GOOD JOB Aleksander Nowak

Wodzisław Śląski

Opinie o GOOD JOB Aleksander Nowak

Justynka

Wyjechałam przez ta agencje razem z chłopakiem do pracy przy sortowaniu owoców przez biuro w Toruniu, mogę polecić ta agencje bo praca jest taka jak opisana podczas rozmowy w biurze, tak samo zakwaterowanie pokój dla pary. My jesteśmy zadowoleni z tej pracy, nasz znajomy przez ta agencje zaczął prace na filetach z kurczaka i tak samo nie narzeka. Jest inaczej niż w poprzedniej agencji bo do nich zawsze można zadzwonić i pomagaja jak jest jakiś problem, w innej agencji mieliśmy tak ze pojechaliśmy i potem już z nimi nie było zadnego kontaktu

Piotr84
@Justynka 11.12.2017 22:01

Ja jechalem w pazdzierniku przez torunskie biuro i pacowalem 2 dni potem nie było kontaktu od koordynatora przez dzień to dzwoniłem do facetki z Torunia i ona się kontaktowała z firmą w holandii i zaraz potem dzwonił do mnie koordynator, że na następny dzień idę do pracy i od tamtej pory juz pracuje cały casz bez przerwy. Agencja jak agencja, ale dzwonią co jakiś czas i pytają czy nie brakuje godzin i czy wszystko pasuje, wiec są pomocni jak się jest juz na miejscu w holandii

Mlody

Ja wyjechałem przez tę agencję do Holandii. Jestem bardzo zadowolony. Pani w biurze w Toruniu szybko i sprawnie wszystko załatwiła. Swoją drogą bardzo sympatyczna Pani! ???? Wszystkie informacje rzetelnie przekazane. Tak jak mówiła tak też było w rzeczywistosci. Pracuje cały czas, mam sporo godzin. Praca ciężka ale daje rade. Zakwaterowanie też jest spoko. Może nie hotel 5* Ale nie narzekam, pojechałem. Tam Pracować a nie spać w luksusach????

Mateusz94

witam wszystkim potrzebuje opinie na temtat tej agencji

CNC

Witam. Czy GoodJob to to ten sam mail co goodjob123@op.pl. Jeśli tak, czy ktoś ma jakieś info na temat pracy jako opertor cnc z poniższego linka: https://pl.linkedin.com/pulse/praca-niemcy-grzegorz-walter

Mariusz

Witam wzystkich, za kilka dni wybieram sie do pracy w Tilburgu - czy ktos tez tam jedzie lub ma jakis komentarz odnosnie warunkow pracy?

GIENEK

MAM PYTANIE CZY KTOŚ PRACOWAŁ PRZY PRODUKCJ PIZZY LUB CIASTEK ...MIEJSCOWOŚĆ BUNSCHOTEN PROSZE O OPINIE .....1951gienek@gmail.com

@GIENEK 22.11.2017 15:42
MAM PYTANIE CZY KTOŚ PRACOWAŁ PRZY PRODUKCJ PIZZY LUB CIASTEK ...MIEJSCOWOŚĆ BUNSCHOTEN PROSZE O OPINIE .....1951gienek@gmail....

RAZEM Z MEZEM SIE WYBIERAMY NA PIZZE , JESTES JUZ TAM ?

anonymous

WITAM CZY PRACOWAL LUB PRACUJE KTOS PRZY PRODUKCJI PIZZY W BNSCHOTEN Z GOOD JOB?

Adam

Wyjeżdżałem z tą agencją 2 razy i 2 razy trafiłem bardzo dobrze.Polecam oferty na kostkę brukową naprawde fajna praca i w miare normalne pieniążki.

Majk
@Adam 10.07.2017 16:54

Mam tam wyjezdzac w sobote? Czy naptawde sa dobre warunki??

@Majk 14.11.2017 13:03
Mam tam wyjezdzac w sobote? Czy naptawde sa dobre warunki??

A gdzie sie wybierasz?

bizi

akolinek
@bizi 02.11.2017 16:29
czy ktos mi powie cos o firmie good job?

