Opinie o FHU "DEVRO" Zganiacz Adam w Wodzisław Śląski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy FHU "DEVRO" Zganiacz Adam, a także Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FHU "DEVRO" Zganiacz Adam o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FHU "DEVRO" Zganiacz Adam w Wodzisław Śląski

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w FHU "DEVRO" Zganiacz Adam?

Niko Nowy wpis
Kandydat

Witam mam zamiar wyjechać na cebulki do Holandii przez tą firmę....ktoś może był jeździ a moze wie coś na ten temat czy wyjezd był by opłacalny czy szukać czegoś innego??

Pytanie Nowy wpis

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w FHU "DEVRO" Zganiacz Adam? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

ON

Pracował lub pracuje ktoś na materacach z devro ??

Ania Nowy wpis
@ON

Ja pracowałam i nie polecam. Atmosfera tragiczna kierownik to polak Ślązak. (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w FHU "DEVRO" Zganiacz Adam spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierowca autobusu
Wodzisław Śląski
KŁOSOK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
(44 opinii)
logo firmy Główna kadrowa / kadrowiec
Medhouse
(70 opinii)
logo firmy Cieśla szalunkowy / Zbrojarz / Betoniarz
ES-PERFEKT
(234 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Czy firma FHU "DEVRO" Zganiacz Adam kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Kotek
@Pytanie

Firma Devro zajmuje się wyłącznie pośrednictwem, czyli szuka pracownikow dla agencji w Holandii. Działalność Devro własnie na tym polega: na kontakcie pracownik- pracodawca. Zatem Devro nie zajmuje się płacami itp. Jedynie wyszukiwaniem dobrych agencji pracy za granicą a z kolei agencjom odpowiednich pracownikow.

Dorota
Kandydat

Bardzo dobra firma. Jechałam do pracy przez to biuro 3 razy. Za pierwszym razem pracowałam pół roku, bardzo dobre zarobki.Za drugim niecałe 2 lata pracowałam ,zarobki były naprawdę dobre i praca była super. W zeszłym roku praca była fajna ale przez pandemię trochę mało godzin. Devro to uczciwy pośrednik. Ja tylko przez to biuro jeźdze

Estek

Pracowałem za pomocom tego biura w Niderlandach było super

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie FHU "DEVRO" Zganiacz Adam? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Marek

@angira76 a dobry trzeba mieć w ogóle język żeby się tam dostać ?

Franek

Ale czy teraz w związku z pandemią są w ogóle organizowane wyjazdy do pracy? Co z kwarantanną?

Angira76

Nie polecam najgorsza agencja z jaką mialam do czynienia wysyłają ludzi do agencji holenderskiej która nie ma pracy,a jak jest to 2 lub 3 dni w pracy a reszta na hotelu, do tego w polsce nie powiedzieli że agencja holenderska zabiera 40% podatku od każdej wypłaty mało tego w Polsce powiedzieli że na czysto na ciastkach zarobie 10 e netto a jest tylko 8.5 masakra

Bartek
@Angira76

Nie masz pojęcia o podatkach i zarobkach w Holandii. Piszesz stos bzdur .zero konkretów ,się najpierw trzeba doinformowac i trochę wiedziec co i jak. A co do siedzenia na domku i pracy 3 dni w tygodniu. Tak siedzą ci co poprostu się nie nadają , więc szef bierze inna osobę na twe miejsce.

Rudy1202

Polecam wyjazd na por. Mili ludzie fajna atmosfera. Naprawdę warto. "Nie jestem robotem"

Marzena
@Rudy1202

Super, że Twoja współpraca z FHU "DEVRO" przebiegła pomyślnie. My jednak potrzebowalibyśmy nieco więcej szczegółów na temat tej agencji pracy - szczególnie uwzględniając warunki zatrudnienia, jakie ma do zaoferowania. Powiedz, czy firma zapewnia wszystkim pracownikom zakwaterowanie, czy jednak należy zadbać o tę kwestię samemu?

Mati1221
@Rudy1202

Witam, właśnie załatwiam wyjazd do holandii przez tę firmę? Czy można im zaufać i spokojnie wyjechać do pracy? Jakie warunki zamieszkania i jaka jest praca?

Pracodawca

@Mati1221

do jakiej pracy pan jedzie ?

Asia
@Rudy1202

Hej .powiedz więcej coś o porze

nie polecam tej firmy oszukuja jechałam ze tej firmy to dwa tygodnie pracowałam tydzien wogóle nietylko jeden dzien w tym tygodniu pracowałam i jeszcze dodatkowo za ten tydzien musiałam siedziec za granica gdzie miałam sprawy w polsce i nie miałam jak zrobic jeszcze pieniadze takie ze szok ..... jeszcze kazda osoba dostała inne wypłate ja mniejsza wszyscy tak samo robia a kazdy inne wypłate...

marek
@anonim

czy warto jechac z tej firmy

Lili

Witam mam wyjechać teraz z narzeczonym przez firmę Devro na pakowanie filetów z kurczaka .Czy ktoś tam pracował ?pracuje ? Czy firma i praca w porzadku ?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w FHU Devro Eksport-Import-Transport Adam Zenon Zganiacz? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Zainteresowana

Jesteście przekonani, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

Ola

Witam,szukam informacji o pracy przy sortowaniu cebulek.Proszę o informacje czy warto tam jechać?

zielonyparlament

Nie polecam. Po przesłaniu CV odezwał się do mnie Pan M.Z abym wysłał mu niezbędne dokumenty, dowód, konto, sofi itp. Gdy zapytałem o stawkę i koszty zakwaterowania oraz ubezpieczenia kontakt się natychmiast urwał, nie wspominając już o używaniu w mailu polskich oraz interpunkcyjnych znaków, dużej litery itp. Więc jak tak "profesjonalnie" wygląda rekrutacja to strach pomyśleć co się wyprawia na miejscu w NL. Totalna żenada.

niiiikaa95555

Byłam przez tą firme nie raz nie dwa i polecam w 100 %.

Kasia

Ta firma to banda oszustow i zlodzieji moj syn wyjechal ztej firmy do pracy.trafil na jakis byly klasztor czy prisrktorium w ktorym mieszka 100 ludzi nawet niemizna tego nazwac ludzmi banda ćpunow bandyto i kryminalu.malo to warunki gorsze niz w wiezieniu a potracaja prawie 90 euro za (pokoj) w 10 w jednym pokoju bez kuchni w brudzie toaleta ze idzie zwymiotowac a co jakis czas w rzece Ijsell wylawia sie cialo polaka a policja holenderska umarza sledzctwa .

Zostaw merytoryczną opinię o FHU "DEVRO" Zganiacz Adam - Wodzisław Śląski

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w FHU "DEVRO" Zganiacz Adam?

Zobacz opinie na temat firmy FHU "DEVRO" Zganiacz Adam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

FHU "DEVRO" Zganiacz Adam
2.3/5 Na podstawie 7 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

FHU "DEVRO" Zganiacz Adam