Przedsiębiorstwo "Eko-Jas", spółka z o.o.

Żory

Opinie o Przedsiębiorstwo "Eko-Jas", spółka z o.o.

x

Nie polecam. Śmieszne pieniądze za ciężką pracę pod ziemią. Jedynie dla masochistów chcących nosić na plecach 140kg rury za niewiele ponad minimalną.

Zibi

Krótko i konkretnie. Stawka na początek 7,90 brutto za pracę pod ziemią, praktycznie podwyżek brak, ludzi się traktuje jak tanią siłę roboczą. A Prezes konkretnie pyta: Pan tu przyszedł pracować, czy zarabiać? Sami więc, oceńcie, czy warto.

ppp

spoko

Napisz jak wspominasz pracę w Przedsiębiorstwo "Eko-Jas", spółka z o.o. i czy dobrze traktuje się tam pracowników. Pomóż innym podjąć decyzję.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo "Eko-Jas", spółka z o.o. - Żory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo "Eko-Jas", spółka z o.o.