Opinie o Przedsiębiorstwo Eko-Jas Sp. z o.o. w Żory

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Eko-Jas Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Eko-Jas Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Eko-Jas Sp. z o.o. w Żory

Jak tam robota na pniowku przy noszeniu rur w eko jas i jak zarobki tam 1800 netto tak jak kolega pisze to masakra zenada normalnie bo nie wiem czy podejmowa. Tam prace w tej firmie prosze o jakas odp. Jak zarobki i atmosfera i praca??

Kliczko 2019
@Nowy

Jak myślisz, jaka ma być atmosfera skoro zarobić uczciwie nie można?

Brynol
@Kliczko 2019

To mówisz ze(usunięte przez administratora)

Kliczko 2019
@Brynol

Jak niewolnicy praktycznie za grosze harówa

Byly Praca

Babki w biurze konfidetki smierdze i firma za 1800 zl na miesiac wstyd (usunięte przez administratora) chanba..zamknac ta meline szmaty i (usunięte przez administratora) z biura ..

Jan

Żadna praca nie chańbi ale płaca za pracę w tej firmie jest hańbiąca.

Kristofer

Na całej jastrzębskiej podwyżki o 7 procent dla każdego zatrudnionego od 01.01.19 tzn. podobnie jak w zeszłym roku. Czy prezes i szpica firmy związanej z branżą postąpi podobnie czy przemilczy temat na następnych kilka lat udając że wszystko jest ok

Olo
@Kristofer

Właśnie kiedy bo to prawda

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Przedsiębiorstwo Eko-Jas Sp. z o.o. na stanowisko Praca dla kierowcy kat C? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
x

Nie polecam. Śmieszne pieniądze za ciężką pracę pod ziemią. Jedynie dla masochistów chcących nosić na plecach 140kg rury za niewiele ponad minimalną.

hans
@x

dokładnie jest tak jak napisałeś rury 100 i 150 za 8.60h plus premie żenada

Ciekawski

Jak tam po Barbórce ? Czy nadal jest to jedyna firma górnicza, która nie wypłaca barbórki górnikom ? Z tego co pamiętam jak przychodził grudzień niby-prezes (były pracownik wydający narzędzia z magazynu) udawał że jednak nie jest to firma górnicza.

qwqw

Czy prezesem firmy jest Andrzej W.?

@qwqw

Tak

Koral
@qwqw

Tak mozesz uciekac xd

Śmieszna ta firemka

Za stawki, które proponuje ta firma to kobiety już nawet nie chcą pracować w marketach i są wakaty, tak że Panowie proponuje zatrudnić się w Biedronce, zarobicie więcej niż na dole w tej firmie

Artur

@Obeznany, może napisałbyś jaka jest atmosfera w pracy? Masz dobre relacje ze współpracownikami i przełożonym? Czy prócz wynagrodzenia można liczyć na jakieś dodatki w postaci pakietu socjalnego lub szkoleń. Pracodawca gwarantuje na stabilne zatrudnienie i umowy długoterminowe? Nie tak dawno firma szukała niewykwalifikowanych robotników. Czy obecnie są prowadzone rekrutacje na tego typu pracowników? Czekam na Twoją opinię.

Jasiek

Cały problem w tym, że ma płacić za uczciwą pracę a tak niestety nie zawsze jest!!!

Zażenowany

Jakto nie płaci za leżenie ? To za co płaci temu bezczelnemu niby-prezesowi ?

Tonik

Jeśli ktoś sądzi, że firma będzie płaciła za leżenie to jest w błędzie. !

@Tonik

Niech płaci uczciwie za prace i nikt narzekał nie będzie.

Artur

@Patryk, aplikowałeś CV? Udało się może odbyć rozmowę rekrutacyjną? Ktoś ma jeszcze informacje o Eko Jas? Podpowiecie jakie są zmiany w firmie? Jaka panuje atmosfera?

@Artur

Jaką rozmowę kwalifikacyjną, nic nie potrzebujesz, możesz mieć skończone przedszkole i nie mieć połowy mózgu, wystarczy że zgadzasz się na noszenie ciężarów na dole za najniższą krajową, podpisujesz umowę i do roboty. Jak się będziesz dobrze spisywał to może za jakieś dwa lata dostaniesz jakąś stówę podwyżki.

