GOOD JOB Aleksander Nowak

Wodzisław Śląski

Opinie o GOOD JOB Aleksander Nowak

Dorota

Tragedia straszna. Wysyłają ludzi w takie miejsca patologiczne że szook. Warunki bytowe straszne. Dojazd do pracy nawet 300 km !!! Nie rozumiem po co biuro zawraca zupę podpisywaniem umowy w pl skoro na miejscu okazuje się co innego i odpisujesz druga umowę- porazka ! Ludzie wydają pieniądze żeby tam dojechać na bilety na jedzenie żeby przetrwać pierwsze dni bez wypłaty i siedzą po tydzień na hotelu żeby iść do roboty ;/ Nie polecam !

użytkownik zarejestrowany

@Mrsblood to dobre informacje dla osób, które myślą o wyjeździe za pośrednictwem tej agencji. Wspominasz jednak, że na miejscu zgadzało się 90% ustaleń. Czy coś się nie zgadzało, czy też pracujesz jeszcze za krótko by niektóre z nich sprawdzić?

@Joanna 31.08.2017, 09:18

No cóż te 10% to bardziej kiepska organizacja w tempo team. Między innymi problemy z powrotem z miejsca pracy do miejsca zakwaterowania, ogarnięcie planningu, zwalnianie natychmiastowe ludzi gdy składali wypowiedzenie z wyprzedzeniem itp. Ale jeśli chodzi o good job to wywiązali się, a tempo team jest jaki jest :)

pikolo
@Mrsblood 03.09.2017, 22:34

a wiesz cos wiecej o tej agencji tempo team,bo czytalem ze to jedna z lepszych a ty piszesz,że nie jest taka "fajna". CZy oni maja jakiesbiuro w Polsce czy tylko mailowo trzeba z nimi zalatwiac? Rozumiem, że GJ i TT wspołprcuja ze soba,pewnie GJ rekrutuje ludzi dla Tempo Team...?

daro

jadę do holten 3.09.17 z Kielc mogę zabrać dwie osoby tel 535089066

Mrsblood

Na obecną chwilę polecam. Wyjazd doszedł do skutku, na miejscu jest praca, zakwaterowanie w porządku (czysto, wyposażone) wiadomo nie jest to hotel 5 gwiazdkowy :) wszelkimi kwestiami zajmuje się tempo team, wypłaty na czas (koło wtorku), numer bsn wyrobiony po 4 dniach pracy. Zapewniony dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy. Praca w Hilton meat jak i giant jest ok. Oczywiście jeśli jedzie tam ktoś pracować i zarabiać :) na obecną chwilę pokrylo się 90% rzeczy ustalonych przy podpisaniu umowy.

@farewell 05.08.2017, 01:13
hey, ile godzin w tyg pracujesz? duzo przestoju? mieszkasz w domkach typu bungalow? Moglbys podac jakis kontakt do siebie?...

Min. 40h w tygodniu plus możliwe nadgodziny i soboty. W Holandii im więcej pracujesz tym większy podatek. Dlatego optymalnie jest max 50h. Jeśli chodzi o dni wolne w tygodniu to od kiedy tu jestem był tylko raz, wolny piątek bo ogarniali magazyn. Si mieszkam w takim domku, jak najbardziej w porządku 4 osobowy 2 sypialnie, kuchnia, salon, łazienka :) jak coś to pisz na emaila: pinkiijegokumpelmozg@tlen.pl pozdrawiam

okcham
@Mrsblood 10.08.2017, 19:47

W jakiej miejscowości jesteś? Ja jadę na kemping Leudal.

użytkownik zarejestrowany

@marti zdecydowałaś się na wyjazd? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń. @Adam piszesz, że masz dobre doświadczenia ze współpracy z GOOD JOB Alicja Nowak. Na tyle, że nie raz korzystałeś z ich usług. Mógłbyś powiedzieć o nich coś więcej?

