Róża

Witam, jak z zakwaterowaniem? Warunki są okej,dużo się płaci tygodniowo? Mam plan wyjechać przez tą agencje w kwietniu i nie wiem czy dobrze trafie. Ps.moja siostra wyjechała przez pewną agencję do Holandii ,mieszkała w fatalnych warunkach z myszami ,wróciła po 3 dniach do domu ????????

witam :) Czy ktoś może wybiera sie na jabłka ,gruszki wyjazd 21.08? Holandia

taktylkopytam Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.
Kandydat

Czy ktoś może udzielić odpowiedzi odnośnie Goodjob czy zamieszcza oferty pracy i rekrutuje do Holandii dla Axidusa ?

O.z Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.
Klient

Witam czemu państwa firma nie ma żadnych opinii pozytywnych? A chciałabym jechać w czerwcu na pomidory lub sortownie Absolutnie 8nna praca mnie nie interesuje Mam soffi nr i parę lat doświadczenia

Mmm Nowy wpis

Super

Olga

Witam. Czy jakas normalna dziewczyna jedzie w weekend majowy do NL za praca? Z tej agencji?

Martyna
@Olga

Hej . Ja chce jechać

Mika28 Nowy wpis
@Martyna

Hej. Wybierasz się na akcję w maju? Ja się zastanawiam. Napisz maila micuniaaa19@wp.pl

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Łysy
Kandydat

Ja wyglonda praca na ziemniakach i ile można zarobić i jak wygląda kwarantana

Bada
@Łysy

Siemka i jak podoba Ci się praca wszystko ok ?

vv cccxb
@Łysy

wyglonda sóper i zarabia sie durzo

Użytkownicy czekają na odpowiedź 80 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w GOOD JOB Aleksander Nowak?

dupsin
Użytkownicy czekają na odpowiedź 110 dni.
Kandydat

Ktoś pracował przez tą agencję na produkcji naleśników okolice Sliedrecht ? Jakie są warunki zakwaterowania, ile osób w pokoju? Jaka jest temperatura na hali? Dojazd rowerem czy samochodem? Ogólne wrażenia o agencji?

witam :) Czy ktoś może wybiera sie na jabłka ,gruszki wyjazd 21.08? Holandia

Norbi

Skad jedziesz i sam?

@Norbi

Jadę z opolskiego dokładnie Brzeg

gy
@Shadow

hej, też chcę jechać do jakiej miejscowości jedziesz?

@gy

Miejscowość Goes, a Ty?

Shadow

Hej. W piątek jedziesz? Transport własny czy bus? "

@Shadow

Ja jadę też, a ty pierwszy raz tam jedziesz?

@Dw71

Tak pierwszy

@Shadow

Skąd a czytałeś opinie o tym AB werkt w Goes?

@Shadow

Jedziesz busem czy swoim autem?

Kasia

Ja wybieram się 27

Kam645
@Kasia

Ktoś już jest na miejscu i może coś powiedzieć o warunkach itp?

Aleksander
@Shadow

Po co się wybierać wi wszystko o swych ludziach hahaha jak w (usunięte przez administratora) lecieć i jak się do roboty wziąść to już ciężej wśród kierowników hahah

Malgoska
Użytkownicy czekają na odpowiedź 123 dni.

Gdzie są opinie ?

pipi
Użytkownicy czekają na odpowiedź 123 dni.
Klient

witam dlaczego nikt się nie wypowie o agencji?jest dużo tylko zadawanych pytań a niema odpowiedzi?więc jak jest

alan
Użytkownicy czekają na odpowiedź 128 dni.
Klient

hejka czy ktoś pracuje firmie cateringowej - składanie kanapek Utrecht jak godziny zakwaterowanie?

adrian

najgorsza agencja pracy jaka istnieje ludzie tam pracujący to parszywe (usunięte przez administratora) nie polecam tej agencji nikomu ani wyjazdów do holandii jak chcecie zarobić to jedżcie do niemiec byłe mw niemczech i zarobilem 10 razy więcej niż w holandi

Użytkownicy czekają na odpowiedź 255 dni.
Kandydat

Czy ktos wie jak z zakwaterowaniem w Almere?

Kuba
Użytkownicy czekają na odpowiedź 269 dni.
Kandydat

Witam, Czy był ktoś na pakowaniu przekąsek wegetariańskich w Holandii? Proszę o opinię jak jest z wynagrodzeniem i zakwaterowaniem, pozdrawiam.

Zainteresowany
Kandydat

Witam jak wygląda praca przy zbiorze jabłek i gruszek czy jest ciężko Jak wygląda zakwaterowanie Liczba godzin czy jest normalna czy jest jakiś problem I ile można wyciqgnac kasy przy stawce 10,50 brutto

Róża

Anna
@Róża

Z jakiej agencji miała takie warunki?

Emtrot

Witam, Nie polecam tej firmy, od 3 tygodni planowałam wyjazd z moim chłopakiem za granice, nie dość że przedluzali nam wykazd z tygodnia na tydzien "bo nie ma miejsc" to ciagle przedłużają z terminem wyjazdu "jutro sie odezwiemy". Jezeli chcecie tobic z siebie (usunięte przez administratora) i czekac a pozniej sie okazauje ze znajdują tragicznych pracowadców (praca dla par nie jest wspólna tylko mieszkanie i co 4 tygodnie nowa) co kto lubi, jezdzic z pracy do pracy. Ogolnie cała rozmowa kwalifikująca na pierwszy rzut myslalam ze ogarnięte wszystko, super i z dnia na dzień dostaje wiadomosc ze nie ma pracy, nie wyjezdzacie. Polecam poszukac innych biur którzy fajnie i sprawnie wszystko załatwią

Gabriela

Witam wybiera się ktoś 11 mają na "Plewienie, odchwaszczanie" lub ktoś był i może powiedzieć coś więcej na ten temat ???

Zadowolan
@Gabriela

Ja jadę 25 na papryki

Olga
@Zadowolan

Hej i jak Ci tam jest obecnie?

Zadowolona
@Olga

Narazie jest wszystko bardzo dobrze aby tak dalej

monia
@Gabriela

Gabriela, mogłabyś napisać kilka słów o pracy i ogólnie o warunkach tam na miejscu.

Rysz ard
@Zadowolona

Hej możesz coś napisać więcej jak jest na tej pakowni i jakie warunki mieszkalne dzieki

nefertiri407
Użytkownicy czekają na odpowiedź 413 dni.

Witam. Czy orientujecie się ile można zarobć miesięcznie w Holandii? Netto oczywiście :) Pozdrawiam

Zadowolan
Użytkownicy czekają na odpowiedź 418 dni.

Hej wybieram się właśnie z tą firmą na zbiory papryki może ktoś jedzie albo był i coś podpowie

Zostaw merytoryczną opinię o GOOD JOB Aleksander Nowak - Wodzisław Śląski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

GOOD JOB Aleksander Nowak