Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ,,Topaz"

Międzyrzecz

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ,,Topaz"

go

zatrudnienie tak dużej liczby osób świadczy o sporym rozwoju.. Zwłaszcza, że poza Międzyrzeczem, firma ma wiele filii w okolicach Warszawy, znam jeden sklep i widzę, że ludzie są z pracy zadowoleni. Podejrzewam, że jednak sklep od sklepu może się nieco różnić

nieznajoma

nigdy wiecej topaz ludzie odradzam

Kleo

Odradzam gorąco.Pracowałam tam ponad rok.Mój partner 3 lata.Wymusili na nas spłacanie manka bez naszej zgody i rozprawy sądowej.Zapłaciliśmy dla świętego spokoju.Kiedy odchodziłam z pracy.Wypłata za pełny miesiąc nie wpłynęła na konto tylko została zagarnieta przez pana [usunięte przez moderatora].Uważajcie na nich

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ,,Topaz" - Międzyrzecz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ,,Topaz"