Wiesiek

Dno całkowite na paniowki, pracowałem tam trzy miesiące i przeszłem do linter mining tam przynajmniej da się zarobić dwa razy tyle. Pozdrawiam prezesa i kierownika z pniowka (może już przestał pić)

Patryk

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

stary ryl

kiedyś pracowałem w formie. z poczatku było ciężko ale po kilku miesiącach kierownik docenił moja cięzka pracę i dodał wyższą premię i tak co pare miesięcy. po kilku latach nie zchodziłem poniżej 3 tys. z dwoma sobotami. ale trzeba cięzko pracowac a nie tylko bąki zbijać i cwaniakować.

xXx
@stary ryl

Stary rylu matematyka nie kłamie w przeciwieństwie do ciebie, miesiąc ma przeciętnie 30 dni a nie jak w twoim kalendarzu 40, tydzień 40rbh co daje miesiecznie średnio 168rbh a nie jak u ciebie 300rbh pozdrawiam wszystkich którzy umieją liczyć 8,6+80 procent premii wyjątkowo dla przychlastów x168rbh 1800 na ręke. Chcesz więcej to se zrób 300rbh/mc.

Zibi
@xXx

stary ryl, pewnie mówi o brutto swojego zarobku, bo z tym to bym się zgodził. A wszystkim niedowiarkom radzę zadzwonić i zapytać za jaką stawkę obecnie przyjmują (7,90 zł/h brutto) + premia na początek 45%, później zależnie od tego czy się komuś "służy jak pies" czy nie, to około 80%. Łatwo więc policzyć, kalkulator płac znajdziemy w Google. Większość jednak z nas (na szczęście już tam nie pracuję), ma dopłatę do najniższej krajowej. Ciekawe co na PIP?

@stary ryl

Żenada 6 łikendów i będzie 3000

Jarek

Jeśli jest tak źle to zawsze można zmienić firmę!!

Mlody
@Jarek

hahaahaha nawet w niej pracy nie rozpocząłem, nie będzie mnie "ktoś" poniżał proponując taką stawkę. Piszę "ktoś", bo tam nawet nie ma z kim rozmawiać, taki "Zarząd".

Artur

@uj Przypominam, że jesteśmy na forum publicznym, zobowiązuje to do używania kulturalnego języka. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin @Mlody Czy stawka to na pewno 8,60 brutto za godzinę? Nie dochodzą do tego premie? Pytam, ponieważ jeśli tak jest to jest to kwota poniżej płacy minimalnej.

Młody
@Artur

na 100% 8,60 zł/h !!!! do tego dochodzi premia. Jeśli to, nie daje najniższej krajowej, czyli 2100 brutto, to pracodawca dopłaca do najniższego wynagrodzenia, bo taki ma obowiązek. Efekt tego jest taki, ze dostajesz na rękę najniższą krajową netto.

Znający temat

Przyzwyczaili się w okresie przemian, że łatwo się żeruje na ludzkiej pracy, wtedy jeszcze tam ludzie przychodzili do pracy bo innej nie było, natomiast w tych czasach taka propozycja to jak napluć komuś w twarz, w każdej budce w hot-dogami zarobisz więcej niż w tej firmie tyrając w ciężkich górniczych warunkach, nosząc ciężary bo głównie na tym ta praca polega. Mam nadzieję, że niedługo Pan Prezes z powodu braku pracowników sam zabłyśnie na rynku pracy, zobaczymy na ile jego wycenią, gdy będzie musiał coś naprawdę zrobić.

Mlody

Przyjęcia, są cały czas, bo nie ma chętnych za ta stawkę, czyli 8,60/h

uj
@Mlody

:D to jest dramat kur.... chłopaki dajcie sobie spokój z tym gównem, za taką stawkę to wole truskawki zbierać na polu. W 99 % firm produkcyjnych dostaniesz 2k na rekę bez weekendów i nic nie ryzykujesz i nie będą jechali po tobie jak po szmacie zjebani sztygarzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Eko-Jas Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Eko-Jas Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Eko-Jas Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Eko-Jas Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Eko-Jas Sp. z o.o.