Witam syn jest wlasnie w pracy z tej fimy jedna wielka porazka obiecuja gruszki nawierzbie zatrudniaja np na tasme a na miejscu okazuje sie ze nie wiadomo co gdzie i kiedy koordynator olewa totalnie nie odbiera telefonow a info o wyjedzizie na zaklad podaje w esemesach nawet pozno wnocy i nie zawsze dokladne . albo robisz co ci kaza albo sie pakoj niema wyboru .Wiec nie badzcie do konca pewni ze bedziecie robic to co wam obiecuja

akolinek
@bizi 02.11.2017 16:29
czy ktos mi powie cos o firmie good job?

dodam ze zero kontaktu rowniez z biorem po wyjezdzie zostajecie sami zdani na laskawosc koordynatorow .Dziwimy sie ze polacy za granica sa w wiekszosci gnebieni i ponizani ,no nie ma sie czemu dziwic skoro polak polakowi wilkiem za granica

Katt/

Hej ! Wybiera się ktoś do pracy w Heerenberg w Holadnii na stanowisku magazyniera ? Jakie opinie ??

aga
@Katt/ 01.11.2017 19:16

ja jadę we wtorek ;) jest tam już ktoś, jakie opinie?

Katt/
@aga 08.11.2017 14:41
ja jadę we wtorek ;) jest tam już ktoś, jakie opinie?

Daj znać jakie są warunki w pracy :)

Marta 88

Wybiera sie ktos do weelwijku na sortowanie paczek??

Mrsblood

Na obecną chwilę polecam. Wyjazd doszedł do skutku, na miejscu jest praca, zakwaterowanie w porządku (czysto, wyposażone) wiadomo nie jest to hotel 5 gwiazdkowy :) wszelkimi kwestiami zajmuje się tempo team, wypłaty na czas (koło wtorku), numer bsn wyrobiony po 4 dniach pracy. Zapewniony dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy. Praca w Hilton meat jak i giant jest ok. Oczywiście jeśli jedzie tam ktoś pracować i zarabiać :) na obecną chwilę pokrylo się 90% rzeczy ustalonych przy podpisaniu umowy.

@farewell 05.08.2017 01:13
hey, ile godzin w tyg pracujesz? duzo przestoju? mieszkasz w domkach typu bungalow? Moglbys podac jakis kontakt do siebie?...

Min. 40h w tygodniu plus możliwe nadgodziny i soboty. W Holandii im więcej pracujesz tym większy podatek. Dlatego optymalnie jest max 50h. Jeśli chodzi o dni wolne w tygodniu to od kiedy tu jestem był tylko raz, wolny piątek bo ogarniali magazyn. Si mieszkam w takim domku, jak najbardziej w porządku 4 osobowy 2 sypialnie, kuchnia, salon, łazienka :) jak coś to pisz na emaila: pinkiijegokumpelmozg@tlen.pl pozdrawiam

okcham
@Mrsblood 10.08.2017 19:47

W jakiej miejscowości jesteś? Ja jadę na kemping Leudal.

Dorota

Tragedia straszna. Wysyłają ludzi w takie miejsca patologiczne że szook. Warunki bytowe straszne. Dojazd do pracy nawet 300 km !!! Nie rozumiem po co biuro zawraca zupę podpisywaniem umowy w pl skoro na miejscu okazuje się co innego i odpisujesz druga umowę- porazka ! Ludzie wydają pieniądze żeby tam dojechać na bilety na jedzenie żeby przetrwać pierwsze dni bez wypłaty i siedzą po tydzień na hotelu żeby iść do roboty ;/ Nie polecam !

Joanna

@Mrsblood to dobre informacje dla osób, które myślą o wyjeździe za pośrednictwem tej agencji. Wspominasz jednak, że na miejscu zgadzało się 90% ustaleń. Czy coś się nie zgadzało, czy też pracujesz jeszcze za krótko by niektóre z nich sprawdzić?

@Joanna 31.08.2017 09:18

No cóż te 10% to bardziej kiepska organizacja w tempo team. Między innymi problemy z powrotem z miejsca pracy do miejsca zakwaterowania, ogarnięcie planningu, zwalnianie natychmiastowe ludzi gdy składali wypowiedzenie z wyprzedzeniem itp. Ale jeśli chodzi o good job to wywiązali się, a tempo team jest jaki jest :)

pikolo
@Mrsblood 03.09.2017 22:34

a wiesz cos wiecej o tej agencji tempo team,bo czytalem ze to jedna z lepszych a ty piszesz,że nie jest taka "fajna". CZy oni maja jakiesbiuro w Polsce czy tylko mailowo trzeba z nimi zalatwiac? Rozumiem, że GJ i TT wspołprcuja ze soba,pewnie GJ rekrutuje ludzi dla Tempo Team...?

daro

jadę do holten 3.09.17 z Kielc mogę zabrać dwie osoby tel 535089066

Joanna

@marti zdecydowałaś się na wyjazd? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń. @Adam piszesz, że masz dobre doświadczenia ze współpracy z GOOD JOB Alicja Nowak. Na tyle, że nie raz korzystałeś z ich usług. Mógłbyś powiedzieć o nich coś więcej?

