1 Dodaj opinię
1 4 21 5 1

Opinie o FHU "DEVRO" Zganiacz Adam

Rudy1202

Polecam wyjazd na por. Mili ludzie fajna atmosfera. Naprawdę warto. "Nie jestem robotem"

anonim Nowy wpis

nie polecam tej firmy oszukuja jechałam ze tej firmy to dwa tygodnie pracowałam tydzien wogóle nietylko jeden dzien w tym tygodniu pracowałam i jeszcze dodatkowo za ten tydzien musiałam siedziec za granica gdzie miałam sprawy w polsce i nie miałam jak zrobic jeszcze pieniadze takie ze szok ..... jeszcze kazda osoba dostała inne wypłate ja mniejsza wszyscy tak samo robia a kazdy inne wypłate...

TakNie1
marek Nowy wpis
@anonim

czy warto jechac z tej firmy

Joanna Nowy wpis
@anonim

Dzięki za opinię, ale przyznaję, że jest dla mnie trochę niejasna. Mógłbyś rozwinąć kwestię wynagrodzenia? z góry wielkie dzięki.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 63 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 64 dni.

Czy możliwa jest praca w systemie home office w firmie FHU "DEVRO" Zganiacz Adam w przypadku pracy jako Pracownik Produkcji.

Lili

Witam mam wyjechać teraz z narzeczonym przez firmę Devro na pakowanie filetów z kurczaka .Czy ktoś tam pracował ?pracuje ? Czy firma i praca w porzadku ?

TakNie2
Rudy1202

Marzena
@Rudy1202

Super, że Twoja współpraca z FHU "DEVRO" przebiegła pomyślnie. My jednak potrzebowalibyśmy nieco więcej szczegółów na temat tej agencji pracy - szczególnie uwzględniając warunki zatrudnienia, jakie ma do zaoferowania. Powiedz, czy firma zapewnia wszystkim pracownikom zakwaterowanie, czy jednak należy zadbać o tę kwestię samemu?

Mati1221
@Rudy1202

Witam, właśnie załatwiam wyjazd do holandii przez tę firmę? Czy można im zaufać i spokojnie wyjechać do pracy? Jakie warunki zamieszkania i jaka jest praca?

Pracodawca

@Mati1221

do jakiej pracy pan jedzie ?

Tak1Nie1

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w FHU Devro Eksport-Import-Transport Adam Zenon Zganiacz? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Zainteresowana

Jesteście przekonani, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

Tak6Nie
Ola

Witam,szukam informacji o pracy przy sortowaniu cebulek.Proszę o informacje czy warto tam jechać?

Tak9Nie
zielonyparlament

Nie polecam. Po przesłaniu CV odezwał się do mnie Pan M.Z abym wysłał mu niezbędne dokumenty, dowód, konto, sofi itp. Gdy zapytałem o stawkę i koszty zakwaterowania oraz ubezpieczenia kontakt się natychmiast urwał, nie wspominając już o używaniu w mailu polskich oraz interpunkcyjnych znaków, dużej litery itp. Więc jak tak "profesjonalnie" wygląda rekrutacja to strach pomyśleć co się wyprawia na miejscu w NL. Totalna żenada.

Tak3Nie

niiiikaa95555

Byłam przez tą firme nie raz nie dwa i polecam w 100 %.

Tak1Nie1
Kasia

Ta firma to banda oszustow i zlodzieji moj syn wyjechal ztej firmy do pracy.trafil na jakis byly klasztor czy prisrktorium w ktorym mieszka 100 ludzi nawet niemizna tego nazwac ludzmi banda ćpunow bandyto i kryminalu.malo to warunki gorsze niz w wiezieniu a potracaja prawie 90 euro za (pokoj) w 10 w jednym pokoju bez kuchni w brudzie toaleta ze idzie zwymiotowac a co jakis czas w rzece Ijsell wylawia sie cialo polaka a policja holenderska umarza sledzctwa .

TakNie2

jojo

Zaxerus - ciekawe czy te smieszne jabłka i te śmiesze pieniądze byly kiedykolwiek w twojej kieszeni ;)

ON

Pracował lub pracuje ktoś na materacach z devro ??

Zaxerus

Zero zainteresowania człowiekiem pani tylko ładnie krzyczała na kogoś że trafił na "czarną listę" co nas nie lada rozbawiło z pytaniem o prace to już sobie podarowaliśmy bo ta agencja wysyła ludzi chyba tylko na te śmieszne jabłka za śmieszne pieniądze

peputek

czy ktos jedzie na jabluszka z DEVRO dododewaard teraz w sierpniu ??? a moze juz ktos byl w ubieglym roku i moze cos na ten temat powiedziec czy warto

jeppac

Tą firme nalezy omijać szerokim łukiem. 4 razy przekladaja terminy wyjazdow az w koncu kontakt sie urywa i paniusia wmawia ze przeciez bylem o tym informowany. KPINA ! odmowilem 2. agencjom poniewaz bylem pewny na wyjazd przez ta "firme" a w koncu zostalem w pl z niczym. Imiona i nazwiska ktorymi posluguja sie pracownicy sa zmyslone. "(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o FHU "DEVRO" Zganiacz Adam - Wodzisław Śląski

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie