Opinie o FHU "DEVRO" Zganiacz Adam w Wodzisław Śląski

counter
1 4 24 5 1
Ola

Witam,szukam informacji o pracy przy sortowaniu cebulek.Proszę o informacje czy warto tam jechać?

Tak10Nie
Rudy1202

Polecam wyjazd na por. Mili ludzie fajna atmosfera. Naprawdę warto. "Nie jestem robotem"

Lili

Witam mam wyjechać teraz z narzeczonym przez firmę Devro na pakowanie filetów z kurczaka .Czy ktoś tam pracował ?pracuje ? Czy firma i praca w porzadku ?

Tak1Nie4
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 76 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w FHU "DEVRO" Zganiacz Adam? Można dołączyć rodzinę?

Rudy1202

Marzena
@Rudy1202

Super, że Twoja współpraca z FHU "DEVRO" przebiegła pomyślnie. My jednak potrzebowalibyśmy nieco więcej szczegółów na temat tej agencji pracy - szczególnie uwzględniając warunki zatrudnienia, jakie ma do zaoferowania. Powiedz, czy firma zapewnia wszystkim pracownikom zakwaterowanie, czy jednak należy zadbać o tę kwestię samemu?

Mati1221
@Rudy1202

Witam, właśnie załatwiam wyjazd do holandii przez tę firmę? Czy można im zaufać i spokojnie wyjechać do pracy? Jakie warunki zamieszkania i jaka jest praca?

Pracodawca

@Mati1221

do jakiej pracy pan jedzie ?

Tak4Nie1
Asia Nowy wpis
@Rudy1202

Hej .powiedz więcej coś o porze

Angira76 Nowy wpis

Nie polecam najgorsza agencja z jaką mialam do czynienia wysyłają ludzi do agencji holenderskiej która nie ma pracy,a jak jest to 2 lub 3 dni w pracy a reszta na hotelu, do tego w polsce nie powiedzieli że agencja holenderska zabiera 40% podatku od każdej wypłaty mało tego w Polsce powiedzieli że na czysto na ciastkach zarobie 10 e netto a jest tylko 8.5 masakra

TakNie1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 278 dni.

Wypłacają dodatkowe nagrody w FHU "DEVRO" Zganiacz Adam?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

nie polecam tej firmy oszukuja jechałam ze tej firmy to dwa tygodnie pracowałam tydzien wogóle nietylko jeden dzien w tym tygodniu pracowałam i jeszcze dodatkowo za ten tydzien musiałam siedziec za granica gdzie miałam sprawy w polsce i nie miałam jak zrobic jeszcze pieniadze takie ze szok ..... jeszcze kazda osoba dostała inne wypłate ja mniejsza wszyscy tak samo robia a kazdy inne wypłate...

TakNie1
marek
@anonim

czy warto jechac z tej firmy

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 397 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 398 dni.

Czy możliwa jest praca w systemie home office w firmie FHU "DEVRO" Zganiacz Adam w przypadku pracy jako Pracownik Produkcji.

Lili

Tak1Nie4

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w FHU Devro Eksport-Import-Transport Adam Zenon Zganiacz? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Zainteresowana

Jesteście przekonani, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

Tak7Nie
Ola

Tak10Nie
zielonyparlament

Nie polecam. Po przesłaniu CV odezwał się do mnie Pan M.Z abym wysłał mu niezbędne dokumenty, dowód, konto, sofi itp. Gdy zapytałem o stawkę i koszty zakwaterowania oraz ubezpieczenia kontakt się natychmiast urwał, nie wspominając już o używaniu w mailu polskich oraz interpunkcyjnych znaków, dużej litery itp. Więc jak tak "profesjonalnie" wygląda rekrutacja to strach pomyśleć co się wyprawia na miejscu w NL. Totalna żenada.

Tak4Nie
niiiikaa95555

Byłam przez tą firme nie raz nie dwa i polecam w 100 %.

Tak1Nie1
Kasia

Ta firma to banda oszustow i zlodzieji moj syn wyjechal ztej firmy do pracy.trafil na jakis byly klasztor czy prisrktorium w ktorym mieszka 100 ludzi nawet niemizna tego nazwac ludzmi banda ćpunow bandyto i kryminalu.malo to warunki gorsze niz w wiezieniu a potracaja prawie 90 euro za (pokoj) w 10 w jednym pokoju bez kuchni w brudzie toaleta ze idzie zwymiotowac a co jakis czas w rzece Ijsell wylawia sie cialo polaka a policja holenderska umarza sledzctwa .

TakNie2
jojo

Zaxerus - ciekawe czy te smieszne jabłka i te śmiesze pieniądze byly kiedykolwiek w twojej kieszeni ;)

ON

Pracował lub pracuje ktoś na materacach z devro ??

Zaxerus

Zero zainteresowania człowiekiem pani tylko ładnie krzyczała na kogoś że trafił na "czarną listę" co nas nie lada rozbawiło z pytaniem o prace to już sobie podarowaliśmy bo ta agencja wysyła ludzi chyba tylko na te śmieszne jabłka za śmieszne pieniądze

peputek

czy ktos jedzie na jabluszka z DEVRO dododewaard teraz w sierpniu ??? a moze juz ktos byl w ubieglym roku i moze cos na ten temat powiedziec czy warto

jeppac

Tą firme nalezy omijać szerokim łukiem. 4 razy przekladaja terminy wyjazdow az w koncu kontakt sie urywa i paniusia wmawia ze przeciez bylem o tym informowany. KPINA ! odmowilem 2. agencjom poniewaz bylem pewny na wyjazd przez ta "firme" a w koncu zostalem w pl z niczym. Imiona i nazwiska ktorymi posluguja sie pracownicy sa zmyslone. "(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o FHU "DEVRO" Zganiacz Adam - Wodzisław Śląski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 4 ocen.