FHU Devro Eksport-Import-Transport Adam Zenon Zganiacz

Wodzisław Śląski

Opinie o FHU Devro Eksport-Import-Transport Adam Zenon Zganiacz

Wkurzony

Ola, albo jesteś naiwna albo głupia, czy nie widzisz że komentarze są negatywne? Jeśli chcesz pracować na kogoś to pakuj się i zarabiaj na szajkę wyzyskiwaczy

Ola

Witam,szukam informacji o pracy przy sortowaniu cebulek.Proszę o informacje czy warto tam jechać?

Nowy

Wyjazd miał być za dwa dni, po przeczytaniu komentarzy na forum, powiedziałem czy to prawda, że na miejscu opisany horror, facetka odp.ze to nieprawda, mimo braku chętnych już nie odezwała się, więc uważajcie, w biurach w Polsce mówią że wszystko cacy, a na miejscu w Holandii koszmar, praca 2-3 dni w tygodniu, zabierają kasę za byle co, koniec tygodnia musisz płacić za lokum, pytam z czego??????????? Łobuzy, złodzieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zielonyparlament

Nie polecam. Po przesłaniu CV odezwał się do mnie Pan M.Z abym wysłał mu niezbędne dokumenty, dowód, konto, sofi itp. Gdy zapytałem o stawkę i koszty zakwaterowania oraz ubezpieczenia kontakt się natychmiast urwał, nie wspominając już o używaniu w mailu polskich oraz interpunkcyjnych znaków, dużej litery itp. Więc jak tak "profesjonalnie" wygląda rekrutacja to strach pomyśleć co się wyprawia na miejscu w NL. Totalna żenada.

niiiikaa95555

Byłam przez tą firme nie raz nie dwa i polecam w 100 %.

Kasia

Ta firma to banda oszustow i zlodzieji moj syn wyjechal ztej firmy do pracy.trafil na jakis byly klasztor czy prisrktorium w ktorym mieszka 100 ludzi nawet niemizna tego nazwac ludzmi banda ćpunow bandyto i kryminalu.malo to warunki gorsze niz w wiezieniu a potracaja prawie 90 euro za (pokoj) w 10 w jednym pokoju bez kuchni w brudzie toaleta ze idzie zwymiotowac a co jakis czas w rzece Ijsell wylawia sie cialo polaka a policja holenderska umarza sledzctwa .

jojo

Zaxerus - ciekawe czy te smieszne jabłka i te śmiesze pieniądze byly kiedykolwiek w twojej kieszeni ;)

ON

Pracował lub pracuje ktoś na materacach z devro ??

Zaxerus

Zero zainteresowania człowiekiem pani tylko ładnie krzyczała na kogoś że trafił na "czarną listę" co nas nie lada rozbawiło z pytaniem o prace to już sobie podarowaliśmy bo ta agencja wysyła ludzi chyba tylko na te śmieszne jabłka za śmieszne pieniądze

peputek

czy ktos jedzie na jabluszka z DEVRO dododewaard teraz w sierpniu ??? a moze juz ktos byl w ubieglym roku i moze cos na ten temat powiedziec czy warto

jeppac

Tą firme nalezy omijać szerokim łukiem. 4 razy przekladaja terminy wyjazdow az w koncu kontakt sie urywa i paniusia wmawia ze przeciez bylem o tym informowany. KPINA ! odmowilem 2. agencjom poniewaz bylem pewny na wyjazd przez ta "firme" a w koncu zostalem w pl z niczym. Imiona i nazwiska ktorymi posluguja sie pracownicy sa zmyslone. "(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o FHU Devro Eksport-Import-Transport Adam Zenon Zganiacz - Wodzisław Śląski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHU Devro Eksport-Import-Transport Adam Zenon Zganiacz