecie na powierzchni a nie jak górnicy na dole ?

Marcin Nowy wpis

Jakie zarobki na start proponują nowo przyjętemu i, ile idzie zarobić? Praca ciężka?

Pracownik Nowy wpis
@Marcin

Na początek z 2900 dostaniesz wypłaty szału niema

Zeno Nowy wpis

A później ile

Maciek Nowy wpis

Piszą, że są u nich posiłki profilaktyczne, a do tego 50 zł za dniówkę i świadczenia z Funduszu Socjalnego. To z ogłoszenia, i za robotę dla górników w 3-zmianowym systemie pracy. A co ze współpracownikami i przełożonymi? Na ile łatwo ułożyć tu sobie dobre relacje?

Wyszukałem na portalu, że zatrudnią teraz pracowników niewykwalifikowanych do (usunięte przez administratora) na dole KWK Zofiówka i KWK Pniówek, ale nie wiem jakie wymagania stawiają i czy bym się nadawał. Jakich konkretnie kwalifikacji oczekują? Z tego co się orientuję to zapewniają posiłki profilaktyczne i świadczenia z Funduszu Socjalnego. Jakieś jeszcze dodatki się trafiają?

Szczery Anonim

@Szczery Anonim

Odradzam każdemu tej firmy ciagle dozór robi ludziom pod górkę ,chcesz wolne to zapomnij nie dostaniesz ani od kierownika ani od nadsztygara bo ciagle minusy mają , a ludzie odchodzą cały czas bo za takie pieniądze nikt robić nie będzie ,dozór powinni zmienić bo niektórzy to piją sobie kierownik również ,godzina 13 ludzie siedzą na dole a kierownik ludzi na dole zostawia każe im siedzieć a on sobie na powierzchni siedzi ,niedługo ta firma się skończy! Nie polecam !

Dużo ludzi odeszło? Jedno, co zauważyłem, że jest kilka ogłoszeń. Na hydraulika mógłbym spokojnie aplikować. Piszą o umowie o pracę i 3 600 - 6 000 zł brutto. Sądzisz, że te 6 000 zł brutto jest tu realną kwotą? Co ma wpływ na wysokość pensji zasadniczej i kiedy bym otrzymał UoP na czas nieokreślony?

Szczery do bólu
@Szczery Anonim

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Przedsiębiorstwo Eko-Jas Sp. z o.o. na stanowisko Praca dla kierowcy kat C? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Zapytanie

Jaktam, Barbórka będzie wypłacona jak w każdej innej firmie górniczej ?

@Zapytanie

Wiem, że w innych jest, tylko ciekawe, czy tutaj również? Można też się dowiedzieć, jaka to kwota?

Ryl

W tej firmie niema żadnej barbórki wypłacanej ,ponieważ ta firma jest zarejstrowana jako firma budowlana a nie górnicza

Ciekawy
@Ryl

Nie polecam tej firmy ,jedna z najgorszych firm na Pniówku ,nowoprzyjęty jak przyjdzie to ledwo 3 tyś zarobi za cały miesiąc jedna wielka porażka,odradzam każdemu pracy w tej firmie dozór średni(usunięte przez administratora)

Edzia

A ta kasa te 3 tys to jest dla nowej osoby, ale tylko na start? Czy po okresie startowym ona rośnie? Może to właśnie kasa na początek tylko? Wiecie czy po np. pół roku już jest pierwsza podwyżka?

Antośka

Witam, mąż wysłał firmie aplikację na stanowisko kierowcy c+e. Odnośnie zarobków podanych w ogłoszenia 6500-10000 zł, ile można liczyć wynagrodzenia na początek współpracy? Praca tylko na terenie kraju. Po ile h dziennie jeździcie? Jakiś premii też można się spodziewać?

aaa

Zarzucili sieci i liczą, że wpadnie w nie hydraulik z doświadczeniem. Co w takim razie uznane może być za adekwatne doświadczenie i czy weryfikuje się faktyczne umiejętności? Co więcej, wymieniony zakres wynagrodzenia, od 3600 do 6000 zł / m-c, to zależy od praktyki, czy jeszcze co innego decyduje?