BielAK

Jedzie ktos do pracy przy produkcji rowerow?? Mozna sie zgadac, razemponadkilo0@o2.pl

Adam

Wyjeżdżałem z tą agencją 2 razy i 2 razy trafiłem bardzo dobrze.Polecam oferty na kostkę brukową naprawde fajna praca i w miare normalne pieniążki.

Pfffff

Firma jedyne z czym niesklamala to dojazd reszta to nabijanie w butelke jak sie juz dostaniesz do holandii to jestes zdany sam na siebie koordynator odbierze powie tylko ze nie ma czasu nie darady I odsyla do job coacha ktory umawia spotkanie na sofi 50 km dalej I radz sobie sam transport do pracy tez radz sobie sam zakwaterowania to kpina materac upierdolony tak jak by ktos na nim zszedl jedno gniazdko tv nie dxiala internet jest bo jest ale ciezko pogadac naet na skypie praca obiecywana na 8 czerwca zaczyna sie 12czerwca o ile uda Ci sie zalatwic numer sofi zoorganizowac sobie tm dojazd itd goraca odradzam niepolecam nie ufajcie im wszystko jest pieknie ladnie zanim sie pojedzie jak sie jiz jest na miejscu jestesci zdani sami na siebie pozdro

marti

na drugi dzień po złożeniu u nich dokumentów/rejestracji zadwonili do mnie z ofertą na order pickera. troszkę się teraz wystraszyłam po przeczytaniu niektórych wiadomości. nigdy nie byłam w pracy zagranicą. moze ktoś mi podesłać informację jak to na miejscu wygląda, ile prawdy jest w tych opiniach ismokeifyousmoke@gmail.com

Joanna

Czy ktoś jedzie albo był na produkcji cukierniczej? Pozdrawiam

Kukicz

Nie polecam tej agencji nikomu!!! Proszą o podpisanie umowy i wysłanie przez pocztę. Później facetka przesyła adres zamieszkania, gdzie trzeba być na miejscu w NIEDZIELĘ. a wiecie czemu? Bo kiedy dotrzecie na miejsce pod podany adres, to bd w szoku i zaistnienie duuuuuzo pytań do agencji za takie warunki co oni państwu proponują za 85 euro, no , a biura w niedzielę nie pracują! Mogę dużo opowiedzieć jak my z moim partnerem zostali oszukani przez to biuro. Mój email lulandija@gmail.com Obecnie teraz jesteśmy w Holandii przez inne biuro, dzie jesteśmy bardzo zadowoleni :)

syllllll
@Kukicz 03.04.2017, 16:14

napisz do mnie proszę sylwester721@icloud.com

użytkownik zarejestrowany

@qwerty123planujesz starać się o pracę za pośrednictwem firmy? Praca w jakim charakterze Cię interesuje?

qwerty123

przy przepracowanych 40 godzinach tygodniowo ile macie kasy netto dla siebie ?

użytkownik zarejestrowany

@mirela pracowałaś już za pośrednictwem GOOD JOB Alicja Nowak? Jak oceniasz współpracę z firmą?

adam

ktoś w ten week jedzie do dronten?

Marcin

Jadę w ten weekend ktoś chetny 2 osoby mogę zabrać ewentualnie 3

suz

Hej ,czy ktos pracowal moze na szklarniach w De Lier?? Doslalam oferte i sie mocno zastanawiam ... Jak wygladaja tam warunki pracy, czy jest pelny etat czy wala w c*** mowiac kolokwialnie ;) i chca bys pracowal tylko na ich domek? z gory dzieki :)

razdwatrzy

Czy wie ktoś jak na ten moment wygląda współpraca z Good Job? Mam pewne wątpliwości po przeczytaniu opinii ...