BielAK

Jedzie ktos do pracy przy produkcji rowerow?? Mozna sie zgadac, razemponadkilo0@o2.pl

Pfffff

Firma jedyne z czym niesklamala to dojazd reszta to nabijanie w butelke jak sie juz dostaniesz do holandii to jestes zdany sam na siebie koordynator odbierze powie tylko ze nie ma czasu nie darady I odsyla do job coacha ktory umawia spotkanie na sofi 50 km dalej I radz sobie sam transport do pracy tez radz sobie sam zakwaterowania to kpina materac upierdolony tak jak by ktos na nim zszedl jedno gniazdko tv nie dxiala internet jest bo jest ale ciezko pogadac naet na skypie praca obiecywana na 8 czerwca zaczyna sie 12czerwca o ile uda Ci sie zalatwic numer sofi zoorganizowac sobie tm dojazd itd goraca odradzam niepolecam nie ufajcie im wszystko jest pieknie ladnie zanim sie pojedzie jak sie jiz jest na miejscu jestesci zdani sami na siebie pozdro

marti

na drugi dzień po złożeniu u nich dokumentów/rejestracji zadwonili do mnie z ofertą na order pickera. troszkę się teraz wystraszyłam po przeczytaniu niektórych wiadomości. nigdy nie byłam w pracy zagranicą. moze ktoś mi podesłać informację jak to na miejscu wygląda, ile prawdy jest w tych opiniach ismokeifyousmoke@gmail.com

Joanna

Czy ktoś jedzie albo był na produkcji cukierniczej? Pozdrawiam

Kukicz

Nie polecam tej agencji nikomu!!! Proszą o podpisanie umowy i wysłanie przez pocztę. Później facetka przesyła adres zamieszkania, gdzie trzeba być na miejscu w NIEDZIELĘ. a wiecie czemu? Bo kiedy dotrzecie na miejsce pod podany adres, to bd w szoku i zaistnienie duuuuuzo pytań do agencji za takie warunki co oni państwu proponują za 85 euro, no , a biura w niedzielę nie pracują! Mogę dużo opowiedzieć jak my z moim partnerem zostali oszukani przez to biuro. Mój email lulandija@gmail.com Obecnie teraz jesteśmy w Holandii przez inne biuro, dzie jesteśmy bardzo zadowoleni :)

syllllll
@Kukicz 03.04.2017 16:14

napisz do mnie proszę sylwester721@icloud.com

Joanna

@qwerty123planujesz starać się o pracę za pośrednictwem firmy? Praca w jakim charakterze Cię interesuje?

qwerty123

przy przepracowanych 40 godzinach tygodniowo ile macie kasy netto dla siebie ?

Joanna

@mirela pracowałaś już za pośrednictwem GOOD JOB Alicja Nowak? Jak oceniasz współpracę z firmą?

adam

ktoś w ten week jedzie do dronten?

Marcin

Jadę w ten weekend ktoś chetny 2 osoby mogę zabrać ewentualnie 3

suz

Hej ,czy ktos pracowal moze na szklarniach w De Lier?? Doslalam oferte i sie mocno zastanawiam ... Jak wygladaja tam warunki pracy, czy jest pelny etat czy wala w c*** mowiac kolokwialnie ;) i chca bys pracowal tylko na ich domek? z gory dzieki :)

razdwatrzy

Czy wie ktoś jak na ten moment wygląda współpraca z Good Job? Mam pewne wątpliwości po przeczytaniu opinii ...

Marnotrawny

Zacznijmy od tego , że podpisujesz umowę z polskim biurem ( stawki godzinowe , i liczba godzin gwarantowanych ) po przyjeździe okazuje się że liczba godzin gwarantowanych wynosi 0 . Na miejscu praca ok, ale ucinaja godziny byś jak najmniej ich wypracował. Nie polecam i ostrzegam

Pawel i Klaudia

Witam dostalismy z dziewczyna oferte dla pary na elektronike,czy ktos tam byl w parze i wie jak to wyglada z praca,iloscia godzin i zakwaterowaniem jakie sa warunli i czy wpgule warto tam jechac jesli chce sie zarobic okraglom sumke

ANdrzej

Witam @Mirelka , @Messi 86 mozecie cos opowiedziec na temat pracy i zakwaterowania ? z gory dziekuje

GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG
@mirela 17.02.2017 20:25
Byłam z good job w Holandi w "waalwijku" na logistyce (paczkowanie produktow elektronicznych) i udalo mi sie trafić...