Czy w firmie Przedsiębiorstwo Eko-Jas Sp. z o.o. można pracować zdalnie?

Ta firma dłużej nie pociągnie ,przyjmują nowych ludzi którzy po czasie odchodzą nikt za takie śmieszne pieniądze nie będzie pracował ,byle się prezes pieniędzy na tych ludziach dorobi a ludzi ma gdzieś zamiast dźwignąć wypłaty było by inaczej ,kierownictwo to jest porażka straszna nie wspomnę o (usunięte przez administratora) w pracy to już swoją drogą ,nie polecam tej firmy nikomu szkoda zdrowia człowiek się nie liczy dla tej firmy ważne ze komuś się pieniądze zgadzają tam u góry

Wiktoria

Ile dokładnie wynoszą te śmieszne pieniądze, najniższa krajowa? Kto wprowadza taka nerwowa atmosferę w pracy, to jakieś konkretne osoby czy ogólnie z atmosferą tu kiepsko?

@Wiktoria

Ani nie jest to najniższa krajowa stawka 12zl brutto co to jest? Śmieszne pieniądze jeszcze w tych czasach jak inflacja jest wszystko takie drogie weź za takie pieniądze wyżyj ..porażka premia jest ruchoma kierownik za nic obcina premie .. atomsfere kierownik wprowadza i wyżywa się na ludziach nic z nim załatwić się nie da ,zamiast zjeżdżać na dół to siedzi na powierzchni ,masakra jednym słowem ..

Wynosi 2500 zł -3000zł Kierownik pan zaj

Alicja

Pojawiło się ogłoszenie dla pracownika sezonowego. Stawka podana została jako 15zł za h. Orientujecie się czy dochodzą do tej podstawy jeszcze jakieś premie? Czy to już sztywno określone warunki? Jaka umowa jeżeli chodzi o taką sezonowa pracę w tej firmie?

Obeznany

Ta firma to zawsze był (usunięte przez administratora). Pracowałem tam kiedyś, był to stracony czas, praca za (usunięte przez administratora) To chyba jedyna firma górnicza, która nadal żyje w mentalności lat 90-tych kiedy pracownicy firm górniczych zjeżdżali na dół w trampkach a wynagrodzenia były kilkukrotnie niższe niż pracowników zatrudnionych przez kopalnię. Ta firma jest jak skansen lat 90-tych kiedy wykorzystywanie ludzi było na porządku dziennym. Pan prezes, nie jest tak naprawdę prezesem, nie jest decyzyjny, chodzenie do niego po podwyżki nie ma sensu. To żaden prezes tylko człowiek, którego jedynym zadaniem jest dostarczenie co miesiąc do właścicieli firmy faktury. Płacenie za pracę na dole w warunkach zagrażających życiu za minimalną krajową w tych czasach to jest po prostu (usunięte przez administratora)

Benek

(usunięte przez administratora) a nie firma,wypłaty dno,płace minimalne w górę a tu nawet aneksu do umów nie ma!Ceny w górę a wypłaty w dół,tylko emerytą to pasuję.A jak chcesz podwyżkę to cie zbywają!Kierownik to też osoba nie nadająca się na swoje stanowisko,zero prezencji,mój świętej pamięci 80 letni dziadek lepiej się ubierał niż on!Urlopu nie dostaniesz,gadają idź na L4,urlopu na żądanie nie uświadczysz,bo mają swój kodeks pracy i u nich czegoś takiego nie ma!Za pracę w niedziele brak zetki,mają swoje wewnętrzne przepisy,firma totalne (usunięte przez administratora)!Wszystko to dotyczy rejonu Pniówek

