Opinie o JSW S.A w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy JSW S.A. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w JSW S.A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JSW S.A w Jastrzębie-Zdrój

Krupniok

Witam, orientuje się ktoś czy w JSW wymagają dyplomu technika przy przyjęciu żeby pracować jako elektryk p/z czy nie przywiązują do tego uwagi i wystarczą uprawnienia elektryczne? Mam 2 lata doświadczenia jako samodzielny elektryk.

@Krupniok

po pierwsze to dostaniesz sie do sigu a potem jsw, po drugie to nie i po trzecie musisz miec znajomosci

srb
@Krupniok

Jak chcesz być elektrykiem to musisz mieć skończoną szkołę w tym kierunku elektryczną. Potem praca w sig a następnie masz szanse na pracę w jsw. Możesz spróbować złożyć podanie na kopalnie ale na cuda nie licz. Uprawnieniami z powierzchni możesz sobie podetrzeć tyłek są nie ważne na dole. Musisz porobić jakiś czas jako pomocnik elektryka(człowiek od czarnej roboty) i jak się wykażesz to skierują cie na kurs i egzamin WUG potem zatwierdzenie przez głównego elektryka kop. Do tego kurs na obudowy przeciwwybuchowe i inne dodatkowe uprawnienia i już będziesz sam śmigał po kopalni. Elektryka na kopalni nie jest taka prosta bo jak coś napochosz to od razu prokurator wisi nad tobą. To nie jest powierzchnia i zawód ten jest ciężki(odpowiedzialny) i cudów nie zarobisz w porównaniu z rylami. Jak mosz mocno psychika to wal śmiało.

Elektron
@srb

Na jakiej kopalni takie wymagania mają? Wg obecnych przepisów z 2011r wygląda to trochę inaczej.

srb
@Elektron

Przepisy przepisami a życie wygląda inaczej. Tak wygląda ścieżka którą trzeba pokonać na kop.Knurów-Szczygłowice.

Elektron
@srb

Nieprawda, szkoła, SEP lub URE, rok stażu robisz DEx i jesteś elektrykiem dołowym.

Witam, aplikuje na stanowisku górnika. Jakie badania trzeba przejść żeby się dostać na dół, bez żadnego konkretnego stanowiska. Badania takie jak do zwykłej pracy czy jakieś specjalistyczne się przechodzi?

Część chłopaki mam pytanie ile mogę zarobić na powierzchni na początku? Proszę was o normalne odpowiedzi nie chamskie pozdrawiam (Zaznaczę że moja kobieta nie pozwala mi pracować na dole)

Neo
@Tomek

Twoje pytanie jest bardzo ogólne, gdzie na powierzchni, na jakiej kopalni,jaki staż pracy masz ogółem

borys

Mam pytanko czy ktoś wie kiedy będą przejscia z sigu pod jsw jakies info ?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie JSW S.A? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Leszno
Lukier

Moga się tom dostoć na gruba?mom juz 10 lat w piekarni przerobione.czy to już nie ty czosy?

Sztygar
@Lukier

Jaa chopie dawaj piekarze dobre chłopaki i kwiaciarze też fajne chopy

Wowra

Co wyście z tym Shrek stonoga gadacie widziałem na necie jak jesteście mądrzy to odradzam słuchania tego podstawionego ułoma to (usunięte przez administratora) i robi wszedziej zamęt.

Rzeźnik

Zapomniałem dodać że beda wom szynki wedzil na dole

Rzeźnik

Czy przyjmują masozy kiełbas rzeźników bo już mom dość tego i chca iść na kopalnia?

Obiektywny

Zapraszam do wypisywania się ze związków po reportażu w TVN24. JSW to tylko szczyt góry lodowej czym niżej tym gorzej, więcej pyskow do jednego koryta. A korytko coraz chudsze. Anty solidaruchy anty zzg anty motowidlo (tfuuu SLD) brak mi słów na to wszystko

SRS
@Obiektywny

Pytanie brzmi czy ryle coś z tego zrozumieją?

Jog
@Obiektywny

Jak możesz oglądać taką telewizję od (usunięte przez administratora) z Warszawy

Pik puk

Prawda że jest na pniowku solidarnośc sig? Cos jak na knurowie??? Związek dla sigowcow

Zainteresowana

Witam. Jak wyglada sytuacja z przyjęciami kobiet?

Zuzanna
@Zainteresowana

Dzień dobry, ja właśnie aplikuję do JSW na administratora aplikacji. Widziałam kilka ofert typowo dla kobiet. Ktoś ostatnio był na rozmowie rekrutacyjnej? Na co się przygotować?

@Zuzanna

A gdzie widziałaś te oferty ? :)

A na PRG 8000 masz rację 3maj się i przenoś

Mic

Dzień dobry czy mugl by mi ktoś pomóc w pytaniu .muj tata odchodzi za 8 miesięcy na emeryturę z pod kopalni jsw ja mam 3 lata w polsce i 3 lata w czechach przepracowane na kopalni czy jest możliwość iście pod kopalnie za tatę .????

Syn za ojca
@Mic

Osobiście znam taki przypadek - ojciec wraz z synem poszli na rozmowę do dyrektora ale to było już pare lat wstecz. Trafili na dobry dzień i im się udało .