WITAM JA TEZ MIAŁAM TAKA SAMĄ SYTUACJĘ, ZGUBIENIE DOKUMENTÓW, WSTRZYMANIE WYPŁATY (A JA NIE MIAŁAM ZA CO ŻYĆ , BO JADĄC DO PRACY NIKT NIE BIERZE KASY, JAK W PL BIEDA) TYLKO Z PROGRESSEM Z SINT OEDENRODE, WSZYSCY KOLESIE TO BIURO WRĘCZ UWIELBIALI I ŚWIETNEGO POLACZKA Z WIELKIMI JAJAMI.......ALE NA SZCZĘSCIE WSZYSTKO WYRÓWNALI, ATRAKCJA ......

mirela
@GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG 22.02.2017 16:10

hej :) pieniążki na wyjazd zawsze trzeba miec ,chciałabym jeszcze jechac ..moze sie uda zarobic znow :) to jest jak loteria albo masz godziny albo nie :)

xxx

Jechał ktos w okolice Bredy do roboty w postnl ?

Messi 86

Mirelka
@Messi 86 10.11.2016 20:31
Jedzie ktos do pracy z Good Joob na magazyn ze sprzetem elektronicznym . Rozpoczecie pracyod poniedzialku 14 ???...

ja jadę z kolezanką :) wyjazd w tą niedziele mamy nadzieje ze wszystko sie dobrze potoczy :)

Daniel

Czy znajdę tu dobrą opinię o tym biurze?

romek

Chyba i tak nie ma narazie żadnej rotacji wśród pracowników. Wiecie czy jest szansa na jakieś benefity do podstawy zarobków? Z góry dziękuję za odpowiedź.

piterr

uwaga eurojob to agencja posredniczaca dla eurojob(uwaga to naprawde są przekreci) dobre opinie pisane sa tylko przez kordynatorów(nie czytac bo to kłamstwa)

piterr

MARJACZI

LUDZIE CZY WIEKSZOSC Z WAS SIE Z DUPY URWALA CZY Z CHOINKI SPADLO AGENCJA JAK AGENCJA WIADOMO ZE KAZDA AGENCJA BEDZIE WAM CO INNEGO GADAC PRZEZ TEL A CO INNEGO NA MIEJSCU WYJDZIE JA OSOBISCIE WYSYLALEM CV DO ROZNYCH AGENCJI PRACY AZ WKONCU ZADZWONILI Z AGENCJI VDB STAWKI WIEKOWE JAK WSZEDZIE NIE WYMAGAJA ZADNYUCH ZASWIADCZEN O NIEKARALNOSC NIE WYMAGAJA JEZYKA ALE JEST JEDEN ATUT NA POCZATEK (ALE NIE ZAWSZE) DOSTAJESZ PRACE SEZONOWA POTEM STALA ( STALA MOZESZ DOSTAC NAWET ODRAZU) JEZELI ZE STALEJ PRACY ZOSTANIESZ WYZUCONY LUB SAM ZREZYGNUJESZ TO AGENCJA POTZRZYMA CIE TYDZ JAKO REZERWOWEGO A POTEM DZIEKUJEMY I WRACASZ DO POLSKI (NIE ZAWSZE TAK TO ZALEZY OD ICH HUMORU) AGENCJA JEST WYPLACALNA CO SRODA/ CZWARTEK JUZ NA 200% MASZ KASE NA KACIE JA MAM OSOBISCIE STAWKE 8.87E BRUTTO NA HPRZYJMUJAC SIE DO AGENCJI VDB TO PRZEZ PIERWSZE DWA TYG NIE DOSTAJESZ WYPLATY DOPIERO W 3 TYG DOSTAJESZ ZA 1 TYDZ PRZEPRACOWANY 4 ZA 2 3ZA4 ITD DOMKI NO WIADOMO W NIEKTURYCH DA SIE MIESZKAC A W NIEKTURYCH NIE NP. W DEBOSHU NA DOMKU TO TAM WEEKEND TRWA 7 DNI INACZEJ MOWIAC WODA SIE LEJE DZIENNIE ... ZMIERZAM DO TEGO ZE NIE MA CO NARZEKAC NA AGENCJE GRUNT ZE MACIE DACH NAD GLOWA I PRACE CZEGO WAM WIECEJ POTRZEBA JEZELI GDZIES JEST CHUJOWO TO WYSTARCZY SIEDZIEC ZARABIAC A WMIEDZY CZASIE SZUKAC CZEGOS LEPSZEGO I UCZYC SIE JEZYKA ....