Kłyza
@Benek

No dokładnie porażka to co się dzieje na Pniówku wypłaty słabe ,chcesz wolne to kierownik wymyśla ze nie ma wolnego bo minusy są prosić się musisz zeby wolne dostać a i tak nie dostaniesz ,porażka to jest odkąd nowy kierownik jest nie nadaje się na to stanowisko ,kartki po 30zl a wszystkie firmy po 50 zł tak jak kopalnia ... chyba będzie musiał PIP się zająć tą firmą i zrobić porządek

@Kłyza

My sobie możemy pisać a ci prezesi i tak to mają gdzieś bo wolą ufać tym siedzącym w biurze(pniówek) niż pracownikom co tam pracowali lub pracują. Ważne że kasa od jsw się im zgadza a pracownikom ochłapy, ważne żeby latarników się zgadzało!

@Kłyza

Maiło być latarnikowi a nie latarników

@Benek

To nie dostaliście wyrównania do minimalnej czy chodzi o to, że mieliście więcej niż minimalna i nie podnieśli? Są w ogóle jakieś podwyżki tutaj czasami czy ciągle zarabia się tyle samo? To jak jest rozwiązywana kwestia urlopów skoro nie możecie ich brać? Przepadają?

@Wiktoria

No przez tyle co tu robiłem to ani razu podwyżki nie dostałem ,dopiero jak człowiek postanowił się zwolnić to prezes zdecydował się coś im dać ,ale szczegółów nie znam

B...

Nie polecam, od zeszłego roku firma totalne (usunięte przez administratora)! Sami (usunięte przez administratora) wędrujący po zmianacha potem donoszą p. Z.

@B...

A skąd taka kultura pracy tutaj? :(

Cinek
@B...

Nie polecam tej firmy ,najlepiej zmieńcie kierownika bo to porażka jest

@Cinek

A do kierownika co masz, że to sugerujesz? :/

@Alicja

To nie polecicie pracy w tej firmie ??

@Polok

Ja sama nie wiem, a jemu widać, że kierownictwo nie leży, ale chyba w firmie to nie jest wyznacznik wszystkiego?

Cinek
@Polok

No Kierownik wogóle się nie nadaje na to stanowisko nie da się nic załatwić chcesz wolne to nie dostaniesz z nim cokolwiek ciężko załatwić ,trzeba będzie zrobić porządek w tej firmie

Mon
@Alicja

Odpowiem kochanej pani tak,w firmie ludzie uciekają gdzie tylko się da ,wypłaty są słabe ,kierownik po każdym krzyczy ,nie da się z nim nic na spokojnie załatwić zawsze jest jakiś problem ,podwyżki dać nie chcą (bo nie ) jeśli ktoś jest na tyle zdesperowany żeby pracować w tej firmie to zapraszamy ,rura na plecy i 5 km z buta ???? ,dozór nje potrafi załatwić transportu wysyłają zwykłego szarego pracownika na którego ludzie spod kopalni maja wywalone ,jeśli chodzi o narzędzia to tez z tym jest problem a najlepiej niech ktoś kupi ze swoich pieniędzy (słowa kierownika ) poprostu to trzeba zobaczyć ,nowi co przyjdą to zaraz odchodzą bo nie będą pracować za takie grosze ,dużo osób odejdzie z końcem tego roku ,a czarne chmury się pojawiają nad ta firma pozdro

Kłyza
@Alicja

No a dziwi się Pani mało kto chce pracować za takie pieniądze i proszenie się o podwyżki ile osób odeszło i odchodzą i odchodzić będą bo zero podwyżek stawka minimalnie 13/14 zł brutto śmiech na sali , kartki po 30zl dalej , kierownik nie powinien być na tym stanowisku bo nie umie zarządzać tym wszystkim .. przepracowałem w tej firmie trochę i nie polecam ..a już podobno Państwowa Inspekcja Pracy ma się tym zająć słyszałem bo dużo osób ma już dość tego co się dzieje

Polok

Witam jest mi ktoś w stanie powiedzieć czy WARTO iść do pracy w eko jas i czy da się zarobić?

Aleksandra
@Polok

A ogólnie na jakie stanowisko chcesz się starać?