Marnotrawny

Zacznijmy od tego , że podpisujesz umowę z polskim biurem ( stawki godzinowe , i liczba godzin gwarantowanych ) po przyjeździe okazuje się że liczba godzin gwarantowanych wynosi 0 . Na miejscu praca ok, ale ucinaja godziny byś jak najmniej ich wypracował. Nie polecam i ostrzegam

Pawel i Klaudia

Witam dostalismy z dziewczyna oferte dla pary na elektronike,czy ktos tam byl w parze i wie jak to wyglada z praca,iloscia godzin i zakwaterowaniem jakie sa warunli i czy wpgule warto tam jechac jesli chce sie zarobic okraglom sumke

ANdrzej

Witam @Mirelka , @Messi 86 mozecie cos opowiedziec na temat pracy i zakwaterowania ? z gory dziekuje

GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG
@mirela 17.02.2017, 20:25
Byłam z good job w Holandi w "waalwijku" na logistyce (paczkowanie produktow elektronicznych) i udalo mi sie trafić...

WITAM JA TEZ MIAŁAM TAKA SAMĄ SYTUACJĘ, ZGUBIENIE DOKUMENTÓW, WSTRZYMANIE WYPŁATY (A JA NIE MIAŁAM ZA CO ŻYĆ , BO JADĄC DO PRACY NIKT NIE BIERZE KASY, JAK W PL BIEDA) TYLKO Z PROGRESSEM Z SINT OEDENRODE, WSZYSCY KOLESIE TO BIURO WRĘCZ UWIELBIALI I ŚWIETNEGO POLACZKA Z WIELKIMI JAJAMI.......ALE NA SZCZĘSCIE WSZYSTKO WYRÓWNALI, ATRAKCJA ......

mirela
@GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG 22.02.2017, 16:10

hej :) pieniążki na wyjazd zawsze trzeba miec ,chciałabym jeszcze jechac ..moze sie uda zarobic znow :) to jest jak loteria albo masz godziny albo nie :)

xxx

Jechał ktos w okolice Bredy do roboty w postnl ?

Messi 86

Mirelka
@Messi 86 10.11.2016, 20:31
Jedzie ktos do pracy z Good Joob na magazyn ze sprzetem elektronicznym . Rozpoczecie pracyod poniedzialku 14 ???...

ja jadę z kolezanką :) wyjazd w tą niedziele mamy nadzieje ze wszystko sie dobrze potoczy :)

Daniel

Czy znajdę tu dobrą opinię o tym biurze?

romek
użytkownik zarejestrowany

Chyba i tak nie ma narazie żadnej rotacji wśród pracowników. Wiecie czy jest szansa na jakieś benefity do podstawy zarobków? Z góry dziękuję za odpowiedź.

piterr

uwaga eurojob to agencja posredniczaca dla eurojob(uwaga to naprawde są przekreci) dobre opinie pisane sa tylko przez kordynatorów(nie czytac bo to kłamstwa)