Alka

Przez jaka strone można wysyłać swoje CV. Też mnie interesuje praca na kopalni.

@Alka

Wypełniasz formularze kandydat - tylko tyle. CV nie przyjmują

Domin

Witam. Moja znajoma dostała się na JSW bez doświadczenia bez wiedzy na temat co się dzieje na kopalni do działu Przetargi. A ja jestem po szkole zawodowej po kierunku elektromonter i już 5 raz staram się o prace w JSW i cisza. Gdzie tu sprawiedliwość.

świat zadziwia
@Domin

Dominie, poznaj smak prawdziwego zycia. Ja pracowałem w przetargach 5 lat zanim zlikwidowano moją kopalnię w ramach KHW. Dano mi do wyboru: praca fizyczna na dole albo zwolnienie. O przetargach mogłem sobie pomarzyć. Takie fuchy są zarezerwowane dla członków rodzin ludzi z kierownictwa. Wszystkie kopalnie tak funkcjonują, pod tym względem szyldy PGG-JSW-Tauron nic nie znaczą. Dla Twojej pociechy powiem, że rynek - co powszechnie wiadomo - jest nieomylny, zatem rozstrzygnięcia w obu sprawach - Twojej elektromonterskiej i mojej - były jedynymi możliwymi i słusznymi. Alleluja.

@świat zadziwia

@No fakt, dowiedziałem się ,moja znajoma która dostała się na Przetargi , ma w JSW swoja rodzinę. Taka tu jest sprawiedliwość. Ja dalej czekam na telefon odnośnie pracy i na razie cisza.

@Domin

Zapraszam do Przedsiębiorstwa Produkcyjno Górniczego zarobki od 4000 netto, bony, Barbórka itp.

lukaszbiszczu
@Nowy

Na jakie stanowisko sa przyjęcia?

wef
@Nowy

za 800 euro pod ziemią? W niemczech na kasie jest 1600.

Ryl41
@wef

Tylko trzeba umieć J Niemiecki. Bzdury ktoś pisze niema takich zarobków na kasie. Wiem bo mieszkam w Niemczech...

@Nowy

Chętnie a na jakich warunkach, jeśli można wiedzieć ?

Leń
@Ryl41

mieszkasz w Niemczech i nie wiesz, że minimalna krajowa to właśnie 1600 ojro. Polaczek za granicą zorientowany xd

abcd
@Ryl41

Na kasie za duzo tego niemieckiego nie potrzeba, to raz dwa, w kwestii zarobkow, mimo ze w Reichu niby siedzisz nie masz bladego pojecia o zarobkach, a trzy Reich to nie Polska, nie kazdy chce w Reichu mieszkac, a tym badziej ewentualnie na stale. Poza kasa liczy sie tez co innego w zyciu...a W Polsce obecnie mozna dobrze zarobic, to nie to co 20 czy 30 lat temu lat temu. A W Reichu bedziesz i tak pomiatany i kazdy ma Cie w (usunięte przez administratora) I nie oszukuj sie, ze tak nie jest. Nawet jak bezposrednio Ci tego nie powiedza to powiedza to miedzy soba. Nigdy nie bedziesz w 100% zaakceptowany i nie bedziesz sie czul jak w PL, mimo, ze i moze czasem zarobisz 2-3 razy wiecej niz w PL jak jestes rozgraniety, a jak nie to czasem nie oplaca sie wyjezdzac do Reichu, badac obrotnym w Polsce. A jak tak Ci dobrze tam(w co watpie) to siedz tam dalej, tylko po co sie wypowiadasz na forum polskim o pracy w PL???

Antek

Witam,jak jest liczona 14-stka? Od czerwca pod JSW. Wcześniej 8 miesięcy w SIG. Dostanę w ogóle coś? Czy za te 6 msc? Barbórka była w całości porównując do kolegów. Pozdrawiam.

Deputat

Czy nowi pracownicy przyjęci 3 lutego dostaną deputat węglowy w kwietniu ? Czy ktoś był może przyjęty rok temu w takim czasie i dostał ? Dzięki za odpowiedz i bez zbędnych komentarzy

Pracownica JSW
@Deputat

Teraz będziesz dostawać miesięcznie bo nie masz umowy na stałe. Później możesz to zmienić na odpowiednim formularzu - oświadczenie i przekazać do wynagrodzeń. To wtedy dostaniesz jednorazowo w kwietniu:)

Pg Silesia górnik

Witam pracuje na PG Silesia jest tu może ktoś kto jest w stanie pomóc z przyjęciem pod jsw oczywiście odpłatnie bo wiadomo w dzisiejszych czasach nie ma nic za darmo :) pozdrawiam

Ho
@Pg Silesia górnik

Korupcja na to jest paragraf .

Ma ktoś znajomości u dyrektora na kopalni w Knurowie? Oczywiście nie za darmo

Ho

Na to jest paragraf .

Ryljaksiępatrzy

Takie pytanie z doopy mam.Jak tam sprawuje się Bolter na Budryku?Szarpiecie już te obiecane 20 metrów na szychta?Jak tam z tą rewolucją w górnictwie?

Zostaw merytoryczną opinię o JSW S.A - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w JSW S.A?

Zobacz opinie na temat firmy JSW S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JSW S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JSW S.A