@Aleksandra

Stanowisko slusarz pod ziemią na Zofiówce

Artur
@Polok

Zarobki są pewnie zależne od doświadczenia. Ty ile lat już jesteś w zawodzie?

Koleś
@Artur

Tu trzeba mieć doświadczenie. Bez nie przyjmują.

@Koleś

Skoro trzeba to ilu letnie? Nie ma żadnego stanowiska, gdzie by przyjęli bez?

@Polok

W eko oknach więcej zarobisz bo ludzie stad tam idą ,mam nadzieje ze pomogłem

maros
@Alicja

przyjmują wszystkich,nawet bez doswiadczenia,do lintera tak samo

@maros

Tak jak pisze maro dwie ręce dwie nogi sprawne i kręgosłup ????,i jesteś idealnym kandydatem na te stanowisko

@63

I tacy pracownicy serio ich tak zadowalają? A jest tu coś na czym w ogóle im by zależało w takim razie?

@Alicja

Zaliczył bym do tego nie brania urlopu ,kierownik go nie lubi dawac ,a jak zbliża się czas „wybierania starego urlopu to sam cię na niego wyślę

Młody
@Polok

Da się zarobić jak robisz weekendy fajna praca i i spoko załoga jest na pniowku każdy szanuje każdego ale zawsze by mogło być lepiej wiadomo

@63

No z jego perspektywy to pewnie problem bo mu wszystko się pewnie dezorganizuje. Ale też chyba nie przesadzajmy, jak ktoś będzie potrzebował to raczej da normalnie? Swoją drogą jeśli faktycznie dochodziłoby do sytuacji, w których komuś osobiście by przyznawał to te osoby fajnie jakby miały to jakoś dodatkowo wynagrodzone...

Mon
@Alicja

Chcesz wolne musisz zrobić weekend tak to n ta chwile działa

@Mon

To w ogóle nie ma opcji wziąć normalnego urlopu w terminie, który odpowiada pracownikowi? Np żeby wyjechać na wakacje?

MON
@Wiktoria

Na wakacje normalnie dostaniesz ,oczywiście tez trzeba z dużym wyprzedzeniem poinformować o określonym terminie ,bo jesli będzie za dużo osób na ten sam termin to ciężko będzie dostać ten urlop na wakacje ,a jeśli chodzi o normalnym urlopie jest ciężko ,i przeważnie tak jest ,ze trzeba przyjść w weekend do pracy ,albo jeszcze kierownik tak wymyśli żeby przyjść na inna zmianę ;)

Artur

Według Ciebie atmosfera nie jest najmocniejszą stroną firmy. Ziutek wspominał, że zarobki są na dobrym poziomie. Napisz, co o tym myślisz i czy wysokość wypłaty Cię satysfakcjonuje?

Sali
@Artur

Atmosfera nie jest najmocniejsza strona tej firmy dlatego ze pracują ta osadzeni ,i to głównie przez nich jest tak a nie inaczej ,co do zarobków ,jak dla mnie szału nie ma,jeśli zrobis 3 niedziele wraz z sobotami to te 4 Tys faktycznie idzie zarobić ,ale obecnie nie ma tych dni co można sobie dorobić ,wiec ta wypłata jest taka słaba jak na takie warunki w jakich się pracuje pod ziemia ,mam nadzieje Ze pomogę nie którym :)

Yhm
@Sali

Kiedyś w ,,ogródku'' w barze na Pniówku przeczytałem że...lepiej (usunięte przez administratora) ciasto mieszać jak tam robić.

Krystian

Czy Emerytów górniczych tesz przyjmują

Krystian68wojcik@com,pl

Chcę pracować

Rekrut

Czy są obecnie przyjęcia? Na jakie zarobki mogę liczyć.

zainteresowany

Może ktoś mi podpowie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje lub przynajmniej planuje w najbliższym czasie?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Eko-Jas Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Eko-Jas Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Eko-Jas Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Eko-Jas Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Eko-Jas Sp. z o.o.