piterr

MARJACZI

LUDZIE CZY WIEKSZOSC Z WAS SIE Z DUPY URWALA CZY Z CHOINKI SPADLO AGENCJA JAK AGENCJA WIADOMO ZE KAZDA AGENCJA BEDZIE WAM CO INNEGO GADAC PRZEZ TEL A CO INNEGO NA MIEJSCU WYJDZIE JA OSOBISCIE WYSYLALEM CV DO ROZNYCH AGENCJI PRACY AZ WKONCU ZADZWONILI Z AGENCJI VDB STAWKI WIEKOWE JAK WSZEDZIE NIE WYMAGAJA ZADNYUCH ZASWIADCZEN O NIEKARALNOSC NIE WYMAGAJA JEZYKA ALE JEST JEDEN ATUT NA POCZATEK (ALE NIE ZAWSZE) DOSTAJESZ PRACE SEZONOWA POTEM STALA ( STALA MOZESZ DOSTAC NAWET ODRAZU) JEZELI ZE STALEJ PRACY ZOSTANIESZ WYZUCONY LUB SAM ZREZYGNUJESZ TO AGENCJA POTZRZYMA CIE TYDZ JAKO REZERWOWEGO A POTEM DZIEKUJEMY I WRACASZ DO POLSKI (NIE ZAWSZE TAK TO ZALEZY OD ICH HUMORU) AGENCJA JEST WYPLACALNA CO SRODA/ CZWARTEK JUZ NA 200% MASZ KASE NA KACIE JA MAM OSOBISCIE STAWKE 8.87E BRUTTO NA HPRZYJMUJAC SIE DO AGENCJI VDB TO PRZEZ PIERWSZE DWA TYG NIE DOSTAJESZ WYPLATY DOPIERO W 3 TYG DOSTAJESZ ZA 1 TYDZ PRZEPRACOWANY 4 ZA 2 3ZA4 ITD DOMKI NO WIADOMO W NIEKTURYCH DA SIE MIESZKAC A W NIEKTURYCH NIE NP. W DEBOSHU NA DOMKU TO TAM WEEKEND TRWA 7 DNI INACZEJ MOWIAC WODA SIE LEJE DZIENNIE ... ZMIERZAM DO TEGO ZE NIE MA CO NARZEKAC NA AGENCJE GRUNT ZE MACIE DACH NAD GLOWA I PRACE CZEGO WAM WIECEJ POTRZEBA JEZELI GDZIES JEST CHUJOWO TO WYSTARCZY SIEDZIEC ZARABIAC A WMIEDZY CZASIE SZUKAC CZEGOS LEPSZEGO I UCZYC SIE JEZYKA ....

AAA

kkkamil
@AAA 05.08.2016, 11:28
WYBIERA SIE KTOŚ DO "OGRODNICTWA" OKOLICE DRONTEN ? WIE KTOŚ COŚ O TYM ? WARTO WYJECHAC ? STAWKA PODOBNO 9,34 BRUTTO...

czesc i wiesz cos na ten temat wujazdu itd bo tez o tym myslle

Robcik

Witam, chcemy jechać ze znajomymi do pracy w szklarni w okolicach Dronten, był ktoś jakieś opinie? Czytając w internecie opinie ciężko ocenić co jest prawdą a co nie, jeśli jest jakiś dobry człowiek, który tam pracował lub pracuję i chce coś powiedzieć od Siebie dajcie znać :) Wyjazd za tydzień. Z góry dziękuję. mail : jay2009@o2.pl

Mateusz92

Witam wraz z kolega wybieramy się z tą agencją do pracy w magazynie w okolicach ventaray czy był już tam ktoś czy jest sens czy lepiej nie marnować sobie życia .

Mateusz92

Tomek

Hej Waleń. Jeśli możesz napisz do mnie bo być może tam pojadę. Będę wdzięczny. Pozdrawiam. tmpracaeu@gmail.com

niezdecydowana88

Cześć. :) Kto z Was planuje wyjechać teraz do Holandii (Waalwijk/Tilburg) jako pracownik magazynu (Apple&Dell) za pośrednictwem tej Agencji Pracy? Ktoś wyjeżdżał do takiej pracy w zeszłym roku? Pozdrawiam.

Tomek
@niezdecydowana88 05.07.2016, 16:20

Hej. Czy już jesteś na miejscu?? Jeśli możesz napisz do mnie bo być może tam pojadę. Będę wdzięczny. Pozdrawiam. tmpracaeu@gmail.com

niezdecydowana88
@Tomek 13.07.2016, 18:04

bałam się jednak samotnego wyjazdu i możliwego przekrętu, więc nie skorzystałam z oferty pracy

Marko Polo

Panu powyżej zanim zacznie tłumaczyć negatywne opinie "szeptanym marketingiem" proponuje najpierw douczyć się co to jest :D. Co do samej firmy, jeździłem z nimi jeździłem z innymi firmami i nie widzę żadnej różnicy. Tak naprawdę wszystko zależy od ślepego trafu, jak macie szczęście będziecie robić jak nie macie no cóż....jak już człowiek jest na miejscu, pośrednik z Polski nie ma wpływu na to co się tam dzieje.