AAA

kkkamil
@AAA 05.08.2016 11:28
WYBIERA SIE KTOŚ DO "OGRODNICTWA" OKOLICE DRONTEN ? WIE KTOŚ COŚ O TYM ? WARTO WYJECHAC ? STAWKA PODOBNO 9,34 BRUTTO...

czesc i wiesz cos na ten temat wujazdu itd bo tez o tym myslle

Robcik

Witam, chcemy jechać ze znajomymi do pracy w szklarni w okolicach Dronten, był ktoś jakieś opinie? Czytając w internecie opinie ciężko ocenić co jest prawdą a co nie, jeśli jest jakiś dobry człowiek, który tam pracował lub pracuję i chce coś powiedzieć od Siebie dajcie znać :) Wyjazd za tydzień. Z góry dziękuję. mail : jay2009@o2.pl

Mateusz92

Witam wraz z kolega wybieramy się z tą agencją do pracy w magazynie w okolicach ventaray czy był już tam ktoś czy jest sens czy lepiej nie marnować sobie życia .

Mateusz92

Tomek

Hej Waleń. Jeśli możesz napisz do mnie bo być może tam pojadę. Będę wdzięczny. Pozdrawiam. tmpracaeu@gmail.com

niezdecydowana88

Cześć. :) Kto z Was planuje wyjechać teraz do Holandii (Waalwijk/Tilburg) jako pracownik magazynu (Apple&Dell) za pośrednictwem tej Agencji Pracy? Ktoś wyjeżdżał do takiej pracy w zeszłym roku? Pozdrawiam.

Tomek
@niezdecydowana88 05.07.2016 16:20

Hej. Czy już jesteś na miejscu?? Jeśli możesz napisz do mnie bo być może tam pojadę. Będę wdzięczny. Pozdrawiam. tmpracaeu@gmail.com

niezdecydowana88
@Tomek 13.07.2016 18:04

bałam się jednak samotnego wyjazdu i możliwego przekrętu, więc nie skorzystałam z oferty pracy

Marko Polo

Panu powyżej zanim zacznie tłumaczyć negatywne opinie "szeptanym marketingiem" proponuje najpierw douczyć się co to jest :D. Co do samej firmy, jeździłem z nimi jeździłem z innymi firmami i nie widzę żadnej różnicy. Tak naprawdę wszystko zależy od ślepego trafu, jak macie szczęście będziecie robić jak nie macie no cóż....jak już człowiek jest na miejscu, pośrednik z Polski nie ma wpływu na to co się tam dzieje.

Oszukany

firma good job i aboost to jedna wielka porażka!!! nie polecam ich NIKOMU. jak dostałem solarise to wyszło mi za 52h ciężkiej pracy 5.15 euro na h. mojej dziewczynie 3.33 euro. jednym slowem to sa zlodzieje nic wiecej wykorzystuja ludzi i odbijaja twoje pieniądze na różne kary.

Aleksander Nowak

Witam wszystkie firmy które zajmują się szykanowaniem i oczernianiem agencji ( tzw " szeptany marketing " ) Proszę was o zachowanie przyzwoitości zawodowej i zajęcie się uczciwą pracą! Dziękuje :) Kandydaci którzy mają jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zapraszam do kontaktu milowego na : pytanie@goodjob.com.pl lub kontakt telefoniczny na nr +48 535 474 535 Posiadamy dużo ofert pracy o różnym profilu, także zapraszam do zapoznania sie z nimi.

artur

witam. dostałem propozycje pod Schinjdel jako order-picker. jesli jest ktos kto tez dostał to dajcie znac, jade własnym autem z lubuskiego

tomek
@artur 04.05.2016 12:56

Artur, jak tam z zakwaterowaniem? domek hotel ? sa godziny w pracy ? jakie tam opinie osob na temat tej agnecji na miejscu ? Dzieki z góry, czekam na odpowiedz.

taja

Witam wraz z chłopakiem dostaliśmy ofertę pracy w De przy kurczakach .. Ktoś się orientuje jak to wygląda ?

Patol33

Ja mam jechac teraz jako order picker na magazyn W Walwijk. Jakie tam są zakwaterowania ?Jak praca ? podobno nie bungalow tylko domki. Moze ktoś wie ? prosze o jakieś info. Pozdrawiam

Zostaw opinię o GOOD JOB Aleksander Nowak - Wodzisław Śląski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GOOD JOB Aleksander Nowak