Oszukany

firma good job i aboost to jedna wielka porażka!!! nie polecam ich NIKOMU. jak dostałem solarise to wyszło mi za 52h ciężkiej pracy 5.15 euro na h. mojej dziewczynie 3.33 euro. jednym slowem to sa zlodzieje nic wiecej wykorzystuja ludzi i odbijaja twoje pieniądze na różne kary.

Aleksander Nowak

Witam wszystkie firmy które zajmują się szykanowaniem i oczernianiem agencji ( tzw " szeptany marketing " ) Proszę was o zachowanie przyzwoitości zawodowej i zajęcie się uczciwą pracą! Dziękuje :) Kandydaci którzy mają jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zapraszam do kontaktu milowego na : pytanie@goodjob.com.pl lub kontakt telefoniczny na nr +48 535 474 535 Posiadamy dużo ofert pracy o różnym profilu, także zapraszam do zapoznania sie z nimi.

artur

witam. dostałem propozycje pod Schinjdel jako order-picker. jesli jest ktos kto tez dostał to dajcie znac, jade własnym autem z lubuskiego

tomek
@artur 04.05.2016, 12:56

Artur, jak tam z zakwaterowaniem? domek hotel ? sa godziny w pracy ? jakie tam opinie osob na temat tej agnecji na miejscu ? Dzieki z góry, czekam na odpowiedz.

taja

Witam wraz z chłopakiem dostaliśmy ofertę pracy w De przy kurczakach .. Ktoś się orientuje jak to wygląda ?

Patol33

Ja mam jechac teraz jako order picker na magazyn W Walwijk. Jakie tam są zakwaterowania ?Jak praca ? podobno nie bungalow tylko domki. Moze ktoś wie ? prosze o jakieś info. Pozdrawiam

monia87

Witam serdecznie. Pracował ktoś na szklarni Orchidei w Moerkapelle? Proszę o jakieś informację na temat pracy w tej firmie. Ponieważ dostałam tam ofertę pracy i zastanawiam się jak to faktycznie wyglada. Pracowałam wcześniej 3 lata w Holandii w jednej firmie a teraz chciałabym wrócic. monia807@interia.pl

Agne
@monia87 20.04.2016, 12:07

I co wrocilas?

kris.mex

witam jak jest z good job w miare agencja bo mam zamiar sie wybrac do obsługi maszyny do etykietek prosze o jakies opinie

ciekawy.

Prosze o odpowiedź czy są tam jakieś bungalow shit parki? czy jakies normalne mieszkania. najlepiej podajcie adresy. obczaje google zanim się tam udam.

jaroo

A ja myślę ze jak komuś majty w kroku przeszkadzają i robota mu straszna to będzie narzekał, narzekają Ci co jadą tam pić i ćpać , a pozniej kasy sie szuka.Moje pytanie jest takie ? to po jaka cholerę jedziecie przez agencję pracy , jedźcie na własną łapę i nie będziecie narzekać , a z nieba kasa nie kapie trzeba na nią zapracować a jeśli nie macie godzin to znaczy ze Holender na was narzeka

patologia
@jaroo 26.02.2016, 17:04

wiatrak wiatrakiem,praca pracą,agencja pracy agencją pracy(oby nie pollux) lecz najważniejsze to z kim mieszkasz.Niestety to prawda o polaczkach cebulaczkach za granicą, tu sie ładnie uśmiecha a z drugiej strony gdy tylko sie odwrócisz to ci nóz w plecy wsadzi. Możesz niewiadomo jak w pracy sie wykazywać,ręce zdzierać to i tak nie pomoże i tu nie tyle chodzi o wiatraka ktory jest niezadowolony z pracownika a bardziej o zawistnych polaków cebulaków. Nagada taki jeden z drugim bajek do koordynatora i sie nie wybronisz.Całe starania pójdą w niebyt.Dlatego też warto pare groszy wiecej zapłacić za kwatere i miec spokoj. Moja rada jak najdalej od polaków cebulaków-cześć ,cześć i nic wiecej

jaroo

Andzia

Witam razem z chłopakiem mamy wyjazd w niedziele na oferte pracownik szklarni może może ktoś jedzie ? po przeczytaniu opinii bardzo sie wahamy :/

Andzia
@Sylwia 25.02.2016, 16:44
Siema wraz z mężem też dostaliśmy taką ofertę tylko wyjazd mamy w innym terminie

I zdecydowaliście jechać ? na kiedy macie termin ? My czekamy na tel od pani z biura czy w niedziele mamy jechać czy w nas. tyg .

Sylwia
@Andzia 26.02.2016, 10:55
I zdecydowaliście jechać ? na kiedy macie termin ? My czekamy na tel od pani z biura czy w niedziele mamy jechać czy w nas. tyg...

Odezwij się do mnie na maila sylwiamalyska@Onet.pl to wszystko Ci opowiem ;))

Serenity

Agencje pracy typu GoodJob (co za przewrotna nazwa) w Polsce otrzymują ok. 300 Euro (chyba, że już więcej, Pani Nowak?) za każdego ściągniętego z Polski pracownika więc nie dziwcie się, że przyjeżdżacie do Holandii i nie ma dla Was pracy bo oni załatwiają Wam tylko przejazd busem, za jazdę którym płacicie krocie (a można samemu znaleźć w necie tańsze przejazdy pol-hol, po konkurencyjnych cenach albo wręcz z Blabla-czami); kąt dzielony z lokatorami-za który musicie zapłacić i pracę na kilkanaście godzin,z której ściągną Wam opłaty za mieszkanie i ubezpieczenie a na życie czasem cieniutko z tego starcza, nawet po holenderskich promocjach w sklepie. Szukajcie sprawdzonych w guglu agencji pracy(po niderlandzku to uitzendbureau (okey są tam: Pran, E and A, Axell, Eurowork, T and S Group - uważajcie na: Otto, Covebo, tutejszy GoodJob)Jeśli znacie język angielski można startować przez ichniejsze bez polskiego pośrednika: Tempo-Team,Adecco,Olympia itp. Jadąć do elektroniki lub magazynów - kupcie sobie tu wentylowane buty ze stalowymi podnoskami (stahl-capy) bo za tamtejsze plastikowe zapłacicie agencji po 30 eu a nie nadają się do chodzenia (odparzenia, otarcia, smród po kilku godzinach) Jeśli Agencja w Polsce nie ma swojego odpowiednika w Holandii-to znaczy, że to naciągacze i naganiacze, nie biorący za nic odpowiedzialności(łatwo sprawdzić w necie) za to kasę za Was-bardzo chętnie.Kontakt się skończy po wejściu do autobusu.Darujcie sobie napalanie się na obietnice cudów wianków - pracownicy agencji TUTAJ nie mają bladego pojęcia dokąd Was posyłają i co Was TAM będzie czekało, nie wiedzą co macie zabrać, jak będziecie pracować a rzeczywistość to z reguły 180 stopni od wciskanej tu euforycznej wizji dobrobytu. Na miejscu - kto może niech się przeprowadza na prywatne pokoje bo są w tej samej cenie (a czasem nawet tańsze) co pokoje dzielone z 3 innymi osobami na agencyjnych lokacjach (czyli mieszkaniach) a komfort życia - nieporównywalny. Jest multum stron polskojęzycznych jak wiatrak. enel, niedziela. enel gdzie znajdziecie mnóstwo przydatnych informacji i ogłoszeń. Pozdrawiam i życzę powodzenia :) ..... ale nie z GoodJob

zjazd
@Serenity 04.02.2016, 04:36

Wymienione agencje wcale nie są lepsze też można się na nich ostro przejechać wystarczy poczytać komentarze o tych agencjach. Agencje niczego nie gwarantują i są tylko do pracy tymczasowej. Jak będa chcieli kogoś wywalić bez powodu to wywalą ale jak się nie ma znajomości to niestety na agencjach się kończy często. Najgorzej gdy polaczków wyrzucą z pracy a nie z domu wtedy trzeba znosić nadal ich towarzystwo siedzą i na nerwy działają ale to jest w wielu agencjach. Niektóre trzymają takich bez pracy i z dnia na dzień coraz bardziej są uchlani bo nie mają co ze sobą zrobić. Wyjazd z każdą agencją to jest ryzyko

mmm
@Serenity 04.02.2016, 04:36

T and S i axell dobre agencje?Chyba nie wiesz co mowisz.Te agencje tak mnie wydymaly jak zadne inne.

Didi

Hej. Mam do was pytanie. czy ktoś w listopadzie w grudniu bądź teraz jest w agencji good job ? chce wyjechać z chłopakiem do pracy do holandii do bunchoten do ppiekarni ale widzę, że zdania są podzielone co do tej agencji. napiszcie swoją opinie . nie cchcemy pojechac tam tylko po to zeby zaraaz wracać. Pozdrawamm

nabrany

Zdecydowanie nie polecam. Ilość godzin śmieszna lub wprost zerowa, a kwatery pod adresem Haestrechtstraat 24. Kaatsheuvel to czysta kpina.

skl

chore chore prosze was uwarzajcie na nich ja tam pojechałem do biura w nl to siedzi z 35 osob , papiery wypełniasz sam poleciałem na mycie maszyn po produkcji , ta w pl obiecała pani paulina 14 euro brutto plus doatki itp ccuda nie widy ze pracy bede miał 6 razy w tyg po 4 h a tu kurcze 8 h w tygodniu NIE JEDZIECIE TO SA OSZUSCI OSZUSCI OSZUSCI , czy oni nie maja suimenia by ludzi wysyłac pieniadze w bloto zadłuzenie poszło co zrobic jz chyba w pl 1800 wole niz ich 800 euro ze musisz wyzyc u nich w nl chodzisz jak zbity czlowiek tam a inni pracua za duzo wieksze stawki ten łysy holender z biura ja go pytam jak to jest co innego mi mowili w pl przez tel a ten z morda na mnie ze jak bym mial 14 euro brutto musiał bym nosic taka marynarke jak on i jezcze wyskakuje dalej ze myslisz ze moja praca jest fajna tak mi sie wydaje bo ja mu mowie ze sie zamienie z nim to sie tak zapalil ze on ponad 10 osob pod soba i ze co on niby cpa i pokazuje mi ze po nosie myslisz ze wale taki znak dotknał nosa wtajemniczenie wiedza o co chodz a był tak nacpany kokaina ze ja pierdzeiele ludzie to frajer zwykly EMZNELO uwazaj na niego swir jakis

Biuro Good Job
@skl 28.10.2015, 08:24

Witam. Ta opinia nie dotyczy naszej agencji! Nie pracuje u nas Pani Paulina, ani tym bardziej nie obiecujemy nikomu fałszywych stawek.

ddd
@Biuro Good Job 10.11.2015, 12:34

byłem tydzien w dronten wywaliłem ponad tysiąc zł żeby tam sie znalesc gdzie okazalo sie ze przez tydzien siedzialem bez pracy oszusci nic wiecej GOOD JOB nie polecam nawet najgorszemu wrogowi oszusci

Zostaw opinię o GOOD JOB Aleksander Nowak - Wodzisław Śląski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GOOD JOB Aleksander Nowak